Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

На рахунок Богомолець http://lb.ua/news/20...las_kresla.html

ОБНОВЛЕНИЕ: В кулуарах Верховной Рады в комментарии LB.ua Богомолец заявила, что причиной ее отказа от вице-премьерского кресла стало то, что ей бы не позволили сделать системные изменения во вверенной ей сфере. По ее словам, ей просто предложили стать лицом новой власти.

На рахунок кукловодів я не відказуюсь, що вони є, але я так і не можу збагнути, хто вони і чи дадуть людям самим вірішувати, кого призначати в уряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Можливо це ширма для втечі януковича?

"То, что происходит сейчас в Крыму - это ничто иное, как план побега Януковича. Он сейчас на Черноморском флоте".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це ширма для втечы януковича?

"То, что происходит сейчас в Крыму - это ничто иное, как план побега Януковича. Он сейчас на Черноморском флоте".

Наврят, прикордонники в стичках в Криму не приймають жеш участі. Друге питання, що Росія прийняла Сноудена, так що не факт, что не допоможе Януковичу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно багато шуму із-за "баклажана", легше пристрелити було би. Путя і так все знає,всією інформацією володіє. Як варіант він хоче розіграти ще одну карту з обочем, плану "так як я найбільше падло країни, оголошую про відчуження власності України- а сами АР Крим до складу російської імперії".

вони все ще вважають його легітимним падлюкою і не визнають нову "владу". для них ця гнида ще щось рішає (ну принаймні так вважають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-ж таки, як і kmd, прогнозую, що буде збройний конфлікт. Для оцінки його масштабів поки мало даних. Може обмежитися невеликий перестрілкою, а може і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу цього говорити,але також,як і kmd та seolutsk думаю що буде вторгнення та спроба силоміць забрати Крим. Як мінімум буде пущена легенда,що ПС підірвали російський флот,тому зайшли війська для збереження миру,після чого скажуть,що були атаковані, люди просять захист і оголосять Крим рос імперією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера возле их рады уже проскакивало "Аллах Акбар"

Це мусульманський аналог "Слава Україні".

Мені от цікаво, чому чухається влада? Якщо в людини паспорт України - то вона громадянин України і, відповідно, підпорядковується її законам.

Подвійне громадянство в нас заборонене, тому, якщо маєш таке бажання, здавай свій паспорт, бери російський і дуй туди. Що ще не зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера возле их рады уже проскакивало "Аллах Акбар"

А что еще должны говорить мусульмане? Или вы не в курсе, что татары мусульмане? На Майдане звучало Слава Исусу и что?

В переводе с арабского Аллах Акбар - Бог Наиславнейший (возможно я не дословно, но очень близко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера возле их рады уже проскакивало "Аллах Акбар"

А что еще должны говорить мусульмане? Или вы не в курсе, что татары мусульмане? На Майдане звучало Слава Исусу и что?

В переводе с арабского Аллах Акбар - Бог Наиславнейший (возможно я не дословно, но очень близко)

Я к тому что если русские сунутся братья мусульмане то помогут татарам вот и вторая чечня. Имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я к тому что если русские сунутся братья мусульмане то помогут татарам вот и вторая чечня

А Татарстан закликав до миру. З Росією <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безробітний волинський революціонер за час революції придбав квартиру за 120 000 $ і закінчив у ній ремонт .http://p-p.com.ua/articles/44929/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безробітний волинський революціонер за час революції придбав квартиру за 120 000 $ і закінчив у ній ремонт .http://p-p.com.ua/articles/44929/

Ще десь будиночок є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтерв'ю каже, що в батьків живе. Давно я його на Мамсурова не бачив. Бреше і не червоніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі піздюки які зараз працюють проти тої хиткої влади яка зараз утворюється, я маю на увазі навіть тих хто постіки в фейсбуках штрапаляють.

Ваша вина в можливих смерятях українського народу і розколу Української держави як такої.

надіюсь , що му**ки так за#буть кримчан своїми постами, що ті самі будуть їх ненавидіти ,

але це ще винні ті ідіоти які зараз в такий час про єс заїкаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завість плахоє чуство, ггг :)

Маю де жити і що їсти та геть не заздрю. Але гроші потрібно заробляти працею а не дерибаном і відкатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про інформаційний шторм у нашу сторону по всій мережі:

Сосед не знал как насолить соседу.

В один прекрасный день зачерпнул в туалете ведро жижи и вылил на крыльцо соседа.

Увидев это, сосед помыл крыльцо, вычистил ведро.

В своем саду набрал отборных яблок и поставил на крыльцо соседа.

Сын возмутился: «Почему ты поступил таким образом!?»

Отец ему ответил: «КАЖДЫЙ ДЕЛИТСЯ ТЕМ, ЧТО У НЕГО В ИЗБЫТКЕ!»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безробітний волинський революціонер за час революції придбав квартиру за 120 000 $ і закінчив у ній ремонт .http://p-p.com.ua/articles/44929/

ой роздули, 120тис всього, еквівалент якихось нещасних двох-трьох ваз Януковича :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безробітний волинський революціонер за час революції придбав квартиру за 120 000 $ і закінчив у ній ремонт .http://p-p.com.ua/articles/44929/

ой роздули, 120тис всього, еквівалент якихось нещасних двох-трьох ваз Януковича :)

На мою думку люди що писали вище мали наувазі не стільки заздрість до Бондаря стосовно квартири, а те що дані гроші не є скажем так офіційно заробленими ... Тобто революціонер з рильцем в пушку ...Неможна таких допускати до влади ...були вже ...вистачить...

Помаранчевих також треба просівати через сито люстрації влади...

Бо тільки в такому разі можна буде щось змінити в цій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаві дані відмивання коштів були би вже освітленні вулиці та нормальні дорогі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...