Перейти до змісту

ПОТРІБНА Допомога героям рідного краю!


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

Тут более детально и все реквизиты: http://www.volynpost.com/news/28111-zbyrayut-koshty-poranenomu-na-majdani-luchanynu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Ещё раз прошу админа, переместить в отдельную тему нужные посты. В этой теме уже начинают обсуждать медполитику. Я бы сам бы начал новую тему, но у меня нет доступа к полноценному компу, а со смарта неудобно таким заниматься, это же нужно скопирывать все нужнын сообщения, и не только мои.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки немає нової теми, то відпишусь тут.

Сьогодні був у Верховній Раді - ловив чекав на Ігоря Є. Т.я. периметр охоронявся, то мене провів нардеп "Батьківщини" Максим Бурбак.

Ігоря Є. не було (я був з 09.15 год. до 13.00 год.) - я оббігав усі пости, де пропускають нардепів (це 3 під'їзди, крім того - де заїзджають авто), повідомив усю охорону ДСО та бійців сотні. Не було, блін, нашого законотворця.

Знайшов Парубія. Розмова відбулась приблизно така:

я: Доброго дня, п.Андрію! Я такий-то такий.

Парубій: Доброго дня. Слухаю Вас.

я: (викладаю суть питання по Запотоцькому і стосунок до цього питання Ігоря Є.).

Парубій: Зверніться до інфоцентру...

я: Ні! Ніякого інфоцентру!!!! Досить бюрократії та волокити! Я прошу передати особисто Ігорю Є. суть нашої розмови. Добре?

Парубій: Добре. Я все зрозумів. Я передам особисто.

Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, необхідно створити окрему тему. Дуже важливо.

Потрібно терміново зібрати інформацію про поранених, що потребують лікування. Достатньо прізвище, імя, по батькові та контактний номер телефону. Коміссія буде вирішувати питання з подальшого лікування та фінансування, в тому числі, за потребою, у Польші.

Дзвоніть: (095) 036 97 18 - Андрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛІКУВАННЯ ПОРАНЕНИХ У ЧЕХІЇ, поширюйте плз!

Якщо маєте серед своїх знайомих постраждалих євромайданівців, які хотіли б виїхати у Чехію на лікування, нехай звертаються за телефонами:

063 048 38 37 (Рене, говорить українською),

099 604 82 68, Олена , після 10 години.

або ж приходити на Трьохсвятительську, 7

Справа термінова, літак буде, напевно, всередині тижня. Закордонний паспорт і візу мати не обов'язково, чехи це беруть на себе!

Також тел. чеських медиків у Києві: 095 038 99 52

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки немає нової теми, то відпишусь тут.

Сьогодні був у Верховній Раді - ловив чекав на Ігоря Є. Т.я. периметр охоронявся, то мене провів нардеп "Батьківщини" Максим Бурбак.

Ігоря Є. не було (я був з 09.15 год. до 13.00 год.) - я оббігав усі пости, де пропускають нардепів (це 3 під'їзди, крім того - де заїзджають авто), повідомив усю охорону ДСО та бійців сотні. Не було, блін, нашого законотворця.

Знайшов Парубія. Розмова відбулась приблизно така:

я: Доброго дня, п.Андрію! Я такий-то такий.

Парубій: Доброго дня. Слухаю Вас.

я: (викладаю суть питання по Запотоцькому і стосунок до цього питання Ігоря Є.).

Парубій: Зверніться до інфоцентру...

я: Ні! Ніякого інфоцентру!!!! Досить бюрократії та волокити! Я прошу передати особисто Ігорю Є. суть нашої розмови. Добре?

Парубій: Добре. Я все зрозумів. Я передам особисто.

Ось так.

це все, звичайно, добре, але з цього всього я щось мало зрозумів...

"Сьогодні був у Верховній Раді - ловив чекав на Ігоря Є." - я здогадуюсь, звичайно, про кого мова, але що то за шифрування і секрети? Граємось в "бальшой сєкрєт для малєнькой кампанії"? Чи боїшся вголос назвати героя?

"Я прошу передати особисто Ігорю Є. суть нашої розмови." - якщо та суть якоїсь, певно, дуже таємної розмови має бути передана тільки особисто Ігору Є., а нам зась, то для чого ти сюди пишеш? Ну а якщо вже пишеш, то розкривай, про що ж мова!

До речі, хто що знає про стан Артема, відписуйте в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі Луцьк мама знайшла дівчат які з ним знайомі

Так, це, нажаль, правда. Артем може тільки ворушити руками.

Ось зі сторінки Олександра Солов"янчика: "Друзі!!!!!!!!!!! Максимальний репост!!!!!!!!!! Просимо підтримки для нашого друга Лучанина Запотоцького Артема, який зараз у тяжкому стані у лікарні. Він отримав вогнепальне поранення у хребет та легені 20 лютого на Майдані. На даний момент лікарі намагаються врятувати його життя. Вдома його чекають двоє маленьких діток, дружина, рідні та друзі. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу! "

Фото: smiley-frown.gif

artem2.jpg?itok=XDMTYEbF

artem.jpg?itok=rYVFWWyT

http://lutskmama.com/forum/posidenki/maydan запис 47

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Верховній Раді - ловив чекав на Ігоря Є." - я здогадуюсь, звичайно, про кого мова, але що то за шифрування і секрети? Граємось в "бальшой сєкрєт для малєнькой кампанії"? Чи боїшся вголос назвати героя?

Абсолютно не таємниця. Еспешіалі фор ю: ІГОР ЄРЕМЄЄВ.

"Я прошу передати особисто Ігорю Є. суть нашої розмови." - якщо та суть якоїсь, певно, дуже таємної розмови має бути передана тільки особисто Ігору Є., а нам зась, то для чого ти сюди пишеш? Ну а якщо вже пишеш, то розкривай, про що ж мова!

А вище прочитати - "нє судьба"? Прочитати мої пости та пости, хто мені відповідав? А? Мова йшла про грошову допомогу Артему. До речі, я з Артемом знайомий, але він не є моїм товаришем. Це так, що б ти розумів загальну картину. І я для себе нічого не просив - якщо ти на це натякав. Якщо помиляюсь, то вибачай.

І взагалі, чого я виправдовуюсь? Приїзджай сюди, до Києва, пробирайся до ВР і спілкуйся з Єремєєвим, з Парубієм, а потім будеш нам тут звіти писати. Це була власна моя ініціатива, мене ніхто не просив. Але я відчуваю за собою обов'язок, як українець, як його побратим (хоча ми не разом, плече в плече, були в ті дні), мене куля минула, а його - ні. Не хотів про це писати, але змусили. Не задовбуй, плз, мене такими постами.

Соррі всіх за емоції і jack74 теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, необхідно створити окрему тему. Дуже важливо.

Потрібно терміново зібрати інформацію про поранених, що потребують лікування. Достатньо прізвище, імя, по батькові та контактний номер телефону. Коміссія буде вирішувати питання з подальшого лікування та фінансування, в тому числі, за потребою, у Польші.

Дзвоніть: (095) 036 97 18 - Андрій.

пс: На збір інформації є два дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, чудний ти :) чого ти ображаєшся?

Я твої пости читав, але невже ти думаєш, що всі знають, що Континіум і Ігор Є. - це одне й теж? ;)

розумієш, про що я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніяких образ, просто хотів, щоб інші теж зрозуміли, про що мову ведеш :)

А на рахунок Єрємєєва... Мож пора і до нього в Струмівку з екскурсією навідатись? ;)

Он люди і в Яника були, і в Пшонки, і в Єнакієвського.... :)

Як може тобі все ж таки вдасться його зустріти, передай, що народ напрошується на запрошення... поки ще.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сумніваюся, що до Польші, в нас нейрохірургі не гірші, тим паче Артем зараз у клініці Богомольця. Я вже вийшов на клініку Хадасси у Ізраїлі, це клініка при дослідницькому університеті, там є усі існуючі на сьогодні у світі методи лікування та діагностики, я говорив з керуючим лікарем. Вони переглянули МРТ, вимагають більше даних що до його стану, зараз його брат збирає ці дані. Після цього буде відома ціна лікування. У Артема дуже складна травма хрепта, я думаю, що тільки Ізраїль. Лікарі з Хадаса просили телефонного зв'язку із лікуючим лікарем Артема, але той сказав, що лише через мінздрав. До чого тут це, я так і не зрозумів. Завтра буде видно.

З.І.в цій клініці вже перебуває кілька майданівців. Ну і все це, звичайно, при умові спонсорування, бо Ізраїль певне дорожче, а ніж Європа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інформацією громадських активістів у Києві під час сутичок 18-20 лютого отримали поранення 9 волинян.

Про це повідомив громадський діяч Сергій Шараєвський.

Шараєвський і група однодумців ініціювали збір грошей для поранених волинян.

Так, нині збирають гроші для лучанина Артема Запотоцького, в якого - вогнепальне поранення хребта. Йому потрібні кошти на реабілітацію. У чоловіка - жінка і двоє дітей.

Перша картка: Допомога для Запотоцького Артема: Номер счета 29244825509100 мфо 305299 окпо 14360570, номер картки 5168757258464702 отримувач Запотоцька Тетяна Миколаївна

Друга картка: МФО 380281,ЄДРПОУ 33695095, ПАТ "БІЗ", рахунок 29246002, призначення платежу: поповнення картрахунку 262572334801 для Запотоцької Тетяни Миколаївни

Грошей потребує мешканець села Дерно Ківерцівського району Павло Марчук. У нього поранене плече.

6762 4660 0157 0181

Мельник Дмитро Юрійович (молодший брат Павла Марчука).

У Тимура Мустафаєва з Торчина Луцького району куля пройшла під лопаткою.

Кошти можна надсилати на картку, номер якої 4627 0812 0210 6352.

В Андрія Марчака вогнепальне рване поранення ноги нижче коліна, встановлено дренаж.

4405 8858 2570 8669

Марчак Андрій Віталійович

В Олега Поліщука - осколки в паху, серйозна зона ураження.

4405 8858 2212 6162

Поліщук Олег Павлович

В Олександр Нечипорука з Луцька прострелена чашечка ноги. Нині він у лікарні в Львові.

5168 7572 4001 7170

Ричко (Нечипорук) Катерина Миколаївна — дружина.

У лучанина Богдана Богдана поранення очей.

Щоб допомогти Богдану, потрібно пересилати гроші на картковий рахунок 5168 7553 3222 4670. Отримувач - Богдан (Олещук) Богдан Вікторович (була зміна прізвища).

У Володимира Мовчана з Ковеля важке поранення обличчя.

5168 7572 4851 6926

Мовчан Оксана Олександрівна (мама).

У Володимира Ткачука перебиті обидві ноги. Йому встановили апарат Ілізарова.

4627 0812 0660 7231

Ткачук (Машлій) Ольга Олегівна — жінка

Олександру Гучеві з Дерна, в якого наскрізне кульове поранення стегна, відкрита рвана рана, зібрали понад 20 тисяч гривень.

Планується, що у вівторок-середу, 25-26 лютого, йому встановлять апарат Ілізарова.

http://www.volynpost...enym-na-majdani

Тим часом Ivanna сьогодні відвідала в обласній лікарні Тимура Мустафаєва, як виявилося, вона знайома і з ним, і з його мамою. Хоче після лікування відпочити в Баку, я думаю він це заслужив.

Разом з ним в палаті лежить його швагро Петро Лукашевич (відсутній в списку поданому вище), також постраждав в Києві, отримав поранення ноги, пересувається на милицях. Разом з ними в палаті ще один постраждалий, але незручно було розпитувати про нього.

Пропоную небайдужим бордівцям роздрукувати цей список і розповсюдити кожен в себе на роботі, може є такі люди які можуть допомогти але не знають як це зробити. Цим хлопцям треба кошти не тільки на лікування, але і на утримання сімей оскільки вони годувальники. Поки ми ходили на роботу тут, і заробляли кожен свою копійчину, вони там лили кров за нас. Тепер наша черга їм віддячити.

Не чекайте поки держава роздуплиться із пільгами для них, гроші треба вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлений список постраждалих:

(джерело - vk.com/freetime_lutsk_rivne)

  1. Гуч Олександр Юрійович (Пегас)
    Наскрізне кульове поранення стегна, відкрита рвана рана.
    Планується встановлення апарату Іллізарова та доправлення на лікування в Німеччину.
    Активістами зібрана допомога у розмірі 20000 грн.
    __________________
    6762 4663 0104 3939
    Приватбанк
    Гуч Леся Адамівна (мама)
  2. Запотоцький Артем
    Вогнепальне поранення хребта, руки вже працюють, а ноги - ні.
    Є жінка і 2 дітей.
    Знаходиться в лікарні в Києві, там ним опікується брат.
    __________________
    Приватбанк
    5168 7572 5846 4702
    Жабюк (Запотоцька) Тетяна Миколаївна — дівоче прізвище дружини.
    ü Потрібне лікування в Німеччині і реабілітація.
  3. Мустафаєв Тимур
    Куля пройшла під лопаткою. Поранення середньої тяжкості.
    ü Наразі кошти є, але будуть ще потрібні потім на реабілітацію. Можлива реабілітація в Польщі.
    __________________
    4627 0812 0210 6352
    Приватбанк
    Мустафаєва Тетяна Михайлівна (мама).
  4. Нечипорук Олександр (Сенека)
    Прострелена чашечка ноги.
    Має дружину і дітей.
    ü Кошти дуже потрібні!!! Єдиний годувальник в сім’ї.
    Перебуває у Львові. Забирають в Польщу.
    __________________
    Приватбанк
    5168 7572 4001 7170
    Ричко (Нечипорук) Катерина Миколаївна — дружина.
  5. Ткачук Володимир
    Перебиті обидві ноги. На апараті Іллізарова
    ü 3 дітей
    __________________
    4627 0812 0660 7231
    Приватбанк
    Ткачук (Машлій) Ольга Олегівна — жінка
  6. Марчук Павло
    2 кульових поранення в плече і руку. Не рухомі руки.
    Середня важкість поранення. Перебуває в Обласній лікарні у Луцьку. Можливо буде потреба у відправленні на реабілітацію в Польщу.
    __________________
    6762 4660 0157 0181
    Приватбанк
    Мельник Дмитро Юрійович (молодший брат Павла Марчука)
  7. БОгдан Богдан (Дуб)
    В одному оці порвана сітківка і помутнівший кришталик + пошкоджені тканини біля ока. Інше — деформований кришталик, і пошкоджений нерв, якщо не зробити операції - катаракта. Струс мозгу. Всього 3 влучання гумових куль (ще в шию і ногу). Простуда, легкий кашель.
    Волинська січ, Луцьк. 26 років, Одружений, син 2 роки.
    ü Єдиний годувальник сім’ї.
    ü Необхідні операції на обидва ока.
    __________________
    5168 7553 3222 4670
    Приватбанк
    Богдан (Олещук) Богдан Вікторович – була зміна прізвища
  8. Марчак Андрій
    Вогнепальна рване поранення ноги нижче коліна, стоїть дренаж.
    ü Є ймовірність того, що потрібна буде пересадка шкіри.
    "Волинська січ" (м. Рівне)
    __________________
    4405 8858 2570 8669
    Приватбанк
    Марчак Андрій Віталійович
  9. Поліщук Олег
    Осколки в паху, серйозна зона ураження.
    Направлений на лікування в Польщу.
    __________________
    4405 8858 2212 6162
    Приватбанк
    Поліщук Олег Павлович
  10. Мовчан Володимир
    Важке поранення обличчя.
    На даний момент в Польщі (Краків, військовий шпиталь №5)
    м. Ковель
    ___________________
    5168 7572 4851 6926
    Приват банк
    Мовчан Оксана Олександрівна (мама)
  11. Кватерчук Василь Володимирович
    33 роки
    Кульове поранення в груди (права сторона).
    _____________________
    5168 7420 6209 2279
    Лещенко Наталія Михайлівна (двоюрідна сестра)
  12. Лукашевич Петро
    Поранення в стегно на виліт. Поки не ходить.
    Доставлений з Києва в Луцьк, перебуває на стаціонарному лікування в обласній лікарні.
    ______________________
    5168 7572 0951 8564
    Лукашевич Микола Анатолійович (батько)
  13. Романчук Вікторія
    16 років
    Граната розірвалась біля ніг. Рвані рани та опіки на ногах.
    __________
    5211 5373 3905 8757
    Романчук Оксана Володимирівна (мама)
  14. Галишин Володимир
    Опік і зараження руки. Робили операцію в Луцьку: чистка рани і пересадка шкіри.
    _______________
    5168 7420 6497 3732
    Галишин Віталій Миколайович (тато)
  15. Войчук Іван Федорович
    Підстрілене око гумовою кулею, розсічення голови кийком, забої тіла, підшкірні гематоми лівого передпліччя та лівого стегна, опіки, кантузія, струс мозку.
    ________
    5211 5373 2484 2140
    Войчук Іван Федорович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви можете допомогти не тільки матеріально, але й розповсюджуючи дану інформацію поза інтернетом (не всі бажаючі допомогти мають доступ до мережі і знають де шукати). Додаю 2 файла для роздруковування (1 лист формату А4) - документ Ворд і зображення у форматі .jpg (кому як зручніше, не у всіх встановлений текстовий редактор). Також просіть тих кому передаєте - копіювати і розповсюджувати також - це легше ніж те що за нас зробили вони.

post-6376-0-02136700-1393440075_thumb.jpПостраждалі з Волині.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейменував тему, враховуючи влучне зауваження, на рахунок багатьох героїв, що потребують допомоги.

попросив би модераторів тему поки закріпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим часом...

Просимо підтримки для нашого друга Запотоцького Артема (м. Луцьк), який зараз у тяжкому стані у лікарні.

Ось він у відеосюжеті ТСН

S2IDO.jpg

До уваги всіх поранених та їхніх сімей!!!

1. Необхідно обов’язково провести судмедекспертизу і отримати необхідний документ. Це потрібно для того, щоб в майбутньому використати для позову в суд на минулу владу, а також для можливості отримання компенсації від держави.

2. Є можливість лікування за кордоном, а також допомоги сім’ям, які мають неповнолітніх дітей (подарунки, літні табори та перебування у сім’ях в Польщі)

За інформацією звертатися на телефон Штабу допомоги пораненим: 068 21 74 296

Свіжі новини

Сьогодні Сергій Шараєвський відвідав Володимир-Волинську районну лікарню, в якій також лежать поранені активісти. Загалом виявилося, що з міста є 6 поранених. Двоє лікуються на стаціонарі у Володимирі, один — у Львові. Також був знайдений чоловік з легкими пораненнями, якому в Києві «беркутівці» спалили авто (він привіз людей на Майдан). Також є інформація про двох поранених, які знаходяться на лікуванні в Турійську. Один з них можливо в комі.

Оголошення від активістів з Польщі (повтор)

Українці, що постраждали в сутичках в Києві, будуть мати можливість оперування, лікування і реабілітації, яку їм надасть Польська державна служба здоров'я у Вєлкополсці. Вартість лікування, тобто лікування, придбання протезів і ліків будуть покриті з бюджету воєвудства. Першочерговість для тих, хто втратив руку чи ногу.

Лікарні в Познані, Лешно, Конін і Каліш вже заявили, що пацієнти з України будуть прийняті. Ймовірно в середу поступлять перші пацієнти. На данний момент - 130 осіб можуть скористатися з лікування

Каліш - 60 осіб одночасно.

Конін -15 ліжок.

Познань - 20 місць для українців.

Лешно - 35 місць

(джерело: газета «Голос Вєлкополський»)

За детальною інформацією та допомогою звертатися на номер Штабу допомоги пораненим.

095 591 59 12 Оксана (координатор)

http://vk.com/freetime_lutsk_rivne

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли ще одного пораненого волинянина

http://www.volynpost.com/news/28343-znajshly-sche-odnogo-poranenogo-volynianyna-zbyrayut-groshi-simi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно були провідані два героя у Обласній лікарні.

Обидва потребують фінансування лікування і реабілітації, в подальшому. Гроші, які їм були віділені на початку, вже закінчуються, а травми складні, люди будуть ще не в змозі працювати і заробляти ще довгий час по закінченні лікування.

Перший: Ткачук Володимир Ярославович - перебиті обидві ноги, в тому числі, коліно.

4627 0812 0660 3231 в КБ "Приватбанк". Отримувач: Ткачук (Машлій) Ольга Олегівна - дружина.

Другий: Сойко Василь Степанович - перелом 4 та 5-го хребців. Зламані ребра.

5211 5373 0279 8652 в КБ "Приватбанк". Отримувач: Сойко Василь Степанович.

Велике прохання не залишати цих Людей без нашої турботи. Зрозуміло, що час минає і з часом гасне сила співчуття, але є ще відчуття подяки і обов'язку. Не можна допустити, щоб з часом ці люди залишились на одинці зі своїми проблемами, яки виникли в них, коли вони "вирішували" наші, загальні "проблеми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...