Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Так, вдень пролітала інфа, що є авіаносець, перевірив - не підтвердилась. Ну, томагавки теж непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
через неділю будуть супермаркети та магазини бомбити

Два слова: самооборона Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачайте, але..... як таку тварь земля носить??? на палю її мало посадити!!!!!

Регіоналка Бондаренко назвала дії снайперів 20 лютого недостатньо жорсткими: "На Майдані не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти"

Народний депутат Олена Бондаренко в інтерв'ю німецькому тижневику "Der Spiegel" 20 лютого заявила, що немає універсальних ліків, які просто дозволять вирішити усі проблеми, і закликала країни Заходу не втручатися у справи України.

Відповідаючи на запитання кореспондента "Der Spiegel" про те, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Бондаренко заявила: Я думаю, дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі.

Те що багатьох демонстрантів вбили пострілами в голову, регіоналка пояснила тим, що "на Майдані зараз вже не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти. Наш головний партійний офіс був підпалений. Один з наших співробітників, електрик, який просто хотів поміняти в офісі лампочку, був убитий. Наші правоохоронці реагують тільки на провокації, на напади радикалів".

"Президент і парламент були демократично вибрані. І не дивлячись на це, наша фракція підтримала б дострокові вибори. Ми не проти. Якщо опозиція зробить таку пропозицію, ми підтримаємо цю ініціативу. Відносно дострокових президентських виборів рішення приймає тільки президент. Однак - я думаю , що опозиція абсолютно не зацікавлена ​​у дострокових виборах", - відповіла Бондаренко на запитання журналіста про те, "чому урядові сили так сильно тримаються за владу".

Також Бондаренко висловила переконання, що країни ЄС повинні припинити втручання у внутрішні справи України.

"Приїхала із зустрічі ОБСЄ, де один латвійський представник заявив, що Росія повинна триматися подалі від українських справ, - розповіла регіоналка. В цей же час дипломат з США Вікторія Нуланд дистанційно розподіляє пости у можливому новому уряді. Янукович не підходить Заходу, тому що він не дозволяє на себе впливати".

Також Бондаренко висловила переконання, що ідея "федералізації" є досить прийнятним варіантом в умовах України, а на репліку про можливість розколу, різко відповіла: "чесно!? Давайте це буде нашою турботою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшого збочення яника годі й уявити, обережно+18, аж вивирнуло. Скрытый текст

Яник звичайно збочинець, але, картину там де він голий, намалювала художниця (забув як її звати) вже після "падіння" влади,

по ТСН показували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.co.../02/24/7016098/

Згідно з постановою №4213, Рада доручає майбутньому президенту присвоїти цивільним учасникам масових акцій протесту звання Героїв України посмертно.

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

«Про вшанування учасників збройних конфліктів під час мирних акцій протесту»

Висловлюючи солідарність та підтримку цивільному населенню, що брало участь у мирних акціях протесту в Україні, з метою вшанування полеглих під час збройних конфліктів упродовж листопада 2013 – лютого 2014 року та віддання їм найвищої шани, керуючись Указом Президента України «Про звання «Герой України» від 02.02.2002 р. № 1114/2002,

Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити наступному Президентові України посмертно присвоїти звання «Герой України» полеглим цивільним учасникам збройних конфліктів під час мирних акцій протесту в Україні впродовж листопада 2013 – лютого 2014 року.

...хм... а тим, які стали каліками??? вони не герої?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...хм... а тим, які стали каліками??? вони не герої?
я думаю їх забеспечать грошовою підтримкою шось типу пенсіїї але НОРМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇЇ а не нашої Української..

і всіх зроблять учасниками бойових дій... і також надбавки будуть всім учасникам (до пенсії) як учасники бойових дій... крім чорнобильців і афганців будуть тепер і майданівці...

Але тількі не пільги! пільги будуть тількі монетиризовані в Новій Україні, принаймні я так хочу!

П.С. це моє власне бачення урегулювання даної ситуаціїї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тількі не пільги! пільги будуть тількі монетиризовані в Новій Україні, принаймні я так хочу! П.С. це моє власне бачення урегулювання даної ситуаціїї

а от я, не поділяю Вашого оптимізму, думаю, що ЦІ - можуть забути свої обіцянки,як і те завдяки кому змінилась влада, тому потрібні ІНШІ люди, причому ВСІ.

Ось тут дуже рекомендую прочитати, ще дня не пройшло як став прокурором, а доця вже жжот

причому, на одному з новинних сайтів було жваве обговорення на кілька сторінок,а через пару годин залишилось всього 3 коментарі..."апять работаєм"?

без образ... де відбір людей на посади? де люстрація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ... де відбір людей на посади? де люстрація?

Так там всі ж друзі... яка люстрація?

Це тільки мені здається що якщо дати волю Ляшку і його Вилам то буде більше толку?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут дуже рекомендую прочитати, ще дня не пройшло як став прокурором, а доця вже жжот

То вважаєш, вона так себе відразу після призначення почала вести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вважаєш, вона так себе відразу після призначення почала вести?

звичайно ні, просто не хотілося б,щоб виявилося,що ці свої замашки, вона перейняла від свого батька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки мені здається що якщо дати волю Ляшку і його Вилам то буде більше толку?)

а ти думаєш що Ляшко з "іншого тіста зроблений" ?

Все нинішнє покоління політиків потрібно змінити,бо як політики, вони починали саме при системі,тому - діла не буде.

Треба вигнати всіх, і виростити нових, з нуля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба вигнати всіх, і виростити нових, з нуля

" Є досвід чогось вирощування?Крім бороди,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Є досвід чогось вирощування?Крім бороди,,

повір, є... хотів спочатку написати що більший досвід ніж у тебе,але стримався,бо не в цьому суть,та й ми не знайомі....

Коли я казав "Треба вигнати всіх, і виростити нових, з нуля ", я лише нагадав те,про що говорилось зі сцени Майдану,

а не пропонував свої послуги в якості "мєгарастітєля"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно ні, просто не хотілося б,щоб виявилося,що ці свої замашки, вона перейняла від свого батька

Я цьому, що на 1+1 дають не дуже зараз вірю. Дивіться хто його власник. Це вже явно травля почалась. Коломойський може за свої гроші боятись, так як, кажуть, що він колись фінансував Батьківщину і Свободу, а зараз до ригів переметнувся.

Навіть, та сама травля Тимошенко, де з плакатами стоять: "давайте почнемо люстрацію з опозиції". Це добре, тільки щось слова "націоналізація" вкраденого олігархами, я там не побачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось кажуть що наші волинські прокурори...білі і пушисті просять захисту в генпрокурора від поганого правого сектору)) правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цьому, що на 1+1 дають не дуже зараз вірю. Дивіться хто його власник.

Я дав ссилку на сайт 1+1 тому що тільки там залишився скрін з коментарями, а кілька сторінок з коментарями потерли на сайті еспресо.тб

"націоналізація" вкраденого олігархами, я там не побачив

мабуть тому, що націоналізація вкраденого олігахами не підлягає обговоренню,тобто є беззаперечною, а мова про те,

щоб під час "націоналізації" майна ригівських олігархів, не забути і про інших

шось кажуть що наші волинські прокурори...білі і пушисті просять захисту в генпрокурора від поганого правого сектору)) правда?

про Волинських чув тільки по радіо ОБС, а от в Киеві то ТБ показували,що трохі жаліються на Правий сектор,в тому плані що намагаються контролювати дії прокурорів,міліції і "головного стратегічного об'єкта на найближчі кілька місяців" - ЦВК...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, якщо ти голосував в 2010 році за Януковича, то ти зараз не маєш права від імені вбитих проводити президентську компанію. Чи ти серед них опитування проводив за кого вони хочуть голосувати?

Про 1+1 я вже написав. Вони не вибачились за свою інформаційну політику в часи Януковича, щоб зараз гамном поливати Батьківщину і Свободу. Почитай скільки у списку вбитих є членів Свободи.

Коли вони зроблять розслідування, як зростали багатства наших олігархів, починаючи з Коломойського, тоді я їм і почну вірити

щоб під час "націоналізації" майна ригівських олігархів, не забути і про інших

Порошенко точно ніхто не троне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мудрець Чанак'я сказав:

"Не можна вірити політикам і жінкам!"

А я вам скажу він таки мудрець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...хм... а тим, які стали каліками??? вони не герої?
я думаю їх забеспечать грошовою підтримкою шось типу пенсіїї але НОРМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇЇ а не нашої Української..

і всіх зроблять учасниками бойових дій... і також надбавки будуть всім учасникам (до пенсії) як учасники бойових дій... крім чорнобильців і афганців будуть тепер і майданівці......

ти думаєш??? а, дозволь поцікавитись, на чому грунтуються твої такі оптимістичні думки? Вони могли в цьому одному законі це прописати.

А пенсії... Пенсії такі потрібні не тільки живим калікам, якими їх зробила бандитська влада, а й сім'ям загиблих героїв! В них були маленькі діти! Полишались одинокими матері! ХТО тепер їм допоможе?!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...