Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

On 26.10.2016 at 13:44, Waver сказано:

 

В общім, дружбу поки не пропоную, але пропоную мир. І був би дуже радий продовженню твоєї ж теми про США, нехай навіть опису поганої сторони, аби тільки без расизму і різного там обсирання всього і всіх. 

До речі, розкажи ще, чому нам з дружиною, можливо, можна було би на вихідних злітати в Новий Орлеан і що там можна подивитися?

 

 

 

 

 

 

 

мир-то мир, я не проти, але я між твоїх рядків хейт і підйобки в свій бік прослідковував не раз, тому зав'язали на тому. 

єдине, що мені в тобі не сподобалось-це трохи пихи і зверхності і місцями надмірний оптимізм. я то, я сьо, все прекрасно навколо- чувак, ну не в образу, ну в Штатах ВСІ хто працює живуть нормально. і я, і ти можемо собі дозволити жити в нормальних районах, їздити на нормальних машинах, відпочивати на морському узбережжі, працюючи на ЗВИЧАЙНИХ НОРМАЛЬНИХ роботах. хіба ні? просто я дивлюсь трохи ширше і мені подобається описувати повну картину, а не лише хороше. 

з приводу місць, які відвідати-напишу в твоїй темі про США, аби тут не спойлерити. 

 

мир. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
14 часа назад, Lisovic сказал:

Якщо путін таке сказав значить впливу в нього таки ніякого немає, і тролив він не Порошенка, а кину кісту свідкам ліпіцкої фабрики щоб вони гавкіт підняли всередині.

Ну, шавкам краще знати про кістки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі пироги:

http://vsn.com.ua/bondar-z-kolisnykom-vymagayut-groshi-u-lisivnykiv-zahidnoyi-ukrayiny-zmi/

Ці кадри здатні на таке. Враження, що страх геть пропав. Налькович надіється що генпрокурор прикриє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наливайченко, Валентин Александрович, шановний, а вам, часом, магнітними бурями нічого не придавило? Це що за лайно? "Рубеж" голова осередку партії! Ну, круто. Регіт просто)) Контрабанда, мародерка, наркота, вбивства - ось його війна! Про таку дрібничку, як робота на ватних ригів взагалі мовчу))

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=710699365752391&set=a.243151452507187.1073741827.100004370021594&type=3&__mref=message_bubble

 
Світлина від Руслана Колесникова.
Руслан Колесников з Тарасом Костанчуком та Віктором Ягуном.
3 год · 
 

#Справедливість запанувала на Луганщині!
Вільні люди Донбасу приєдналися до команди Наливайченка. Разом із ними будемо сантиметр за сантиметром відвойовувати наші українські землі!
Сьогодні в Рубіжному провели установчу обласну конференцію, обрали керівні органи та напрацювали план дій команди, що представлятиме Рух Наливайченка “Справедливість” на Луганщині. Одноголосно делегати керівником організації обрали Ігоря Радченка. 
Довго розповідати про нього та новостворену команду не буду. Хочу просто наголосити: до своїх лав ми беремо тих людей, які власною кров'ю, власним патріотизмом довели свій патріотизм, своє відношення до України! Я вірю в те, що разом зможемо не тільки відновимо, а й повернемо ті українські території, які зараз окуповані ворогом!

#СправедливістьПереможе #Донбас_це_Україна

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, Valentyn Nalyvaichenko, це знову я 1f642.png:)
Так як ваш партійний зам Колесніков, чи хто він там, мене забанив, ваша публічна сторінка мене забанила, сторінка вашої справедливої партії "Справедливості" мене забанила,то пишу на вашу особисту, відволікаючи вас від антикорупційної боротьби за світлу долю України-неньки. Вже пробачте..

Якщо ви раптом не знаєте, то довожу до вашого відома, що оте шобло, яке зветься Луганським філіалом партії "Справедливість", то нєздраво.
Поясню.
Окрім АТОшного злодія Радченка, який був звичайніcіньким злодієм і до війни, який у вас там чи голова всього цього бардаку, що іменується "антикорупційна партія", чи вже зараз, після нещодавнього зашквару, нєдоголова, в керівництво обласної ячєйки увійшли: Ігорь Кравченко, Генадій Головненко, Ігорь Чорний, Олена Божич, Софія Лавренюк та Олександр Атаманов.
Так от.

Головненко - посібник терористів, за що внесений в базу центру "Миротворець". Ще до війни, у 2013, його, як держслужбовця, ловили за отриманні хабара.
Лавренюк - допитувала солдата ЗСУ за особистою вказівкою нині мера Рубіжного, а у 2014 році головного організатора сепаратизму у місті - Хоменка, за що внесена в базу центру "Миротворець".
Божич - Партія Регіонів, Янукович, ОППОблок, сєпар Сергій Дунаєв. Систематично і неодноразово брала участь у виборах в обоймі Дунаєва: 2012 рік - член окружнох комісії від "Ліберальної партії", 2014 рік - член окружнох комісії від кандидата в президенти, сепаратиста Добкіна.

Тобто, 4 з 7 злочинці та ватні сєпари (це я просто трьох інших не перепровіряв).

Власне, у вас таке от лайно не тільки на Луганщині. Наприклад, в Павлограді. Ячєйку антикорупційної партії "Справедливість" створили колишні члени сумно відомого політичного утворення у минулому як "молоді регіони". А цей от хлопчина в білій, наче символ антикорупційності і всього хорошого, проти вього поганого, сорочці - взагалі шахрай. Ваші нові партійці збирали гроші нібито як волонтери від виконкому. Потім з підробленими виконкомівськими листами ходили по фірмах і просили перерахувати їм кошти, які переводили в готівку і привласнювали.
Vladislav Samarsky: "отой чувак, в білій сорочці, заходив до мене на роботу, цікавився, як можна 30,000 перевести в готівку через фірму пов'язану з металлом. Обіцяв 7% отката. Я його пам'ятаю ще по 2014-му році, коли вони від імені виконкому збирали гроші біля Гуллівера. І брат його юний, теж з ним був. Ніби вони тоді в Крим злиняли.. Можу дати свід. покази про пропозицію обналу".

Думаю, в коментах і репостах напишуть і про інші ваші антикорупційні ячєйки.

Валентине, то може нуййогоннахуй таку антикорупцію? Де ви такий цвіт нації твільки знаходите!

О, блін, ледь не забув! Якщо ми вже тут зібрались... Я тривалий час носився з 9-годинами відео на сепарського мера Торецька Слєпцова. Ледь не кожному знайомум СБУ-шніку ті записи кидав (на Миротворці є). Це зараз він під слідством, а тоді знаєте що мені полковник СБУ казав, пояснючи причини, чому мери звільнених міст, які допомогали окупантам - типу Слєпцов-Торецьк, Гнатенко-Дружківка, Хоменко-Рубіжне - на свободі і чому їх не чіпають? Так я скажу: "Бл*, да оні позаносілі на Владімірскую кто 400, кто 500 штук в 2014. Вот і нє трогают іх. От***ісь уже со своим Слєпцовим!".
Давно хотів в вас запитати, ви нічого про це не чули?

Світлина від Rodion Shovkoshytnyi.
Світлина від Rodion Shovkoshytnyi.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

черговий зашквар головного "антикорупціонера"?  чи просто треба ді-джейці бабки віддати?

 

МИЛЛИАРДНЫЙ ТЕНДЕР В ПОРТУ «ЮЖНЫЙ»: НАРДЕП ЛЕЩЕНКО ПОМОГАЕТ ФИРМЕ СО СКАНДАЛЬНЫМ ПРОШЛЫМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.10.2016 at 19:21, igorgame сказано:

Стаття написана практично виключно заради того, щоб ще раз вмокнути Лещенка в гівно з його галімою квартиркою на рівні району звичайного районного чиновника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Стаття написана практично виключно заради того, щоб ще раз вмокнути Лещенка в гівно з його галімою квартиркою на рівні району звичайного районного чиновника.

Цю свиноту треба макати в гівно кожен раз, як вона висовує свою пусту бошку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось про когось щось знає

 

Roman Sinicyn

2 год · 
 

Тут зовсім скоро, на тижні, відбудуться вибори членів Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів. 
І вибори колегії цієї ради.

Це в рамках судової реформи.

Як би глупо не звучала назва: "громадська рада доброчсності" - у них будуть достатньо такі вагомі важелі на процес прийняття суддів на роботу та процес їх звільнення за різноманітні зальоти.
І це добре.

І от список людей від різних ГО, що подались. 
http://www.vkksu.gov.ua/ua/gromadska-rada-dobrotchiesnosti/
Гляньте уважно. Накидайте компромату.

Тільки поверхневе вивчення списку і гугл за 5 хвилин виявив от кишенькового юриста Курченка, який сидів в СІЗО за різноманітні фінансові оборудки організованої злочинної групи очолюваною цим гандоном в.т.ч. піздінгом рефінансування в Брокбізнесбанку.
Рейдерство там і всьо такоє.

Бугай Денис Владимирович

"Голосеевский районный суд Киева избрал меру пресечения для председателя наблюдательного совета Брокбизнесбанка Дениса Бугая. Об этом сообщил представитель суда. Эта мера пресечения - содержание под стражей или залог 140 млн. гривен. Соответствующее решение суд вынес в субботу при том, что рассматривал это дело с 24 марта.На некоторых заседаниях плохо было сначала Бугаю, а затем и одном из его адвокатов. В связи с этим, подозреваемому был назначен государственный защитник. Напомним, ранее СБУ сообщила о задержании председателя наблюдательного совета ПАО Брокбизнесбанк Дениса Бугая. Также был задержан директор компании Газ Украины - 2020 Анатолий Кашкин. Оба задержанных являются ключевыми участниками преступной группировки Сергея Курченко и подозреваются в непосредственной причастности к масштабным хищениям государственного бюджета Украины."

Доброчесність, сука, ага.

Репост будь-ласка. І гляньте список.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цих передивіться

Хто щось знає погане чи добре про цих кандидатів на службу Нам, пишіть в приват

Список кандидатів, що пройшли відбір:

№ П.І.П. На яку посаду претендує 
1. Євлошевський Володимир Олександрович слідчий
2. Якимлюк Ольга Віталіївна слідчий 
3. Торгунаков Михайло Сергійович слідчий
4. Данько Іван Андрійович слідчий 
5. Балик Іван Олександрович слідчий
6. Бурмеха Сергій Вікторович дільничний офіцер
7. Вініченко Олександр Сергійович дільничний офіцер
8. Мороз Андрій Іванович дільничний офіцер
9. Томащук Віктор Володимирович дільничний офіцер
10. Гедзун Андрій Ігорович дільничний офіцер
11. Івасюта Володимир Мар’янович дільничний офіцер
12. Романюк Анатолій Валентинович дільничний офіцер
13. Орисюк Сергій Олександрович дільничний офіцер
14 Янкевич Петро Ярославович дільничний офіцер
15. Берило Олександр Георгійович дільничний офіцер
16. Мітасов Артур Ігорович дільничний офіцер
17. Степанюк Олександр Іванович дільничний офіцер
18. Матвійчук Володимир Анатолійович дільничний офіцер

P/S чому так багато не пройшло тих хто удачно здав тести не знаю...і це мене бентежить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

І цих передивіться

Хто щось знає погане чи добре про цих кандидатів на службу Нам, пишіть в приват

Список кандидатів, що пройшли відбір:

P/S чому так багато не пройшло тих хто удачно здав тести не знаю...і це мене бентежить..

 

а ось і відгадка

 

Roman Sinicyn додав 5 нових світлин — разом з Rodion Shovkoshytnyi та 8 others.
5 год · 
 

Зараз буде великий але надіюсь нескучний текст про "поліцейську реформу". 
На прикладі однієї області. 
Щоб у Вас було розуміння різниці між лапшою на вухах, яку вішає Аваков і секта його радників і тим, що відбувається насправді.

"Насправді" і слова про "успішну реформу" - це дві різні реальності.

В реальній реальності є неприкритий саботаж і тихе але впевнене відновлення ментовської ієрархії на всіх рівнях, повернення старих корумпованих кадрів у систему яку трохи підкосило після Майдану та атестації в окремих областях (в тих де була широко влкючена громадськість: Волинська, Одеська, Миколаївська, Київська…). 
Система у всій своїй ієрархії викручується і супротивляється потраплянню в її ряди нових і «не своїх» людей.

Ітак Волинь. На Волині, як і в кожній області, є постійно-діюча поліцейська комісія. Навколо формування цієї комісії, в свій час, була купа скандалів, інтриг і маніпуляцій. Впринципі як і усюди. Але комісію сформували. Далі були інциденти коли журналістів і громадськість не допускали до засідань цих комісій, і ви далі зрозумієте чому. 
https://www.youtube.com/watch?v=RVwJHklInyI

Ітак нещодавно в області оголосили конкурс на заміщення вакантних посад дільничних та слідчих. Посад усього під 20. Подалось більше 200 осіб. Десь 80% люди «з вулиці», дехто з АТО, з вищою освітою, переважно молодь. Але без досвіду роботи у системі. «Свіжа кров» у хворий організм - це ж чудово.

Першим етапом була здача професійних тестів і тестів на загальні навички.

Наступним етапом стало тестування з фізичної підготовки. Біг, підтягування, прес і.т.д. До цього тестування ми повернемось трохи нижче, а зараз давайте знайомитись з головним героєм.
І ось тут цікаво.

Знайомтесь. Сірьожа. Прізвище Бурмеха.
Сірьожа в Одеській області був головним кадровиком МВС. Ще начальником Управління матеріального забезпечення області. Я думаю не потрібно пояснювати хто такий головний кадровик міліції області і які питання він може і вміє вирішувати.

Тісним і іноді кумівським зв’язком Сірьожа пов’язаний з Одеськими ментами Доскевичем (колишній зам Сірьожі) та Бурдейним (http://hrabro.com/88435 ). Просто загугліть ці прізвища, там волосся дибки іноді стає.

Сірьожу також пов’язують з нєкім Ташматовим, колишнім заступником начальника громадської безпеки Одеси. Ташматова ж з поборами і обкладанням даниною підприємців.

Ще Сірьожа в вузьких колах відомий завдяки дружині. Правда прізвище у дружини Фролова.

Фролова – приватний нотаріус. Приватний нотаріус Одеських «чорних рієлторів».
«Указанный нотариус широко известна в кругах риелторов, как нотариус, у которого можно сделать что угодно – от доверенностей без людей, до сделок с нарушениями. Многие агентства недвижимости принципиально не работают ни с какими документами, которые оформлены данным нотариусом.»
http://antikor.com.ua/…/61978-novye_moshenniki_v_sfere_nedv…

З приходом грузинів в область, Лордкіпанідзе відразу звільняє цілий ряд незручних йому і корумпованих співробітників, начальників райвідділів, схемщиків і.т.д. в тому числі і Сірьожу і його корєша Доскевича. 
Викликає їх усіх до себе. І шле на хуй. 
Люди кажуть, що майже в прямому смислі шле. А на їхні місця розставляє своїх людей.

Здавалось-би все. Історія Сірьожі має обірватись.

Але не все. Слідкуйте за руками.

Сірьожа зараз … в.о. начальника кадрового забезпечення ГУ НП Волинської області.

Як?
Просто. Як вільно-найманий співробітник, за цивільно-правовим договором. І Сірьожа рулить, по суті, кадровим відбором у вже Поліцію області.
І рулить усіма кадрами області. Області з бурштином і двома кордонами. Не найгірша така область.

Сірьожа присутній на засіданнях постійної поліцейської комісії. Сірьожа розказує комісії як і за що треба голосувати. Радить з висоти свого кадрового досвіду).

Але бути в самій системі повністю, а не на пів шишечки, Сірьожі дуже хочеться (вислуга, пільги, відсутність приставки в.о, погони полковника, забезпечення житлом і маса інших плюшок).
І Сірьожа подається в Луцьку …. на дільничного.

З головного кадровіка ОБЛАСТІ але не в погонах. На ЗВИЧАЙНОГО ДІЛЬНИЧНОГО, але вже з погонами.

Сірьожа успішно здає тести і фізкультуру. 
Повернемось до тих самих тестів з фізкультури. 80% «людей з вулиці», які хотіли стати в Луцьку дільничними та слідчими, відсіялись на тестах з фізичної підготовки. Це за словами луцьких активістів. А не відсіялись 18 чоловік в тому числі і головний кадровик області Сірьожа. Давайте познайомимся з тими хто ще НЕ відсіявся:

- Євлошевський Володимир Олександрович слідчий – син начальника Волинського училища професійної підготовки працівників міліції. Колишній співробітник. Звільнений з лав МВС. За моєю інформацією був спійманий на вживанні наркотиків, «попросили» написати заяву. 
- Якимлюк Ольга Віталіївна слідчий - працівниця ГУ НП. Кажуть донька прокурора. Кажуть з незадекларованими ділянками на Шацьких озерах.
- Бурмеха Сергій Вікторович дільничний офіцер. Власне Сірьожа.
- Вініченко Олександр Сергійович дільничний офіцер – колишній начальник начальник Малиновського райвідділу м.Одеса і Роздільнянського райвідділу в Одеській області. Як і Сірьожа подається на дільничного в Луцьк )))
- Берило Олександр Георгійович дільничний офіцер – колишній начальник Комінтернівського райвідділу в Одеській області. Як і Сірьожа подається на дільничного у Луцьку )))
- Томащук Віктор Володимирович дільничний офіцер – колишній старший опер Горохівського райвідділу у Волинській області. Походу хлопнули на хабарі. 
http://webeffector.com.ua/koruptsioner-tomashhuk-viktor-vo…/
- Івасюта Володимир Мар’янович дільничний офіцер - син Івасюти Лолліти - судді Луцького міськрайонного суду. 
- Романюк Анатолій Валентинович дільничний офіцер – колишній співробітник, старший опер. Або був звільнений або не пройшов атестацію. Ось декларація ftp://91.227.69.222/…/TERR…/volyn/lutskmv/romanyuk_a_v_d.pdf 
- Матвійчук Володимир Анатолійович дільничний офіцер - колищній або діючий співробітник, Луцький райвідділ. Можливо теж не пройшов атестацію.
9 з 18 «цікаві». І це місцеві журналісти особливо не досліджували інших. Якщо є якісь неточності, вибачайте, поправлю.

А тепер давайте ще трішки про фізкультуру. Як вони ту фізкультуру складали - не зовсім зрозуміло. 
Журналістів запрошено, наскільки знаю, не було. Відеозапису процесу, як це робить у Рівному Голова поліцейської комісії та Начальник місцевої патрульки Serhii Merchuk – у Луцьку швидше за все теж не було, 
Одному з членів комісії -керівнику Луцької Патрульки Олександру Вовченко , про те що буде проводитись тестування з фізичної підготовки претендентів, повідомили телефоном за пів години до самого тестування. Ясно, що з’явитись настільки оперативно на них він не зміг.

Рулив і рулить усім цим процесом Сірьожа. В результаті у Луцьку відібрали двох його Одеських корєшів, колишніх начальників різних Одеських райвідділів. У Луцьк дільничними. Як і самого Сірьожу.

В п'ятницю якраз чергове засідання цієї комісії. Де їх мають затвердити. Дуже цікаво, що там буде.

Статус Сірьожі у ФБ місяць тому - "Черная полоса иногда становится взлетной" якнайкраще передає трагікомізм усієї ситцації.
Як і перепост нотаріуса-дружини про те, що Лордкіпанідзе накінець-то звільнили у Одесі.

Мояноваполіція. Ага

p.s. І при чому тут Ігор Палиця? ))

Світлина від Roman Sinicyn.
«Сірьожа з дружиною-нотаріусом та дітьми»
«ФБ Сірьожі»
«ФБ дружини Сірьожі»
«Транспортні засоби Сірьожі в декларації за 14 рік»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комаровский: переступая порог ВР, адекватные люди становятся психически больными 03.11.16  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іншого в принципі і не очікували...

У ГПУ заявили, що втратили ключові докази по справі Майдану

Цитувати

«справу Майдану» хоче передати в юрисдикцію Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Там від рішення не в захваті – Україна надала свої висновки, в яких немає конкретики.

«Не факт, що там візьмуть справу – вже були негативні звіти євроспостерігачів про розслідування злочинів проти Майдану», – сказав наш співрозмовник у ГПУ.

Ще один співрозмовник, близький до процесу, конкретизував: «Ключові докази втратили при зміні слідчих груп восени 2014-го, і зараз ця справа – купа різних виробництв без єдиної картинки».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, ForZa said:
Quote

Уряд України і МВФ підписали таємну угоду, згідно з якою в бюджеті країни передбачено 7,6% ВВП на націоналізацію ПриватБанку. Про це в інтерв'ю Соні Кошкіній у програмі "Лівий берег" розповів екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі.

Лол. Хоч би вже більше логіки у вброси давали. Угода таємна, але Саакашвілі про неї знає :D

 

18 hours ago, Basil said:

Ой ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Ko3bMa said:

Лол. Хоч би вже більше логіки у вброси давали. Угода таємна, але Саакашвілі про неї знає :D

 

Ой ©

Побачивши декларації революціонерів, я перестав дивуватися будь-чому. І навіть не здивуюся, якщо в тій угоді прописана колонізація Марсу Україною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Ko3bMa сказал:

але Саакашвілі про неї знає

Там у верхівці всі про неї знають але не всі говорять!!! А ви не вірте далі... Тільки чомусь з часом ті "вброси" правдою стають! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Ko3bMa сказал:

Лол. Хоч би вже більше логіки у вброси давали

Одні ви тут праведники, а інши, хто з вами думку і погляди не поділяє - то лоли, агенти... швидко вмієте ярлики навішувати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора увечері у мене з'явилось дуже неприємне передчуття. Мабуть останньою краплею став ось цей 15-тихвилинний ролик про опитування людей в Києві. Більшість оцінила роботу Президента і Ради на нуль по 10-тибальній шкалі (Президента іноді оцінювали трошечки повище, а до дупутатів - лише агресія). І більшість людей сказали, що в тій чи іншій формі підтримають протестні виступи, якщо такі почнуться. Дуже гнітить сама атмосфера, якою віє від цих відповідей киян. Дійсно задовбали. Впевнений, що в провінції ця людська агресія ще вища. І ніякий "кремлівський план "Шатун" тут зовсім ні до чого" - людей задовбало подальше нахабне втілення планів "Брехун" і "Крадун", причому плани ці зовсім не кремлівські.

Але ніякого піднесення і надій на хороші зміни, як перед Євромайданом, немає. Холодком якимсь повіяло. Новий Майдан нам зараз зовсім непотрібен. Бо у випадку його не буде стоянь з плакатами, пісень і гасел - буде стрілянина, кров і багато трупів. Не лише корупціонерів (їх якраз не багато буде - більшість встигнуть втекти до своїх приватних вертольотів), а простих українців, хороших людей. Не сотня - сотні. А можливо - і крах Держави.

Поки що ще не пізно до цього не доводити. Президенту треба лише виступити перед народом і визнати кризову ситуацію, що виникла після оприлюднення нахабних мільйонних декларацій слуг народу на тлі падіння рівня життя, імпотентність ГПУ і саботаж судівської системи на тлі тотальної корупції і безкарності, провал люстрації і реформ, масову відставку тих, хто здатен був ці реформи втілювати, реванш ригів, безпорадність (чи навіть співучасть) влади до того, що творять різні гонтарєви, насірови, кононенки, грановські, Ківалови, Труханови та інші "любі друзі" і т.п. 
А далі - не обіцяти щось (обіцянкам найправдивішого Президента в історії вже ніхто не повірить - сам винен), а прийняти кардинальні рішення.

Які - сказати важко. Бо навіть кримінальні впровадження проти високопосадовців з числа "любих друзів" вже не поможуть (скільки їх вже було, цих гучних кримінальних справ, які потім тихенько розвалювались! - Ні, на це люди вже не купляться). Підійде щось дійсно радикальне і швидке. Наприклад, розпуск Верховної Ради і оголошення дострокових виборів. Тотальне падіння довіри народу до депутунів - більш ніж поважна причина.

Тільки таким кроком Президент зможе зупинити вибух і врятує багато життів. В тому числі, можливо, й своє майбутнє врятує. Він може навіть продовжувати рулювати далі, але "ритуальну жертву" народу має принести. Поки що ще безкровну, символічну жертву - ще є така можливість. Бо скоро вона щезне. З якогось моменту ситуація може стати некерованою.
Але влада, на жаль, діє якраз в напрямі наближення цієї некерованості. Плани перекриття Інститутської і Хрещатику (ялинку будуть ставити?), приведення в бойову готовність Національної Гвардії, нагинання Нацполіції, заклик Авакова до силовиків застосовувати «найжорсткіші заходи» щодо провокацій під час мітингів у Києві... 
Багато хто пише, що Хатія Деканоідзе звільнилася, бо знає - влада готує якусь особливо гидку підлянку, тому не хоче псувати собі біографію, беручи участь у репресіях. Дуже схоже на це...

Найгірше, що аваковим-пашинським нікуди тікати (не до Ростова ж!), тому будуть чіплятися й відбиватися до останнього, а значить - кров з натравлюванням українців один на одного (бо дехто з порохолюбів вже готовий вбивати за нього. Ось, наприклад, такий собі волонтер Роман Доник: "Меняйте Порошенко на выборах. При другом способе смены власти вас будут просто убивать. Мы будем").

Одна надія - на те, що у Президента все ж спрацює інстинкт самозбереження: краще пожертвувати частиною (влади, статків, самолюбства), ніж втратити все і лишитись в пам'яті українців кривавим тираном, причетним до вбивств. Десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця пурга  зі зміною президента від розумних і не дуже, чесних і не дуже,, проплачених і не дуже ітд тд тд  - закінчується одним простим питанням 

На яке нема ніякої раціональної відповіді.

А НА КОГО ПОМІНЯТИ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, злодія і брехуна на будь-якому підприємстві звільняють відразу, не вдаючись в ньюанси з станом здоров'я, важкими часами, трудовим законодавством і т.д. А вже потім шукають заміну. Пояснити чому? Думаю не варто.

Міняти на кого є, тільки коло тих хто поки має вплив на міняння намагається маніпулювати мінімальним числом людей для заміни, створюючи ілюзію безальтернативності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Новий Майдан нам зараз зовсім непотрібен

Просто факт і порівняння: Майдан у 2013 з чого почався - не підписання асоціації з ЄС, вийшли студенти і...! А що як 24-го не приймуть безвіз? Що змінилось, у чому різниця? А безвізом скільки "кормлять", а противники Германія, Франція - основні донори ЄС і Бельгія, а вони дурні, не бачуть що влада робить?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не дасть безвіз поки в нас не закінчиться заморожений і не дуже конфлікт. А це може тривати роки, десятки років. Тому нажаль ця тема лише спекуляція влади. Якщо що я аполітичний, тому цезрада-перемога не застосовувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, AnimaNoir сказал:

Ніхто не дасть безвіз поки в нас не закінчиться заморожений і не дуже конфлікт. А це може тривати роки, десятки років. Тому нажаль ця тема лише спекуляція влади. Якщо що я аполітичний, тому цезрада-перемога не застосовувати)

Молдова + Придністров'я = безвіз.

Чому не може бути Україна + Д/ЛНР = безвіз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...