Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, nickel сказал:

Молдова + Придністров'я = безвіз.

Чому не може бути Україна + Д/ЛНР = безвіз?

Де географічно знайодиться Молдова і де Україна? Росія під боком, цим все сказано. Стіна ще будується?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, AnimaNoir сказал:

Де географічно знайодиться Молдова і де Україна? Росія під боком, цим все сказано. Стіна ще будується?)

Грузія ще дальше. Це нічого не міняє. Не в цьому причина, що нам не дають безвіз, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Не в цьому причина, що нам не дають безвіз

Ну от якось у сторону завернули від питання :) 

- 2013 багато було незадоволених взагалі владою, не підписали асоціацію, всіх обурило, що влада нічого не зробила, вийшли студенти... - Майдан!

- 2016 багато незадоволених взагалі владою (гірше навіть ніж у 2013), якщо не дадуть безвізу 24-го (теж влада обіцяла ого-го) - хто вийде? Що буде?

P.S. Совет ЕС включил в повестку дня безвиз для Украины

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, ForZa сказал:

Просто факт і порівняння: Майдан у 2013 з чого почався - не підписання асоціації з ЄС, вийшли студенти і...! А що як 24-го не приймуть безвіз? Що змінилось, у чому різниця? А безвізом скільки "кормлять", а противники Германія, Франція - основні донори ЄС і Бельгія, а вони дурні, не бачуть що влада робить?!

Ти дещо упускаєш. Майдан почався не з розвороту  Януковичем України на 180, від асоціації з ЄС до Митного союзу. А з розгону студентів, яким цей розворот не сподобався. Так само ненадання українцям 24 листопада безвізу не виведе на Майдан українців саме по собі. Має бути емоційний поштовх, який викличе обурення величезних мас населення. На сході України ніхто не розуміє, чому усі носяться так з тим безвізом, більшість з них ніколи не були за кордоном. Це для західняків більш важливо. Звичайно, що непровладні партії намагатимуться заробити на цьому політичні бали і будуть виводити людей на протести, а от реакція влади на це - може дати той поштовх. Але після історії з яником, порох такого глупства не зробить. Навіть не варто надіятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

А з розгону студентів

А студенти після чого вийшли - забули? :) 

20 минут назад, nickel сказал:

Має бути емоційний поштовх, який викличе обурення величезних мас населення

Мало емоцій у людей після платіжок за комуналку, цін, е-декларацій... побільше ніж у 2013-му!!! А ті хто тоді "обурених" направляв і волав з трибун - зараз при владі!!! То ви багато забули і зараз вам важко згадується! :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, nickel сказал:

Але після історії з яником, порох такого глупства не зробить.

Правильно! Усі-пусі розводити не буде, а відразу вломить!!! І Захід оком навіть не поведе!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, nickel said:

Ти дещо упускаєш. Майдан почався не з розвороту  Януковичем України на 180, від асоціації з ЄС до Митного союзу. А з розгону студентів, яким цей розворот не сподобався.

У кожного своє бачення подій осені-зими 13/14 рр. Як на мене, Євромайдан (мирний протест) таки почався з асоціації. На початку протести проходили на двох різних "майданах" (один студентський, з Русланою на чолі, інший - більше "партійний"), які потім об'єдналися в один. Той Євромайдан закінчився розгоном студентів, і почалася Революція гідності (силове протистояння протестувальників і влади).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

У кожного своє бачення подій осені-зими

Та не своє тут бачення! Всі ми прекрасно пам'ятаємо хронологію подій, які ви вище правильно описали! Це може хтось це все під іншим "соусом" хоче донести, то в них і інше "бачення" подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

У кожного своє бачення подій осені-зими 13/14 рр. Як на мене, Євромайдан (мирний протест) таки почався з асоціації. На початку протести проходили на двох різних "майданах" (один студентський, з Русланою на чолі, інший - більше "партійний"), які потім об'єдналися в один. Той Євромайдан закінчився розгоном студентів, і почалася Революція гідності (силове протистояння протестувальників і влади).

Те що ти називаєш Євромайданом у Києві майже кожен день, це навіть в новинах не завжди показують. Там як не студенти, то пенсіонери чи шахтарі, чи обмануті вкладники якогось банку і т.д. Якби яник студентів не розігнав, то Майдан і не відбувся би, але студенти-то все-одно вийшли. Тобто вихід студентів дав поштовх початку Майдану (революції гідності, називай як хочеш - суті не змінить), але сам їх вихід - це ще не Майдан.

Хоча - так, у кожного своє бачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обманутий вкладник банку ,

якому вернули тільки 200 000 ,

а 20 000 000 злочинна влада зажала .

mmm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Rock сказал:

обманутий вкладник банку

... і купа "титушок" ...

1909175.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, ForZa сказал:

... і купа "титушок" ...

 

бля ,персонаж з  моєї картиінки ,такий ідейний шо ,аж його бідолагу трусить від ненависті до шоколадної хунти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Rock сказал:

його бідолагу трусить від ненависті

Йому б 100 грам і... життя вдалося! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Але після історії з яником, порох такого глупства не зробить

імхо, не факт, що саме яник давав наказ на перший розгін, мабуть таки не в його компетенції (чи повноваженнях) займатись якоюсь там групкою студентів, от вже коли потім двіж почався, то тоді вже яник і рішав, так само й тут, перше рішення скоріше за все буде приймати не порох, а якийсь начальник поліції, середньої чи вищої ланки, а пороху (як і янику) доложать вже постфактум. Тому про відсутність глупства в схожій ситуації, я не впевнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто тут не буде нікого розганяти. отримають свої бабки і підуть в найближчий магазин та бухлом.

Тут одне стрьомно щоб хтось яку провокацію не замутив типу гранати в людей чи стрілянину вчинити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CxUQt4SWEAAWnTk.jpg

CxUQsYUWEAQWA0N.jpg

CxUQuxZXAAA_9x9.jpg

CxUQvpJWQAEy1yG.jpg

 

Одного не розумію чому бакс саме по 8, чому не по 5, а краще один до одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2016 рік. Приїхав в Одеський порт сухогрузний танкер для перевезення зерна. Грузився тиждень і виїхав в Єгипет експортуючи тисячі тон зерна. Зріс експорт, ВВП, експортеру виплатили ПДВ. Тільки танкер поїхав в Єгипет пустий і за деякий час знову приїде "грузитись". В мене немає слів. Кредити МВФ, курс долара, вічні жебри і ніщіта на міжнародній арені, зростання податків з Нового року для малих підприємців і прогнозоване безробіття. А танкери їдуть, на папері будуються і продаються на експорт літаки, зброя, субсидії, чесні президенти чесно розказують міжнародній спільноті про важкість буття, і чесні тролі розпинаються за таку Україну, щоб хід танкерів якомога довше не зупинявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

А НА КОГО ПОМІНЯТИ?

А у 2014-му, стоячи на Майдані, хтось був впевнений, що саме Порошенко буде президентом?! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, igorgame said:

А у 2014-му, стоячи на Майдані, хтось був впевнений, що саме Порошенко буде президентом?! :) 

Коли він видряпався на бгонєвічок і акі мойсей розігнав натовп замовлених хлопчиків - ніхто не був проти.

Коли він катався по країні в стилі партії регіонів, з концертом, гарними текстами і підготовленою символікою - ніхто не був проти.

Коли на всіх бігбордах і каналах була його пика - ніхто не був проти.

То в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Коли він видряпався на бгонєвічок і акі мойсей розігнав натовп замовлених хлопчиків - ніхто не був проти.

Коли він катався по країні в стилі партії регіонів, з концертом, гарними текстами і підготовленою символікою - ніхто не був проти.

Коли на всіх бігбордах і каналах була його пика - ніхто не був проти.

То в чому проблема?

тут ще я б додав. коли вибрали в один тур багато хто тупо прифігів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

ніхто тут не буде нікого розганяти. отримають свої бабки і підуть в найближчий магазин та бухлом.

з таким же самим успіхом : виходять люди страйкувати по нагальній причині, справжні люди, тут туди заганяєтся штук двадцять порохоботів чи просто от таких як на фото, за копійку, зьявляєтся двадцять перший зі списком, роблятся от такі фотки й профіт, справжній мітинг перетворюєтся на проплачений, а хто проплатив, встановлюєтся згідно ситуації й коньюктури ринку. Нормальна схєма, а головне дієва. Кому там тепер нахєр нада, хто туди насправді прийшов і чого, мітинг то тепер проплачений. Контрольним в голову можна зробити відео й в новинах показати, як от в Казахстані

 

Так що є куди рости ла20, дєрзай

ЗІ й розкажіть жителям свого жека, як ви це любите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді ні Юля, ні Опоблок , ні сотні їх ,,говорящих голов,, , що постійно талдичать про  дострокові вибори, так от насправді вони цих виборів не хочуть.Всі ці казочки про ,,дострокове ,, очищення влади, через дострокові вибори, лише лапша для чарівних ідіотів, котрим  по жизні написано розмірковувати,иріяти і нити.

Ну і відповідно бути біомасою,яка вважає, що не є біомасою.

То навіщо ж тоді Юля з Рабіновичем  так деруть горло і платять пролетарям на вулицях та ,,говорящим головам ,, по ящику ?

Бо зараз іде ухвала бюджету, а БЮТ та Опоблок в опозиції, на розподіл бабла відповідно і не можуть претендувати.

Ляшку ж з нового бюджета побіцяли, і він як справжній п ... відразу ж заняв сторону президента і добавив  необхідних голосів.

Саме в цьому і причина його побиття Бойком, бо той зрозумів, що їх (Опоблок) прокинули з бюджетом мимо каси.

В результаті вирішили ще з одною ,,обділенною,,  організовувати ,,протести,,

Чк тільки приймуть бюджет- відразу ці дешеві шоу закінчаться.

В корінь треба дивитися.

А там  лише бабло, бабло і ще раз бабло. саме воно і керує світом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

з таким же самим успіхом : виходять люди страйкувати по нагальній причині, справжні люди, тут туди заганяєтся штук двадцять порохоботів чи просто от таких як на фото, за копійку, зьявляєтся двадцять перший зі списком, роблятся от такі фотки й профіт, справжній мітинг перетворюєтся на проплачений, а хто проплатив, встановлюєтся згідно ситуації й коньюктури ринку. Нормальна схєма, а головне дієва. Кому там тепер нахєр нада, хто туди насправді прийшов і чого, мітинг то тепер проплачений. Контрольним в голову можна зробити відео й в новинах показати, як от в Казахстані

 

Так що є куди рости ла20, дєрзай

ЗІ й розкажіть жителям свого жека, як ви це любите

ну коли вчора прям на ОЛХ було повідомлення про набір кого-небудь на "майдани" і ще була купа повідомлень про оплату і графіки хто куди. Коли на мітингу про кинутих вкладників стоять гопарі і лигарі як на фото на попередній сторінці то звичайно це показує що всі за ідею і нічого більше.

Коли б вийшли люди без партійних прапорів то ще можна повірити, але коли прапори ригівських отрижок тіпа за життя і там рожи мураєва і рабіновича я в таке лайно не повірю. коли вся сєпар лажа і свинособакія рекламують майдан 2156364 я в це не повірю. коли по Україні вісять банери і по містам на стовпах і зупинках кольорова поліграфія "обманутих вкладників" я в це не повірю.

CxPVdZaXAAAPVMl.jpg

CxO7pg-W8AAlcJG.jpg

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/zritel-massovka-IDopEXE.html#bac827d35b

 

а ще не повірю бо на четвер мають їхати профспілки. наша профспілка теж мала надати декілька людей (але ніби вже відмовились). Звозять централізовано автобусами платять від 120 і більше грн.

звезти можуть тільки антимайдан і аж ніяк не майдан.

 

Чи можливий у нас майдан? так можливий. Але він має бути чи буде без політичних фарб і прапорів, а тим більше ригівських

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, насправді ти бачиш не корінь. Ти заліз під ковтру хвойд і лазиш по їх генеталіях, тішашись, що вони самі перед тобою ноги розтуляють. Крім смороду і гнилі там нічого шукати.

Корінь зла в вибраному елітою векторі - векторі максимального грабунку і руйнації. Вони не зупиняться поки країна не розвалиться. Це вже очевидно. Для чого щось змінювати, коли ти не збираєшся тут жити, коли ти розумієш що після тебе тут буде випалена земля? Тому для чого реформи? Для чого змінювати країну, робити багатшою, коли можнадо останнього пояснювати чого ми зобов'язані бути жебраками.

Країну можна об'єднати високими цілями, але вони не здатні до високих цілей, а грабунок, підлість і відверта несправедливість - дуже погані фактори об'єднання. Можливо Майдан міг би врятувати країну, можливо більшу її частину, тільки влада все зробила, щоб цього не сталось. Країна просто розпадеться. В один прекрасний день регіони, їх еліти, зрозуміють що їх нічого в купі не тримає. Високі ідеї не культивуються в цій державі, а отже не знайдеться сили це все вберегти. Так, і винуватим у цьому буде порошенко. Якщо комусь потрібно, то можу пояснити чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президенту дуже легко подолати шатун-майдан. 
Треба дати брифінг. Абсолютно безоплатно дарую тези.

ПРЕЗИДЕНТ:

1. Позаяк режим країни-агресора не дає мені можливості продати Липецьку фабрику за реальною ціною, я дав вказівку менеджерам спалити її нафіг. Прямий ефір пожежі ви можете спостерігати просто зараз на екрані за моєю спиною. Х#й вам, окупанти, а не мої цукерки!

2. Після пожежі липецької фабрики відпала необхідність підтримувати дипломатичні стосунки з окупантами, тому ми їх розриваємо. Спочатку стосунки, згодом окупантів.

3. Керівництво Нацбанку та Фонду гарантування вкладів, всі виявилися агентами путіна. Абсолютно випадково вони щойно загинули в автокатастрофі на Бориспільській трасі. Стрім цієї трагедії ви просто зараз можете бачити на екрані за моєю спиною. Свою долю з їхніх підлих оборудок я віддаю на оплату комунальних платежів. Найближчі 5 років за громадян сплачую я.

4. Нині РНБО вирішило націоналізувати весь бізнес в Україні, який належить московським олігархам наближеним до путіна. А також бізнес українських олігархів, наближених до ФСБ. Щойно з'ясувалося, що в автівці, яка зіткнулася з автівкою Гонтарєвої їхав Ахметов (Льовочкін за кермом). На жаль вони теж загинули.

5. Несподівано СБУ прямо на місці злочину в сауні заарештувало Віктора Медведчука. Трансляцію арешту ви бачите на екрані за моєю спиною. Що це там у нього на животі?
Путін вже запропонував обміняти його на всіх українських заручників, які утримуються в московії та на окупованих територіях. 
В довісок до Медведчука ми запропонували всю фракцію опоблоку. Путін відмовлявся, але ми наполягли.

6. При вас я підписую амністію всім ув'язненим мною бійцям АТО і патріотам. З умовою, що вони не викладатимуть в Інтернет фото повішаних суддів і зарізаних прокурорів, які працювали над їхніми справами.

7. Кононенко, якого чомусь пов'язували зі мною, дуже впирався сідати в автівку, яка прямувала на Бориспільську трасу, тому добровільно написав явку з повинною й склав мандат. Це не скасовує того прикрого факту, що Лєщенко, якого я тут бачу з диктофоном, насправді є бородатою жінкою.

8. Під загрозою арештів їхніх бойфрендів, всі єпископи синоду УПЦ МП проголосували за відставку Онуфрія та анафему московському "патріарху" Кирилу. Замість Онуфрія, за пропозицією простих вірян з СБУ синод обрав митрополитом Київським відомого провокатора Корчинського. Відтепер богосужебною мовою Київської Митрополії є латина. І я розрахувався за бульдозер.

9. Перед брифінгом я запросив до себе своїх улюблених співунів - потапа і настью камєнскіхъ. Вони погодилися зі мною, що їм не треба співати. Хіба що на Бориспільській трасі. Потап сам підтвердить. Он він стоїть праворуч, традиційно без штанів.

10. Тепер, любі журналісти, вам мабуть важко втриматися від овації. Не треба славосов'я. Але можете поцілувати мої штіблети. Вперше за десять років я одягнув нові.

Нарешті, хочу звернутися до всіх українців: співвітчизники, не їжте солодкого! Для перемоги над окупантами потрібна здорова і сильна нація. (Витягає пістолет і тричі стріляє вгору).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...