Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Агент а от я спостерігаю протилежну картину. В місті купа робочих місць від 3000 грн і вище а знайти людини нереально. Напевно найкраща демонстрація Порт-Сіті. Через один в бутіках оголошення про пошук продавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 hours ago, romaxa11 said:

В місті купа робочих місць від 3000 грн і вище а знайти людини нереально. Напевно найкраща демонстрація Порт-Сіті. Через один в бутіках оголошення про пошук продавців.

Ліниві! Не хочуть працювати всього по якихось 12 годин на день, лише 7 днів на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SunSeth сказано:

Ліниві! Не хочуть працювати всього по якихось 12 годин на день, лише 7 днів на тиждень.

А де таке? Яка контора так експлуатує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, AgentSmith13 сказал:

нереально.

Сашко - не неси пургу про толкову роботу для грамотного ITішника, щоб з тебе люди не сміялись ! Пацани у старших класах школи вчаться і вже на толкові фірми працюють і зарплати мають ого-го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, romaxa11 сказал:

Агент а от я спостерігаю протилежну картину. В місті купа робочих місць від 3000 грн і вище а знайти людини нереально. Напевно найкраща демонстрація Порт-Сіті. Через один в бутіках оголошення про пошук продавців.

Продавець? Соррі не моє, за 3000 бігати 12 годин (майже 100% з купою незаконних "штрафів" і без трудової) хай студент іде... А 3000... Їх я і на держслужбі "брудними" маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, igorgame сказано:

Пацани у старших класах школи вчаться і вже на толкові фірми працюють і зарплати мають ого-го!

А страховка в них є? А повний соцпакет? А договір на три вісім років наперед? Нє??? Ну то нафіг нада така робота!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, igorgame сказал:

Сашко - не неси пургу про толкову роботу для грамотного ITішника, щоб з тебе люди не сміялись ! Пацани у старших класах школи вчаться і вже на толкові фірми працюють і зарплати мають ого-го!

Пруф (конкретне оголошення про ТОЛКОВУ роботу в ЛУЦЬКУ)? Без пруфу - даруй, але саме "пургою" попахує, великий ти  мінусатор наш. А так  - реально, на базарі на Кромбергу на потогонці, чи вантажником/охоронцем можна мати більше, але, даруйте, панове, я ...... такі цукерки. Як і пропозиції роботи за спеціальністю, але ДО 23 години, з їздою по всьому місту, чи ще краще, з щоденними відрядженнями по всій області. Туди ж - лісом, йдуть роботодавці з вимогою "бути весь час на телефоні 24/7 + вихідні". Ну, за 2-3 тис. у.о. можна подумати, а так - вихідний дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Zevs_Isver сказал:

хто їм заважає щось змінити?

Ви або взагалі нічого не розумієте або так вам легко все міняти. Подивився б я на вас як у 40-50 років "легко" і в Україні щось міняти! Бла-бла - не мішки тягати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, difoto сказал:

Ну то нафіг нада така робота!!!

Хе-хе, ну якщо вам досвід, практика і гарна зарплата не потрібна - то чекайте і шукайте свій соцпакет і надалі! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, AgentSmith13 сказал:

про ТОЛКОВУ роботу в ЛУЦЬКУ

А все лише Луцьком обмежується і за Луцьком світу немає? :) Люди у Луцьку, вдома, віддаленно на інофірми працюють і гроші на картку отримують!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

мінусатор наш

Ой - ба, вибачаюсь, що тебе так мінуси ображають, більше не буду... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А так  - реально, на базарі на Кромбергу на потогонці, чи вантажником/охоронцем можна мати більше, але, даруйте, панове, я ...... такі цукерки. Як і пропозиції роботи за спеціальністю, але ДО 23 години, з їздою по всьому місту, чи ще краще, з щоденними відрядженнями по всій області. Туди ж - лісом, йдуть роботодавці з вимогою "бути весь час на телефоні 24/7 + вихідні". Ну, за 2-3 тис. у.о. можна подумати, а так - вихідний дорожче.

Хлопче, так весь світ так працює! Якщо тебе виховала мама, яка прапор СРСР на балконі вивішує - це твої проблеми!

Роботяга в США працює з 5 ранку до 20:00 , або й довше, щоб получити свої 5000 баксів і щоб на пенсію було. А ти хочеш бабла, бла-бла-бла і сидіти, нічого не роблячи в плані кар"єри? Ну то сиди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Пруф (конкретне оголошення про ТОЛКОВУ роботу в ЛУЦЬКУ)?

Тримай http://rabota.ua/ua/company1960505/vacancy6258505

 

54 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Туди ж - лісом, йдуть роботодавці з вимогою "бути весь час на телефоні 24/7 + вихідні"

 

Я тобі відкрию велику таємницю, що у всіх організаціях які працюють або надають послуги в режимі 24/7 ти як системний адміністратор повинен бути на зв'язку, і готовий усунути можливу проблему в роботі хоч і серед ночі. Виняток це хіба що ті компанії в яких є чергова зміна сисадмінів, але таке собі дозволити не всі в змозі і не всім потрібно.

Так що або знімай рожеві окуляри поки не пізно, або і дальше будеш працювати за копійки і нити який ти "крутий спец" а тобі не хочуть гроші платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, igorgame сказано:

Хе-хе, ну якщо вам досвід, практика і гарна зарплата не потрібна - то чекайте і шукайте свій соцпакет і надалі! :)

Підозрюю що то був сарказм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Туди ж - лісом, йдуть роботодавці з вимогою "бути весь час на телефоні 24/7 + вихідні".

А я лох :( декілька років взагалі майже без вихідних працював, а в відпустці (тобто не вийти на роботу довше чим 3 дні, не по хворобі) ще взагалі ніразу в житті не був :( пічалька :( 

52 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, за 2-3 тис. у.о. можна подумати

ти дійсно впевнений, що вартуєш таких грошей ? Вірніше не так : ти дійсно впевнений , що твої вихідні й режим *постійно на телефоні* вартують таких грошей ? Ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, difoto сказано:

Роботяга в США працює з 5 ранку до 20:00 , або й довше, щоб получити свої 5000 баксів і щоб на пенсію було.

ШВЕЦІЯ ПЕРЕХОДИТЬ НА 6-ГОДИННИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ

http://ua.euronews.com/2015/10/01/sweden-increasingly-experimenting-with-six-hour-workdays

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони скоротили час роботи, відмовившись від щоденних нарад та попросивши працівників відмовитися від перегляду соцмереж.

Давай, жгі далі, порівнюй Швецію з Україною!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, AgentSmith13 said:

 

Дочекатися приїзду прем'єра і яйком по лобі? Чи як?

Розумнику, знайти роботу зараз (РЕАЛЬНУ), на не хрінотень з текучкою, потогонкою і елементами шахрайства - нереально. І в кризу міняти хоч яку, але СТАБІЛЬНУ роботу на кота в мішку (а ще й з випробувальним терміном скоріше за все) ніхто в здоровому глузді не буде. Хто знайшов саме 100% нормальне місце роботи - повтікали за останні 2 роки. Особисто мав досвід "влаштування на роботу", коли робиш фірмі робіт на пару тис $ (давно, Київ, серваки), і через місяць йдеш шукати нову - "не підійшов без пояснень", гроші віддали, частково, після демонстрації уривку з Т. Бульби. "Я тебе породив....", не без скандалу, але без жодного притому запису в трудовій, що чітко їхні наміри показало - "паматросіть і бросіть". Та й в Луцьку пережив штучну кризу при Ющенку - коли 400 баксів зарплати перетворилися на 100-120 грн з формулюванням "криза, грошей нема" - в табель стали писати 1 годину в день (ясно, що не афішуючи того). От це і заважає - чим більша ж,,,а в країні - тим таких випадків більше. А де робота реально хороша і високооплачувана - там тримаються за неї роками і зубами. Так що люди то шукають, звільняються, але ТІЛЬКИ після 100% гарантованого працевлаштування десь - на вулицю в такий час не звільняються.

 

Саш, я думаю ти знаєш, що не кожен адмін є айтішніком, це раз. Думаю, ти знає яка і чому текучка кадрів в айті конторах. Візьмем той самий Львів, я томі можу навести енну кількість прикладів, де в людей приріст зарплати в айті секторі за два роки був більше ніж 150%. Після набутого досвіду і 2-3-4 років перебування в одній конторі, ніхто не буде триматися за роботу, якщо є вакантні позиції в іншій фірмі. А вони є, для багатьох. 

Якщо ж мене не влаштовувала зарплата там, де я працював, я почав підробляти на фріланс. Через рік виконання різних мілких замовлень там я став заробляти більше, ніж на стаціонарній роботі в Луцьку. І це було далеко не в айті сфері. Звідси і питання, а чи треба працювати за 2500, якщо тобі так вже не подобається і не хочеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Вони скоротили час роботи, відмовившись від щоденних нарад та попросивши працівників відмовитися від перегляду соцмереж.

Давай, жгі далі, порівнюй Швецію з Україною!

 

Я порівнював із США ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Дочекатися приїзду прем'єра і яйком по лобі? Чи як?

Розумнику, знайти роботу зараз (РЕАЛЬНУ), на не хрінотень з текучкою, потогонкою і елементами шахрайства - нереально. І в кризу міняти хоч яку, але СТАБІЛЬНУ

дик,

не треба чекати прем'єра, треба йти в відділ кадрів писати заяву і валити звідти

а ні - то "нєфіг" нити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

Ви або взагалі нічого не розумієте або так вам легко все міняти. Подивився б я на вас як у 40-50 років "легко" і в Україні щось міняти! Бла-бла - не мішки тягати!!!

хто каже що легко, зовсім не легко !!!

але треба захотіти

 

за "півроку" побачу як ще там в 40 років легко буде ....

 

от тут "бла-балакаю" а на другому моніку "робота крутиться" - хоч і субота-вечері, а не можу на жопі просто так сидіти.... напевно зі мною щось не так

 

p.s. а "в фоні" говорить Engllish Club TV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, difoto said:

Хлопче, так весь світ так працює! Якщо тебе виховала мама, яка прапор СРСР на балконі вивішує - це твої проблеми!

Роботяга в США працює з 5 ранку до 20:00 , або й довше, щоб получити свої 5000 баксів і щоб на пенсію було. А ти хочеш бабла, бла-бла-бла і сидіти, нічого не роблячи в плані кар"єри? Ну то сиди!!!

Та ні, в США теж всі так не працюють... все залежить від людини, до чого вона прагне і які має поставлені перед собою цілі. Одним сидіти вечорами або цілими вихідними, причому так роками, на дивані перед телевізором в своїй маленькій квартирці в дешевшому районі і терпіти сусідів мексиканців чи чорних - добре, інші прагнуть чогось кращого і завжди шукають де би заробляти більше і краще, тому змінюють роботу і навіть місце проживання,  працюють ще більше або до основної роботи шукають додаткову роботу або підробіток, або навіть  вчаться чомусь новому і т.д. навіть в 40 років.

І так, емігранти в США працюють певно найбільше, бо майже все потрібно починати з нуля, тобто ніякого безкоштовного житла від бабусі чи батьків, а воно в США ну дуже дороге, тим більше хороше житло в хорошому районі,  і це певно найбільша частина усіх сімейних витрат і без цього ніяк, тому багато хто мусить працювати по 50-70 годин на тиждень і постійно думати як це все можна змінити і куди вложити ці зароблені гроші щоб потім було легше і менше працювати, аби тільки вилізти з тої ями бідноти і пожиттєвого жаління на все і на всіх. 

В Україні, судячи з того що я бачив по своїх друзях чи знайомих, ситуація майже така сама... одні працюють по 12-14 годин (чимось самі займаються а не -  "дайте мені роботу і скажіть що робити") і щось мають, хоч і не так багато, а інші тільки постійно жаліються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, маю в Україні друга дитинства, який все своє життя всього добивається сам, який уже певно років з 10 після магістратури, посиленно і постійно працює і надалі вчиться. Він дуже хороший лікар-хірург в своїй сфері, і крім основної роботи, з власної ініціативи він ще й працює в ІТ сфері теж медичного напрямку. Тобто, крім того що іноді приходиться працювати на операціях по 10-12 годин в день чи ніч, то ще й знаходить час для написання по власній ініціативі своїх маленьких програм і проектів по своїй же роботі. І, як він мені признався, зараз спить він за звичай по 5-6 годин на добу, і...  як програміст, на жаль, він почав заробляти більше ніж як лікар в провідному інституті України. Але, все одно це не так достатньо як має бути (своє житло в Києві він собі дозволити ще не може). І, на мою пропозицію допомогти йому з його навиками і упорством поїхати на роботу в США,  до речі, його рідний брат тут живе і працює айтішником, він мені відповів... - Так, можна, але хто тоді як не я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, halcogen said:

@Waver Лікарь, специфічна професія, завжди будеш при баблі. Тим більше хірург )) Подяка за подякою, тільки і встигай..

Мабуть ті "подяки"  не такі вже й значні або не всі їх беруть...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...