Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

@rl72

Якщо "папа" дозволяє не декларувати свої активи в Панамі, то чому це депутатам з блоку імені папи декларувати свої рахунки?

 

продовжим логічний ланцюжок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати

ЦИТАТА С САЙТА СБЕРБАНКА :

Как получить премиальное обслуживание в Сбербанке ?
Необходимо выполнение одного из условий:

Размещение на срочные вклады или Депозитные Сертификаты средств от 100 000 экв.грн.
Подтверждение среднемесячного дохода за последние 6 месяцев более 10 000 грн.
Наличие ипотечного кредита в Сбербанке России
Оформление Пакета продуктов и услуг Банка Премиального класса: «Специальный», «Статус» или «Престиж»

 

 

14117896_1327295713948495_44666938149310

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 чувак, ти рєально крутий. Менш ніж за день вивів цю погань на чисту воду.

 

Пілять, Лєщ лошара. Нє шоб поставити собі на тєлєпхон якусь аплікуху з інтернет-банкінгом і не бігати по москальським банкам, щоб не палитися.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

@rl72 чувак, ти рєально крутий. Менш ніж за день вивів цю погань на чисту воду.

 

Пілять, Лєщ лошара. Нє шоб поставити собі на тєлєпхон якусь аплікуху з інтернет-банкінгом і не бігати по москальським банкам, щоб не палитися.

та мені якось пох. і на лєща, і на твій стьоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітивні НЛП технології, якими до появи платних ботів ніхто на Борді не страдав, бо відразу відгрібав по повній, за незначне непідтверджене звинувачення. Головна мета не суть події, не наслідки і вірність підходу, а абсолютно нелогічний зайвий перехід на особистості і безпідставне на перший погляд поливання об'єкта гівном, перекручування його ПІБу. Хто це прочитає, в того чи він хоче чи ні, на підсвідомому рівні залишиться негатив про цю людину і інформація про неї вже певним чином фільтруватиметься. Гра без гідності, честі і правил, дно за яке донедавна тільки кацапи переступали досить якісно і з натхненням підняли наші бюджетні акцептори. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romaxa11 сказано:

Примітивні НЛП технології, якими до появи платних ботів ніхто на Борді не страдав, бо відразу відгрібав по повній, за незначне непідтверджене звинувачення. Головна мета не суть події, не наслідки і вірність підходу, а абсолютно нелогічний зайвий перехід на особистості і безпідставне на перший погляд поливання об'єкта гівном, перекручування його ПІБу. Хто це прочитає, в того чи він хоче чи ні, на підсвідомому рівні залишиться негатив про цю людину і інформація про неї вже певним чином фільтруватиметься. Гра без гідності, честі і правил, дно за яке донедавна тільки кацапи переступали досить якісно і з натхненням підняли наші бюджетні акцептори. 

 

я вже скільки читаю на борді про платних ботів/платних порохоботів, що вже аж тошнить.... де хоч одне підтвердження оплати комусь? 

давай, докажи правильний ти наш?

 

п.с. і про перекручування ПІБ, і про поливання гімном тобі тут мабуть нема рівних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розглядати нас з вами як людей які планують тут жити і ростити дітей і внуків, які немають запасних варіантів в Панамі, Ніцці, Монако, Берні чи Лондоні потрібно розібратися з первинними речами. На яких принципах має існувати, співіснувати наше суспільство. Нічого кращого за моральність, толерування гідності, честі, рівності перед законом як запоруки всього вище сказаного, люди ще не придумали.

Наше майбутнє визначатиме не уйло, не кремль і не кацапи, а ми разом з вами. Два роки показали наступне, влада імплементує в суспіьство наступні цінності:

- пристосуванство;

- індивідуальні цінності набагато важливіші за цінності всього суспільства;

- індивідуальне виживання набагато важливіше за суспільне виживання;

- виправдання крадіжки, системної корупції;

- повна деградація моральності на рівні найвищих державних органів;

- повна знецінка честі, гідності, патріотизму, соціальної відповідальності, правосуддя, права на справедливість...

Може хтось чимось і доповнить.

 

Чи має право таке суспільство на існування? Це прямі умови саморуйнації навіть без зовнішніх факторів; будь-яких двох пунктів достатньо щоб країни не стало, а у нас їх десятки. У кожного з нас є діти, не в кожного вони стануть айтішними геніями, не кожному вдасться пролізти в виконавчу, правоохоронну, фіскальну системи. Абсолютній більшості наших дітей в такій країні буде відведена роль лохів, терпіл, дешевої сили, гарматного м'яса.  Хто розумніший, свалить закордон. Двері Польші, Німеччини, Канади для них вже відкриті і таких країн тільки збільшуватиметься. Ніхто з розумних не захоче опускатися під Іваном, батько якого зарішав за пару свиней питання по ньому прокуратурі і Ванічка за пару років вже начальник і рішалова.

 

Чого я виступаю проти команди ботівських деградантів, бо через їхні схеми процес повної моральної деградації впроваджується в наше суспільство, яке навіть не мало часу збудувати якийсь ціннісний базис. Це вбивство цілої країни, не ефимерна а реальне, гарантоване. Замість почати рости до рівня цивілізації, почати занурюати народ в гівно, вишукуючи в ньому якісь фетиші, що доводять що гівно всі і тому нема на кого звалювати. Ми всі гівно і будемо гівном - жваво промовляють нам боти. Нами буде керувати гівно, бо ми зможемо вибрати тільки гівно і з цим треба змиритись, говорять патріоти-боти. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось головна мета розвитку, парнас марень кожного проплаченого бота - це Іван, Х5, бабло. І ми до цього рухаємось.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ось головна мета розвитку, парнас марень кожного проплаченого бота - це Іван

ну ти реально збоченець. а якщо ти чуєш Іван Іванович то що тоді.............:)   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншої сторони Дзеркала:

Президент Обама відкрито будує власний термінал на територіях ІДІЛу для імпорту нафти і при цьому відкрито воює з ними, називає найбільшим злом і пропонує всім країнам брати участь в їх знищенні;

Кума Меркель стає міністром фінансів, син депутатом Рейхстагу;

Генпрокурором Франції стає хороший друг Оланда, а його шофер - начальником внутрішньої розвідки, а сусід і друг дитинства - прем'єр міністром;

Юристи і підприємці, які активно помагали Сталіну і Гітлеру в поділі Польші, заможно живуть в розкішних маєтках на Віслі біля Варшави, входять в топ найзаможніших поляків;

В Німеччині дозволили відкриту корупцію в судах, суди можуть прийняти будь-яке рішення; Дрезденським районним судом було відпущено під заставу терористів, що взірвали бомбу в торгівельному центрі Мюнхена;

Чиновникам ЄС заборонено небрати хабарі і декларувати свої статки;

Головою ради директорів компанії Боїнг став директор чешського автосалону Шкода;

Губернатором Техасу став наркобарон з мексиканського картелю Тамплієрів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Два роки показали наступне, влада імплементує в суспіьство наступні цінності:

 

та ну нах? точно два роки це робить лише ця влада?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Ось головна мета розвитку, парнас марень кожного проплаченого бота - це Іван, Х5, бабло. І ми до цього рухаємось.

 

а цього парнаса точно Порошенко (його влада) виховала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тижні зайшов з колегою після роботи по бакальчику пивка пропустити. сидимо обговорюєм фільм "Україна. Повернення історії".

із-за сусіднього столика "Ребята, вы в это верите?"

дальше: "нам нужно жить дальше, так как жили" (тобто, з росією разом)

"это ваши бомбят Луганск, я там был, я это видел". аргументи про те, що рф напала на Україну не сприймаються - "воюйте с росией, бомбите москву". 

після пропозиції 3,14здувати в рф, раз йому так вона подобається

"но с росией вы не воюэте, бо там липецкая фабрика, власть ведет там бизнес", "власти это (война) выгодно" і т.д. до "власть наш враг"
був культурно посланий мовчи пити пиво поки його ніхто ні чіпає

 

п.с. може я дарма патріота образив, який мені про "шоколадного барыгу" розповідав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, MrFirst сказал:

За Майдан ніхто не відповів.

й ніхто не відповість (ну хіба декілька цапів відбувайл), бо будь якому режиму потрібен захист, а на який захист може розраховути новий режим, який покарав захисників минулого режиму ? В слідуючий раз режим просто ніхто не захищатиме, собі дорожче. Імхую (без ніяких документальних підтверджень, просто логічні міркування), що багатьом, хто не попав під приціли камер, але немало зробили, щоб стримувати майданівців чи своїх колег (щоб передчасно не розбіглися) ще й нагородили преміями неслабими й цінними подарунками. Й ці беркутівці імхо *бикують* тому, що їх або виправдають, або тихенько *замнуть* справу й *на волі* їх вже чекають новенькі квартири й інші *ніштячки*, за *моральний ущєрб* так би мовити. Ще раз повторю, в мене ніяких доказів цьому немає, просто думки вслух й я дуже хотів би помилятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

просто думки вслух

І в них, я чогось так думаю, є сенс. Наштовхує на таке "ствердження" той факт, що майже за 3 роки, так нікого і не  покарали... Крім:" ми знаємо, купа доказів" ( читай, триндіжа), ніяких рухів. " Затерла" влада тему по трохи, і, думаю, згадає, коли треба буде дупу прикрити, чи, перед черговими виборами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MANJAK11 сказал:

й ніхто не відповість 

В Украине за год не посадили в тюрьму за взятки ни одного VIP-чиновника

Та й не тільки віпів не садять

Цитата

 

Інна Білецька додала 3 нові світлини — з Дмитром Леонтіюком та Dmytro Bondar.

Вщіпніть мене! 17 тисяч гривень штрафу!!!
А розмов то було, а помпи, а ритуальних танців. 
В номінації пшик-2015 перемагає справа про 2,6 тонни бурштину. 
Пам'ятаєте? В Рівному в мікроавтобусі, який належав на той час директору ДП "Укрбурштин" Олежику Ярошику знаходять найрекорднішу з партій бурштину – дві тисячі п'ятсот кілограмів. 
Ну всі чекали гучного процесу, бо ж Arsen Avakov обіцяв, що так воно не минеться. Кричали податківці, кричала міліція, викрикувала прокуратура. А на виході – хоч сядь, обійми ручками колінця і не знай – плакати тобі чи сміятися!

Ще ближче:

Депутат Козюра хотів підкупити прокурора квартирою

Які будуть прогнози - сяде чи ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, nickel said:

Хто ж його посадить, він же пам'ятник герой Революції гідності. 

А наш новий прокурор виходить молодець, он як взявся за хабарників. Дарма Ді на нього наклепи зводив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, ArarambaKararamba сказал:

 

Я можу зрозуміти його, що це за журналюга взаді і з ментами працює, нема чим занятись? чого ті журналюгі не розслідують реально злочини, не їздять по районах і не знімають як там деребаняться природні ресурси? Ато вже як шавкі бігають, лише аби була сенсація і попу з стульчика не треба було підіймати.

що в тебе в голові олень ? Люди, які чесно, СВОЄЮ розумовою чи фізичною працею заробили на таке авто, так себе не ведуть, тому напевне, це один з тих, про кого ти так несамовито верещиш, з тих, хто розкрадає Україну й особисто тобі насрав в борщ. А ти його розумієш ? Дурак дурака урод урода відіт іздалєка ? Всі в тебе не там, не те роблять й не туди ходять, один бл*ть ти - світоч прогресивної думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, особливо коли це про тебе.

Ти мені одне поясни от Порох хєровий, узурпатор, барига і ті що біля нього теж. А тепер як так що очкастий лєщ хороший він же ж в бпп входить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...