Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Лікуйся поцанчик... Цифри МВФ - ахінея? Ну-ну.

П.С. Щоб попасти в ТОП не треба захищати докторську по економіці. Якщо для тебе маэ значення, що я в топі чи ти думаэш, що моэ знаходження в топі, мене до чогось зобов'язуэ, то, повторюся, це - діагноз, не завжди виліковний, але ти спробуй.

Переходим на особистостi? Невдалий день чи зiпсований настрiй? Поставлю вам плюсик i пiдтримаю, може подобрiшаэте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

користувачi з ТОПа борди

WTF ?

Це клан ізбранних, щоб попасти в нього треба пройти таэмний обряд посвячення. Інші юзери повинні "внімать" всьому, що пише топ-юзер, інакше горітиуть в пеклі. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді.

зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

Йоу, дядьки! Де ви таку траву інформацію берете? Всі ж циферки є на сайті Нацбанку України.

А він каже, що станом на 01.11.2014 було 12 млрд. 587 млн. дол. США в еквіваленті. І навіть пояснює, куди він потратив наші з вами гроші: Динаміка міжнародних резервів у жовтні 2014 року

може справа в тому що у вас 01.11.2014, а говорилось про :

не протримав би нічого, напевно тому і пішов красіво

якщо не помиляюсь, коли яйценюка прем'єром поставили то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді. Принаймні десь така штука звучала.

Станом на 01.01.14 у фонді було >20 млрд. доларів. До Яника ~35 (якраз в оці 15 оцінювали статки яника коли він втік), зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??

Нікель написав, що

зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

От я і спитав про джерело таких даних. По вказаному ним посиланню говориться про 16,385 млрд на 01.10.2014 . Зараз листопад. Згадуємо курс на початок жовтня і порівнюємо з сьогоднішнім. Мені цікаво, де він взяв цифри «~15-16»? Прикинув на око? Кулє, мільярд туди, мільярд сюди. А хто незгідний – той безнадійно хворий поц ;)

Тепер щодо цього:

якщо не помиляюсь, коли яйценюка прем'єром поставили то грошей було щось троха більше мільярда баксів в фонді. Принаймні десь така штука звучала.

Лишня літера в прізвищі прем’єра натякає, що Соромітник не в захопленні від економічної політики уряду. Я теж не є його прихильником. Але заяву Яценюка про лише 1 млрд в ЗВР на початок його прем’єрства можна сприймати по різному. Ось як це зрозумів Нікель і Діма:

Суті це не міняэ, головне, що там було більше 1 млрд., про який плакався Яценюк. Залишаэться лише одне питання нащо він так робив?

як нащо? щоб потім,розуміючи що нічого не покращить, гарантовано сказати " А ОТ БАЧИТЕ, ВСЕ БУЛО … А СТАЛО КРАЩЕ!"

Втримали країну))

А справа ось в чому.

ЗВР – це не лише долари. Це і євро, і золото, і цінні папери. А заява стосувалась саме валюти. Тобто в структурі ЗВР, по словам Яценюка, саме валюти (яку можна швидко потратити) тоді було лише 1 млрд. Чи відповідали його слова дійсності - мені не відомо. Але не варто трактувати це як ствердження, що всі ЗВР складали лише 1 млрд. Як і зараз, в 12,5 млрд. валюта тільки якась частинка.

Взагалі структура ЗВР – це не зовсім відкрита інформація. Була інфа, що в ЗВР є чимало «мусорних» (нічого не вартих) цінних паперів, які все рівно і постійно враховуються при виведенні щомісячного балансу (прювєт «Лєман Бразерз» :) ).

А ще розмір ЗВР постійно змінюється сам по собі, ящо можна так сказати. Наприклад, в наших ЗВР є 1 млрд дол. І 1 млрд євро. Сьогодні крос-курс євро/дол. 1,5. Ми звітуємо: у нас є 2,5 млрд. дол. Через місяць крос-курс впав до 1,2. Тепер в звіті лише 2,2 млрд дол. Караул! Янукович вивіз камазами 300 млн. доларів!

Або ж золото. Ціна тройської унції лізе вгору, а з нею ростуть і наші ЗВР. І навпаки.

Ну і офтоп:

користувачi з ТОПа борди

WTF ?

Ось вони, красавци: http://board.lutsk.u...max_results__60

А ви про що подумали ;) ?

Це клан ізбранних, щоб попасти в нього треба пройти таэмний обряд посвячення. Інші юзери повинні "внімать" всьому, що пише топ-юзер, інакше горітиуть в пеклі.

Нічого подібного. Достатньо іпенити пост за постом і так років з 7-8. Цього достатньо.

ПС. І еті люді борютса за званіє дома высокой культури бита обговорюють на борді інкубаторний бізнес фінансову грамотність населення? ;)

Змінено користувачем yu2007
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за останні часи хоч раз проводився незалежний, відкритий аудит ЗВР? А то всі ті цифри в пресі наведені ніби з подачі уряду, який, як правило, говорить тільки те, що йому вигідно. Не виключаю, що розмір ЗВР не відповідає дійсності, а людям свідомо подається неправдива інформація, щоб вони не бачили реальний стан справ і відповідно не бігли до обмінників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я і спитав про джерело таких даних. По вказаному ним посиланню говориться про 16,385 млрд на 01.10.2014 . Зараз листопад. Згадуємо курс на початок жовтня і порівнюємо з сьогоднішнім. Мені цікаво, де він взяв цифри «~15-16»? Прикинув на око? Кулє, мільярд туди, мільярд сюди. А хто незгідний – той безнадійно хворий поц ;)

По посиланню була статистика на 1 жовтня, хочеш офіційних цифр НБУ станом на 1 жовтня? Тримай

"За попередніми даними станом на 1 жовтня 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив 16 мільярдів 200 мільйонів доларів США в еквіваленті." Де ти різницю у мільярд побачив, слоупок?

Ну і офтоп:

користувачi з ТОПа борди

WTF ?

Ось вони, красавци: http://board.lutsk.u...max_results__60

А ви про що подумали ;) ?

Це клан ізбранних, щоб попасти в нього треба пройти таэмний обряд посвячення. Інші юзери повинні "внімать" всьому, що пише топ-юзер, інакше горітиуть в пеклі.

Нічого подібного. Достатньо іпенити пост за постом і так років з 7-8. Цього достатньо.

ПС. І еті люді борютса за званіє дома высокой культури бита обговорюють на борді інкубаторний бізнес фінансову грамотність населення? ;)

Ну і офтоп:

Ти ї*анутий на всю голову.

Маньяк, можеш банити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і офтоп:

Ти ї*анутий на всю голову.

Маньяк, можеш банити.

та да :(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По посиланню була статистика на 1 жовтня, хочеш офіційних цифр НБУ станом на 1 жовтня? Тримай

"За попередніми даними станом на 1 жовтня 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив 16 мільярдів 200 мільйонів доларів США в еквіваленті." Де ти різницю у мільярд побачив, слоупок?

Відповідаю. Різницю побачив в твоєму повідомленні (виділено жирним):

Станом на 01.01.14 у фонді було >20 млрд. доларів. До Яника ~35 (якраз в оці 15 оцінювали статки яника коли він втік), зараз ~15-16 (війна, газ, кредити).

Зараз листопад. І на перше листопада залишки ~12,5 (майже на 25% менше, ніж на перше жовтня). В твоєму посиланні вказані правдиві цифри, але актуальні на 1 жовтня. Я лише поправив тебе, навівши більш актуальну цифру, і все. Тепер зрозуміло?

Ну і офтоп:

Ти ї*анутий на всю голову.

Маньяк, можеш банити.

Маніяк, не бань Нікеля. Без нього читати Борду стане менш цікаво, і не лише одному мені, говорю цілком серйозно. Щоб більше нікого не нервувати, краще самовипиляюсь я, від мене толку мало: чуть більше 300 постів за майже 8 років, і більшість з них в «барахолці».

Нікєль, брате! Аллах свідок, я жодним чином не збирався ображати тебе. Більше того, я цілком розділяю певні твої погляди на життя, про які ти вів мову в інших темах цього форуму. А в цій темі я лише хотів внести ясність в цифри, наведені в постах користувачів, щоб ні в кого не складались хибні висновки. Натомість отримав: «не нервуй», «поцанчик», «хворий», «слоупок» :(

Доречі, Нікель, стосовно аллаха. Ти ж знаєш як арабською "брат", правда? ;)

П.С. Щось в мене в опері форум глючить. Ніби як після слів Маніяка "та да" було ще два поста (від Талі, Соромітника), а зараз вони в мене не відображаються. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як нащо? щоб потім,розуміючи що нічого не покращить, гарантовано сказати " А ОТ БАЧИТЕ, ВСЕ БУЛО ХУЙОВО А СТАЛО КРАЩЕ!" :_07:

Втримали країну))

Для мене ці слова, обіцянки і биття себе в груди, виглядають щось на зразок:

"Не переживайте, все добре. Пацієнт пішов на поправку, перестав сцяцця... почав срацця..."

А тим часом псевдо-прогнози деяких експертів, дуже надіюсь що хибні, зовсім не вселяють довіру у завтрашній день http://news.finance....u/news/~/338500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я свої п'ять копійок та вдам з себе гуру-економіста.

З початку незалежності України влада говорить одне, думає інше, а робить все навпаки.

Офіційна інформація для мене під сумнівом, оскільки оприлюднюють одні і тіж люди.

Знаю точно провладні люди стануть ще багачшими, а ми останемся у розбитого корита. І долар буде рости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кирило, якщо не будемо відстоювати свої права так і буде. Історично раби залишались рабами поки не почали домагатись рівноправ’я. Будемо мовчати та тихенько на кухні скиглити - будуть дерти три шкури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не будемо відстоювати свої права так і буде. Історично раби залишались рабами поки не почали домагатись рівноправ’я. Будемо мовчати та тихенько на кухні скиглити - будуть дерти три шкури.

то знову вертаємся до соціалізму? фабрики робочим, землі селянам?

П.С. Наразі на Україні дуже багато чинників(факторів, ризиків - потрібне підкресліть) які впливать на доллар, і явно не в кращу сторону для гривні(точніше сказати впливають на гривню по відношенню до доллара, це не доллар росте, це гривня знецінюється). Нестабільна політична ситуація, "невизначеність держави", пережита революція, розкрадений бюджет, війна.....

буде 20 за доллар буде пригати навіть до 23-25 але дефолту, як всі тут кричать не буде.....

У сучасному розумінні термін «рабство» інколи використовується для позначення суміжних категорій насильницького примушення людей для виконання певної роботи. В цьому розумінні правозахисні організації розробили певні критерії визначення сучасного рабства:
  • Її діяльність контролюється іншими особами за допомогою насильства чи погроз його застосування.
  • Вона знаходиться в певному місці і займається певною діяльністю не по своїй волі, а також позбавлена можливості змінити ситуацію за власним бажанням.
  • За свою роботу вона або взагалі не отримує платню, або отримує мінімальну оплату, що не покриває її потреб на захист, оздоровлення, лікування, освіту тощо.

1) тут далеко "бігати" не треба, "стаєш" підриємцем як на тебе "обвалюється шквал" всебічних перевірок, інспеторів, подакова...

2) Всі ми позбавлені, змоги, змінити ситуацію за власним бажанням. Ні? ну тоді скажіть будь-ласка хто наразі зможе переїхати в США на ПМЖ, маючи при цьому гроші на нерухомість і на перший період?

3) ну тут без коментарів.... мінімальна ЗП 1300 хай розділити на 16 ну це в кращих традиціях Африки, заробляти менше 100 у.е на місяць.... дай про яке лікування, оздоровлення, освіту може йти мова при таких здобутках?

завжди коли "раби" вставали, добиваючись покращення своїх умов, їх або знищували або робили ще гірші умови......

як би парадоксально це не звучало, але чим бідніша людина, тим більше вона залежна від грошей....

Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки оффтоп, але все ж

щойно повернувся з перегляду фільму "Поводир"

... лишній раз переконався що найбільший ворог України і всього українського українці

курс, влада, росія, гамерика... ніщо нам гірше не зробить як тупість, жадібність і продажність нашого населення

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки оффтоп, але все ж

щойно повернувся з перегляду фільму "Поводир"

... лишній раз переконався що найбільший ворог України і всього українського українці

курс, влада, росія, гамерика... ніщо нам гірше не зробить як тупість, жадібність і продажність нашого населення

А що спричинило такі висновки?

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить що гривня все ж москаль, бо коли скачуть то вертаються назад, а наша гривня цього не робить ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки оффтоп, але все ж

щойно повернувся з перегляду фільму "Поводир"

... лишній раз переконався що найбільший ворог України і всього українського українці

курс, влада, росія, гамерика... ніщо нам гірше не зробить як тупість, жадібність і продажність нашого населення

))) Нарешті хоть хтось не побоявся правду усвідомити та викласти!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А правда наша то така,

Як про ведмедя дикого.

Нас всі кругом іпуть, іпуть,

А нам то , брат і нікого.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляються і продаються персонажі всіх народів, зрадники, яничари і манкурти є у всіх, просто сили, яка б стимулювала ріст їх кількості, "повезло" мати не кожному. Кількість того всього шмельцу пропорційна діючим процесам. Коли ніхто не давить, не тисне, народ, нація має час для розвитку, а коли давлять так, що тільки виживання в голові, то ще велике чудо, що українці взагалі вціліли, а не розсосались, як племена індіанців. Коли прижме, не знати як заспіваєте саме ви.

Ось живий приклад.

Мій дід Маркіян був священником УГКЦ. Його разом з усією сім'єю вивезли на Далекий Схід. Начальник лагеря викликав його до себе і запропонував зрадити віру, бо сім'ю розстріляють. Дід сказав - "Стріляйте." Але оскільки дід був грамотний (закінчив львівську гімназію), вмів добре рахувати, то начальник все ж вирішив його залишити, щоб звіти оформляв. Якщо б розстріляли, то серед розстріляних був би й мій п'ятирічний тато (і його чотири сестрички) і я б вам цього вже не писав. А як би поступили ви?

До теми. Дехто вважає, що попит на готівковий долар в валютників, в обмінниках спричиняє скачки курсу. Воістину, скалка в оці. А ви забули в якій валюті купляються комп'ютерні комплектуючі, станки, автомобілі, агрегати, одяг, будматеріали, короче, весь імпорт? Попустило? Політика держави хвора, самогубча - вбивство власного виробництва, скормлення його своїм силовим псам, знищила технології і мотивацію щось виробляти. Одна пшеничка цього балансу не перекриє, а змін немає.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви забули в якій валюті купляються комп'ютерні комплектуючі, станки, автомобілі, агрегати, одяг, будматеріали, короче, весь імпорт? Попустило?

Навіщо стільки пафосу? Ви нікому Америки не відкрили. Та й імпорт сам по собі не є зло, на ньому, як не як, тримається більша частина малого бізнесу. Інша проблема, що експортуємо ми мало, тому і отримуємо негативно сальдо по надходженню валюти від економічного сектору.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

січень-вересень2014р у нас +803,3млн дол, а в 2013 було -9,7млрд. дол цей самий період. ясно що до кінця року він стане негативним, бо ми платитемо за газ

Більш правильно рахувати сальдо поквартально. Так ви врахуєте всі платежі і надходження.

але душе прошу, якщо не розбираєтесь, то не пишіть, змовчіть.

Всі ми тут диванні експерти-теоретики, тому ваші слова в мій адрес, мабуть, недоречні. До того ж гнати спочатку на владу і на те, як вона гнобить економіку держави, а потім використовувати економічні показники, надані тією ж самою владою, якось нелогічно. Особисто я не бачив ще ні одного КабМіна, який би не сказав, що у нього показники вищі, ніж у його попередників.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...