Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 23.10.2016 at 17:08, Yurik сказал:

згідно тарифного плану

У тому і справа, що згідно тарифного плану пишуть: " Швидкість завантаження, Мбіт/с - 100", а де про зворотний зв'язок? Звониш, а у відповідь: 3 Мбіт/с... От у чому питання! Тарифні плани вони "вміють" писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порада від колишнього техніка, який Волю підключав: навіть якщо вам наобіцяли золоті гори і ви погодились підключитись - розпитайте деталі по тарифу у техніка, який прийде підключати, тому шо часто золоті гори, обіцяні менеджером по телефону не співпадають (м'яко кажучи) з реальністю.

Особисто мені кілька разів цей інтернет впарювали по телефону з обіцянками 300Мбіт/с завантаження і 100 відвантаження з такою впевненістю, шо я би повірив, якби не знав шо їх мережа може насправді)

І не раз виникали ситуації коли клієнти починали цікавитись "а шо ж ми підключили" вже після прокладення 10-20-30метрів кабелю і відмовлялись, чим створювали зайвий геморой собі і мені. Тож не тратьте час свій і техніка - розпитайте у нього все шо цікавить ще у дверях=)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В Украине «упал» интернет-провайдер «Воля»

 

«По техническим причинам мы не можем вам ответить. Проблемы будут устранены в ближайшее время», — отвечает автоответчик компании. Из сервисов компании на данный момент работает только «Воля ТВ», который предоставляет ТВ-услуги.

На данный момент специалисты «Воли» выясняют причины и работают над их устранением.

«Сегодня, 12 декабря в 17:40 в Киеве начались перебои доступа к услуге Интернет. Мы прилагаем максимум усилий для восстановления услуг и сервисов. Уже в ближайшее время технические специалисты будут знать причину аварии. К сожалению, сейчас не доступны также для связи колл-центр и корпоративные ресурсы компании. Будем информировать вас с помощью социальных сетей. Приносим извинения за временные неудобства», — сообщили в компании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хоч за це дякую...

59c94cfe0dda1_.thumb.jpg.cd752ddacebddb35fd270c6e371bc92b.jpg

з.і. в будинку є можливість підключитися до Київстару 70грн/70мбіт, або Датагруп 79 грн/100мбіт

з волі однозначно піду, такого л@№#@ нехочу....

що порадите?

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В принципі інтернетом це назвати важко. В батьків в будинку 100Мбіт, ніби працює без проблем. Але в мене вдома 50Мбіт і це просто жах. Реально є тільки 10 і то не завжди. Максимум що можна завантажити це 1 пісню і то інтернет в основному приходить "хвилями" раз в 10 хвилин. На днях писало що фінансове блокування, хоча все було заплачене. Після розбирання з техпідтримкою виявилось що треба втикнути кабель напряму в ноут і прописати МАС адресу яку вони мені дали (бо роутер не справний). Хоча коли я прописав цей МАС в роутері теж все запрацювало, але це таке. Має прийти майстер в суботу і дати мені відповідь, або в нас буде працювати інтернет, або буду переходити на іншого провайдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.09.2017 at 21:42, St@S_ сказано:

.

що порадите?

 

 

Підключайтесь на Київстар, умови нормальні, я користуюся з тарифом 2 в 1, тобто кладу на свій мобільний 105 грн, сюди входить мобільний в мережі Київстар безліміт, і 60 хв на інші та 2 гіг мобільного інтернету + безлім соціальні приблуди, типу вайбер, фейсбук через оф додатки, хоче мені ще 1 гіг дають якимсь бонусом, Домашній інтернет 50 мбіт. У них є тариф 3 в 1 - це ще + телебачення, ще вигідніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

 

Підключайтесь на Київстар, умови нормальні, я користуюся з тарифом 2 в 1, тобто кладу на свій мобільний 105 грн, сюди входить мобільний в мережі Київстар безліміт, і 60 хв на інші та 2 гіг мобільного інтернету + безлім соціальні приблуди, типу вайбер, фейсбук через оф додатки, хоче мені ще 1 гіг дають якимсь бонусом, Домашній інтернет 50 мбіт. У них є тариф 3 в 1 - це ще + телебачення, ще вигідніше.

 

А як на рахунок техпідтримки? Раніше коли використовував їхні послуги, її можна сказати не було, але це було дуже давно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

 

А як на рахунок техпідтримки? Раніше коли використовував їхні послуги, її можна сказати не було, але це було дуже давно :)

5 роки інтерент від Києвстару(3 роки Перемоги, 2 роки Гулака-Артемовського) жодного разу не виникало потреби телефонувати в тех підтрмику)) Але говорять від району залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, solovej сказал:

5 роки інтерент від Києвстару(3 роки Перемоги, 2 роки Гулака-Артемовського) жодного разу не виникало потреби телефонувати в тех підтрмику)) Але говорять від району залежить.

а кабель по фасаду заведений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже 7 років користуюсь Київстаром (з часів Білайн), навіть тариф не міняв, як було 100Мбіт так і є....правда ціна вже не 40, а 80грн.

З підтримкою співався всього раз, впала швидкість, майстер прийшов через кілька годин, сказав що підгорів порт - перетикнув на інший.

Другий раз - інет пропадав коли кабель з фасаду обрізали, а затягнули через підїзд.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, WILDCHILD сказано:

а кабель по фасаду заведений?

На Перемоги проводив ще Білайн по фасаду. На Гулака також. Говорять, що тепер вже заборонено по фасаду, але не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були хлопці, перевіряли напряму. Ніби все добре, все супер. А ввечері та ж сама фігня. Швидкість начебто є, але втрати з'єднання просто нереальні. Кожних 2-3хвилини розриває з'єднання. Завантаження від 1 до 15мбіт\с, а аплоад близько 40мбіт. Так що переходжу на київстар. Не витримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пошкодженна оптіка яка іде на Луцьк

Обіцяли відремонтувати до вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А інтернет-ТВ хтось юзає? Так мені солодко менеджер всі вуха вже проспівав. Впринципі, мені воно підходить, бо тєлєк старий, а воля дає приставку для перегляду. А це певно єдиний варіант вдома дивитися Футболи, Рибалкі всякі і Нешнл Геогрефікси. Плюс доступ до онлайн-кінотеатру. Які трабли можуть бути крім мєганестабільного інтернету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yurgen сказал:

Які трабли можуть бути крім мєганестабільного інтернету?

ІПТВ від аірбайтсу мене не влаштовувало, через кожні декілька десятків секунд була затримка на одну дві секунди й так весь час. Грався з налаштуваннями (в міру своїх здібностей) , пробував інші плеєри, нічого не змінилось, тому, в кінці кінців *забив болт* на те все діло, благо, що іптв було халявним, як у Волі, не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

ІПТВ від аірбайтсу мене не влаштовувало, через кожні декілька десятків секунд була затримка на одну дві секунди й так весь час. Грався з налаштуваннями (в міру своїх здібностей) , пробував інші плеєри, нічого не змінилось, тому, в кінці кінців *забив болт* на те все діло, благо, що іптв було халявним, як у Волі, не знаю

да, iptv було шлакове. Але тут щось інше - пропонують якусь приставку (в безкоштовну аренду), підключаєш до роутера і через неї на ТВ подається сигнал або по hdmi, або тюльпанами. Більше 100 каналів і доступ до онлайн-кінотеатру. І ніби ціна норм - 30 грн до березня (акція), а далі 70. Але ці вєчні пропадання інтернету....  Чи може якусь андроід-приблуду купити і мати ті самі канали, але на халяву або за менші гроші? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тьху тьху, інтернет поки норм вольовський, оскільки телевізора майже не дивлюсь, (лише коли готую) то переключився з Волі на Аверс (кабельне телебачення), щоб щось було і мінімум платити. Телевізори теж старі, як колись обновлю на такі що з вайфаєм, то взагалі звичайний телевізор дивитись не буду, через інет якийсь фільм онлайн чи ролик на ютубі і все. Домашні теж не дивлятся, тому спеціально заморочуватись по поводу телебачення не бачу сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yurgen сказано:

А інтернет-ТВ хтось юзає? Так мені солодко менеджер всі вуха вже проспівав. Впринципі, мені воно підходить, бо тєлєк старий, а воля дає приставку для перегляду. А це певно єдиний варіант вдома дивитися Футболи, Рибалкі всякі і Нешнл Геогрефікси. Плюс доступ до онлайн-кінотеатру. Які трабли можуть бути крім мєганестабільного інтернету?

Користуюсь, порівняти не маю з чим, але в загальному норм, правда часом зависає, сама вмикається загалом не в захваті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 25.09.2017 at 21:42, St@S_ сказано:

 

59c94cfe0dda1_.thumb.jpg.cd752ddacebddb35fd270c6e371bc92b.jpg

 

 

і знову аварія... №0п?

скільки можна? 

2 рази в місць, а то й більше!!

але телебачення працює...

що за ху№;%?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

2 рази в місць, а то й більше!!

в кого 2 рази в місць, а в кого по 5 раз на тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Писав в іншій темі але, думаю, варто і тут лишити :)

На днях в одному з офісних центрів зник інет від Волі. Ну, там не було дурнів що підключали Волю, просто це підстава від Airbites. У мене два кабінета, різні кабелі та відповідно договора.
1) Подзвонив сказав що у мене в двох кабінетах нема інету і в сусідів по поверхах теж. Заявка на післяобіду саме швидко ‒ срати що у вас робота, робіть собі резерв :) ну фіг з ним.
2) Побачили майстрів на коридорі і перепиталися, кажуть що ми вам не зробимо бо у вас заявка на після 15.00 і тоді прийдуть вам робити. Ну гаразд... якась фігня но чьо дєлать :) Сусіди теж гумору не догнали но чекали далі.

3) Прийшли майсри на мій виклик і зробили інет в одному кабінеті :) в другому відмовилися бо заявка була тільки на один... сусіди теж пішли лєсом. Пояснити дятлам що це з їхнього боку проблеми і всі без нета... не вдалося :) О*уїли і ми і сусіди... оформили ше по заявочці.

Курво, як так то ? :) Я розумію що виклик 100 грн вартує і треба їх збити з кожного клієнта :) но, мля...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Соромітник сказано:

 Я розумію що виклик 100 грн вартує і треба їх збити з кожного клієнта :) но, мля...

А я, чесно кажучи, не розумію, я їм плачу за послугу, її немає, і мені ж ще потрібно платити і чекати з неба царя проводки, щоб завтра по завтра, (АБО за ЗБІЛЬШЕНУ плату сьогодні на вечір ) мені спробували її надати?  Сам о... їв бо стикався. Вигідніше їх відключити і підключити заново за 1 грн).  Чим заплатити не відомо за що місячну абонплату. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...