Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Технік перевіряв на моєму компі потужність сигналу і сказав,що сигнал хороший.А швидкість мала,бо в базу не включили.Це було в перший день.

Але прочитав у цій гілці вартість цього мегаінтернета після акції і скажу,що по любому ціна на сьогоднішній день висока.Маю на сьогодні кращу ціну і швидкість.

Бажання розривати угоду з Волею не минуло.

Крім т ого взимку в Луцьк заходив новий провайдер,який мав обвалити ціни,при чому досить суттєво,але з подіями в країні відклали роботи.Сподіваюсь коли все стабілізується,вони повернуться.

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

апну тему. Хто з користувачів може дати відгук про їх якість? на 40 грн не ведусь, мені потрібно знати шо буде потім.

Зараз маю ОГО, модем з вайфаєм. Кажуть що все буде супер, тільки модем з вайфаєм самому треба буде купити :)

і ще, в мене десь там в стіні захований розгалужувач сигналу на два телевізора. Стіну обдирати не хочу. Вони мають ставити на кінці мого кабелю якийсь свій розгалужувач з якого один сигнал буде на телевізор йти, а інший на модем. Чи проб"ється їхній інтернет через той розгалужувач що у мене стоїть, і як потім працюватиме другий телевізор що стоїть до їхнього розгалужувача?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2taurus07 всё зависит от того какой у тя сплитер в стене замурован и какой кабель проложен,

и модема с вай-фаем воля не продаёт ты наверно имел в виду роутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я звичайний користувач. якщо якусь залізяку не так назвав то вибачайте.

2taurus07 всё зависит от того какой у тя сплитер в стене замурован и какой кабель проложен,

а хто його там зна. який на базарі дали такий і замурував )) аверс показував нормально, а інших вимог йому і не ставилось

напевно поки відмовлюсь. будемо чекати інших пропозицій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему. Хто з користувачів може дати відгук про їх якість? на 40 грн не ведусь, мені потрібно знати шо буде потім.

Зараз маю ОГО, модем з вайфаєм. Кажуть що все буде супер, тільки модем з вайфаєм самому треба буде купити :)

і ще, в мене десь там в стіні захований розгалужувач сигналу на два телевізора. Стіну обдирати не хочу. Вони мають ставити на кінці мого кабелю якийсь свій розгалужувач з якого один сигнал буде на телевізор йти, а інший на модем. Чи проб"ється їхній інтернет через той розгалужувач що у мене стоїть, і як потім працюватиме другий телевізор що стоїть до їхнього розгалужувача?

В мене схожа ситуація.Кабель в стіну вкладався 12років тому.Швидкість від Волі не більше1,5Мбіт.Але прблема може бути в щитку на площадці,але перевірити щиток вони відмовились.Залишився на датагруп.Крім того ціна волі після акції не адекватна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

приходили сьогодні пробували підключіти інтернет.

78 мб, спід тест показав. пінг меньше 30.

+ 75 каналів буде видно як воно далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от чесно - забембали вони вже зі своїми дзвінками. Невже дійсно мають право надзвонювати мені майже щодня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є одне НО! Ну це залежить від того, хто як використовує інтернет і хто чого бажає. Дзвонять, пропонують інтернет зі швидкістю 100 ... Добре. Прийшли майстри, підключили(трохи з заморочками) але відразу взяв тестувати швидкість і... прийом - 90, а віддача(хе-хе) всього 3!!! Кажуть що в них так і є! Ну то чому "красуні" що дзвонять не повідомляють, не уточнюють, на їхньому сайті про це нічого немає... Подякував хлопцям і на тому розпрощалися! Може комусь у пригоді буде, уточнюйте про це у "спеців" від Волі!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні мені та моїм сусідам всунули в двері повідомлення з рекламою провайдера воля.

ЦИТУЮ:

"Увага!!! Ви відключені від послуг "Кабельного телебачення" в зв'язку з відсутністю договору з компанією "Воля". Прохання подати заявку на підключення та заключення договору за вказаними телефонами...... " далі по тексту - якщо я самовільно підключусь то до мене буде застосовано адміністративну відповідальність.

ПИТАННЯ??? - навіщо мені принесли дану бумаженцію так як я вже мабуть більше 12 років не користуюся послугами компанії "Аверс" ("воля")???

Змінено користувачем DooM4aK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та для чого вам та воля здалась?зараз майже у всіх будинках є можливість підключити київстар.

хороший інтернет ще й бонуси є.хочеш користуйся а хочеш продавай й економ ще на інтернеті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центр, Степана Бандери, крім Візора та Укртелекома нічим не пахне. Тим більше Київстаром .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

post-346-0-76797700-1411654266_thumb.jpg

Период проведения акции с 26.09.2014 - 28.09.2014, ТОЛЬКО 3 ДНЯ!!!

Механика проведения акции - не абоненты которые изъявили желание подключить услуги компании на рег. условиях получают скидку 75% на 183 дня с даты подключения (6 месяцев), на:

• любой выбранный регулярный пакет

• регулярную доп. услугу/пакет (согласно регламента)

• дополнительную услугу «Воля Smart HD (ІР)» (ІР_209) при подключении услуги доступа к пакетам телепрограмм/ТВ+Интернет по технологии DVB-C.

• дополнительно абонентам БАНДЛ предоставляется возможность арендовать Wi-Fi по акции «Осінній цінопад з Wi-Fi» (264) без скидки 75%, при подписании ДС.

Исключения:

• ОТТ (оффнэт, сеть без DVB-C)

• Существующие абоненты

• Стандартные исключения (ЮЛ, 3 месяца)

• Скидка 75% не работает одновременно со скидкой 50% по акции «Осінній цінопад».

Подключение по акции "Підключення за 1 грн".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав необережність скористатись послугами Волі по наданню інтернету швидкістю 100 мб. Спочатку було все чудово, швидкість в межах заявленої відповідала. Однак через два тижні почалися проблеми, інтернет почав пропадати з періодичністю кожних 30хв., хоча телебачення показувало нормально. Зателефонувавши на гарячу лінію, їхні консультанти сказали що необхідно перезагузити модем, перевірити всі з"єднання, але всі ці зроблені речі не змогли налагодити інтернет. Відповідно мені було запропоновано, викликати майстра, при цьому попередили, що якщо все таки проблема буде в квартирі, то мені не обхідно буде заплатити 40 грн. за виклик. На другий день прийшов майстер, перевірили всі з"єднання, кабель кидали, напряму від щитка, але все було марно. Після чого мені було запропоновано скидку на весь пакет в розмірі 30%, аби тільки я невідключався із запевненням, що проблему вирішать напротязі тижня. Через тиждень було здійснено якусь заміну обладнення в районі ж/д і ніби все налагодилось. Але це був лише початок, через два тижні знов почав пропадати інтернет, знову дзвінки на гарячу лінію, прихід майстрів і це незліченна кількість разів за два місяці з запевненнями, що все найближчим часом, буде виправлено. Але цього не сталося....... В середині серпня, я плюнув пішов у їхнє відділення на проспекті Волі, та відключив інтеренет, залишивши тільки телебачення, Висновок із цього лише один, якість надання послуг швидкісного інтернету взагалі непіддається будь-якій критиці, так би мовити "немає слів, одні емоції". На даному етапі я би нікому нерадив би підключатись до інтернету через провайдера "Воля"......

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто пише, що має швидкість 58, 78 Мb, спробуйте протестувати швидкість не на сайті speedtest.net, а хоча б подивіться з якою швидкістю будуть завантажуватись торенти з hd фільмами та викладіть сюди результати.

Ось мій, наприклад, не від Волі Інтернет, видає на торенті 6,9 Мегабайти = 6,9*8= 55 Mb:

i.gifi.gif25_09_2014_20_23_54_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, новини: Кабельне Волі тепер не 25, а 30 грн на місяць. Самовільно підняли ціну. В умовах договору такого нема. Перегляну свою позицію щодо IPTV

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Кіліманджаро

швидкість інтернету від Волі вимірюється на сайті speedtest.volia.com

speedtest.net відображає некоректну інформацію (перевірено неодноразово)

2wowa19751

за якою адресою ви підключали інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Кіліманджаро

швидкість інтернету від Волі вимірюється на сайті speedtest.volia.com

speedtest.net відображає некоректну інформацію (перевірено неодноразово)

2wowa19751

за якою адресою ви підключали інтернет?

проспект Перемоги 20,

тестами не користувався, вистачало елементарно через програмку нетворкс відстежити за який час було здійснено завантаження файлу (тобто мкв файл), у мене швидкість була завжди в межах 9 - 10 мегабайт в сек. ось і порахуйте скільки це буде мегабітах. До швидкості питань не було, питання були що інтернет тупо вилітав на 5-10 хвилин, через кожні півгодини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не в тему, але де краще перевіряти швидкість нету?

Ось є така безкоштовна програмка NetWorx , яка Вам дозволить визначати та контролювати швидкість інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

Всім доброго дня.

Хотілося б уточнити чи помінялась якість надання інтернету??? А то вже 20 раз телефонують та пропонують підключення, мотивуючи це тим, що все обладнання поміняне та ніяких проблем не має!!!! Власне дуже велике бажання почути людей які дійсно на теперішній момент користуються послугами інтернету від Волі.

Наперед дякую!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня.

Хотілося б уточнити чи помінялась якість надання інтернету??? А то вже 20 раз телефонують та пропонують підключення, мотивуючи це тим, що все обладнання поміняне та ніяких проблем не має!!!! Власне дуже велике бажання почути людей які дійсно на теперішній момент користуються послугами інтернету від Волі.

Наперед дякую!!!!

Сама технологія DOCSIS дуже говєнна, якщо на даний момент є нормальний інет, то навіть не варто дивитись в їхню сторону.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В Украине растут цены на кабельное ТВ и интернет

Валютная привязка платы за контент, затраты на оборудование и обслуживание сетей вынуждают провайдеров повышать цены. В Украине растут цены на кабельное ТВ и интернетС 1 сентября 2015 г стоимость услуг телевидения и интернета одного из крупнейших в Украине провайдеров - компании Воля (обслуживает 1,5 млн абонентов) - в среднем вырастет на 10-15%. Об этом свидетельствует прейскурант, опубликованный на официальном сайте компании.

Плюс к счету

В частности, телевизионный пакет Оптимальный во всех городах присутствия Воли подорожает на 9 грн, с 119 грн до 128 грн в месяц. За пакет цифрового телевидения Всесвит киевским абонентам провайдера придется платить на 19,4% больше (113 грн/мес, станет -135 грн\мес). Компания также повысила цены и на интернет. Так, за безлимитный интернет-пакет Интернет 100 абоненты будут платить 125 грн/мес, что на 9 грн больше, чем сейчас. А абонентская плата за тарифный план Максимум подорожает на 16 грн, до 149 грн в месяц. Воля - не единственный оператор, который решил повысить стоимость своих услуг. Некоторые операторы не стали ждать осени и поменяли расценки еще летом. Например, компания Ланет внесла изменение в свою тарифную политику еще с 16 июля. Провайдер переименовал тв-пакет Социальный в тариф Основа (46 украинских телеканалов) и увеличил его стоимость вдовое, с 15 грн в месяц до 30 грн. На 30 грн подорожал и пакет Базовый (65 грн вместо 35 грн/мес). "Обращаем внимание пользователей комплексных тарифных пакетов Интернет+ТВ, у которых подключена услуга телевидения, на то, что повышение стоимости ТВ-пакетов увеличит суммарный ежемесячный платеж за предоставленные услуги", - говориться в сообщении провайдера.

Причины повышения

Компания вынуждена пойти на изменения цен из-за роста себестоимости услуг, произошедшего с начала 2015 года. Это касается и услуги доступа к пакетам телепрограмм, и услуги доступа в интернет, рассказал ЛІГАБізнесІнформ начальник отдела по связям с общественностью компании Воля Владислав Войтович. При этом, по его словам, стоимость пакетов осталась прежней для 20% абонентов. "Рост себестоимости вызван повышением цен на оплату контента (особенно, где они привязаны к иностранной валюте), а также платы за внешние каналы интернет. Кроме того, выросли затраты на электроэнергию (в апреле-мае), коммунальные услуги, аренду помещений, на закупки оборудования, материалов и подорожали услуги подрядных организаций", - резюмирует менеджер. В компании Ланет уточняют: "Цена на услуги телевидения напрямую зависит от уплаты роялти правообладателям, которое в свою очередь привязано к курсу доллара. Также в несколько раз возросла стоимость оборудования и расходных материалов, необходимых для обеспечения качественной работы и модернизации кабельной сети", - говорится в сообщении компании. В Ланет также отметили, что компания восстановила трансляцию платных телеканалов Футбол 1/HD и Футбол 2/HD.

Акции и экономия

Директор киевского провайдера Триолан Вадим Сидоренко рассказал ЛІГАБізнесІнформ, что его компания повысила тарифы на интернет более полугода назад, и в ближайшее время менять тарифную политику не планирует. "У нас практически самый дорогой интернет на рынке -120 грн в месяц. Поэтому повышать дальше - нет смысла. Мы будем рассматривать такую возможность после того, как другие провайдеры повысят стоимость своих услуг", - говорит он. Многие украинские провайдеры предлагают новым своим абонентам акционные скидки. Например, Воля предлагает новичкам тариф, согласно которому им дается безлимитный интернет и более 105 телеканалов всего за 45 грн в месяц. Правда, он действует только 4 месяца. А одесский провайдер Тенет проводит акцию "4 месяца по цене одного". Сидоренко предполагает, что именно за счет таких акций абоненты будут экономить на услугах интернета и телевидения. "А некоторые абоненты в целях экономии и вовсе могут отказаться от телевидения. Ведь сейчас практически все украинские телеканалы представлены в интернете, платный контент в нем тоже можно найти", - считает он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...