Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть хто знає! Дзвонять з Волі радять підключити їхній інтернет зі шв до 100 мегабіт

так як кабельне в нас від Волі (колишній Аверс)

а інтернет ОГО від Укртелекома. швидк.до 5 мегабіт

Питання чи вартий той інтернет уваги? і з ним звязуватись? Дайте відповідь хто вже з ним, або вже пробував!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

спочатку треба подивитись чи це можливо

http://lutsk.volia.c...ubscribe/order/

а моя думка - вже ж таки треба спробувати, так як зараз вони набирають клієнтів і є великі шанси за невеликі кошти користуватись доволі пристойною швидкістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей інтернет вже місяць, спочатку були проблеми так як у мене 3 телевізори і сигнал дівався ,але їхні працівники прийшли по шаманили зараз без нарікань .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку не варто зв"язуватись

по-перше поставили в Луцьку стійку EuroDocsis 3.0 яка морально вижила в Києві в порівнянні з оптичними мережами

по-друге з такими працівнками які підключають там (на Луцьк Воля) інет (просто поставили конектор в пусте гніздо де мало бути гніздо на конектор RJ-45)

по-третє на гнилих кабелях Аверса Ви якості не отримаєте (Воля кабель свого не будувала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що

В мене цей інтернет вже місяць,...

що показує, наприклад, SPEEDTEST?

З 60 мб показує 58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що

В мене цей інтернет вже місяць,...

що показує, наприклад, SPEEDTEST?

З 60 мб показує 58

так це ж нормально як що воно дійсно так з 60 - 58 мегабіт))))))))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в їх (волі) з обривами звязку:

1)часто бувають? 2)надовго пропадає? 3)як тех підтримка?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в їх (волі) з обривами звязку:

1)часто бувають? 2)надовго пропадає? 3)як тех підтримка?

Обривів зараз нема,тех підтримка працює оперативно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рекомендую. Обслуговування на нижчому рівні. Швидкість рве... Мала з ними справу і розірвала договір на протязі 14 днів. Майстри якісь неадекватні. Одні неприємні враження.... Ворогу навіть не порекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то мабуть не скрізь кабель старий, якщо памятаєте, то десь літом від Там-Тама і до Фуршета, і до готелю Лучеськ скрізь були пориті канали куди ложили кабель...ніби Воля. Тому можливо там якість є пристойною.

Це обленерго силові кабеля ложило від підстанції 110/10кВ що на КРЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то мабуть не скрізь кабель старий, якщо памятаєте, то десь літом від Там-Тама і до Фуршета, і до готелю Лучеськ скрізь були пориті канали куди ложили кабель...ніби Воля. Тому можливо там якість є пристойною.

Це обленерго силові кабеля ложило від підстанції 110/10кВ що на КРЗ.

вово до майбутнього порт сіті

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Творчість від працівників Волі.

post-16798-0-32289200-1395747879_thumb.j

"креативненько", якщо жовтий патч-корд торохи натягнути - буде в тон вертикальним лініям на стіні :0162:

хоча,варто було б майстрів "натягнути" :0126:

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Подзвонили з Волі і запропонували інтернет 20грн-60Мбіт.Акція 6 місяців,а далі 40грн. Цікаво,як зреагує датагруп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив біля будинку поряд з ящиком Аверсу,встановили новенький ящик.Мабуть це кабелі Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

апну.

сьогодні телефонували пропонували інтернет + канали.

70 каналів + 60 мб за 30 чи 40 грн. нерозчув, це на 3 місяці. підключення 1 грн.

варто звязуватись з ними? зараз маю укртелеком "ого" 50 грн.

швидкості в торренті більше 1мб небачив, зато були проблеми з ними.

що порадите бордівці , хтось підключився як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну.

сьогодні телефонували пропонували інтернет + канали.

70 каналів + 60 мб за 30 чи 40 грн. нерозчув, це на 3 місяці. підключення 1 грн.

варто звязуватись з ними? зараз маю укртелеком "ого" 50 грн.

швидкості в торренті більше 1мб небачив, зато були проблеми з ними.

що порадите бордівці , хтось підключився як враження?

Після 3-х місяців користування вартість пакету буде 125грн/міс. разом з телебаченням. Тобто відніміть 40 грн. за ТБ = 85грн. за 60мегабітний інтернет, я вважаю вигідно.

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 3-х місяців користування вартість пакету буде 125грн/міс. разом з телебаченням. Тобто відніміть 40 грн. за ТБ = 85грн. за 60мегабітний інтернет, я вважаю вигідно.

да після цього можна і перейти на найнижчий пакет. 50 каналів + 20 мб.

Головне якість інтернету, кабельне зараз працює без проблем.

а ось як буде вести себе інтеренет цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну.

сьогодні телефонували пропонували інтернет + канали.

70 каналів + 60 мб за 30 чи 40 грн. нерозчув, це на 3 місяці. підключення 1 грн.

варто звязуватись з ними? зараз маю укртелеком "ого" 50 грн.

швидкості в торренті більше 1мб небачив, зато були проблеми з ними.

що порадите бордівці , хтось підключився як враження?

75 каналів + 60Мбіт за 40 грн./міс. на три місяці. По закінченню акції цей же пакет коштуватиме 125грн./міс. Підключаю цю акцію щодня, можу сказати, що якщо кабель телевізійний в ногрмальному стані - видаватиме стабільно те, що має видавати. На новому кабелі розганяється до стабільних 150Мбіт/с. Віддача максимум 3Мбіт/с, більше мережа не пропускає. Якщо треба ще детальніше - пишіть в приват=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добили-таки мене "звонарі" з Волі,вмовили підключитись до їхнього інтернету.Думаю,підключусь,поки акція,зекономлю на неті 200грн,а як буде нормально,то може й залишу.Але не так сталося,як гадалося. Прийшли і підключили швидко,але швидкість була 1Мбіт. Чувак сказав,що швидкість збільшиться,як тільки мене включать в базу на наступний день.Але чуда не сталось навіть після включення в базу.Максимум,який видав інет було 5Мбіт не більше години. На підтримці мені запропонували прислати техніка додому.Але я не можу відлучатись з роботи на протязі дня.Попросив їх,щоб перевірили швидкість до квартири(щитка),щоб напевно знати чи проблема в моєму внутрішньому кабелі,кажу,що в щиток не заглядав декілька років,хай ваш спец прийде і перевірить.Не схотіли. Тоді кажу відключайте свій інтернет,бо я ним користуватись не буду.Кажуть приходьте в офіс з документами.Тобто коли треба було підключитись,то вони всі папери принесли додому,а як відключитись,то бігай сам.

яке телебачення,такий й інтернет.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2zaHARE в 90% случаев проблемы в основном в квартире абонента. Сигнал регулируется на ящик так

что бы у каждого абонента было примерно одинаково.

Напиши в личку адрес где тебе подключали, дату и фамилию техника ( на договоре есть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...