Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ти-но добре розвідай тему шо-по-чьом і на скільки часу, а тоді розкажи. Бо ціна 150 це навіть за 100 мбіт зараз за радість, що вже казати за 1 гбіт

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

9 годин тому, SergLutsk сказано:

Ти-но добре розвідай тему шо-по-чьом і на скільки часу, а тоді розкажи. Бо ціна 150 це навіть за 100 мбіт зараз за радість, що вже казати за 1 гбіт

Ну дивися

А мадам казала, що 150 буде за гігабіт, але без телефона. ТОбто без послуги "Все разом". Хай навіть 200, то все одно дешевше, ні ж у ВОМ.

ЩОсь таке проскочило, що за "додатковий гігабіт" чи то 25 чи то 50 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки є!

Цитувати
  • Пакет «Гігабіт»

    Усі нові та наявні користувачі тарифних планів «Безлім 100», «Безлім 100_2017», «Безлім 100_2018», «Безлім на рік», «Безлім на півроку», «Легкий Безлім» та «Безлім Особливий», які підключили Домашній Інтернет за певними адресами, можуть також підключити пакет «Гігабіт» та користуватись послугою на швидкості до 1000 Мбіт/с. Щоб дізнатись, чи доступний пакет за вашою адресою, заповніть форму на цій сторінці — назва пакета та можливість його замовити з'явиться автоматично. Щомісячна плата за пакет — 50 грн. При подачі заявки на підключення пакета сума на рахунку має бути достатньою для зняття першої плати за пакет.

 

Льод тронулся!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Льод тронулся!

Ок, з першого посилання всі тарифи 100-мегабітні. Про 3 місяці акції говорити не будем, вважаєм що ціна за них 200 грн

Далі по тексту я так зрозумів, що за твоєю адресою є технічна можливість зробити 1 Гбіт, якщо дівчина не лапухнулась.

І доплата за них всього 50 грн, тобто разом буде 250, що в принципі дуже непогано !

Лише одна нестиковочка наблюдається: в переліку діючих тарифів за першим посиланням немає жодної такої назви тарифа, як в тексті про гігабіт, що може стати підводним каменем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще один момент, 1 Гбіт це звичайно круто, але однаково доведеться миритися з тим, що не все залежить від нашої вхідної можливості "засосати" весь інтернет за хвилину, а й від пропускної можливості популярних ресурсів віддати той трафік, тобто в час пік популярні сервіси однаково можуть бути забиті і підвісати навіть і на 1 гбіті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ок, з першого посилання всі тарифи 100-мегабітні. Про 3 місяці акції говорити не будем, вважаєм що ціна за них 200 грн

Далі по тексту я так зрозумів, що за твоєю адресою є технічна можливість зробити 1 Гбіт, якщо дівчина не лапухнулась.

І доплата за них всього 50 грн, тобто разом буде 250, що в принципі дуже непогано !

Лише одна нестиковочка наблюдається: в переліку діючих тарифів за першим посиланням немає жодної такої назви тарифа, як в тексті про гігабіт, що може стати підводним каменем...

Я в дєффачькі перепитав двічі, щоб вона перевірила можливість підключення 1Гб. Сказала, що можна.

 

18 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну і ще один момент, 1 Гбіт це звичайно круто, але однаково доведеться миритися з тим, що не все залежить від нашої вхідної можливості "засосати" весь інтернет за хвилину, а й від пропускної можливості популярних ресурсів віддати той трафік, тобто в час пік популярні сервіси однаково можуть бути забиті і підвісати навіть і на 1 гбіті :)

Це я теж знаю.

Просто коли мій малий грає Фортнайт, то в неті мало хто вже може сидіти.

А так, можна спробувати "відрізати" йому 500 і 500 на всіх інших.

Та й качати важкі фільми стане легше.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти малому на карту грошей назбирав, то тепер він тебе ще й з нетом ущімляє :D

Ну в принципі так, маючи такий запас потужності можна тепер кожному девайсу виділити свій ліміт. Хоча в більшості з них всерівно сам модуль вай-фай з цією задачею прекрасно справиться :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Просто коли мій малий грає Фортнайт, то в неті мало хто вже може сидіти.

А так, можна спробувати "відрізати" йому 500

я щось сумніваюсь, що фортнайт навіть 20-30Мбіт спроможний зайняти... навантаження на роутер іде - це вже інша справа

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Та й качати важкі фільми стане легше.

а коли їх не стане - що будеш робити з гігабітом? хіба - "роботу додому забрати", я від такої ідеї - відмовився.

P.S. Крім того, враховуючи наші реалії, "акція" - має бути з сюрпризом. З київстаром - я вже проходив, коли у всіх був тариф 100грн / 100мбіт, а в мене 49грн/100мбіт - телефонували майже не щодня, типу - півроку безкоштовно, канали і т.п., але переведіться на новий тариф )) в результаті, десь через рік - в примусовому порядку... зараз 200 грн - все разом, чи як він там називається.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

а коли їх не стане - що будеш робити з гігабітом? хіба - "роботу додому забрати", я від такої ідеї - відмовився.

P.S. Крім того, враховуючи наші реалії, "акція" - має бути з сюрпризом. З київстаром - я вже проходив, коли у всіх був тариф 100грн / 100мбіт, а в мене 49грн/100мбіт - телефонували майже не щодня, типу - півроку безкоштовно, канали і т.п., але переведіться на новий тариф )) в результаті, десь через рік - в примусовому порядку... зараз 200 грн - все разом, чи як він там називається.

ну і ?

Не стане кого? Фільмів? Серіалів? Ігор онлайн?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ну і ?

Не стане кого? Фільмів? Серіалів?

мав на увазі торенти та іншу халяву... навіть якщо на телевізорі в 4к дивитись фільм - ну хай 50-50 мбіт...

чого зразу агришся? мені просто цікаво, як з практичної точки зору - нагрузити домашніми потребами гігабітний канал, якщо вдома не живуть 100 китайців. 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

як з практичної точки зору - нагрузити домашніми потребами гігабітний канал,

 

4 годин тому, Zheny@ сказано:

коли мій малий грає Фортнайт, то в неті мало хто вже може сидіти.

Він "з'їдає" все .

Брати 200, за +25 грн. немає логіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

забиває 100мбіт канал? <_<

так.

Майже весь. ЖІнка на ноуті через віфі уже не може навіть в 360р серіал дивитися.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча, якщо стрімити - тоді так, цілком можливо... я щось зразу не подумав про цей нюанс...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

+ для роботи. Маю кілька серваків  віддалених.

та ось думав, приблизно так само -  дешевше кілька 2-3 не критичних сервера тримати вдома, ніж в стойці в іншій країні, і само-собою дешевше ніж оренда.

в моєму випадку - не підійшло, трафік створюють парсери - часто ip в баню ідуть, не зручно вдома цим займатись.

я собі, тільки з однієї причини провів би оптику - пінг мож людський буде, а не 8-10 до роутера у під'їзді, не критично - але ,часом - було б не погано ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

та ось думав, приблизно так само -  дешевше кілька 2-3 не критичних сервера тримати вдома, ніж в стойці в іншій країні, і само-собою дешевше ніж оренда.

в моєму випадку - не підійшло, трафік створюють парсери - часто ip в баню ідуть, не зручно вдома цим займатись.

я собі, тільки з однієї причини провів би оптику - пінг мож людський буде, а не 8-10 до роутера у під'їзді, не критично - але ,часом - було б не погано ))

Ми ж не про серваки дома говоримо. Оптика в під'їзд і так заходить.

на пінг не жаліюся.

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=23ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=23ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=23ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=23ms TTL=118
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=22ms TTL=118

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого собі... впреше чую щоб онлайн шутер жер всі 100мб... дивина)

вибагливий до пінгу це інше діло, затримки там всі діла... але сам трафік.. хз )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ми ж не про серваки дома говоримо.

ми обговорювали доцільність гігабіта вдома, я - просто навів приклад з власного досвіду

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Bliksss сказано:

ми обговорювали доцільність гігабіта вдома, я - просто навів приклад з власного досвіду

Ну це як "доцільність купівлі Буса додому" Чи "доцільність купівлі Кавоварки".

Кожен потребу вирішує сам.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Кожен потребу вирішує сам.

а я про що? але ігруля+серіал+rdp - в 100мбіт - легко вписується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

а я про що? але ігруля+серіал+rdp - в 100мбіт - легко вписується

То ж кажу, що не вписується. Ожна ігруля зжирає майже весь канал.

Перечитай те, що я написав вище.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

То ж кажу, що не вписується. Ожна ігруля зжирає майже весь канал.

Перечитай те, що я написав вище.

 

Та вірим вірим...але й піддаєм сумніву факт шо гра стіко жре:D, а на рахунко гігабіту.... краще коли він є аніж коли його нема...а куди використати завжди знайдеться))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Pavelix сказано:

Та вірим вірим...але й піддаєм сумніву факт шо гра стіко жре:D,

Часи качання з нету  всього на купу - пройшли :)

Віруси?  Вже й забув коли були.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...