Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Слово ,,незайманий,, лакмусом виявляє незайнятих...Відразу згадується

-Скільки людей працює у вашій компанії

-Не більше 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка сука поставила мінус. Я женився в 21 :-)

ледь з крісла не впав :D Скоріш за все то була особа жіночої статі. vanus не сам малював?

Офф топ. Борда то така цікава штука, де мінусують за хоч маленькі, але вульгарні речі (типу всі тут праведні), навіть якщо вони в тему. Мінусують, бо незнають тебе (особисто рідко бачу твої пости), знали б то +5 уже стояло би - на особистому прикладі переконався. Могли і відповісти щось тобі , але статус трохи налякав :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зазвичай з повагою ставлюсь до чоловіків, які приймають на себе відповідальність за нерідних дітей, стараються збудувати з ними стосунки, дбають, ростять. Жінка має опору, дитина тата.

Так отож. Жінка - має. Дитина - має. Навіть колишній чоловік може булки розслабити. Та тільки новому татові розслаблятися не можна, йому не подарують.

Я теж з повагою ставлюся до чоловіків, які приймають на себе відповідальність за нерідних дітей. Але ті діти - ти не повіриш! - виростають! Прийомний син не бажає допомагати по господарству і не працює, а мама дитині може таке пробачити, але тобі - ніколи.

Ти гробиш останнє здоров'я - будуєш прийомним дітям хороми, ростиш картоплю й годуєш кабанця, а з тих хором на старості літ вилетиш, бо "дитині" треба створювати сім'ю.

Одна справа покращувати добробут матері своєї дитини і своїй дитині, і зовсім друга справа - коли експлуатується твоя м'якотілість, доброзичливість, неконфліктність.

За моїми спостереженнями, повторний шлюб вдається шустрЯчкам з деякою часткою стервозності. Жінки, які планують партнерство "на рівних" з другим чоловіком,- як правило, швидко його втрачають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка сука поставила мінус. Я женився в 21 :-)

мінусанув я. За тупість (я про "малюнок") і вульгарщину.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статейка досить цікаво написана майже вікіпедія)

Про розведених жінок з дитиною

http://lurkmore.to/П...ёнка_с_прицепом

"вступая в подобные отношения, мужчина не создаёт свою семью, а лишь присоединяется на птичьих правах к уже существующей неполной семье"

Що правда, то правда. Мало яка розведена з дитиною не вимагає від нового тата грошей своїй дитині на шкільну форму. Особливо мене дивують шлюбні оголошення розведенок з дитиною, де однією з вимог є вимога бути дитині батьком. Не другом, а саме батьком.

ПО**уй дрова, главне шоб мені тепло було, да? Тобі скіко років? Якшо чоловік бере жінку з дитиною, то саме в ЙОГО інтересах зробити так, шоб дитина вважала його батьком! І то є вірно, бо інакше та дитинка у віці тако рочків 14-16 просто пошле татка науй, патаму шо ж дружбанчег, нє? )

Про шкільну форму улибнуло. Тоість якшо моя дитина, то корми, вдягай, взувай, а якшо дитина не рідна, то хай йде науй?) Шикарна логіка. А якшо є спільні діти? Для рідної куплять, а для іншої ні?

Вкотре впевнююсь, шо деяким хомосапіенсам не варто давати свободу в двох речах - розмноження і доступ до інету.

Давай відділимо мух від котлет.

По-перше, одна справа, коли мужчина, який знає, на що йде, сам прагне стати прийомній дитині батьком. І друга справа - коли "стати батьком" від нього вимагається, хоча в дитини є рідний батько. Вимагається, хоча ще претендента в очі не бачили.

По-друге. Ти от прагнеш стати дитині батьком, прагнеш... А вона не прагне стати тобі рідною. І в рочків 14-16 таки пошле. Висновок - нєфіг без мила... перед свинями... рвати, не треба високих слів, веди себе природньо, будь просто Людиною. Давай собі право і підлікуватися, і відпочити, і доглянути себе, право на помилку і... врешті, буває, що не складається з дитиною при всьому старанні, то що - вішатись? От обязан - і всьо!

По-третє. Про шкільну форму. Мама може собі дозволити працювати на 1000 гривень, сидіти увечері в інтернеті, не вміти в'язати, шити, консервувати, не тримати города, вона може "пробачити" колишньому відсутність аліментів і реальної допомоги, але при тому обов'язок зібрати дитину до школи лежить не на біологічних батьках, а на "прийомному" батькові. Про форму мені як раз і згадалось в зв'язку з реальним випадком, коли двоє зійшлися, і у кожного за плечима вже був шлюб і двоє дітей. Мужчина колишній дружині (на рідних двох дітей) дав гроші на шкільну форму, а колишній чоловік його теперішньої дружини - на своїх рідних двох не дав. Здогадайтесь, на якого з мужчин шишки полетіли? Правильно. Нема чого ділити дітей на рідних і не рідних)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя...як в анекдоті: «люба, приїжджай швидше, твої діти б'ють моїх, скоро доберуться до наших» .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відносинах з жінкою як чоловік себе поставить зразу так і буде.

Чомусь деякі дівчата та жінки сидять вдома, коли чоловік каже ніякої дискотеки, або щоб була вдома стільки-то годин. І сидять і слухаються, і нічого.

Деякі і на диско пускають своїх з подругами, але вона знає що в оговорений час має бути вдома, і вона навіть не мислить запізнитись чи там ще щось.

Сам був свідком ситуації подруги тянуть дівчину на дискотеку, дзвонить хлопцю а він каже ні, сиди вдома. І вона відмовляється каже мій такий сякий проти, і я з вами не піду.

Є багато прикладів коли чужий батько виховує чужих дітей краще чим рідний, вони рідного не хочуть бачити в очі, бо цей "чужий" їм рідніше за того хто формально їхній батько. Жінка теж має пояснити своєму чаду що той дядя з нею не просто так, і якщо щось не так не має казати "якого милого ти кричиш на мою дитину".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже ця 6 річна дитина через 5 років буде більше мати влісну думку, ніж 22 річний нині.

отоді і почнеться саме веселе.

Інфантильне наше суспільство до сліз..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитавши всю тему, можна виділити лиш одне "В ТЕБЕ Є СВОЯ ГОЛОВА І СВОЄ ЖИТТЯ", а як ти вже його влаштуєш це суто твої проблеми, і повір навколишнім ПОБОКУ!!!

п.с. погано що в 22 в тебе не було відносин з дівчатами (ти нічого не бачив у стосунках) а тому не поспішай з висновками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу уявити як в ТС зараз коти шкребуть на душі... він виклав на форум те, що в нього на душі, хотів в почуттях розібратися, поради спитати.

помилився з місцем та людьми

І, як казав Andruha_gpz28, "узнаю Борду" ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віднесіться серйозно.

22 роки - це дитячий вік, я не про фізіологію, а про те що в голові робиться. Серйозні кроки краще починати після 25 років, ще краще після 30-ки. Чогось більшість стараються одружитись до того моменту коли в голові, після ейфорії від гормонів, почнуть з'являтись промінчики життєвої мудрості. Я на рахунок хлопак. В дівчат інша фізіологія, інша місія, організм фактично з юності заряджений на народження дітей. Молодість, краса, які досить швидко минаються. Все це спонукає дівчину одружуватись замолоду з усіма наявними ризиками, як от відсутність матеріальної бази, недосвідченість власна і партнера, формування світогляду, який далеко ще не сформований навіть і в 25 років. Через це колосальна кількість розлучень в майбутньому, діти безбатьченки, стреси і хвороби. Мені оптимальним здається одруження після 30-ки. В голові вже мало що поміняється, якщо не враховувати випавшого посивілого волосся. Людина вже більш-меньш сформувала себе і має чітке уявлення про свого (чи свою) супутника (супутницю). Сюрпризів меньше, меньше російських рулеток, хоча, якщо бути правдивим, меньша кількість варіантів, які до того ж лавиноподібно скорочуються. Ось так виглядає "серйозно". :)

Моєму чоловікові було 21 рік, як ми одружились, в 23роки він мав сина, в 27 купив 2 кімнатну квартиру (заробили самі, мажорних родичів не має). То мабуть 22 то вже не такий дитячий вік, хоча, як для кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота умудрьонниє савєтчікі усі замолклі. Невже думки закончілісь? Шо, скачувать комєдію з торентів, чи буде тут продовження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу уявити як в ТС зараз коти шкребуть на душі... він виклав на форум те, що в нього на душі, хотів в почуттях розібратися, поради спитати.

помилився з місцем та людьми

І, як казав Andruha_gpz28, "узнаю Борду" ©

то хай ще в *Аверс* чи на *1+1* подзвонить, хай знiмальна группа приiде, бо в нього коти шкребуть на душi. Такого роду проблеми допомагае вирiшити або психолог (особисто ще живого не бачив й не знаю з чим його iдять :) ), або як в старi добрi часи - саменький. Ну не може нiхто навiть приблизно дати пораду маючи настiльки мало вводних данних. Хоч якусь бiльш меньш толкову пораду може дати лише близька людина, яка добре знае ТСа й хочаб трохи його знайому, й то, просто висказати свiй погляд на данну проблему, а рiшення всерiвно приймати ТСу, щоб не було потiм, а нафiга я послухав (а чого не послухав), сам зробив вибiр й сам мучся (радуйся). То вiдеокарту можна порадити яку вибрати, бо е професiонали в цьому дiлi, або тi що в цьому добре розумiются. Професiоналiв сiмейного щастя поки що не зустрiчав

Шота умудрьонниє савєтчікі усі замолклі. Невже думки закончілісь? Шо, скачувать комєдію з торентів, чи буде тут продовження?

я я я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай відділимо мух від котлет.

По-перше, одна справа, коли мужчина, який знає, на що йде, сам прагне стати прийомній дитині батьком. І друга справа - коли "стати батьком" від нього вимагається, хоча в дитини є рідний батько. Вимагається, хоча ще претендента в очі не бачили.

По-друге. Ти от прагнеш стати дитині батьком, прагнеш... А вона не прагне стати тобі рідною. І в рочків 14-16 таки пошле. Висновок - нєфіг без мила... перед свинями... рвати, не треба високих слів, веди себе природньо, будь просто Людиною. Давай собі право і підлікуватися, і відпочити, і доглянути себе, право на помилку і... врешті, буває, що не складається з дитиною при всьому старанні, то що - вішатись? От обязан - і всьо!

По-третє. Про шкільну форму. Мама може собі дозволити працювати на 1000 гривень, сидіти увечері в інтернеті, не вміти в'язати, шити, консервувати, не тримати города, вона може "пробачити" колишньому відсутність аліментів і реальної допомоги, але при тому обов'язок зібрати дитину до школи лежить не на біологічних батьках, а на "прийомному" батькові. Про форму мені як раз і згадалось в зв'язку з реальним випадком, коли двоє зійшлися, і у кожного за плечима вже був шлюб і двоє дітей. Мужчина колишній дружині (на рідних двох дітей) дав гроші на шкільну форму, а колишній чоловік його теперішньої дружини - на своїх рідних двох не дав. Здогадайтесь, на якого з мужчин шишки полетіли? Правильно. Нема чого ділити дітей на рідних і не рідних)))))

Походу мухи у вас в голові. І так нефігово засирають мізки.

1. Якшо від чоловіка "вимагається" шось, то на то він і адекватний чоловік, шоб мати свою думку і свою позицію. Якшо такої нема, то хто йому винен? Таких називають підкаблучниками і вони самі підсвідомо прагнуть до покори і не їочуть приймати жодних рішень. На таких теж є попит )

2. Все залежить від підходу. Окрім бажань, тре ше прикладати хоч якісь зусилля. І, повір, якшо дитині дати ласку, теплоту і т.п., то вона сама татком назве такого чоловіка.

А от подальша ваша репліка... Бути людиною... Егоізмом попахує, не? З таким підходом, да, чого ж дивуватись, науй посилають)

3. В нормальній адекватній сімї обов"язки більш-менш розподілені і в нормальній сім"ї двоє повинні прагнути до добробуту і розуміння. А якшо кожен тягне одіяло на себе, то вде не нормальна сім"я.

З.І, Чогось вас у крайноші тягне. Власний досвід? Тоді мені вас шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...