Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Все індивідуально, купа є прикладів коли жінки старші в стосунках і з дітьми - суперові сімї. Головне які стосунки між Вами і нікого не слухати, особливо маму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ледь встигли написати

Всі пенсії ідуть на іпотеку.

"и снова здрастє" katjka_9 :)

якщо ТС все ж таки пішов на побачення, то зараз вже, напевно, втрачає цноту. давайте тримати за нього кулаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ледь встигли написати

Всі пенсії ідуть на іпотеку.

"и снова здрастє" katjka_9 :)

якщо ТС все ж таки пішов на побачення, то зараз вже, напевно, втрачає цноту. давайте тримати за нього кулаки...

як мала дитина, їйбогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, Іванна, яке у Вас драматичне коло знайомств,:-) втішаєте цих бідолашок?

У кожного з нас знайдуться подібні приклади.

Перший приклад - то є мій рідний брат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статейка досить цікаво написана майже вікіпедія)

Про розведених жінок з дитиною

http://lurkmore.to/П...ёнка_с_прицепом

"вступая в подобные отношения, мужчина не создаёт свою семью, а лишь присоединяется на птичьих правах к уже существующей неполной семье"

Що правда, то правда. Мало яка розведена з дитиною не вимагає від нового тата грошей своїй дитині на шкільну форму. Особливо мене дивують шлюбні оголошення розведенок з дитиною, де однією з вимог є вимога бути дитині батьком. Не другом, а саме батьком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше. В жінки, в якої вже є дитина (діти), ти завжди будеш здобувачем-годувальником-дахом-ширмою-кредитною карткою-попихачем. http://sum.in.ua/s/popykhach

А якщо одружишся на жіночці без дитини і заведете спільних, то не будеш здобувачем, годувальником, дахом і т.д.?:-) смєшно і нєудобно. Була би владна жіночка без діток ваш родич аналогічно шуршав би на тестевій фазенді:-) тут справа не в чужих дітях, вони лиш підсилювали фарби, а в характерах.

Я зазвичай з повагою ставлюсь до чоловіків, які приймають на себе відповідальність за нерідних дітей, стараються збудувати з ними стосунки, дбають, ростять. Жінка має опору, дитина тата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що правда, то правда. Мало яка розведена з дитиною не вимагає від нового тата грошей своїй дитині на шкільну форму. Особливо мене дивують шлюбні оголошення розведенок з дитиною, де однією з вимог є вимога бути дитині батьком. Не другом, а саме батьком.

Ну і правильно. А чого приперся? По...тись і наїстись? Є ж ще і обо"вязки.... А якщо рахувати кожну копійку потрачену на шкільну форму її дитини то це, звиняйте, не мужик....

У багатьох коментах це вже було сказано, головне - не втрачати здоровий глузд, навіть якщо почуття засліплюють очі, і не спішити. Якщо почуття будуть взаємні - нікуди вона не дінеться, зустрічатись можна довго, щоб більш-менш отримати враження, хто вона є.

підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блиииииин. Так прикольно читать. Пока мужчины так пишут о женщинах, до тех пор они заслуживают именно таких екземпляров со всеми вытекающими. А самое интересное, вариант: "Женщина с ребенком самодостаточный элемент" не рассматривается? Почему женщина с ребенком это всегда страждущая иждивенка, которая спит и видит как захомутать прекрасного прынца? Ха! Вы не поверите но не всех бросают в виду их испорченности. Некоторые, увы и ах, уходят сами по разным причинам. А потом добиваются чего то в жизни и ищут не мужчину-кошелек, а мужчину-партнера, который не будет видеть в ребенке прицеп, а в самой женщине второсортный товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоторые, увы и ах, уходят сами .

ничего не имею против вашей точки зрения, даже солидарен с ней, но даже вы считаете, что не многие и не большинство, а всего лишь некоторые, то бишь это скорее исключение нежели правило

ЗЫ тема сама по собi по сутi , бред, й безглуздо вiшати якiсь ярлики й старатись узагальнити. Все вирiшуется абсолютно в iндивiдуальному порядку, комусь повезе, комусь нi, як i скрiзь у нашому життi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, не одинаковые. И да, я сужу по себе и со своей так сказать колокольни.

Все (ну или почти все) совершают ошибки, я в том числе. Мне было 17, мудренно ли?))) Да, может и нужно было перетерпеть, закрыть глаза и т.д. но сложилось так как сложилось. Я получила образование, нашла работу.

Совмещать ребенка и карьеру можно. Днем я была на работе, малая в саду. Все выходные мы были вместе: зоопарки, выставки, просто прогулки))) И это не сериал и не мелодрама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статейка досить цікаво написана майже вікіпедія)

Про розведених жінок з дитиною

http://lurkmore.to/П...ёнка_с_прицепом

"вступая в подобные отношения, мужчина не создаёт свою семью, а лишь присоединяется на птичьих правах к уже существующей неполной семье"

Що правда, то правда. Мало яка розведена з дитиною не вимагає від нового тата грошей своїй дитині на шкільну форму. Особливо мене дивують шлюбні оголошення розведенок з дитиною, де однією з вимог є вимога бути дитині батьком. Не другом, а саме батьком.

ПО**уй дрова, главне шоб мені тепло було, да? Тобі скіко років? Якшо чоловік бере жінку з дитиною, то саме в ЙОГО інтересах зробити так, шоб дитина вважала його батьком! І то є вірно, бо інакше та дитинка у віці тако рочків 14-16 просто пошле татка науй, патаму шо ж дружбанчег, нє? )

Про шкільну форму улибнуло. Тоість якшо моя дитина, то корми, вдягай, взувай, а якшо дитина не рідна, то хай йде науй?) Шикарна логіка. А якшо є спільні діти? Для рідної куплять, а для іншої ні?

Вкотре впевнююсь, шо деяким хомосапіенсам не варто давати свободу в двох речах - розмноження і доступ до інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вася, а тобі не побоку? Чужа судьба патьомкі. Не тобі судить.

Вот ти з яких пабуждєній рішив цей вброс зробить? Перепив в святу недліьку?

З.І, Мінуснув я, а хто плюсєг вліпив, признайтесь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ТС на форумі давно, то не знаю чим він керувався, коли створював цю тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніуйово ти тако конінки тяпнув... розділових знаків нема, я чуть мозг не зламав, поки читав і старався зрозуміти. Но загалом - ти неправ. Не той батько, хто зробив, а той - хто виховав і в люди вивів. А мати, на то вона і мати, шоб дитині своїй шукати кращої долі.

Не рівняй всіх під одну гребінку, а то і накаркать так мона... Життя, воно таке.

З.І. Як тре буде ком і крапок - звертайся. І кидай дурну звичку сидіти в неті синім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно побуждєнія мої нравствєнні

б'ють всі закони моралі і поніманія

не в состоянії

я

абсолютно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хокку

а якщо вчитатись - глибокі слова...

на рівному місці, і такі глибокі слова...

"А як же Африка, і руде слонятко?" Петрик П"яточкін ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо його завтра (упс, уже сьогодні) зі свіжою інформацією

якшо мама пустила.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тре так швидко вирішувати. Вона що знову завагітніла?

Флуд: мля ото від цього читання в мене встав. Може то мені пару екскізів запостити, як в старі дтбрі часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флуд: мля ото від цього читання в мене встав. Може то мені пару екскізів запостити, як в старі дтбрі часи.

LOL

ти головне не признайся що коньяк пив, а то мінусів накидають ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема тупо скочується у флейм, всі вже забули про ТС. Чекаємо його завтра (упс, уже сьогодні) зі свіжою інформацією popcorm1.gif

так тема то, по суті, і не про топікстартера. Тема, в дійсності, серйозна. Просто піднесена дивно... "незайманий"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...