Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

Так, для этого его присутствие необязательно.

Поки збирався відповісти, мої підозри підтвердились. Він сюди не з одним питанням завітав а з цілим багажем. Ще треба вирішувати за яку руку триматись і на якому побаченні можна буде цілуватись.

Чому так саркастично, не всі ж мають наглість і впевненість з дівчатами знайомитись, деякі ждуть "медляка" всю дискотеку щоб познайомитись з дівчиною, а деякі зразу підходять і знайомляться.

Нічого тут екстраординарного немає, і хто захоче той поділиться досвідом, щоб другий не наступив на граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

В любом случае всё закончится трагично. У тебя есть возможность отрегулировать степень трагизма. Если прервешь все отношения сейчас то будет проще потом, а если продолжишь то, ты должен понимать, что любая среднестатистическая женщина в её ситуации ищет надёжного человека. Мужа для себя и отца для ребёнка. Ты в свои 22-25 или сколько бы эти отношения не длились, готов стать отцом чужого ребёнка, и мужем для женщины которая старше тебя на 4 года (в 22 это огромная разница). Если нет то, учти ты покалечишь жизнь и без того разведённой женщине и её ребёнку и себе тоже.

Возможно слишком много трагизма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неї мама тато є? де вона живе (адресу не потрібно :), з татом... з мамою... сама... свій будинок... гуртожиток і т.д.)? скільки вона прожила в шлюбі? скільки дитині?

вважаєш знайшла малолітнього лоха "цікавий варіант" зачепитися в місті і гарно обустроїтися в його квартирі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зберися духом! Наберись сил, і поговори з нею, сходи в кіно, зїжте пару піц разом, може вона не така й хороша як на перший погляд, хто зна по чиїй вині розійшлася з першим чоловіком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, для этого его присутствие необязательно.

Поки збирався відповісти, мої підозри підтвердились. Він сюди не з одним питанням завітав а з цілим багажем. Ще треба вирішувати за яку руку триматись і на якому побаченні можна буде цілуватись.

Чому так саркастично, не всі ж мають наглість і впевненість з дівчатами знайомитись, деякі ждуть "медляка" всю дискотеку щоб познайомитись з дівчиною, а деякі зразу підходять і знайомляться.

Нічого тут екстраординарного немає, і хто захоче той поділиться досвідом, щоб другий не наступив на граблі.

А сарказм от того, что мужик бы не создал такой темы, и давно бы сам все решил. Независимо от того, сколько ему лет. Знаю одного мужчину, ему сейчас 16 лет. А сыну два года. Жене 15 лет. Это крайность, конечно, но он сам отвечает за свою жизнь, семью, зарабатывает с 13 лет, насколько я знаю, если не раньше. Заработал уже не только на еду, а на машину, скромную, конечно, но ему только 16. Это не пример, конечно, но очень показательно. Если парень - мужик, то он и в 5 лет - мужик. А если нет, то советами ему не поможешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встретились две подружки. “Ну как твоя семейная жизнь?” — интересуется одна.

“Да какая там жизнь, — вздыхает другая.— У него один свет в окошке — его мамочка, только вокруг нее и танцует...”

— “А ты посмотри на себя, — говорит подружка, — нечесаная, в мятом халате.

Попробуй встретить мужа надушенной, в шикарном белье, увидишь; он и не вспомнит про свою мамочку”.

В тот же день молодая жена купила дорогое французское черное белье и вечером встречает своего мужа “во всеоружии”, но он в ужасе шарахается от нее: “Боже, ты вся в черном — что с мамой?..”

А Ваша 25- річна подруга тут не зареєстрована? Вона би в осад випала від цих тєрзаній і самнєній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неї мама тато є? де вона живе (адресу не потрібно :), з татом... з мамою... сама... свій будинок... гуртожиток і т.д.)? скільки вона прожила в шлюбі? скільки дитині?

вважаєш знайшла малолітнього лоха "цікавий варіант" зачепитися в місті і гарно обустроїтися в його квартирі?

Zheny@, ні, не зовсім так шкурно. Але побут дуже сильно впливає на наші дії, думки, бажання, на наші дії, тобто на нас самих... змінює нас на рівні підсвідомості...

Та я й не тільки про житловий бік запитав. Щоб розвивати тему, давати якісь поради, потрібно більше знати, правда ж :)

Наприклад, якщо вона забезпечена, прожила з чоловіком роки хоч зо два, дитині теж ще рік-два, то шансів на гарне продовження багато. На неї, значить, не душать "шкурні" проблеми, вона вже спробувала і трішки пізнала смак сімейного життя і звичайного побуту (а не тільки "мєдовий" період), вона вже більш-меньш знає, що вона від нього хоче і чекає, навіть коли він ще сам це все не повністю розуміє...

А якщо вона живе десь в гуртожитку, тата-мами нема, з бувшим жийнула тільки місяці два-три - то шансів, що в неї повториться історія, дуже багато. Це буде казати про те, що вона сама ще нічого не знає, не вміє, не розуміє і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To manjak..краще б справжній нік виложив замість наказанія бана..більше стресу для автора - може краще думатись почне..

З.І. може це знов автор political ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сарказм от того, что мужик бы не создал такой темы, и давно бы сам все решил. Независимо от того, сколько ему лет. Знаю одного мужчину, ему сейчас 16 лет. А сыну два года. Жене 15 лет. Это крайность, конечно, но он сам отвечает за свою жизнь, семью, зарабатывает с 13 лет, насколько я знаю, если не раньше. Заработал уже не только на еду, а на машину, скромную, конечно, но ему только 16. Это не пример, конечно, но очень показательно. Если парень - мужик, то он и в 5 лет - мужик. А если нет, то советами ему не поможешь.

Мужик?? Так чем он думал, каким местом тогда? Мужик с вашего позволения сказать думает всегда о последствиях, и если бы он думал что может быть "залет" так что дальше будет делать с дитем. А так нифига он не думал, хорошо когда предки помогут и все остальные то можно вообще ни о чем не задумываться.

Не нужно тут рассказывать что он вот какой он молодец, я уверен ему помагают все родственники вместе взятые и так дальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозуміла, десь так:

Мам, як же ти не зрозумієш, що я виросла і мені байдуже, що ти мене караєш А НІ ЗАЧЕКАЙ МАМУЛЯ не відключай інтернет ВИБАЧ МЕНЕ дуру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче в 22 , роби як знаеш , як хочеш , як відчуваєш .

Тобі тут почнуть радити як зробити ,но в кінці всеодно буде 50%50 Ти не прийдеш до кінечного результату.

Поки не спробуєш не взнаеш , а якщо відмовишся то будеш дуже довго себе мучити питанням а як би то було .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче в 22 , роби як знаеш , як хочеш , як відчуваєш .

ЩОб потім казати "Чому я старших не послухав?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче в 22 , роби як знаеш , як хочеш , як відчуваєш .

ЩОб потім казати "Чому я старших не послухав?"

А що, старші завжди розумніші ?

Он скільки старших одиночок ходить по місті.... і толку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, старші завжди розумніші ?

Ні. Просто є досвідченіші. Якщо 100 чоловік старших по віку скажуть - не женися. А 30 чоловік таких самих по віку скажуть - женися.

Жениться. ЩОсь складеться не так. І скаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, старші завжди розумніші ?

Ні. Просто є досвідченіші. Якщо 100 чоловік старших по віку скажуть - не женися. А 30 чоловік таких самих по віку скажуть - женися.

Жениться. ЩОсь складеться не так. І скаже...

Підтримую!!!

Але вже ці досвідченіші люди починають просто *обси*ати* хлопця , а не радити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче в 22 , роби як знаеш , як хочеш , як відчуваєш .

ЩОб потім казати "Чому я старших не послухав?"

или зачем я дурак их послушал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досвідченіші люди починають просто *обсирати* хлопця , а не радити .

Це сарказмом зветься. Або жорсткою критикою.

Ще поки не обіс*ав ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких ситуациях нужно самому принимать решения, чтобы потом в случае чего не начинался поиск крайних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сарказм от того, что мужик бы не создал такой темы, и давно бы сам все решил. Независимо от того, сколько ему лет. Знаю одного мужчину, ему сейчас 16 лет. А сыну два года. Жене 15 лет. Это крайность, конечно, но он сам отвечает за свою жизнь, семью, зарабатывает с 13 лет, насколько я знаю, если не раньше. Заработал уже не только на еду, а на машину, скромную, конечно, но ему только 16. Это не пример, конечно, но очень показательно. Если парень - мужик, то он и в 5 лет - мужик. А если нет, то советами ему не поможешь.

Мужик?? Так чем он думал, каким местом тогда? Мужик с вашего позволения сказать думает всегда о последствиях, и если бы он думал что может быть "залет" так что дальше будет делать с дитем. А так нифига он не думал, хорошо когда предки помогут и все остальные то можно вообще ни о чем не задумываться.

Не нужно тут рассказывать что он вот какой он молодец, я уверен ему помагают все родственники вместе взятые и так дальше...

Если б ему помогали родственники, или он думал одним местом, зачем бы я о нем писала? Потому и написала, что он, как раз, исключение, нетипичный случай. Но хорошо иллюстрирует мою мысль. Которая до вас, всеравно, не дошла, извините.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що дальше робити це любов чи можливо через декілька днів минеться, просто в мене до цього ніколи нідокого не було такого відчуття, була одна але ми з нею тільки по парку гуляли навіть за ручку не тримались я вже мовчу про більше...

Это не любовь, - это влюблённость, первая стадия отношений, но такая замечательная)) почитай для общего развития http://psispace.ru/relationship/lyubovnaya-lodka-razbilas-o-byt-stadii-razvitiya-otnoshenij.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эх, где мои 16 лет :_07:

Що ж тут знати) Скоро вихідні. Готуйся)

«Детям — мороженое, бабе — цветы, и смотри, не перепутай!..»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін згадую себе, точно така ж ситуація, тільки мені було 19, а їй 26 і малому 4,.. АЛе мене тоді через місяць в армію забрали, і вона кричала що любить і буде чекати, а через півроку вискочила заміж і все.... Ось така вона любов.А був тоді великий +, що хоч перед армією начпокався що то піпець.... Вона таке вироблялла, аж зараз згадую мороз по шкірі :0155: :0155: :0155:

І думаю, як добре, що в армію забрали.... Головне тут не спішити, хай саме все іде свої шляхом, час покаже що і до чого, і памятати, що все що не робиться, то все робиться на краще, і рано чи пізно закінчиться... :0165: А може було би зараз і непогано з нею... фіг тут вгадаєш... :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в 22 роки можна думати серцем? У мене ніразу не виходило.

як в 22 роки можна бути незайманим? в місті, де стільки красунь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в 22 роки можна думати серцем? У мене ніразу не виходило.

як в 22 роки можна бути незайманим? в місті, де стільки красунь...

70% этих красавиц тусит в Операх и охотится за "кошелками". Так что не сложно, я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як в 22 роки можна бути незайманим? в місті, де стільки красунь...

тож думав що такого не може бути...а тут є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...