Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

На рахунок повії - думаю не варто, нехай перший раз буде зі взаємними почуттями.

я не проти. Але може бути пізно. Мені відомі випадки, з аналогічним початком, які ні до чого хорошого не привели. Просто боюсь, щоб не було односторонього почуття...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

MANJAK11, Тобі робит немає що? Така тема назріла цікава, мало що не перший раз за останні кілька місяців. А ти....

Забанити встигнеться завжди.

Він зараз нового клона створить, щоб відписати людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Егегей, розбаньте чувака - дайте темі вичерпатись!

А ми так довго ждали такої темки. Та ще й в п"ятницю!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, Тобі робит немає що? Така тема назріла цікава, мало що не перший раз за останні кілька місяців. А ти....

Забанити встигнеться завжди.

Він зараз нового клона створить, щоб відписати людям.

була жалоба, жалоба правомiрна, вiдреагував згiдно правил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была похожая ситуация,тока мне 25 было, а ей 24 (с ребёнком)мать тоже против была мол прицеп нах оно тебе нада,методом раздумий и

"зозов сердца" таки решил наперекор всем быть с Ней. Ничо, седьмой год живём, малому общему уже 3 года. Конечно как выше писалось у каждого индивидуально та и 1 месяц знакомства срок совсем маленький, я женился после трёх лет совместного проживания.

Думай верхней головой!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьки часто хочуть лише найкращого для своїх дітей і на їхню думку - дівчина без сімейного досвіду- найкращий варіант, але як показує досвід не завжди так буває.

а ще матері іноді настільки турбуються за своїх дітей, що буквально "вбивають" їх своє любов"ю, вирішуючи за них як їм жити, що робити, з ким дружити і т.д.

любов дітей іноді настільки сильна, що вони не можуть побороти цей вплив "добродушної" матері.

на цю тему є прекрасна книга, котру раджу прочитати бгатьом. особливо молодим і не дуже мамам, а також тим, у кого матері дуже активно втручаються у життя

Materinskaya_Lyubov.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Подивись ще раз в паспорт. Тобі лише 22!.Вийди на вулицю, озирнись - ...

... Галкін в такому віці тільки розпочинав кар"єру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі з дитиною комфортно - це перш за все!!!

Далі, може бути таке що батько почне палки в колеса ставити вам двом, бо побачить що його "кохана" наладила життя своє.

Як правило коли в жінки є дитина вона ставиться до життя по іншому, і якщо так сталось вона думаю зробить все що завгодно щоб вам було комфортно трьом, найголовніше найти спільну "ниточку" з дитино, бо коли дитина буде вам в тягость то ці стосунки ваші зайдуть в тупік!

Якщо жінка побачить в вас нового татка для своєї дитини, і побачить що дитині з вами супер добре, то все у вас буде чудово!!!

PS: До батьків треба прислухатись, тому що вони поганого вам не хочуть побажати, але жити вам, і тільки вам. Дитина це відповідальність, скажіть самі собі чи ви готові на всі 1000% стати дитині батьком, справжнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви йому розказуєте про такі висоти моралі сімейного життя, воно ще толком і нормально не натрахалося, а ви тут йому вже говорити про те що він для її дитини має стати батьком.... :0157:

Так він серйозно настроєний.

Молоді мамі ще ті бестії в ліжку, так що думаю з цим все буде добре :))

А перебрати купу дівчат це ще не показник якісного сексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була жалоба, жалоба правомiрна, вiдреагував згiдно правил

Все правильно. Але я хотів розбанити. Бо тема як не як цікава. Хай кмд розбанить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми то все це розуміємо, але одне не розумію - "Але вчора мама підслухала розмову і зрозуміла що ВОНА розведена і з дитиною", яким чином вона це зробила, телепат, чи можливо інша магія? Чи просто нехоче щоб син рано одружився ще й на дорослій (як на мене то це самий аргумент!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбаньте вже Незайманого на строк життя цієї теми. Клон же лише на цей період і створювався, я так панімаю. Ми тут йому насовітуємо як дітей заводити і таке інше, вплоть до виходу на пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооооо, все став крапку. Не псуй дівчині життя, раз ти мамінкін синок і сам рішень не вмієш приймати.

та ну брєд, чого відразу мамінкін синок, 22 ясно що досвіду в житті ще нема, але так відразу навідріз. Ніхто ж не забороняє просто спробувати чи щось вийде, не в загс ще ж йти відразу

головне не одружуйся. все інше роби.

краще більше взагалі не заходити в цю тему топікстартеру, бо затролять або опустять нижче плінтуса, не раз бачив 90% не поради дають, а більше насміхаються в саме таких темах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбаньте вже Незайманого на строк життя цієї теми. Клон же лише на цей період і створювався, я так панімаю. Ми тут йому насовітуємо як дітей заводити і таке інше, вплоть до виходу на пенсію.

Так, для этого его присутствие необязательно. В любом случае, ему и надо было только стартануть и сидеть, читать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама почула що я питав про дитину, ми знею домовилися внедылю зустрытися ы я незнаю як далы бути....

Чи кинути все поки недыйшло занадто далеко (але выд цыэи думки в мене серце краэться). Чи продовжити выдносини ...

Сиджу через телефон укр. мови немаэ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зустрітись мама і вона?

чи як там?

Все йде в житті своїм чередом, так що все буде добре, думаю переживати немає чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу через телефон укр. мови немаэ

якщо вже надумав писати, ти хоч не заходь через один компютер з клона і реального ніку, бо по IP адміни вирахують і вліплять бан :D хоча можливо вже... use tor :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміни можуть і не сказати, тойж ситуація ясна, і нащо вже знати хто це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, для этого его присутствие необязательно.

Поки збирався відповісти, мої підозри підтвердились. Він сюди не з одним питанням завітав а з цілим багажем. Ще треба вирішувати за яку руку триматись і на якому побаченні можна буде цілуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неї мама тато є? де вона живе (адресу не потрібно :), з татом... з мамою... сама... свій будинок... гуртожиток і т.д.)? скільки вона прожила в шлюбі? скільки дитині? (вже побачив в шапці, що 6 років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооооо, все став крапку. Не псуй дівчині життя, раз ти мамінкін синок і сам рішень не вмієш приймати.

та ну брєд, чого відразу мамінкін синок, 22 ясно що досвіду в житті ще нема, але так відразу навідріз. Ніхто ж не забороняє просто спробувати чи щось вийде, не в загс ще ж йти відразу

головне не одружуйся. все інше роби.

краще більше взагалі не заходити в цю тему топікстартеру, бо затролять або опустять нижче плінтуса, не раз бачив 90% не поради дають, а більше насміхаються в саме таких темах

Ну це ж брєд, питати маму, форум, друзі. Все очевидно, він не хоче бути з цією дівчиною, це є відповідальність, навіть якщо б і дитини не було б. Не хоче. Чого цирк влаштовувати.

Моя думка, просто бракує уваги хлопцю, того з'явилась ця тема, або скучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі потрібно ще кілька років набувати впевненності в собі. Судячи з твоїх постів,ти не готовий до відповідальності.

Ти написав про вік жінки,про дитину,про маму.але зовсім не написав про якості,тої про кого пишеш.Тобто ти її зовсім не знаєш.Чи сприймає тебе дитина і ти дитину?Приймати зараз якісь рішення-помилка. Радити продовжувати стосунки так як вони є також важко,бо люба жінка з дитиною вбачає в тому,хто за нею упадає батька дитини.

Думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...