Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

Ром, які Опери? Щоб туди йти, треба мати за що туди іти.

А щодо топікстартера, то, імхо, чувак соціально неадаптований.

В якого, по ходу, не було "періоду заперечення", гулянок з одногрупниками і взагалі усвідомлення себе.

Як казала одна моя одногрупниця: "от ви на першому курсі тільки пробуєте курити, а я ше в 10тому класі кинула"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Ром, які Опери? Щоб туди йти, треба мати за що туди іти.

Не обязательно)) Но речь не об этом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так саркастично, не всі ж мають наглість і впевненість з дівчатами знайомитись,

То я без сарказму те писав, скоріше з легенькою іронією. Справді не всі чоловіки однаково рішучі. Крім того в важливих рішеннях навіть маючи власне рішення більшість вислуховують сторонні точки зору щоб застрахуватись від ситуативної помилки (емоційне чи необдумане рішення).

Особисто від себе ТС’у я б звернув увагу на такі речі:

1 Їй зараз лише 25 а дитині уже 6 р. віднімаємо 6 р та вагітність отримуємо 18 років. Трохи ранній вік для вагітності, прояснити для себе цей момент, чи то обставини такі склались чи вітер в голові.

2. Не приймати ніяких рішень, час все прояснить і розставить на свої місця.

3. Якщо зараз важко прийняти рішення то треба мати на увазі що далі цих рішень буде більше і вони (з врахуванням наявної дитини) будуть на порядок складнішими. Борда стільки нових тем та клонів не витримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любій незрозумілій ситуації - не спіши.

Подумай: чи хочеш ти виховути сина, який тебе БАТЬКОМ, можливо, ніколи не буде рахувати? А перевчити вже пізно.

Пізнай її краще, проведи зустріч для контрасту з іншою. Чи зможе вона дати тобі те саме?

Не чіпляйся за першу попавшуся, що тобі дасть одна жінка - те ти без проблем можеш отримати від іншої. Це просто питання досвіду і часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зараз важко прийняти рішення то треба мати на увазі що далі цих рішень буде більше і вони (з врахуванням наявної дитини) будуть на порядок складнішими. Борда стільки нових тем та клонів не витримає.

Мені зараз потрібно прийняти рішення чи продовжувати стосунки, чи поки не пізно, відступити і постаратися забути її...

Мені підкинули сумніви що вона досвідченіша і просто заманила мене до свого "капкану" щоб не залишитися самій з дитиною.

Я гадаю поки що по потрібно декілька разів зустрітися а тоді якщо щось невийде навіть буде легше розтатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воу, воу, воу, народ, палєхчє!!!

Який батько, яке одруження? При всій своїй дівчачності)))), я шось пропустила, ми повернулись в чарівні 80-ті?

+18

Добре було в школі: поцілувались- значить зустрічаєтесь.

А тут ***шся ***шся..і *уй зна як воно називається..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода дівчини, бо мала одну дитину, а тепер матиме відразу двох, при чому одну прийдеться ще вчити гратися. І жодної стабільності на майбутнє.

А незайманому бажаю пошвидше чимось займатися, щоб холівари такі не розроджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так саркастично, не всі ж мають наглість і впевненість з дівчатами знайомитись,

То я без сарказму те писав, скоріше з легенькою іронією. Справді не всі чоловіки однаково рішучі. Крім того в важливих рішеннях навіть маючи власне рішення більшість вислуховують сторонні точки зору щоб застрахуватись від ситуативної помилки (емоційне чи необдумане рішення).

Особисто від себе ТС’у я б звернув увагу на такі речі:

1 Їй зараз лише 25 а дитині уже 6 р. віднімаємо 6 р та вагітність отримуємо 18 років. Трохи ранній вік для вагітності, прояснити для себе цей момент, чи то обставини такі склались чи вітер в голові.

2. Не приймати ніяких рішень, час все прояснить і розставить на свої місця.

3. Якщо зараз важко прийняти рішення то треба мати на увазі що далі цих рішень буде більше і вони (з врахуванням наявної дитини) будуть на порядок складнішими. Борда стільки нових тем та клонів не витримає.

взагалі то 25-6 буде 19 , ане 18 :_08:

Чому так саркастично, не всі ж мають наглість і впевненість з дівчатами знайомитись,

То я без сарказму те писав, скоріше з легенькою іронією. Справді не всі чоловіки однаково рішучі. Крім того в важливих рішеннях навіть маючи власне рішення більшість вислуховують сторонні точки зору щоб застрахуватись від ситуативної помилки (емоційне чи необдумане рішення).

Особисто від себе ТС’у я б звернув увагу на такі речі:

1 Їй зараз лише 25 а дитині уже 6 р. віднімаємо 6 р та вагітність отримуємо 18 років. Трохи ранній вік для вагітності, прояснити для себе цей момент, чи то обставини такі склались чи вітер в голові.

2. Не приймати ніяких рішень, час все прояснить і розставить на свої місця.

3. Якщо зараз важко прийняти рішення то треба мати на увазі що далі цих рішень буде більше і вони (з врахуванням наявної дитини) будуть на порядок складнішими. Борда стільки нових тем та клонів не витримає.

взагалі то 25-6 буде 19 , ане 18 :_08:

ВДуй її добряче а тоді побачиш, що таке любов, тільки про презика не забудь, а то буде ..... :0155: :0155: :0155: . І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВДуй її добряче а тоді побачиш, що таке любов, тільки про презика не забудь, а то буде ..... :0155: :0155: :0155: . І

Гениальный совет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то 25-6 буде 19 , ане 18 :_08:

про 9 місяців забув

ВДуй її добряче

ну так ж не вміє ще...

130-12484741.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я гадаю поки що по потрібно декілька разів зустрітися а тоді якщо щось невийде навіть буде легше розтатися

поживіть разом кілька років, а там вже вирішиш. Он навіть в твому топіку пишуть що шось з того виходить, хоча більше шансів шо розбіжитеся за півроку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зараз важко прийняти рішення то треба мати на увазі що далі цих рішень буде більше і вони (з врахуванням наявної дитини) будуть на порядок складнішими. Борда стільки нових тем та клонів не витримає.

Мені зараз потрібно прийняти рішення чи продовжувати стосунки, чи поки не пізно, відступити і постаратися забути її...

Мені підкинули сумніви що вона досвідченіша і просто заманила мене до свого "капкану" щоб не залишитися самій з дитиною.

Я гадаю поки що по потрібно декілька разів зустрітися а тоді якщо щось невийде навіть буде легше розтатися

чому така крайність, а просто дружити релігія не допомагає.

придивіться один до одного і тоді побачите що кожен з вас вартий і чи треба продовження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то 25-6 буде 19 , ане 18 :_08:

А 9 місяців ви не враховуєте? чи після запліднення по вашій теорії зразу роди? :)))

Навіщо зараз вирішувати що робити, час покаже я думаю, зустрічайтесь і так далі, а там самі зрозумієте чи вам разом по дорозі чи ні, і не треба тут загадувати.

Рішення правильне потім прийде само собою.

Зараз вам нарозказують що вона така і сяка, і остання сама.

Дівчина коли кохає по справжньому вона віддається не тільки тілом але й душею... безвозвратно і безвоздмездно тому що вона кохає, тільки деякі "ушльопкі" цим часто користуються, от це прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 9 місяців ви не враховуєте? чи після запліднення по вашій теорії зразу роди? :)))

"Джонни, сделай мне монтаж!" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, виклади фотку тої жінки, можливо у нас з'являться нові аргументи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, виклади фотку тої жінки, можливо у нас з'являться нові аргументи...

И свою заодно посмотрим что о Вас звёзды говорят :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, виклади фотку тої жінки, можливо у нас з'являться нові аргументи...

Я цілих чотири сторінки ждав цього посту :0151: А то вже самому невдобно в кожній такій темі натякати на фотоатчьот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незайманий в 22 Як вирішиш що робити після усього сказаного, та опісля того як все зробуиш задумане, не забудь поділитися з форумчанами, адже усім цікаво буде що з цього вийде. Хоч не серіал, а реальне життя...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а просто дружити релігія не допомагає.

Кхм.. Костя, жіночці в 25 із дитиною на плечах так би мовити, не зовсім до бружби. Їй потрібен мужик (чоловік, мужчина). Їй дитину потрібно годувати і одягати. Ну і про себе не забувати.

З рештою, є сім'ї, в яких жінка старша за чоловіка на кілька років. І навіть своїх мала, коли одружувалася (чи то починала жити із новим мужчиною) і нічого. Усе гуд.

Не те щоб порада, але варто придивитися, деякий час. Може притертися одне до одного (у всіх відношеннях цього словосполучення ;) ). А тоді робити висновки.

Щодо маминого синочка і мами, то не мамі з нею жити, тобто ділити ліжко і т.д. І мама, не знаючи її робить поспішні висновки.

Щодо її народження у 18-19, то це не 16. та й усяке могло бути. А про те, що її могли просто згвалтувати чи щось подібне, уже не розглядається?

Народ ,я розумію, що тема флеймова, місцями ржачна і т.д. Але все ж людина просить поради, підтримки тощо.

Віднесіться серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зараз потрібно прийняти рішення чи продовжувати стосунки, чи поки не пізно, відступити і постаратися забути її...

:) і ти думаєш, що після Борди ти зможеш прийняти якесь рішення? І навіть якщо ти вирішиш порвати, ти думаєш тобі це вдасться? ;) Думаєш, зможеш переступити через свої почуття (чи навіть просто потяг)? ;) Це набагато важче, ніж здається :)

Мені підкинули сумніви що вона досвідченіша і просто заманила мене до свого "капкану" щоб не залишитися самій з дитиною.

ну, не треба так категорично думати. Звичайно, частка ЇЇ підсвідомо шукає опору, надійну половинку для себе і батька для дитини (ну, в нормальних, принаймні, так). Але зовсім не обов'язково, що тебе там чекає підступний план загарбання та поневолення. Вона теж людина, теж молода, теж бажає кохання і звичайного людського щастя. І не виключено, що вона теж могла просто закохатися. Може навіть всупереч своєму попередньому переконанню, що "всі мужики - казли, і я ніколи більше не вийду заміж і навіть не гляну в їх бік"... І все може скластися у вас дуже гарно... назло Борді :)

... все може бути, це життя...

Єдине, що просто не поспішай. Спробуйте просто пожити разом, без мами... хоч з рік... Природа допоможе зрозуміти... Але й не затягуй... Час іде... її час... не марнуй її час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то 25-6 буде 19 , ане 18 :_08:

про 9 місяців забув

ВДуй її добряче

ну так ж не вміє ще...

130-12484741.jpg

ото в темку )))))

а може вона саме та яка і навчить його дути......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віднесіться серйозно.

22 роки - це дитячий вік, я не про фізіологію, а про те що в голові робиться. Серйозні кроки краще починати після 25 років, ще краще після 30-ки. Чогось більшість стараються одружитись до того моменту коли в голові, після ейфорії від гормонів, почнуть з'являтись промінчики життєвої мудрості. Я на рахунок хлопак. В дівчат інша фізіологія, інша місія, організм фактично з юності заряджений на народження дітей. Молодість, краса, які досить швидко минаються. Все це спонукає дівчину одружуватись замолоду з усіма наявними ризиками, як от відсутність матеріальної бази, недосвідченість власна і партнера, формування світогляду, який далеко ще не сформований навіть і в 25 років. Через це колосальна кількість розлучень в майбутньому, діти безбатьченки, стреси і хвороби. Мені оптимальним здається одруження після 30-ки. В голові вже мало що поміняється, якщо не враховувати випавшого посивілого волосся. Людина вже більш-меньш сформувала себе і має чітке уявлення про свого (чи свою) супутника (супутницю). Сюрпризів меньше, меньше російських рулеток, хоча, якщо бути правдивим, меньша кількість варіантів, які до того ж лавиноподібно скорочуються. Ось так виглядає "серйозно". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы послушал мамочку малец,

Он бы щас не кушал этот баландец.

Маму надо слушать! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...