Перейти до змісту

Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)


незайманий в 22

Рекомендовані повідомлення

А ось тут потрібно мудрішою бути дівчині. Зовсім не обов'язково одразу дитину знайомити з коханцем, адже їх може бути і бути, а дитина в кожному вбачатиме тата. За таких обставин і вони притруться*, і психіка дитини не страждає. Ніхто ж не каже одразу до шлюбу.

Коли я познайомилася з своїм чоловіком, мені минуло 20, доні було 3 роки. Ще через рік ми одружилися і ось вже 5 років разом. У ожного свої лав сторі і хепі енди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

У топикастера всюду враги, затянут в омут детьми, срочно принимать решения нужно.. Кто тебя куда торопит? Возьми поживи немного ( если есть где конечно)пойдёт не пойдёт... Уйти то всегда можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уйти то всегда можно.

так то воно так. А раптом поки буде "притиратися" стане справжнім татом? Уже усьо - не втечеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сарказм от того, что мужик бы не создал такой темы, и давно бы сам все решил. Независимо от того, сколько ему лет. Знаю одного мужчину, ему сейчас 16 лет. А сыну два года. Жене 15 лет. Это крайность, конечно, но он сам отвечает за свою жизнь, семью, зарабатывает с 13 лет, насколько я знаю, если не раньше. Заработал уже не только на еду, а на машину, скромную, конечно, но ему только 16. Это не пример, конечно, но очень показательно. Если парень - мужик, то он и в 5 лет - мужик. А если нет, то советами ему не поможешь.

2-річна дитина в 16 - це перш за все довбойоб.

а от заробляє сам (в тому числі на машину (на якій проте, до 18 нікуди не поїде)) - це мужик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-річна дитина в 16 - це перш за все довбойоб.

Ні, це відсутність томозів після випитих 50мл 40° напою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-річна дитина в 16 - це перш за все довбойоб.

Ні, це відсутність томозів після випитих 50мл 40° напою.

і це теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВДуй її добряче
ну так ж не вміє ще...
а може вона саме та яка і навчить його дути......
Молоді мамі ще ті бестії в ліжку, так що думаю з цим все буде добре
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом поки буде "притиратися" стане справжнім татом?

І цього захоче в першу чергу вона. Імхо.

+ ви за маму ТС-ра не забувайте. Вона ж захоче також онуків, вибачаюсь, "своїх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цього захоче в першу чергу вона. Імхо.

в неї вже є одна дитина і вона ризикує залишитися із 2-ма сама!

так що вона буде тут думати за нього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...так що вона буде тут думати за нього!

не факт... в неї теж може бути обмаль сірої речовини...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно темку пора закрити, нічого толком ніхто не поможе, скільки людей , стільки думок....це все життя . і питати в людей про кожен важливий крок в своєму житті ВИГОН!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене чувак знайомий, працював колись на мужика одного, дружив з сім'єю, ночував періодично в них у зв'язку з роботою (в мужика жінка була і малий років 6). Було це років 8 тому, йому було років 19-20, мужику з жінкою по років 28-30. І сталося так, шо мужик розбився на машині практично прямо на їхніх очах. Поплакали трохи і через пару місяців почали жити разом: чувак цей 20-ти років, вона років 28-ми і малиш, здається навіть розписались. Через рік другий з'явилась спільна дитина.

Недавно пішли слухи, що почала трохи гуляти, і десь місяць тому він їй озвучив своє бажання розвестись, а вона йому засадила ножа в горло.

От така то блR історія для роздумів.

P.S. Чувак живий, вона не сіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина з дитиною свідчить лише про те, що вона раніше зробила помилку і найшла в собі сили її виправити.

Або надто горда і розвелася з принципу, не думаючи про дитину якій необхіден батько. При чому не думаючи вдруге, вперше було коли не з тим перепіхнулась без резинки.

[да-да-да, є такі які маючи дитину розлучаються з нормальним чоловіком з власної ініціативи, який не б"є, не має проблем з алкоголем, не зраджує і несе додому гроші]

Якщо вже бути мужиком - то бути мужиком із самого початку - для початку скористайся шансом і отримай секс із досвідченою. І не забувай про озвучені вище питання - що в неї із житлом і чи не розглядає вона тебе як шанс "зачепитись" в місті. Жінки вони такі - спочатку ангелочки, але з часом справжні наміри вилізуть, аби не було пізно.

Вибач за цинізм, але гавна ще встигнеш нахлєбатись, треба бути готовим до найгіршого розвитку подій.

А ще - маму послухати встигнеш - запитай краще в батька/рідного дядька/старшого чоловіка який для тебе є авторитетом і якому ти довіряєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як правильно вчинити.....

Познайомилися на роботі коли я був в відряджені обмінялися номерами телефонів, Вже 1 місяць як спілкуємося - останній тиждень по вечорах говоримо по декілька годин, домовилися на вихідних зустрітися.

Але вчора мама підслухала розмову і зрозуміла що ВОНА розведена і з дитиною, сказала що це до нічого доброго не приведе порадила забутися про НЕЇ,...

Не знаю що дальше робити це любов чи можливо через декілька днів минеться, просто в мене до цього ніколи нідокого не було такого відчуття, була одна але ми з нею тільки по парку гуляли навіть за ручку не тримались я вже мовчу про більше...

P.S. Я на борді зареєстрований давно, цей клон щоб неопозоритися

я тільки зара усвідомив, що ще навіть не зустрічались :) (ну, по роботі - не рахуємо). То ти ще з нею навіть "в кіно" не сходив, а вже роздумуєш, жити з нею чи ні??? :) і сподіваєшся, що отримаєш чітку відповідь??!? :) і ти "давно на Борді"! Тобі точно 22? ;)
Незайманий (22р.) і вона(25р.) з дитиною(6р.)

...хм... а чому саме "незайманий"? Чому саме на цьому зробив акцент? Чому не просто "Він (22р)", чи хоча б "Недосвідчений"?... До чого тут такі надто особисті подробиці? Ти рахуєш, що це на щось впливає в розрізі піднятого питання "бути з нею (такою) чи ні?"?... чи може дійсно троль...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина з дитиною свідчить лише про те, що вона раніше зробила помилку і найшла в собі сили її виправити.

А ще - маму послухати встигнеш - запитай краще в батька/рідного дядька/старшого чоловіка який для тебе є авторитетом і якому ти довіряєш.

Не со всем согласна сVadimm , но последняя фраза, дельный совет. От себя добавлю, хотя многие уже тут говорили, не спеши, присмотрись, узнай ее (я не про койку, в этом много ума не надо), ты должен решить для себя, что ты хочешь от жизни и нужны ли тебе серьезные отношения, потому как девушке, думаю, именно они и нужны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читала я багатьох порад. Вибачте, якщо повторюсь.

Як я зрозуміла, ти її навіть толком не бачив. Та й вона тебе ще не споглядала. Може й сама втече на першому побаченні. Не думаю, що на першому побаченні вона стане перед тобою на коліна і скаже: - "Будь моїм чоловіком." Можливо її влаштовує її життя разом з дитиною і без тебе в її домі. Приємне спілкування, це не реалії життя. Думаю вона боїться не менше чим ти, а може й більше. Ти відповідаєш за своє життя, а вона не лише за себе. Їх двоє. Може вона просто хоче приємно провести час і відпочити від буднів. Тут не лише ти вирішуєш, чи є у вас майбутнє. В цій СантаБрарі будуть грати тисячі акторів:ти, вона, дитина, мама, друзі, колишній чоловік, вороги тай просто різні люди і ситуації. Це життя, ним потрібно жити. Інакше просидиш у нірці, як сіренька мишка.

...., до речі, відео в тему :)

http://youtu.be/5POxtPdpY04

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо здоровий клімат в ліжку, то все інше приложиться, жінка як не дивно може й потерпіти все аби в ліжку було добре :) ну до певної межі звичайно, не кажу про всіх але фактор це не маловажний.

як в анекдоті "ти до мене по людські, і я до тебе по людськи" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо здоровий клімат в ліжку, то все інше приложиться,...

ОО-о-о-о!!!.... ти дуже-ДУЖЕ не правий! :) ліжко - це далеко не все! І не "приложиться", якщо відразу не прикладається, навіть якщо в ліжку буде ну ПООООвна ідилія :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не со всем согласна сVadimM...

Я толком не понял с чем именно несогласна, но если что, пожалуйста перечитай свою подпись ;) а тогда дай сама себе ответ - ты точно не согласна?

Если я правильно догадался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не со всем согласна сVadimM...

Я толком не понял с чем именно несогласна, но если что, пожалуйста перечитай свою подпись ;) а тогда дай сама себе ответ - ты точно не согласна?

Если я правильно догадался.

Я имела в виду, что не со всем что ты написал я согласна, но с последней фразой как раз согласна))) :_31: Так вроде понятнее)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незайманий в 22, і знову 22, і хто там буде наступний. Скажу тобі так: є в неї діти, немає - пох. Головне - завжди май свої гандони і не ведись на всякі таблєтки. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу тобі так: ... Головне - завжди май свої гандони і не ведись на всякі таблєтки. ;)

Dream, "...и опыт - сын ошибок трудных"? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ну це ж логічно - поки якір не кинутий, завжди можна вийти в море ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що дальше робити це любов чи можливо через декілька днів минеться, просто в мене до цього ніколи нідокого не було такого відчуття, була одна але ми з нею тільки по парку гуляли навіть за ручку не тримались я вже мовчу про більше...

Ось так мій родич і женився "з голодухи" (після армії) на розлученій жінці, старшій за себе на 9 років, з дитиною 11 років. Довелося пахати на фазенді тестя (заробив хвору спину), витягати з усіляких передряг то падчерку, то жінку. Спільної дитини жінка уникала заводити. Потім падчерку видав заміж. Пішли онуки, а через 18 років спільного життя з жінкою розвелися.

Родич ніколи й не був главою сім'ї: все життя родини крутилося навколо тієї тестьової фазенди та особистого життя падчерки, в кінці додалися проблеми з кредитом, який взяли падчерка з зятем.

Ще один знайомий, літній вже чоловік з досвідом сімейного життя в минулому - зійшовся з панею, практично бомжихою, яка мала будку чотири дошки на колишньому звалищі, гордо іменуємому дачною ділянкою. Пані - вдовиця з восьмирічним сином (старша дочка з дитиною живе окремо). Потім, коли вже стали жити разом, виявилося, що квартира у тієї дочки - в іпотеці(, з'явився й середній син-нероба і перебрався до них... Пані набрала городів, купила порося, кози, кури, заборонила чоловікові працювати на роботі і мати кишенькові гроші. Чоловік не мав ніколи власних дітей - побудував хату практично з нуля для чужих. Всі пенсії ідуть на іпотеку. Сама одягнена, як бояриня, а мужчина ходить в старих лахах, страшному взутті... Часом вискакує чоловік на роботу, щоб підзаробити як не на дрова, то на котел. З кредитів не вилазить. Прописки у співмешканки чоловік не має, бо то є не житловий сектор. Одним словом, картина маслом "Казка Пушкіна про рибалку та золоту рибку".

Картина буде неповною, якщо не згадати, що чоловік той - інвалід дитинства (паралізована права половина тіла), має право на безплатні путівки від собезу, та не має можливості кудись поїхати підлікуватися. А колись раніше й на морі відпочивав...

Ще одна знайома вдовиця з двома дітьми. Вихвалялася: я другого чоловіка вділа-взула з ніг до голови, бо він до мене прийшов в старих спортивних штанях. А той одяг, у якому він прийшов - зав'язала у вузлик і попередила: щось не так - підеш у тому, в чому до мене прийшов...

Коротше. В жінки, в якої вже є дитина (діти), ти завжди будеш здобувачем-годувальником-дахом-ширмою-кредитною карткою-попихачем. http://sum.in.ua/s/popykhach

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...