Перейти до змісту

Як вивести гроші з WebMoney?


Jungle

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка, як вивести гроші з вебмані на карточку приватбанку з мімімальними втратами?Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

так там же є спосіб виведення на банківську карту. Ось на неї і виводьте. Комісія 0.8

Можливо , запропонують вивести через сервіс mim у звязку із останніми подіями з Вебмані. Через цей сервіс трохи більша , біля 3 %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив ще три роки назад миттєву картку в ПриватБанку яку в системі вебмані приєднував до гаманця і відразу з системи перекидував гроші на картку. Для мене був найкращий варіант. Хоча є варіанти коли перекидаєш кошти комусь на вебмані а ця людино віддає тобі готівку (в гуглі можна знайти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

є багато сервісів, таких як webmoney.com.ua та інші, правда комісія в них трохи більша, десь біля 5-7%, зате вивід без проблем на картку привата.

А напряму з вебмані на банківську картку зараз не можна, так як рахунки вебмані в Україні зараз заморожені, і з виводом коштів проблема, сам з цим стикнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я через дельта банк web money вводжу і виводжу в робочі дні операція займає до 2-3 годин, комісія 0,8%, банк обслуговує картку з 0 комісією. Також з менібукерсами у ньому вигідно працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да очень просто.... Напиши продам WMZ по курсу х.хх и нафига тебе гимор с банком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли заробив вебмані 400вмз, теж не знав як зняти (обналічити). Але ще була маленька проблемка мені 17 років і карточки банківської у мене не має. МенІ підказали що краще скористатися обмінником obmenka.ua.

Я скористався і дуже вдячний, отже всім рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

хто як виводить зараз? бачу сайт вебмані взагалі тепер нікуди не відправляє для виводу коштів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cardshop(.)com(.)ua - не реклама, тому лінк не робив. Сюдою виводжу коли потрібно на кеш перевести (зазвичай WMR або YandexMoney).

А якщо суми невеличкі - то і справді поповняти ДГ відмінний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

cardshop(.)com(.)ua - не реклама, тому лінк не робив. Сюдою виводжу коли потрібно на кеш перевести (зазвичай WMR або YandexMoney).

Правильно, що не робиш рекламу.

Кардшоп хоче відскановану копію паспорта (навіщо?!!). Стрьомновато, в контексті останніх подій.

(і подібних повідомлень - тьма, сам бачив постраждалих на одному з форумів,куди хожу кожен день, і знаю там всіх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cardshop(.)com(.)ua - не реклама, тому лінк не робив. Сюдою виводжу коли потрібно на кеш перевести (зазвичай WMR або YandexMoney).

А якщо суми невеличкі - то і справді поповняти ДГ відмінний варіант.

Кардшоп хоче відскановану копію пашпорта (нащо?!!). Стрьомновато, в контексті останніх подій.

(і подібних повідомлень - тьма, сам бачив постраждалих на одному з форумів,куди хожу кожен день)

"кредит по ксерокопии паспорта"

фигня какая-то :(

"новая почта" посылку за 20 грн без паспорта не отдаст а тут кредит....

коллекторы=банки охреневают.... скоро будут просто по тел справочнику "типа выдавать кредиты"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, в нашій країні торгують _всім_. Мусора "зливають" бази реєстрації ДАІ, ріелтори - власників квартир, банки - кредиторів одне одному. В нас державні реєстри належать невідомим "боніфациям" з Віргінських островів, бггг :)

(а єдина база паспортів взагалі _вітсутня_ (три раза бггг)

А тут щоб кредит отримати по ксерокопії імхо треба тільки пару недобросовісним працівникам банку (нижньої ланки доречі) попити пивка і "добазаритись", довго, чи що? Он пластиковими картками відкритими "без участия дропов"(!) банківські торгують, аш гай шумить, і не ховаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, в нашій країні торгують _всім_. Мусора "зливають" бази реєстрації ДАІ, ріелтори - власників квартир, банки - кредиторів одне одному. В нас державні реєстри невідомим "боніфациям" з Віргінських островів належать, бггг :)

(а єдина баха паспортів взагалі _вітсутня_ (три раза бггг)

ну то что данные продаются на "петровке" ни куда не денешся :(

А тут щоб кредит отримати по ксерокопії імхо треба тільки пару недобросовісним працівникам банку (нижнього звена) попити пивка і "добазаритись", довго, чи що?

ну банки должны защищаеться от этого,

сверять подпись, фотку..... ну в общем контроль в 4 глаза (или 2е здоровых, или 1 здоровый и 2 одноглазых, или 4ре одноглазых)

и ответственность за проколы должна полностью ложиться на банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, доведеться вірити на слово :)

(і директор банку теж може бути порядна людина, тількі от на роботу можуть взяти Васю-кулхакера, і нічого з цим не поробиш)

А потім проблемні кредити скинуть коллекторам, а шо, були сплошні "головняки", а стали гроші :)

Доречі, буду вдячний, якщо скинеш Денису лінк на цю сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вебмані все строго.

Та й Дениса я знаю не перший рік, і кардшоп веде він сам, наскільки мені відомо, а не працівники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виводив вебмані через цей обмінник ..... сканів паспорта не кидав.... Правда Курс: 1 WMZ = 8.022 UAH ... виводив невеликі суми на приват24 http://obmennik.ws/?r=id.61449

Якщо часто виводити і робити великий оборот надають знижки.....на обмін (тобто якийсь кращий курс обміну) Треба спочатку зареєструватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс+комісія. В грубку. Поки пройшов процедуру прив"язки карти у WM. Просило тільки скан 1 сторінки, а з урахуванням що вони сидять в Росії, можна ризикнути, побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

cardshop Точка com крапка ua

Користуюсь тільки цим сервісом. Причина порядність сервісу. А порядність в нас час багато значить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...