Перейти до змісту

Як вивести гроші з WebMoney?


Jungle

Рекомендовані повідомлення

скани документів завантажили? їх перевірили і одобрили?

якщо дали "формальний", то напевно що так..

тоді тяжко щось сказати по проблемі з лімітами. нещодавно сам допомагав настроїти WinPro версію - то після установки зразу ж пропали всі ліміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Скан паспорту я завантажив вже давненько, про те що його одобрили є іконка в аккаунті. В WebMoney Keeper WinPro поки не знайшов де міняти ліміти і переглядати. Цікаво, що в веб-міні, коли тепер заходжу в пункт "Ліміти" немає запису про максимум 15000руб. Вчора був точно, і сьогодні зранку. А зараз вже його небачу. Чи означає це, що ліміт макс суми знято?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, сам мав проблеми зі зміною лімітів - не міг знайти в якому меню їх відключати, звернувся в підтримку - виявилось все дуже просто, але от щойно подивився і не можу згадати... тікет підтримки теж видалив, спробуйте звернутись до оператора (через тікети), можливо так швидше буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скан паспорту я завантажив вже давненько, про те що його одобрили є іконка в аккаунті. В WebMoney Keeper WinPro поки не знайшов де міняти ліміти і переглядати. Цікаво, що в веб-міні, коли тепер заходжу в пункт "Ліміти" немає запису про максимум 15000руб. Вчора був точно, і сьогодні зранку. А зараз вже його небачу. Чи означає це, що ліміт макс суми знято?

якщо у вас: Лимиты на расход средств

  • Дневной не установлен
  • Недельный не установлен
  • Месячный не установлен

то їх зняли і можете казати хай переводять кошти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, вже не можу плюсувати. Дневной, недельный, месячный ліміти були і є для кожного гаманця окремі (для рублів 15000, для баксів 600 денний). Раніше був ще один запис додатковий, про макс суму для wmid (тобто макс сума на всіх гаманцях разом) в еквіваленті 15000р. Зараз цей запис зник. Можливо підтянулись зміни, що я підключив WebMoney Keeper WinPro??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, вже не можу плюсувати. Дневной, недельный, месячный ліміти були і є для кожного гаманця окремі (для рублів 15000, для баксів 600 денний). Раніше був ще один запис додатковий, про макс суму для wmid (тобто макс сума на всіх гаманцях разом) в еквіваленті 15000р. Зараз цей запис зник. Можливо підтянулись зміни, що я підключив WebMoney Keeper WinPro??

так, при переході на WebMoney Keeper WinPro знімається ліміт на макс. суму на рахунку.

а щоденні обмеження

месячный лимит недельный дневной

WMR 90 000 45 000 15 000

WMZ 3 000 1 500 600

WMU 24 000 12 000 4 500

напевно діятимуть лише при використанні браузерної версії кіпера, це пов'язано з гіршою безпекою в браузері.

при переході на WinPro вони не повинні діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозумів - платіж було відхилено саме через обмеження максимальної суми. Зараз дам запит щоб зробили переказ. А ці ліміти

месячный лимит недельный дневной

WMR 90 000 45 000 15 000

WMZ 3 000 1 500 600

WMU 24 000 12 000 4 500

я думаю вже з типом атестату змінюються лише. Але не факт.

Всім дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ці ліміти

месячный лимит недельный дневной

WMR 90 000 45 000 15 000

WMZ 3 000 1 500 600

WMU 24 000 12 000 4 500

я думаю вже з типом атестату змінюються лише. Але не факт.

Всім дякую за увагу.

ліміти до атестата не мають відношення. вони знімаються використанням WebMoney Keeper WinPro чи WebPro

"Для пользователей WM Keeper Standard (Mini), не подключивших WM Keeper WinPro (Classic) или WM Keeper WebPro (Light), и только для кошельков, созданных в учетной записи WM Keeper Standard, введены следующие ограничения:"

ДЕТАЛЬНІШЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...