Перейти до змісту

Як вивести гроші з WebMoney?


Jungle

Рекомендовані повідомлення

Заводишь карточку именную в приватбанке ,сканируешь карточку, привязвыешь к вебмани.Выбираешь курс

http://www.bestchange.ru/ выводишь. Можно не именную если есть договор на какую то карту Привата где видно будет фамилия и номер карты.

Как вывести WMU на карту привата понимаю.

Вопрос в том можно ли имея WMR, сразу, без обменников, вывести на карту привата гривны?

Сейчас вижу такое решение - в обменнике меняю WMR на WMU, а потом вывожу их на карту привата.

Очень давно не пользовался системой WebMoney, не знаю новых возможностей системы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Заводишь карточку именную в приватбанке ,сканируешь карточку, привязвыешь к вебмани.Выбираешь курс

http://www.bestchange.ru/ выводишь. Можно не именную если есть договор на какую то карту Привата где видно будет фамилия и номер карты.

Сейчас вижу такое решение - в обменнике меняю WMR на WMU, а потом вывожу их на карту привата.

Быстрее всего так будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводишь карточку именную в приватбанке ,сканируешь карточку, привязвыешь к вебмани.Выбираешь курс

http://www.bestchange.ru/ выводишь. Можно не именную если есть договор на какую то карту Привата где видно будет фамилия и номер карты.

Как вывести WMU на карту привата понимаю.

Вопрос в том можно ли имея WMR, сразу, без обменников, вывести на карту привата гривны?

Сейчас вижу такое решение - в обменнике меняю WMR на WMU, а потом вывожу их на карту привата.

Очень давно не пользовался системой WebMoney, не знаю новых возможностей системы.

краще найти когось кому потрібні рублі... бо комісії :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас вижу такое решение - в обменнике меняю WMR на WMU, а потом вывожу их на карту привата.

А нащо міняти WMR на WMU а вже тоді на приват виводити? зразу WMR на Приват виводьте.... obmenka.ua.... obmennik.ws

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виводити вмз по курсу 16-17 грн коли в обміниках 18,7-19,5 якось не весело. А коли великі суми то втрати на вмз страшні =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станом на зараз - 17.75

А коли великі суми то втрати на вмз страшні =(

На рахунок цього - сперечатись не буду,бо в нас з Вами - скоріш за все різні поняття про "великі суми вмз"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаючи від 1к вже не весело втрачати по пару тис грн на виводі. =(

Выводи на валютную, если большие суммы так выгодней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаючи від 1к вже не весело втрачати по пару тис грн на виводі. =(

Выводи на валютную, если большие суммы так выгодней.

Валютна тільки приватбанк віртуальна. Але зараз на неї не виводять як колись прямим переводом. Як зараз на валютну само вигідно вивести? Який банк і карточку і який обміник юзаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаючи від 1к вже не весело втрачати по пару тис грн на виводі. =(

Выводи на валютную, если большие суммы так выгодней.

Валютна тільки приватбанк віртуальна. Але зараз на неї не виводять як колись прямим переводом. Як зараз на валютну само вигідно вивести? Який банк і карточку і який обміник юзаєте?

Есть вывод на любую карту банка системы MasterCard и Visa.

http://www.bestchange.ru/wmz-to-visa-mastercard-usd.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват)

Віртуальну доларову ? На неї хіба крім каси зараз можливо закинути гроші? Я навіть на жінки карточку з своєї віртуальної доларової перекинути не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват)

Віртуальну доларову ? На неї хіба крім каси зараз можливо закинути гроші? Я навіть на жінки карточку з своєї віртуальної доларової перекинути не можу.

Именная валютная карточка Приватбанка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват)

Віртуальну доларову ? На неї хіба крім каси зараз можливо закинути гроші? Я навіть на жінки карточку з своєї віртуальної доларової перекинути не можу.

Именная валютная карточка Приватбанка.

А податкова не достане тупізною якщо ПП з такою карточкую виводить вмз на неї ? Чи ви як фіз лице?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват)

Віртуальну доларову ? На неї хіба крім каси зараз можливо закинути гроші? Я навіть на жінки карточку з своєї віртуальної доларової перекинути не можу.

Именная валютная карточка Приватбанка.

А податкова не достане тупізною якщо ПП з такою карточкую виводить вмз на неї ? Чи ви як фіз лице?

Честно говоря без понятия за пол года пока не дёргали) сам на стрёме.Я как физ лицо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте грн карточку для вывода WMU, раньше юзал Дельту (никаких комиссий, бесплатно открытие, нет комиссий в банкоматах Атмосферы)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Всім привіт.

Стикнувся із необхідністю отримання "начального" атестату ВМ, оскільки формальний атестат має ліміт для гаманців (еквівалент 15000руб). Читав, що в Луцьку атестатами займається вже згадуваний тут cardshop.com.ua (Пєсков Денис). Можливо хтось співпрацював із цими людьми в плані атестатів - підкажіть скільки часу займає ця процедура, які є ньюанси і т.д.?? Можливо є контактний тел Дениса, щоб поспілкуватись напряму, бо на сайті не знайшов, лише контактні форми. Оскільки тут http://cardshop.com.ua/about/verification/get-start/ вказується ціна 6WMZ то одразу постає питання, хто може допомогти (бажано оперативно) із поповненням гаманця при зустрічі (розрахунок готівкою), оскільки я певний час не отримував вебмані і в даний момент гаманці порожні. Щоб із запасом, думаю потрібно закинути 10WMZ. Чекаю пропозиції в приват.

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 6-7 тому отримував в нього "начальний", а от за "персональним" вже довелось їхати у Львів.

До речі, обмеження легко обійти )) якщо маєте формалку, то при використанні KeeperMini - дійсно, обмеження 15К рублів,

перейдіть на Keeper WinPro, або Keeper WebPro - там можна вручну познімати обмеження, це якщо потрібно термінове рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, зараз в мене формальний атестат. В п'ятницю налаштував на компі WebMoney Keeper WinPro, але обмеження лишалось. Коли переглядаю на гаманцю розділ "Лимит" - стоїть 15000руб. Питання термінове, бо потрібно отримати платіж. Якщо підкажете, де в WebMoney Keeper WinPro знімаються ліміти буду вдячний. А там на перспективу думаю все ж таки потрібно придбати "начальний" атестат.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ви щось погано настроїли, при переході на Про версію ліміти мали автоматично пропасти (лінк)

встановили останню версію? файли ключів отримали і підключили? ліміти перевіряєте в Він версії чи в Веб ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніби норм все налаштував, завантажив останню версію із сайту, зегенрував ключі, із зауважень безпеки лише доступ по айпі не налаштований. Тобто WebMoney Keeper WinPro ніби працює, доступ до гаманців є. Ліміти переглядаю в міні веб версії, оскільки у WebMoney Keeper WinPro не знайшов, де їх переглянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скани документів завантажили? їх перевірили і одобрили?

якщо дали "формальний", то напевно що так..

Ліміти переглядаю в міні веб версії, оскільки у WebMoney Keeper WinPro не знайшов, де їх переглянути.

я теж користуюсь WebPro, ліміти - там де переглядєте, та і міняти... здається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...