Перейти до змісту

Jungle

Учасники
 • Кількість зміста

  54
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

11 Байдужий

3 Підписників

Про Jungle

 • Ранг
  Шел мимо

Контакты

 • Skype
  Mixadencik

Останні відвідувачі профілю

2 982 перелядів профілю
 1. Привіт всім. Підкажіть будь ласка якихось толкових хлопців які займаються встановленням кондиціонерів. Зможуть приїхати, оцінити будівлю і підказати, що краще купити і куди встановлювати.
 2. Наприклад через NAT неможливо пограти в ігри UBISOFT такі як наприклад For Honor і Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
 3. Ага. В деякі онлайн ігри з цим провайдером взагалі не пограти.
 4. Була подібна проблема літом минулого року.(Постійно мінявся ip і викидало з сайтів) В підтримці навішали, що не вони займаються розподіленням ip, а робітник їх групи в вк признав проблему і сказав вона була вирішена. Після того подібне не повторювалось. Попробуйте написати Сергію Кулішу. Він мені тоді допоміг.
 5. Про Волю ходить дуже багато поганих відгуків, тому я рахую краще не ризикувати
 6. Ну на рахунок телебачення то цього і варто було очікувати. Закон помінявся. Тепер скрізь тв буде платне
 7. Я поки задоволений. Надіюсь і далі проблем не буде і будет без обривів і падінь. ТВ дивився. На пк норм на телевізорі hd інколи підвісає через те, що по wifi доходить не вся швидкість.Навіть не половина. Треба по lan підключати.
 8. В мене тільки на телевізорі інколи, через те що через стіну не вся швидкість доходить
 9. Ви праві. Точно така ж вісить на стовбах. То я запутався, так як на зупинці в тому ж селі висіла інша з 100 мбітами. Походу просто один плакат для всіх районів, щоб не робити різні. Судячи по всьому 1000 вони дають в приватному секторі і селах, так що будемо надіятись що в Милушах і 1000 буде)
 10. Коли в мене в Милушині хлопці з ВОМ вели кабель то казали що можна буде і 1 гбіт брати, побачимо чи буде, а то на сайті оф тарифів ще немає.
 11. Мені про 50 заявок нічого не говорили, коли я дзвонив=( Сказали що планують підключення не раніше літа, так як проект на затвердженні в обленерго і це може зайняти деякий час. Та я готовий і більше заплатити тільки б провели,а то вже 4 місяці сижду на водафоні Надіюсь назбираємо 50 заявок і проведуть до кінця літа, а на рахунок реклами дивно. По головній дорозі луцьк-ковель реклами майже не бачив. бачив тільки одну на зупинці і то десь збоку де її погано видно.
×