Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку «наступає» кір: число хворих росте з кожним днем. ВІДЕО

Кір на Волині розповсюджується дуже швидкими темпами, - констатують сумний факт медики. В області станом на 17 січня нарахували близько 300 осіб, які злягли від цієї недуги.

У Луцьку ситуація теж вже досягає піку критичної, бо число дітей, що хворіють від початку цього місяця, перевалило вже за півсотні. Більше того, кір встигли вже підхопити не лише діти. а й вчителі та навіть самі лікарі.

Профілактичні бесіди та навіть попередження про недопущення дітей до навчального процесу не надто стимулюють батьків вакцинувати свої чада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

вакцинація для слабаків.

 

люди бояться прививок тому що нема гарантій що прививка.

1. не просрочена

2. правильно зберігалась на всіх етапах транспортування

3. 100% перевірена та стандартизована.

4. пора вводити гарантію, якщо щось не дай Боже не так штраф 100 тисяч баксів наприклад, пару раз так заплатяь будуть думати може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MACCEN сказал:

вакцинація для слабаків.

 

люди бояться прививок тому що нема гарантій що прививка.

1. не просрочена

2. правильно зберігалась на всіх етапах транспортування

3. 100% перевірена та стандартизована.

4. пора вводити гарантію, якщо щось не дай Боже не так штраф 100 тисяч баксів наприклад, пару раз так заплатяь будуть думати може

Премію Дарвіна цьому пану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Премію Дарвіна цьому пану.

Поясни чому?

Ти знаєш скільки випадків вимкнення світла в поліклініках коли течуть холодильники які вакцини зберігають?

Що знайомі звонять і кажуть в ці дні не йдіть на вакцину? це хтось гарантує? де гарантія що вакцина правильно зберігалась, а не аби як?

 

Чому перед прививкою дитину не обстежуть повністю - аналіз крові і так далі, максимум запитають про температуру чи міряли і все.

 

Мій малий всі привики отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MACCEN сказал:

Поясни чому?

Цитата

вакцинація для слабаків.

Цитата

Ти знаєш скільки випадків вимкнення світла в поліклініках коли течуть холодильники які вакцини зберігають?

1, Не багато.

2, Не часто.

3, Не надовго.

4, Холодильники після вимкнення електрики втрачають холод поступово, заззвичай вони навіть не встигають нагрітися, як електрику вмикають.

Список можна продовжувати тільки навіщо?

Цитата

Що знайомі звонять і кажуть в ці дні не йдіть на вакцину? це хтось гарантує? де гарантія що вакцина правильно зберігалась, а не аби як?

Знайомі - це важливо. Якщо знайомі кажуть, що не варто прививатися взагалі, то варто прислухатися.

Цитата

Чому перед прививкою дитину не обстежуть повністю - аналіз крові і так далі, максимум запитають про температуру чи міряли і все.

Тільки з халатності батьків

Цитата

Мій малий всі привики отримав.

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всесвітня організація охорони здоров'я склала список найбільших загроз здоров'ю людей по всьому світу у 2019 році.

Цьогоріч до них увійшли вагання, небажання та відмова від вакцинації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3500 мишей в Луцьку плакали, кололися, але продовжували гризти кактус.

Майже 3500 батьків у Луцьку і досі відмовляються від щеплень своїм дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2019 в 12:07, nickel сказал:

Премію Дарвіна цьому пану.

скільки тобі живих свідків з ускладненями треба ? і  це тільки з мого оточення . В лице їх батькам скажеш про премію Дарвіна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робили малій останню прививку, стара медсестра в поліклініці біля ЦУМу заявила, що робити можна всім. На моє запитання про "навіть якщо у дитини температура підвищена?" Щось хрюкнула під ніс, пробубніла, і лікарка її послала по якісь бумажки. Сама ж лікарка різка стала заглядаьи дитині у горло, міряти температуру, тиск. І "підпишіть згоду на вакцинацію". Я це до того, що є відповідальність і здоровий глузд батьків, і халатність лікарів, бо у них "план по вакцинації", і пох., що там з дитиню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, MANJAK11 сказано:

скільки тобі живих свідків з ускладненями треба ? і  це тільки з мого оточення . В лице їх батькам скажеш про премію Дарвіна ?

Так це і дилема. Сам принцип вакцинування передбачає певний процент ускладнень. Але люди більше бояться втрапити у той маленький процент зараз, аніж у випадку невакцинації уже з величезною ймовірністю зловити хворобу з ускладненнями. Тупо відмова від відповідальності за майбутнє. Зараз нічого не станеться бо я не вакцинуватиму, а там буде видно. Ідуть по простішою у шляху зараз, не розуміючи що ця простіша дорога у майбутньому може стати пасткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема не тільки в цьому. Проблема в ро*піздяйстві лікарського персоналу й неможливості це покарати. Кругова порука. Звичайно, що у вакцин є побічні ефекти й з цим приходится миритись, але до цього добавляєтся :

1 експерементальні види вакцини, які на нас проходять бетатест, типу індійської

2 некваліфікованість, недбальство лікарів, які не розпізнавши хвороб відправляють на вакцинацію

3 неправильне транспортування й зберігання вакцин

4 й саме головне, неможливість нікого покарати за верхні пункти

Все це й приводить до зростання процентів ускладнень й підвищення їх тяжкості. Що в свою чергу приводить до зменьшення кількості бажаючих вакцинуватись. Як можна спокійно йти вакцинуватись, коли в брата дочка після вакцинації попала в лікарню, в знайомого теж тяжкий перебіг після вакцини й так далі. Сподіватись, що пронесе й сильних ускладнень не буде ? Було б з десяток голосних справ, коли лікаря посадили за недогляд і відповідно смерть чи тяжкі наслідки після вакцинації, цієї всієї хєрні не було б, ну хіба крім випадків вже зовсім упоротих батьків. А так, то в столові повариха чуть підпорчене мьясо в котлети перемолола, просрався і все, а з вакцинацією все набагато жощє й складніше. Й тому потім виникають епідемії й вакцинація у примусовому порядку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. Але відмова від вакцинування не вирішує перерахованих вами проблем а створює високу ймовірність інших проблем у майбутньому.

проблеми вакцинації нашої медицини можна більшістю вирішити вакцинуючись у приватних клініках чи за кордоном, купуючи самому якісні вакцини і т д. Але таку можливість потягне максимум відсотків 10.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Як можна спокійно йти вакцинуватись, коли в брата дочка після вакцинації попала в лікарню, в знайомого теж тяжкий перебіг після вакцини й так далі.

А як можна не вакцинуватись, дивлячись на ті страшні хвороби від яких вакцинують? Колись дивився сюжет про поліомієліт. Бажання відмовлятися від вакцинації зникло назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

скільки тобі живих свідків з ускладненями треба ? і  це тільки з мого оточення . В лице їх батькам скажеш про премію Дарвіна ?

Ускладненням від чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Ускладненням від чого?

ускладнення від прививки. чи прививка недоброякісна, чи зберігалась неправильно, чи терапевт недогледів перед тим як дати дозвіл, то вже питання друге

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

ускладнення від прививки. чи прививка недоброякісна, чи зберігалась неправильно, чи терапевт недогледів перед тим як дати дозвіл, то вже питання друге

Я писав про людей, які не хочуть щеплюватися. При чому тут люди, які зробили прививку (з ускладненнями чи без)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Я писав про людей, які не хочуть щеплюватися. При чому тут люди, які зробили прививку (з ускладненнями чи без)?

так ті, що не хочуть щеплюватись, тому й не хочуть, бо знають тих, з ускадленнями. Ти ж тим, хто не хоче щеплюватись, хочеш це сказати, думаєш, ті що з ускладненнями щеплювались, ще будуть щеплюватись ? ну от їм і скажи, заодно всі аргументи й картинки покажи, авось подіє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, MANJAK11 сказал:

так ті, що не хочуть щеплюватись, тому й не хочуть, бо знають тих, з ускадленнями. Ти ж тим, хто не хоче щеплюватись, хочеш це сказати, думаєш, ті що з ускладненнями щеплювались, ще будуть щеплюватись ? ну от їм і скажи, заодно всі аргументи й картинки покажи, авось подіє

Тим хто щеплювалися і мають ускладнення - мої співчуття. Це категорія людей, яким би я дозволив не робити щеплень в майбутньому ні постраждалій дитині ні його братам і сестрам. Вони вже сплатили частку в колективній безпеці під назвою щеплення. Як у фільми "Спасти рядового Райана", де в матері залишилася єдиний живий син і його вирішили забрати з фронту, бо ця родина також вже сплатила свою частку в колективній безпеці у війні проти фашизму. І якби це були єдині не щеплені люди, то вони могли б себе почувати в безпеці в оточенні щеплених людей. Я думаю це було б чесно. Мені немає що сказати їм в лице, крім слів співчуття. Я також щеплений і син мій щеплений. Я ризикував так само як і вони, щоб наш вид міг жити і не знати епідемій. Ти думаєш я коли сина на прививку вожу я не розумію чим це все може скінчитися? От тому я вважаю, що маю право називати довбойобами тих, хто рахує, що самий хитрий, вони і своїми дітьми не хочуть ризикувати і наших наражають на небезпеку, бо якби довбойобів було менше, то і спалахів хвороб, як зараз кору, не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

так ті, що не хочуть щеплюватись, тому й не хочуть, бо знають тих, з ускадленнями.

99% тих хто не щеплює своїх дітей, роблять це зовсім з інших причин, почитай їхні групи. Там, в основному, православ'я головного мозку. Замість православ'я може бути щось інше, але на всю голову, то точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікарі кажуть не зволікати і робити вчасно щеплення від дифтерії, бо скоро може бути у нас епідемія і цієї хвороби. Вона страшніша за кір. Не тільки діти, а і дорослі мають щепитись кожні 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Це ппц - мітинг "за свободу вибору....."

https://volynonline.com/u-lutsku-batki-mitinguvatimut-proti-vaktsinatsiyi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка,що антивакцинальну кампанію розігнали в нас російські боти років 7-8 тому.

Зараз вистрелило..

Ну і Луцька міськрада в піку Пороху буде ще багато чого організовувати.

Ще до осені і не таке побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Saddy сказано:

Це ппц - мітинг "за свободу вибору....."

https://volynonline.com/u-lutsku-batki-mitinguvatimut-proti-vaktsinatsiyi/

А тим часом (завдяки нашим таким от альтернативно обдарованим людям)

Україна лідирує в світі за захворюваністю на кір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаючи всякі срачі в інтернеті , антивакцинатори часто аргументують свою позицію цитатами лікаря Рассела Блейлока, професора нейрохірургії. Але погугливши мовою оригіналу виявилось що цей професор, окрім шкоди від вакцин, вважає що сліди від літаків це оприскування нанотокинами людей, внаслідок таємної світової змови правлячих верхівок, для якоїсь загадкової цілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Serpent сказано:

А тим часом (завдяки нашим таким от альтернативно обдарованим людям)

Україна лідирує в світі за захворюваністю на кір

рівень надання медичної допомоги у нас якраз знаходиться поряд з країнами Філіппіни і Бразилія

 

І по темі: https://varta1.com.ua/shhe-odna-zhertva-koru-na-lvivshhyni-vid-uskladnen-pomerla-zhinka-foto/ 17.02 на Львівщині: від ускладнень померла жінка 

"Всі були щеплені. Бо почали розповідати, які страшні наслідки від кору можуть бути. Ми боялися — провакцинували і дітей, і себе..."

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...