Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

На повороті К. Савура та Перемоги (світлофор) не поділили проїзджу частину Ланос (отримав удар в задок) та ще щось... не звернув уваги що саме. Ушкоденя невеликі. Те щось повертало з другорядної в сторону стадіона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повороті К. Савура та Перемоги (світлофор) не поділили проїзджу частину Ланос (отримав удар в задок) та ще щось... не звернув уваги що саме. Ушкоденя невеликі. Те щось повертало з другорядної в сторону стадіона.

Приблизно о 12 годині на цьому ж місці вазівська дев’ятка, яка виїзджала з К.Савури, легко в"їхала у бік Пасата, що їхав з моста. Всі цілі, залізо зазнало мінімальних пошкоджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повороті К. Савура та Перемоги (світлофор) не поділили проїзджу частину Ланос (отримав удар в задок) та ще щось... не звернув уваги що саме. Ушкоденя невеликі. Те щось повертало з другорядної в сторону стадіона.

Це вони вечірню тягнучку викликали, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, я думав таксист вийшов папірос купити...

спочатку також подумав про аварію але під"їхавши ближче ознак аварії не замітив...

чи то я давно по Луцьку не їздив чи раніше не замічав цього, машини ставлять ппц де хочуть! Для прикладу в центрі перед переходом до Цума стоїть собі на смузі для автобусів ЖИП і дядінька сідає в нього з букетиком! Ну це нормально? От чого менти таких під..рів не вимахують, а?

Ще окрема історі, біля 4 гімназії стають собі на переході і не колише Воно пішло за дитиною а на інших наплєвать!

може не по темі але наболіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

чи то я давно по Луцьку не їздив чи раніше не замічав цього, машини ставлять ппц де хочуть! .....

Ну це нормально? От чого менти таких під..рів не вимахують, а?

.....

може не по темі але наболіло

Скажу тобі правду, за неправильну зупинку/парковку штрафують і доганяють. Сам зупинився в такому місці на хвильку, щоб пляшку дістати з-під свого сидіння, щоб під педаль тормозу не закотилась (впала з заднього сидіння). Догнали..., показали на відео неправильну зупинку..., намагались оштрафувати....

Звиняйте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну судячи по тому що кожен ранок діється біля четвертої школи, то мабуть штрафують не всіх. Та і біля ЦУМу досить часто "круті" тачки стоять не там де треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 18.00 по пр.Перемоги, на переході ДОСАФ-Іст.фак стояло таксі Ланос, за ними Ланос-ментовоз. Швидкої та потерпілих не було (вже?). Таксуха здається трохи зпереду вдарена, але вдареної машини попереду не було. ІМХО наїзд на пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше часто їздив через центр то явище зупинки перед переходом ато і на переході було дуже часте... в більшості випадків це були "мажорні" авто з номерами на яких були одинакові цифри. Хто просто так став , хто валютку поміняти а хто як бачив сьогодні - прикупити цветочків...Одного разу спостерігав це при стоячій на острівку безпеки машині ДПС, і їм чесно кажучи по - барабану було! Що тут казати, де живемо те і маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повороті К. Савура та Перемоги (світлофор) не поділили проїзджу частину Ланос (отримав удар в задок) та ще щось... не звернув уваги що саме. Ушкоденя невеликі. Те щось повертало з другорядної в сторону стадіона.

Приблизно о 12 годині на цьому ж місці вазівська дев’ятка, яка виїзджала з К.Савури, легко в"їхала у бік Пасата, що їхав з моста. Всі цілі, залізо зазнало мінімальних пошкоджень.

ось власне декілька фото ДТП, що було о 12 год, вибачайте за якість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні десь в 17:10 їхав по Гордіюк

стояло ДАІ, а за пару метрів від переходу, здається, Гольф

склалось враження, що когось збили там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні десь в 17:10 їхав по Гордіюк

стояло ДАІ, а за пару метрів від переходу, здається, Гольф

склалось враження, що когось збили там

Збили. На початку пятої туди примчалась на всіх парах із мигалками швидка і зупинилась там надовго. Далі не бачив, поїхав.

P.S. Той перехід небезпечний. На моїх очах авто на великій швидкості перевіряло дзеркалом руки/ребра старшого чоловіка, не зупинившись. І мати з дитиною, було, з-під коліс буквально вискочили. Притому пішоходи на переході НЕ ПОРУШУВАЛИ (різко не з'являлись, не вибігали, не затримувались і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас всі переходи де можна розігнатись небезпечні. Тому що завжди знайдеться м*к який буде летіти на шаленій швидкості клавши на ті переходи і пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас всі переходи де можна розігнатись небезпечні. Тому що завжди знайдеться м*к який буде летіти на шаленій швидкості клавши на ті переходи і пішоходів.
У нас всі нерегульовані переходи небезпечні, бо там зажди знайдеться м*к котрий думає що він Дункан Маклауд. А за "дальтоніків" я взагалі промовчу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги я відчував що знов виникне старий спор :)

В полеміку вступати не буду, але розкажу дві ситуації які відбулися на РЕГУЛЬОВАНИХ переходах.

1. Перехід через вул. Задворецьку біля WOG я переходжу на зелене (для пішоходів) світло, на вул. Рівненській зі сторони Київського майдану "водій" пропускає транспорт і різко з візгом шин рушає в поворот, в цей час я вже перейшов більше половини переходу, і цей м*к (надіюсь він ще свій стовп знайде), пронісся за півметра від мене, добре що, почувши як він рушає я відскочив назад.

п.с. і схожі ситуації там спостерігав ще не раз.

2. Перехід через проспект Волі біля вопаку в районі Київського майдану. Передімною стоять дві жіночки, загоряється зелене світло для пішоходів, вони починають переходити чрез секунди дві-три, і тільки вони ступили на перехід, відразу ж перед ними проноситься мерседес на шаленій швидкості в сторону центру, на ЧЕРВОНЕ для автомобілів світло. Почали б вони рухатись на мить раніше, і могла б статись трагедія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас всі переходи де можна розігнатись небезпечні. Тому що завжди знайдеться м*к який буде летіти на шаленій швидкості клавши на ті переходи і пішоходів.
У нас всі нерегульовані переходи небезпечні, бо там зажди знайдеться м*к котрий думає що він Дункан Маклауд. А за "дальтоніків" я взагалі промовчу.

Вобщім якщо два м*ка збереться разом на одному переході - один на авто а другий пішохід, от тоді отака вот дупа виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед водіїв є м*даки, не заперечую.

але якщо по Перемоги тітонька\дядечко\бабушка\дєдушка перебігає дорогу прямо навпроти напханої транспортом зупинки - це нормально?

а якщо ще й за собою волочить дитину? блін, до переходу 5 метрів - пропхай свою ср*ку трохи далі. важко? а не, я прорвусь, і пофік шо водій чуть не посивіє і півдня смикатись буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед водіїв є м*даки, не заперечую.

але якщо по Перемоги тітонька\дядечко\бабушка\дєдушка перебігає дорогу прямо навпроти напханої транспортом зупинки - це нормально?

а якщо ще й за собою волочить дитину? блін, до переходу 5 метрів - пропхай свою ср*ку трохи далі. важко? а не, я прорвусь, і пофік шо водій чуть не посивіє і півдня смикатись буде.

Ну аякже! Всі б ходили і їздили по правилах - закрили б тему "Сьогоднішня чергова ДТП" а то вже нє інтєрєсно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якщо переходити "зебру" тримаючи в руці якусь цеглину і всім виглядом показуючи що будь-якої миті ти готовий її жбурнути в перше-ліпше лобове скло, в радіусі 30 м мудаків, які клали на переходи, поменшає в рази.

Один такий вже відмивав свіжу 25% сметану із скла "Богдана". Штраф за проїзд на червоне (для нього) світло на шаленій швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якщо переходити "зебру" тримаючи в руці якусь цеглину і всім виглядом показуючи що будь-якої миті ти готовий її жбурнути в перше-ліпше лобове скло, в радіусі 30 м мудаків, які клали на переходи, поменшає в рази.

Один такий вже відмивав свіжу 25% сметану із скла "Богдана". Штраф за проїзд на червоне (для нього) світло на шаленій швидкості.

Ідея хороша. Кілька флеш-мобів на найважчих переходах допомогли б надовго "ШУМАхерам" відучитися влаштовувати гонки по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один такий вже відмивав свіжу 25% сметану із скла "Богдана". Штраф за проїзд на червоне (для нього) світло на шаленій швидкості.

а думалку перед тим включити?

Заляпане тобою скло -> обмежена видимість -> аварія, в якій крім того водія ще постраждали б пасажири маршрутки. Хто тоді був би винен?

Ти готовий взяти відповідальність за життя і здоров"я пасажирів, коли таке робиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заляпане тобою скло -> обмежена видимість -> аварія

Скло було бокове, і навіть не в передній частині автобуса. Тому водій мав гемор тільки з миттям. На такій швидкості як він мчав, зреагувати так щоб кинути в лобове було складно. Та він напевно і не одразу помітив що сталося. А оскільки дорога була пряма, широка (Перемоги біля Грибоєдова), добре освітлена, і, головне, абсолютно пуста (приблизно 23-24 година) то навіть якби і попав в лобове нічого страшного не сталося б (на крайняк пару розбитих носів у пасажирів). А от якби я був у навушниках чи розмовляв по телефону, чи випивший (читай ловив би гав там де не треба), і почав переходити на кілька секунд раніше, готовність брати відповідальність за чиєсь життя треба було б перевіряти у водія. До речі в протилежному випадку йому б також довелося екстренно гальмувати, читай розбивати носи пасажирам (не численим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі, він порушує правила, а відповідальність за життя і здоров"я пасажирів чомусь маю нести я? В будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі, він порушує правила, а відповідальність за життя і здоров"я пасажирів чомусь маю нести я? В будь-якому випадку.

тобто якщо водій маршутки проїхав на червоне світло, а ти йому вслід випустив чергу з кулемета, то винуватий все одно він?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі коли в черзі наступають на ногу, ти тільки плюєш на спину винуватому, чи одразу проламуєш череп?

обто якщо водій маршутки проїхав на червоне світло, а ти йому вслід випустив чергу з кулемета, то винуватий все одно він?

Дивлячись в чому винуватий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мені в черзі наступають на ногу, я просто про це повідомляю і прошу відійти чи типу того.

А давай я кожен раз у тебе буду кидати пакетом зі сметаною, як ти порушуватимеш правила, кидатимеш папірця на тратуарі і т д?

Боюся, сметани не вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...