Перейти до змісту

Куди поїхати на рибалку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

а як щодо Окорську (за смт Торчин ліворуч, за заводиком Нестле сісок, а там один поворот наліво), там щось ловиться зараз? раніше їздили на нічну рибалочку (донка, різінка, пружина наніч, поплавок вдень) і карпіків і лящів, линків навіть можна було допівсотні натягати вагою до 700 гр (+/-). Кілька років небув там, може хто їздив та поділиться? Доречі там безкоштовно було за моєї пам'яті і недалеко зовсім, а озеро (чи то ставок) огогошеньки який великий та глибокий.

Я то "любітєль" а сусід, профі, там карпів тягав таких що в дит.ванночку не влазили фізично (20-30 кг.) на донку висовував, ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Десь,я колись,вже інфу викладував за цей став. І хтось з юзерів Борди писав,що лапає там зимою окуня. Здається,20 чи 30 грн..Згадаю хто,відпишуся. Чи тему перелопатити "Гаразджа",там має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто може порадити куди поїхати на карася? Супер-пупер розмірів не треба, на ладошку саме то. Якщо платні то до 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горохівський район село Мирне, середній ставок в народі другий зараз немає власника тому безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vovka2516, вже цього року був? Розмір карася? Яке дно? (фідер чи поплавок) Сєтками місцеві балуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був позаминулої суботи --сиділи пів дня один карась грам на 200.в сусідів теж не солодко...але влітали і бонуси-карпікі від пів до кілограма. бачив багато притупленої (і дохлої)риби... немовби елекровудкою хтось прошов... ловили на прижини з куками....месні то суто на червяк..карп не прошаний там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити куди поїхати на карася? Супер-пупер розмірів не треба, на ладошку саме то. Якщо платні то до 50 грн.

Якщо на лодоню то їдьте в Радомишль на перший ставок. Задобетесь махати вудкою, фідером чи резинкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горохівський район село Мирне, середній ставок в народі другий зараз немає власника тому безкоштовно

Вже є власник.

Їхати не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхати не раджу.

Чому?

Ви запитали, де можна половити карася на долонь до 50-ти гривень, я вам дав інформацію.

http://board.lutsk.ua/topic/22654-radomishl/page__st__45#entry1053058541

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

arimantaras

мав трохи вільного часу вчора,зробив рибацький рейд.

Не знаю,чи за ті ставки мова в Гаразджі.Та все ж таки.

Керує тим господарством пан на ймення Леонід (номер телєпона має бути). Має на господарюванні два става. Той що лівіше на фото,рибалка 70 грн..Бесідка,відпочити - теж 70-ть. Там файно.Мангали є,та й людей завжди купа.

Інший,що по правій стороні теж платний.Правда там 150 грн. Але риби там нємєрянно.Карпікі по пів кіля лапаються,і карАсі по грм. 300-400. Коли під"їхав роздивитися водойму,сидів один рибацюга. Зійшов,побалакали.(Аж потім призналися :) .Кум мій! Так добре хрестили хлопа,що аж ледь згадали одне одного.Але то таке :) ) То при мені злапав 3 карася,таких толкових .Рибачив на тому,що за 150 грн.Був я пізно,десь об 20.00. Леонід дозволив,бо бесідку знімали на сусідньому на купу людей. Побалакали.Дав наводку на Лище. А що там було,відпишуся в іншій темі. :)

ЗЮ. Баня є на березі.Точно не скажу,але здається 150 грн. з тіла.Вроді 6 чоловік можна.

Вчора їздив з швагром на цей ставоу. що за 70грн.(так як кльову хорошого не було, платили по 35грн) рибаків тут було мало, а ось на тому що за 150грн., яблуку не було де впасти. На двох ми зловили 20 карасв, на ладошку. питив в рибаків як тут, то один казав що риби тут хватає і карпікі покльовують тільки не сьогодні. А ось на тому що ща 150 то там каже, що це Клондайк, вчора там клювало краще і карасі хвайні, + карпікі, каже що 1 чи 2травня там кльов був гогогого! якийсь рибак злапав 38кг риби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леонід,власник,дає ловити 10 кг..Заготівельників жене.Толковий чоловік,можна домовитися на рахунок оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все чув но такого "Якийсь рибак зловив 38кг.риби, ніколи))224bf1b662fdc0fabc93b957faac0eec.gif"]224bf1b662fdc0fabc93b957faac0eec.gif Одне питання накуя???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot,

Заготівельник

Да ради Бога, але це трохаd41545ee09b2077d1433bbe0adff01bc.gif , щеж треба так рибу любити1268f46e0bbc95ca24bf9e3339ed7711.gif"]1268f46e0bbc95ca24bf9e3339ed7711.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заплатив 150грн за рибалку, а заробив на тисячу...

хоча є і такі що самі вдома коптять, і продають-впихають у пивні точки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заплатив 150грн за рибалку, а заробив на тисячу...

хоча є і такі що самі вдома коптять, і продають-впихають у пивні точки.

Таки да, про це не подумав, реально можна заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би на час нересту взагалі заборонив вилов риби. Потім на осінь буду плакати та піднімати ціни бо нема риби, і розказувати як з їхніх ставів машинами вивозили рибу...

зараз трохи "продавців" поменшало, тижнів два тому варшавський, північний був всипаний рибою що продавали з рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би на час нересту взагалі заборонив вилов риби. Потім на осінь буду плакати та піднімати ціни бо нема риби, і розказувати як з їхніх ставів машинами вивозили рибу...

Ну ось, а я про що94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5.gif"]94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5.gif, про заробіток навіть і "задніх мислєй" не було"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...