Перейти до змісту

Куди поїхати на рибалку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

Завтра думаю їхати на рибалку. Ще не вирішив куди. Поділіться інформацією: хто де був, що ловив, що платив і тд. Тему пропоную розвивати щоб збільши шанс уникну марної трати часу нервів і бензину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Для цього є окремі теми про самі ставки, ну невже так важко перечатити пару сторінок, тим більше є що читати?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора-сьогодні товариш був у Ставищі. Каже, наловив півсадака, карасі та три карпуши (більший до 3 кг).

P.S. Зараз їдемо до нього на дачу жарити їх на мангалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього є окремі теми про самі ставки, ну невже так важко перечатити пару сторінок, тим більше є що читати?!!!

Я дивився ці теми. Актуальної інформації там або недостатньо або вона застаріла. По-перше ставків там не дуже багато, по-друге в багатьох темах останні повідомлення місячної, а то й річної давності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б також не відмовився від актуальної інформації.

Де можна було б зїздити на рибалку з ночівлею в радіусі 30 км від Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б також не відмовився від актуальної інформації.

Де можна було б зїздити на рибалку з ночівлею в радіусі 30 км від Луцька?

Горзвин. 40 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна в Шельвів.

Автор ж писав 30км, а не 50-60, це й "Довгошиї" стосуэться теж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдь в Довгошиї,там зараз такій кльов шо позабудеш обо всьом на свете)))

був там три рази, кльову майже немає. Тим більше місцеві "пацани" уже ставлять сітки-путанки та засипають щонеділі пшеницю подрібненну та ще щось, ніби було похоже на кукурудзу.

приїжджим рибалити як так не дозволяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/rubalka_tereshkivci заглянь сюди карася точно наловиш за карпа не обіцяю, хоча нерест вже майже пройшов то може буде клювати :0165::0151:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б також не відмовився від актуальної інформації. Де можна було б зїздити на рибалку з ночівлею в радіусі 30 км від Луцька?

Був в Радомишлі, 20 км. Там як завжди клює, але карась замалий. З 16,00 до 20,00 взяв біля 3 кг. Одного грамм на 600. Потім перебрав і половину випустив, залишив крупнішого. Якшо підкидати прикорм, підходить крупніший. Минулі роки вивозив по 5-7 кг.

Ідеальне місце для активної рибалки, коли хочеться просто потягати карася. Ціну казали 30 грн. але до мене ніхто не підходив. На вихідні певне поїду з самого ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/rubalka_tereshkivci заглянь сюди карася точно наловиш за карпа не обіцяю, хоча нерест вже майже пройшов то може буде клювати

а бабло беруть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на якому зі ставків Ви були? Чи там один ставок? На мапі коли дивитися то здається 4-5. Відмітьте будь ласка на мапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може Хтось щось чув про с.Промінь? Знаю що там є декілька ставків, правда останній раз був там десь років 10 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/rubalka_tereshkivci заглянь сюди карася точно наловиш за карпа не обіцяю, хоча нерест вже майже пройшов то може буде клювати

а бабло беруть?

Так 50 грн з брата... пиши в групу вконтакті там скоріше відпишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...