Перейти до змісту

Куди поїхати на рибалку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

Мого друга тато туди постійно їздить, зараз без карпа біля 2кг додому не вертається, рибалка там коштує 150грн за сутки.

А я чув що їх там 2 або 3 і є за 30грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Мого друга тато туди постійно їздить, зараз без карпа біля 2кг додому не вертається, рибалка там коштує 150грн за сутки.

А я чув що їх там 2 або 3 і є за 30грн.

Так, їх там три, ловлять на другому, про який я казав, і на третьому. На третьому беруть маленькі карасикі, і ротани :0168: , минулого року розводив там щуку, ловити її не давав. Тут є на форумі тема про Промінь, пошукайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав трохи вільного часу,скочив "в развєдку".

Острожець.

Для місцевих 20-ть грн.,для інших 40 грн. Під"їхав,сидів місцевий хлоп. Ловив на все,брало здебільшого на перловку. Карась на долоню (при мені одного дістав). В садку вже мав більше двох десятків.

post-11231-0-64670200-1402431926_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім крунув в Пугачівку.

Людей було мало. З Рівненської області,були з палаткою.Вони і сказали,що саме сьогодні відкриття сезону.Поки нічого не платили,ніхто не підходив.

Сиділи місцеві,з примітивними вудками.Вони казали,що день 50 грн.,доба-100 грн..Незнаю,чи так на справді.Але те що закидували за 2 м. від берега і мали пів садка карасів,факт.На власні очі бачив.Ловили на хробака.Карась,на долоню.

post-11231-0-65103900-1402432265_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав сьогодні на ніч поїхати в Острожець.Погода троха наламала.Не сильно хочеться киснути над вудками пів ночі.Завтра поїду,з обіду.З самого ранку толку немає.Трохи розсмокчуться рибацюги.Звіт з мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, відзвітую по Пугачівці!

Оказується, Zigorko з напарником підходив до мене! Ми луцькі, просто авто на рівенських номерах!!! Отже, приїхали ми на ніч, десь о 19.00!!! Я закинувся на на карася, мої хлопці на карпа і амура!!! Десь біля девятої прийшов сторож - заплатили 150 грн. за трьох за ніч (вартість ловлі день -50грн/чол,, + 50 на ніч., Сутки -100грн.) Пружина-пінопласт,кук і вбивця карася мовчить аж до 00.00год. І починає покльовувати карась, з ранку кльов став веселіший. Карп і амур мовчить весь час навіть не хлюпнеться. Ловили ми до 9.00 ранку., продовжувати не хтіли так як більший риб не ловився. Результат в мене 10кг. карася розміром від 100г до 400г. В моїх хлопців, які сиділи на карпа 2кг карася, які клюнули на карпові снасті-горох, пружина-смоктуха, мішечки. А більший риб не хтів клювать. Риба майже чиста(десь 5 карасів було з почервонінням).Фото улову не робив. Висновок, якщо поїхати половити карася то можна їхати... От якось так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, я був по справах в Острожці, там став якби в центрі села, а зверху..над ставом стоіть тубдиспансер, з якого я думаю майже все може стікати в ставок - не страшно там ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p><p>Привіт,ще раз.)))

Знаю,на рахунок тубдиспансера.Рибачу,час від часу,там давненько (в мене мама з тих країв.З Радянського.Рибалка там жирна,але 150 грн..Як на мене,то занадто).Риб нормальний.Правда два роки тому в рибі був кліщ,чи вош рибна.Незнаю,як по науковому.

Зрештою.В Теремно стоїть братське поховання 2-ї світової.І берег постійно підмивається,і палочку там знаходили.Типу...Ще зі школи пам"ятаю,люди говорили.А ще там рибу лапають.)

І навіть в Сапалаївці линків ловлять...Зрештою справа індивідуальна.Я-їду завтра.Кожен для себе вирішує сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав я в Острожець,доїхав тільки до Лище.Карась на палець і на пів долоні. Коте буде задоволений :) . Один попався меньш-більш.

post-11231-0-30746800-1402864434_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня. Підкажіть куда завтра можна їхати ? Хто де був ,чи збирається . Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу зараз в Пугачівці,з ночівлею.Поки глухо :( Один окунь,на палець на 3-ох.Хоч би на уху піймати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу зараз в Пугачівці,з ночівлею.Поки глухо :( Один окунь,на палець на 3-ох.Хоч би на уху піймати...

Не перейматися ,зловив і на руху і до дому...!!! підпишуть завтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто?

Вибачаюсь. Писав з телефону, а там т9.Кажу, що зловите , ще й до дому хватить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу зараз в Пугачівці,з ночівлею.Поки глухо :( Один окунь,на палець на 3-ох.Хоч би на уху піймати...

цікаво як далі все розвивалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк.Лажа повна.В 10 ранку вже вдома.На 3-ох,від сили десяток карасів.І у всіх так.50 грн. заплатили з ночі,при умові,що доплатимо 50 якщо буде ранішній кльов.Був ранішній галяк!Сердитий,як пес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробували розвідати озеро в Окорську. Машиною під'їхати вдалося тільки у двох місцях - перше зі сторони Володимира, а друге зі сторони Луцька. На першому можна тільки покупатись, а на другому є кладка і купа бажаючих поплавати! Приїхавши в шостій годині вечора довелося чекати дві години поки порозходяться люди. Закинули 4 донки та 2 поплавка. До того часу коли стемніло результат - одна верховода для кота. Ловили на хробака, мастиру, манку та опариша. Враження таке, що туди треба їхати на пікнік, а не на рибалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від людей, що рибу в Бурятині спеціально підкормлюють, щоб у риболовів був мінімальний улов. Так мабуть роблять і на інших платних ставках. Так що задумайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Боремель треба їхати або в Липу, обов*язково з човна. Спінінг + пару вудок на живця (живчик завжди рулить). Риб обов*язково буде.

Мені з Люб*язя передавали на хрестини рибу то з 12 щук тільки в 1 !! не було в животі рибки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, рибацюги?!?!?! Хоч і ще далеко, але... Хто куди на вихідні на день рибака, га??? НЕ морозьтесь!!!!

Признаюсь перший: приплановував до Линова, але тепере :0166: (це я йому), вангування моє справдилось.

Два варіанта: на Стир запрошують, а другий - я ще не придумав :_07:

За Пугачівку Зігорко писав - відпадає, за Дорогостаї Брукс писав - танунах їх з їхніми 130 грн.

Ітого: «А где клюёт? А как клюёт? А кто клюёт? А вот так клюёт?».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, рибацюги?!?!?! Хоч і ще далеко, але... Хто куди на вихідні на день рибака, га??? НЕ морозьтесь!!!!

Признаюсь перший: приплановував до Линова, але тепере http://board.lutsk.u...entry1053097907, :0166: (це я йому), вангування моє справдилось.

Два варіанта: на Стир запрошують, а другий - я ще не придумав :_07:

За Пугачівку Зігорко писав - відпадає, за Дорогостаї Брукс писав - танунах їх з їхніми 130 грн.

Ітого: «А где клюёт? А как клюёт? А кто клюёт? А вот так клюёт?».

Стир. Шашличок, пивко, копчена рибка (якщо зловлю), і одна, максимум дві палки з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...