Перейти до змісту

Куди поїхати на рибалку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

то що - відпускати не можно рибу? Бо мені навіть і три кіло риби не потрібно, не кажучи про 15....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

то що - відпускати не можно рибу? Бо мені навіть і три кіло риби не потрібно, не кажучи про 15....

тихенько, щоб ніхто не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Боголюбах на тому що далі за лікарнею. Кльов кльовий, карась різний, трапляється такий грам на 300-400. Зловити можна багато. Клює на все, але я ловив на перловку. Я то думав там безплатно, але прийшов чувак, каже, давай бабло. Я, зсилаючись на Водний кодекс Україна, сказав що маю право ловити рибу, якою ставок не зариблювався, і взагалі я не знаю, чи став орендований і попросив пояснити, за що саме я повинен платити. Чувак каже, за рибалку. Коротше, так ми трохи покричали один на одного, полякав мене охоронною фіірмою, мафією і т.д. Я сказав, хай з охороною визиває зразу і мєнтов, і вони хай пред'являють мені якісь обвинувачення. Посидів ще після того години три, так ніхто і не приїхав.

Цікавить взагалі схема: на основі чого я повинен платити за рибалку на орендованому ставку; які документи, з якими я можу ознайомитись на місці рибалки, підтверджують те, що став орендований і що я повинен платити за вилов риби. А то в нас це все дуже просто: приходить чувак, якого ти вперше бачиш, і ти йому даєш гроші. А хто він і на основі чого іх отримує, неясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУУРРРААА!!!!!!!! Всім великий привіт, нарешті я зареєструвався, тепер і я з вами в "темі" тоже хочу з вами про рибалку балакати,і не тільки балакати а щей дізнаватися багато нового,а також зі своїм ділитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в адреналіні наловив карасів по грам 200 десь кіло 3 3.5 та карп бере 100 грн. за день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Боголюбах на тому що далі за лікарнею. Кльов кльовий, карась різний, трапляється такий грам на 300-400. Зловити можна багато. Клює на все, але я ловив на перловку. Я то думав там безплатно, але прийшов чувак, каже, давай бабло. Я, зсилаючись на Водний кодекс Україна, сказав що маю право ловити рибу, якою ставок не зариблювався, і взагалі я не знаю, чи став орендований і попросив пояснити, за що саме я повинен платити. Чувак каже, за рибалку. Коротше, так ми трохи покричали один на одного, полякав мене охоронною фіірмою, мафією і т.д. Я сказав, хай з охороною визиває зразу і мєнтов, і вони хай пред'являють мені якісь обвинувачення. Посидів ще після того години три, так ніхто і не приїхав.

Цікавить взагалі схема: на основі чого я повинен платити за рибалку на орендованому ставку; які документи, з якими я можу ознайомитись на місці рибалки, підтверджують те, що став орендований і що я повинен платити за вилов риби. А то в нас це все дуже просто: приходить чувак, якого ти вперше бачиш, і ти йому даєш гроші. А хто він і на основі чого іх отримує, неясно.

взагалі згідно закону на любій водоймі має бути місце для любитильського лову риби, а саме на одну вудку з одним гачком якщо водойма орендована, і правила ловлі мають бути оприлюднені. Я так само спорив з орендаторами в прилуцьку баааааагааато було крику, та я всеодно неплатив, звісно якщо ставок викопано власнеоруч то мусиш заплатити.

http://kolo.poltava.ua/2013/04/06/novij-zakon-pro-ribalstvo-rozshirit-prava-poltaciv-orendariv-stavkiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в адреналіні наловив карасів по грам 200 десь кіло 3 3.5 та карп бере 100 грн. за день

Пропоную Вам створити окрему тему про водойму "Адреналіну", бо Ваші пости про цей ставок вже по всьому форуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)

був в адреналіні наловив карасів по грам 200 десь кіло 3 3.5 та карп бере 100 грн. за день

Пропоную Вам створити окрему тему про водойму "Адреналіну", бо Ваші пости про цей ставок вже по всьому форуму...

просто там дійсно класно) пішов собі у штам замовив бутербродика 250 горілочки тобі це все принесуть до ставочка де рибачиш) сервіс!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо реально там шось ловиться????...а то тікі даний користувач пише шо ловить...і то без фото....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо реально там шось ловиться????...а то тікі даний користувач пише шо ловить...і то без фото....

ловиться реально. ось підтвердження http://afisha.lutsk.ua/entertainment/stavok-v-adrenalin-siti

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте куди поїхати на нормального карася, на рибалці вже місяць не був, незнаю куди їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте куди поїхати на нормального карася, на рибалці вже місяць не був, незнаю куди їхати.

Блін теж саме хотів запитати, також хочю на карася посидіти, але де фіг-його знає.Бажано десь до 30км. і до50гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте куди поїхати на нормального карася, на рибалці вже місяць не був, незнаю куди їхати.

Блін теж саме хотів запитати, також хочю на карася посидіти, але де фіг-його знає.Бажано десь до 30км. і до50гр.

На Стир, хлопці, (густера, підлящик, плотва), а на 50 грн пляшку візьмете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте куди поїхати на нормального карася, на рибалці вже місяць не був, незнаю куди їхати.

Блін теж саме хотів запитати, також хочю на карася посидіти, але де фіг-його знає.Бажано десь до 30км. і до50гр.

На Стир, хлопці, (густера, підлящик, плотва), а на 50 грн пляшку візьмете :)

Ось, ось напевно сама правильна підсказка,))))))))))))))))))))))да ти напевно правий треба подумати.

Да до речі хто і коли був у Коршеві, шо там зараз підскажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть будь-ласка хто був детальніше (як доїхати, ціна, обстановка):

1) Губин

2) Цегів

3) Озеро в Окорську

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні був в Гаразджі, бачив сиділи рибаки на ставку що за дамбою, цікаво що ловлять, можливо хто знає??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго всім вечора!

Хлопці, хто буває у Шепелі, по чому там зараз порибачити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

arimantaras

мав трохи вільного часу вчора,зробив рибацький рейд.

Не знаю,чи за ті ставки мова в Гаразджі.Та все ж таки.

Керує тим господарством пан на ймення Леонід (номер телєпона має бути). Має на господарюванні два става. Той що лівіше на фото,рибалка 70 грн..Бесідка,відпочити - теж 70-ть. Там файно.Мангали є,та й людей завжди купа.

Інший,що по правій стороні теж платний.Правда там 150 грн. Але риби там нємєрянно.Карпікі по пів кіля лапаються,і карАсі по грм. 300-400. Коли під"їхав роздивитися водойму,сидів один рибацюга. Зійшов,побалакали.(Аж потім призналися :) .Кум мій! Так добре хрестили хлопа,що аж ледь згадали одне одного.Але то таке :) ) То при мені злапав 3 карася,таких толкових .Рибачив на тому,що за 150 грн.Був я пізно,десь об 20.00. Леонід дозволив,бо бесідку знімали на сусідньому на купу людей. Побалакали.Дав наводку на Лище. А що там було,відпишуся в іншій темі. :)

ЗЮ. Баня є на березі.Точно не скажу,але здається 150 грн. з тіла.Вроді 6 чоловік можна.

post-11231-0-97128600-1398714402_thumb.j

post-11231-0-17802800-1398714452_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...