Перейти до змісту

Куди поїхати на рибалку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

=)перший раз бачу що там стікі ставків...знаю тікі про табірний,і той що за лісом,вїжати потрібно через шлагбаум того року теж було 70 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну і хто куди завтра? Може були десь днями - коліться. А то я вже моцк поламав куди б то поїхати на рибів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А в мене моцк в роздуміях що робити на вихідні??? :sq_ye: Це http://sinoptik.ua/п...луцк/2014-05-31, це http://www.gismeteo....y/daily/4928/2/ і це http://www.meteoprog...eather/Lutsk/#5, ну й тут http://www.rubhoz.com/lutsk

В кого які варіанти?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, надумав хтось кудись?!?!?!

Ще в понеділок думав зганяти на Линів. Зараз уже немає можливості - син родився! Так що ну її нах ту рибу, нехай погуляє )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз уже немає можливості - син родився!

Опта!!! тему створюй-лови вітання!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З п"ятниці на суботу буде відкриття в Городищі ставку. Це той що за Чаруковом. Плата 100 грн, вроді як, бо власник там любить ділити. Для своїх одна плата, для приїзджих інша)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З п"ятниці на суботу буде відкриття в Городищі ставку. Це той що за Чаруковом. Плата 100 грн, вроді як, бо власник там любить ділити. Для своїх одна плата, для приїзджих інша)).

Плануєте їхати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от не получається, працюю в суботу ((. Тесть з швагром мають бути. Удочкі свої віддав їм )). Хоть так прийму участь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от не получається, працюю в суботу ((. Тесть з швагром мають бути. Удочкі свої віддав їм )). Хоть так прийму участь.

Напишіть звіт, якщо не тяжко. Що там за риб :0168: плаває, чи клює :0048:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 червня відкриття риболовного сезону в Григоровичі, хто буде ?

Вже 8? мало ж бути з 6 на 7

-=Mr.BrooX=-, а шо там за ставки?

Григоровичі це те саме Городище:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офф...

Ой, хлопаки, і платинова рибалка зараз получається!!! Витрати (пальне, продукти, сигарети, пиво і покрепше, а якщо якісь крила або ж шашлик і т.д.)+заплатити за ставок = купонів около 3-х ста. Чи вкогось якось по-другому?))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офф...

Ой, хлопаки, і платинова рибалка зараз получається!!! Витрати (пальне, продукти, сигарети, пиво і покрепше, а якщо якісь крила або ж шашлик і т.д.)+заплатити за ставок = купонів около 3-х ста. Чи вкогось якось по-другому?))).

Ніщебродський варіант: лісапєт, Стир, накопаний хробак, тьощина самогонка - вийде нідорага.

Але таки да - куди їхати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офф...

Ой, хлопаки, і платинова рибалка зараз получається!!! Витрати (пальне, продукти, сигарети, пиво і покрепше, а якщо якісь крила або ж шашлик і т.д.)+заплатити за ставок = купонів около 3-х ста. Чи вкогось якось по-другому?))).

Ну я то десь в дві сотні вкладаюсь, напевно менше п'ю того шо покрепше, та і не курю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я то десь в дві сотні вкладаюсь, напевно менше п'ю того шо покрепше, та і не курю :)

такіда, пивасік і цигарки витягують чимало грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто,що чув. Куди краще поїати на рибалку???

Шота про Промінь багато балачок, ось і я задумався можливо податися,але не знаю куди?як? і за скільки?Хто в курсі діліться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого друга тато туди постійно їздить, зараз без карпа біля 2кг додому не вертається, рибалка там коштує 150грн за сутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...