Перейти до змісту

Запрошуємо на семінар з поплавочної ловлі


Lovetstiney

Рекомендовані повідомлення

ех, жаль, що не після обіду :( Ібо на роботі :( Заради спортивної цікавості, цікаво було б послухати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

ех, жаль, що не після обіду :( Ібо на роботі :( Заради спортивної цікавості, цікаво було б послухати

Буде цікаво. Треба відпрошуватись ))) Робота буде й після вихідних )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Lovetstiney сказал:

Треба відпрошуватись )))

мені нема в кого відпрошуватись )) бо працюю сам на себе )) Посеред базарного дня, закрити контейнер..... ну сам розумієш :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

мені нема в кого відпрошуватись )) бо працюю сам на себе )) Посеред базарного дня, закрити контейнер..... ну сам розумієш :) 

Розумію. Хіба хто підмінить ? Доречі, якщо є можливість, такий самий семінар скоро в Рівному. Може співпадуть там хоч зірки і можливості ))) Можу уточнити коли в Рівному семінар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Selbeor сказано:

При нагоді спитайте коли в Луцьку магазин Flagman відкриють)

Ок. Запитаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Lovetstiney сказал:

Розумію. Хіба хто підмінить ? Доречі, якщо є можливість, такий самий семінар скоро в Рівному. Може співпадуть там хоч зірки і можливості ))) Можу уточнити коли в Рівному семінар.

В Рівне буде лінь їхати, тим більше після роботи. Вихідний лише понеділок, а в цей лень навряд чи хто буде симінар проводити, по будь чому :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.12.2019 at 01:20, MANJAK11 сказано:

В Рівне буде лінь їхати, тим більше після роботи. Вихідний лише понеділок, а в цей лень навряд чи хто буде симінар проводити, по будь чому :D

 

Семінар м. Рівне . Будемо раді всіх бачити на семінарі в Луцьку.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 04.01.2020 at 21:47, Selbeor сказано:

Як пройшов семінар? За магазин питали?

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2642716012464365&id=100001779754098&fs=0&focus_composer=0&ref=bookmarks

 

За магазин просто вилетіло з голови. Семінар був дуже цікавим, було багато питань і відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по фото, як мінімум двох присутніх знаю особисто )) При зустрічі треба буде попитати, що цікавого розповідали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Судячи по фото, як мінімум двох присутніх знаю особисто )) При зустрічі треба буде попитати, що цікавого розповідали ))

Тебе лише поплавок цікавив? Бо скоро буде ще по фідеру:

Цитувати

Сергей Петухов:

Всім привіт! 18 січня 2020 р. в маг.Carp Time відбудеться семінар для любителів фідерної ловлі «Фідер і не тількі» Початок об 11-00. Для тих, хто не зможе бути присутнім, буде он-лайн трансляція»

 

Хоча, ти ж всеодно не зможеш піти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...