Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Луцька Ягідка сказано:

Маємо проблеми та втрачений зуб після відвідин стоматології СВ. Аполонія на Відродження туди ТОЧНО НЕ РАДЖУ ЙТИ!!!! 

А як же піар  ) Така реклама і повз касу.

Ну а втрачений зуб це досить серйозно. Вони ж повинні нести якусь відповідальність за ті медичні послуги, які вони надають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 3 тижня потому...
On 7/16/2018 at 1:30 PM, pashabyvolia said:

та Матюшенка Віталія (хірург). Задоволений, чув інші люди також хвалили.

 

Матюшенко приймає на Волі чи на Бандери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yu2007 сказано:

Матюшенко приймає на Волі чи на Бандери?

якщо нічого не змінилось - то мав би біля цума.

можна уточнити - реєстратура на Бандери 72-30-50

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
On 18.07.2018 at 17:38, emelka сказано:

 


стоматологія Дентіка вул. Дмитра Іващенка, 1-а (навпроти ресторану Срібні лелеки)
лікувала і реставрувала зуби тут цієї весни - задоволена результатом.
прайс послуг тут

А в мене з Дентікою не склалося. Лікував лікар Сергій ( прізвище не запамятала), запломбував канал з недовидаленим нервом. За три тижні постійного болю і очікування ,що має перестати боліти, сказав: Якщо хочете - я розпломбую канал, може допоможе..... Від подальшого лікування відмовилася. Звернулася до іншого лікаря, Сахненка Артема, який розпломбував канал, добив нерв, і запломбував його знову. Все швидко, якісно, і дуже дорого) 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, lkot2011 сказано:

А в мене з Дентікою не склалося. Лікував лікар Сергій ( прізвище не запамятала), запломбував канал з недовидаленим нервом. За три тижні постійного болю і очікування ,що має перестати боліти, сказав: Якщо хочете - я розпломбую канал, може допоможе..... Від подальшого лікування відмовилася. Звернулася до іншого лікаря, Сахненка Артема, який розпломбував канал, добив нерв, і запломбував його знову. Все швидко, якісно, і дуже дорого) 

шкода, що так вийшло, що з вини лікара така помилка!
добре, що зуб зберегли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
4 хвилин тому, Oli сказано:

Хтось лікував в міських? Волі

Волі - однозначно, мож пощастило, але, ну дуже приємна лікар трапилась, ставила пломбу дитині :smile-zachot:

не пам'ятаю прізвища (просто прийшов в реєстратуру, спитав до кого звернутись - от так і потрапив до неї)

та й ціна, просто шара - рентген і 2 уколи + тимчасова пломба = менше 200 грн. Потім, десь так само, коштувала полімерна (точно не знаю, бо вже не я водив)

P.S. Рентген - трохи довго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Волі - однозначно, мож пощастило, але, ну дуже приємна лікар трапилась, ставила пломбу дитині :smile-zachot:

не пам'ятаю прізвища (просто прийшов в реєстратуру, спитав до кого звернутись - от так і потрапив до неї)

та й ціна, просто шара - рентген і 2 уколи + тимчасова пломба = менше 200 грн. Потім, десь так само, коштувала полімерна (точно не знаю, бо вже не я водив)

P.S. Рентген - трохи довго.

 

 

Дяк. Коли це було?

 

Рентген 40грн, друкують відразу на принтері, фотопапір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиждень тому

нарахунок рентгену, що довго, я мав на увазі - чергу, а не процес )) та й п'ятниця була, після 18-ї

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Лікував недавно біля нової лінії зуби. Норм ціни і якість. А то пломби по тисячі, півтори і більше мене трохи напрягають.
МОже кому цікаво. ПОворот перед коледжом культури і мистецтв
0502645903 Дроботько Володимир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Dima4s сказал:

А то пломби по тисячі, півтори і більше мене трохи напрягають.

І скільки пломба в Дроботька?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

І скільки пломба в Дроботька?)

500 заплатив без лікування каналів. за канали не знаю. в мене вилетіла стара пломба і треба було швидко замінити поки не розмяк зуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зараз, під час карантину, десь працює якийсь стоматолог, ніхто не чув? Бо той карантин ще невідомо коли закінчиться, а зуби не чекають...

 

ПиСи: оце читав

Цитувати

Розповіли, чи можна потрапити на прийом до стоматолога у Луцьку в умовах суворого карантину.
Про це стало відомо у середу, 18 березня, на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради.
Так, члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення про те, що стоматологи прийматимуть пацієнтів лише з різким болем.
На час карантину КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» та КП «Луцька міська дитяча поліклініка» надаватимуть стоматологічну допомогу виключно в ургентному порядку. Усі планові лікування проводитимуться після завершення обмежувальних заходів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, jack74 сказал:

Зараз, під час карантину, десь працює якийсь стоматолог, ніхто не чув? Бо той карантин ще невідомо коли закінчиться, а зуби не чекають...

 

ПиСи: оце читав

 

і як вам лише не соромно думати про стоматолога під час карантину і наражати його на можливу небезпеку?

 

зараз всякі жені і тому подібні вам понаписують

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, paksivatova сказано:

зараз всякі жені і тому подібні вам понаписують

Ти думай, що пишеш. Бо той допис може виявитися останнім на Борді

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ти думай, що пишеш. Бо той допис може виявитися останнім на Борді

ти ж здатністю думати не завжди користуєшся :g13:

 

чи що попові можна,то попаді зась?!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, paksivatova сказано:

ти ж здатністю думати не завжди користуєшся :g13:

 

чи що попові можна,то попаді зась?!

Я про перехід на особистості. Ніде я не писав "якась / всякі там Паксіватова". Тому раджу утриматися від подібного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Я про перехід на особистості. Ніде я не писав "якась / всякі там Паксіватова". Тому раджу утриматися від подібного.

 

слушаю и повинуюсь 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, paksivatova сказано:

і як вам лише не соромно думати про стоматолога під час карантину і наражати його на можливу небезпеку?

сарказм розумію, але...

Цитувати

Антон Василюк, власник клініки «Стоматологія Василюка»:

В нас є усі необхідні засоби захисту. Взагалі варто розуміти: стоматолог і так розглядає кожного пацієнта, як потенційно хворого! Не знаєш, чи є у пацієнта гепатит, чи ВІЛ/СНІД… А коронавірус проти цих хвороб - дріб'язок.

Тим паче, коли наприклад йдеться про стерилізацію інструментів: вона на найвищому рівні у приватних клініках. Бо ми тут остерігаємось усіх хвороб, а не лише коронавірусу, який, на відміну від, наприклад, гепатиту,  гине у перші ж хвилини дезінфекції.

Тож я вважаю, що хворих з гострими станами ми повинні лікувати навіть в умовах карантину. Поки відтягуємо усі болі медикаментозно, але довго так протягнути навряд зможемо. Ми все ж таки лікарі... 

- цілком поділяю ці слова. 

А ота дебільна показуха з намордниками і миттям асфальту нафіг нікому не потрібна. ІБД лише

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був щойно на по,Волі в міській поліклініці.

Сподобалось,на вході килимок просякнутий антисептиком,зручний санітайзер,видають всім бахіли,персонал крім масок у марлевих шапочках на волосся.

До речі жінки та дівчата з довгим розпущеним волоссям переносять та приносять додому вірусні та мікробів неміряно.

Так що мусульмани трохи праві в дечому.

Черговий лікар працює,телефон маю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, jack74 said:

А ота дебільна показуха з намордниками і миттям асфальту нафіг нікому не потрібна. ІБД лише

 

Де пропадав? Через твою відсутність @Nokian тебе вже в агенти фсб записав)))

On 3/24/2020 at 7:30 PM, Nokian said:

Згадується  Стрєлков-Гіркін теж все в Україну на історичні реконструкції їздив .

Походи сєпари через ,,історичну ,, тему шукають один одного.

І де то подівся Джек 74?

Любитель старих фотографій.

Хтось його знає?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Черговий лікар працює,телефон маю.

  та з тією поліклінікою і черговим лікарем ясно - якщо нестерпний біль, то вирвуть :) Мене ж цікавлять стоматологи, які "ремонт" роблять, поки ще біль незначний

Але дякую, буду мати на увазі

 

44 хвилин тому, yu2007 сказано:

Де пропадав? Через твою відсутність @Nokian тебе вже в агенти фсб записав)))

:) ну, це буде офтопом тут :) Запитуй десь в іншій темі ;) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви як діти,я прийшов і відреставрувати пломбу.

Реально гострий край різав слизову.

Показання для екстреного випадку є.

Ціни помірні.

Ну якщо знаєш потрібних людей,то це завжди плюс.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...