Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте хорошего стоматолога, либо хорошую клинику.

Цена впринципе значения не имеет (на здоровье економить не стоит :D ),

но неплохо бы указать примерные расценки.

И вобще у кого кто лечти зубы, а к кому не стоит ходить. Думаю, будет полезно

взять на заметку всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3-25-64

Победы 3

замечательно делают

расценки не знаю, потому как единично ничего не делаю, а сразу то, другое, третье

но, приемлемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моєї бухгалтерші свекор зуба, який зломався, на супер-клей приклеював кілька разів. Дешево і сердито :D

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-25-64

Победы 3

замечательно делают

расценки не знаю, потому как единично ничего не делаю, а сразу то, другое, третье

но, приемлемо...

конкретно к кому?

моєї бухгалтерші свекор зуба, який зломався, на супер-клей приклеював кілька разів. Дешево і сердито ;)

еп-ти економный мужик :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, ми всією фірмою під столами сиділи коли вона це розказувала :D

До того ж, він людина далеко не бідна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-25-64

Победы 3

замечательно делают

расценки не знаю, потому как единично ничего не делаю, а сразу то, другое, третье

но, приемлемо...

конкретно к кому?

любой из докторов там на уровне.

я стараюсь записываться к Юрию Ивановичу

но если "чистить камень", то там другой спец. вроде Игорь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень рекомендую ТЗОВ "Стоматология", что на Киевской, за магазином ТехноПлюс. как терапевта советую Шубину Марию Ивановну, как хирурга и протезиста - Профатилова Владимира Григорьевича. цены по луцким меркам вполне умеренные, и есть свой рентген в том же здании.

ps. 08:00 - 19:00, тел регистратуры : 47477

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как хирурга и протезиста - Профатилова Владимира Григорьевича.

вот только не этого... :)

или тебе Kaccatuk чем-то насолил?

я после наращивания этим "протезистом" зуб таки переделывал...

ему только ноги протезировать после этого :(

ЗЫ: Shkoder, ты ж вроде говорил, что и сам в нем разочаровался?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

несколько лет назад он серьезно сдал после определенных событий, но сейчас все снова супер. последний мост, который он мне ставил выше всяких похвал. imho, даже лучше, чем оригинальные зубы :mdr: поэтому советую

нарастить зуб лучше все-таки у Шубиной, конечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша поліклініка "Протезист", біля готелю профспілок на Відродження 26Б, тел. 712842. Рекомендую Лесю Несторівну. Лікар хоч і не з дешевих (десь гривень 200-300 одна пломба, приблизно), но зато лікує прекрасно. Більше там нічого не робив, тому остальних лікарів не знаю. Мої знайомі там робили собі метало-кераміку, теж дуже задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проспекте Молоди, ближе к "Гостинцу", есть стоматологический кабинет. Там ищите Иванну Ивановну (вот не помню фамилию, сорри). Я за глаза называю её "Коперфильд", она когда-то за 2 часа (больше у меня просто не было времени) слепила мне на пустом месте два зуба. Поверьте, это может далеко не каждый стоматолог... Кстати, это было 2 или 3 года тому назад. Оба зуба все еще на месте :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до позитивних коментарів відносно протезиста - з мого досвіду з стоматологами можу згадати:

1. Стоматолог - Левчук Галина Володимирівна (поліклініка на Суворова)

2. Якщо треба видалити , Левчук Леонард Леонідович (клініка Протезист)

3. Ортодонт (брекети, пластинки, і т.д.) - Макаричева Марія Юхимівна (дитяча поліклініка за універмагом)

4. Протезист - Лазар Руслан Ярославович (клініка "Протезист")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванчук Наталія Львівна приймає на Суворова в 24 кабінеті. Жінка зараз лікує в неї зуби - робить дуже якісно, гарне відношення. помірні ціни. Сам в неї прохожу профілактичний огляд, знімаю тощо. Рекомендую. Правда до неї записатися дуже проблематично - черга на місяць вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 Шубина. Вже років 10. Памятаю ще коли вона робила пломби "Советські". Але навіть їх робила непогано.

3.ЬІ. Першу керамічну пломбу ставив 8 років назад (якраз школу закінчував). Зніс її рік назад із-за того що зявилась шороховатість. Так що саме цікаве, пломбу дуже довго висверлювала сама ж Шубіна і питала - хто мені її таку "падлу крепку" поставив?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до позитивних коментарів відносно протезиста - з мого досвіду з стоматологами можу згадати:

1. Стоматолог - Левчук Галина Володимирівна (поліклініка на Суворова)

2. Якщо треба видалити , Левчук Леонард Леонідович (клініка Протезист)

3. Ортодонт (брекети, пластинки, і т.д.) - Макаричева Марія Юхимівна (дитяча поліклініка за універмагом)

4. Протезист - Лазар Руслан Ярославович (клініка "Протезист")

Сьогодні побував в протезисті. ріспект. до цього був на просп. волі - це піздєц без перепрошую: лікар дезинфікує інструмент з балончика, в якому давно кінчилася рідина, а тільки повітря йде. Той же лікар - колупається в мене в роті рукою, заходить з вулиці якийсь його знайомий - лікар вітається з ним ЗА РУКУ ТІЄЮ Ж РУКОЮ, якою щойно длубався в моєму писку і знову тягне руку до мого рота... прізвища його я не запамятав, і не хочу.

Ще сходив на лесі Українки в приватний кабінет над антикварним магазином. по знайомству. так по знайомству вийшло вирвати зуб вдвічі дорожче, ніж в протезисті.

колись мені рвав зуб один хірург - не пригадую, як звати, по-батькові Тингізович. чудово вирвав, недорого взяв, проінструктував, ще й дзвонив цікавився, як самопочуття.

В протезисті сьогодні був у Левчука - всі мої знайомі кажуть: зачотний док. Навіть мій тесть (теж хірург) до Левчука ходить. Так що протезист - це єдина в Луцьку клініка, де мені здається, якість гарантовно. Заводять медичну карточку, підписують з тобою договір. Поки ти там - відчуваєш себе в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво звучить, коли кажуть "постійно в нього лікую зуби" :) А нема так, що не "постійно", а один раз і назавжди? :)

Доречі, хто писав "ціни невисокі" чи "помірні", напишіть приблизно скільки це!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно "протезист"! сервис отличный!

лет 6-7 назад лечил два зуба у Леси Нестеровны, фамилию не помню. тогда это было для меня дорого, но нисколько не жалею что не поскупился :lol:

А лет 5 назад лечил у Ходан Оксаны Андреевны, нареканий нет. грызу орехи :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
На проспекте Молоди, ближе к "Гостинцу", есть стоматологический кабинет. Там ищите Иванну Ивановну (вот не помню фамилию, сорри). Я за глаза называю её "Коперфильд", она когда-то за 2 часа (больше у меня просто не было времени) слепила мне на пустом месте два зуба. Поверьте, это может далеко не каждый стоматолог... Кстати, это было 2 или 3 года тому назад. Оба зуба все еще на месте :)

з 4-х пломбованих пані Іванною зубів через, 2.5-3 місяці 2 з них мені змушені були вирвати (причому, яку гарантію щей на пломби дають), а ще через півроку(можливо 7 місяців) вирвали третій. 4-й зуб недавно перепломбував із-за зносу пломби. Пломби ставила вона фотополімерні дорогі. Якби я поспішно не викинув знімки і забрав ці вирвані зуби справа була б в суді. Прізвище Коломієць чи Коломиєць здається. От вам і дорогий спеціаліст мля.

В цій же "клініці" приблизно в той же час лікував зуба мій старший брат який приїхав в Луцьк погостювати на тижні 2 здається. Лікував його напарник (в одній зміні мабуть були) Іванни, незнаю як звати, та відмінні риси - окуляри на носі. Так цей "герой" запломбував йому повітря внаслідок чого зуб також чуть не вилетів. Київські стоматологи, по словам брата, назвали їх народними умільцями і трохи посміялись. Зартимався б він з лікуванням на півтора-два тижні також позбувся б зуба.

це все відбувалось також 2-3 роки назад в осінній період.

Змінено користувачем Voovan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно робив 2 зуби в Шубіної Олени Іванівни в стоматології на Кременецькій. Робота була досить непростенька, в незручному місці. Та й зуби в мене не подарок :-( Але зробила все досить швидко і якісно. Правда перед цим довелося прочекати своєї черги пів години, хоча й прийшов за попереднім записом.

За два зуби заплатив 185 грн. Ставили фотополімерні пломби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж десь 2 місяці назад лікувався у Шубіної. Зуб був дуже проблемний: двічі ставили тимчасову пломбу, прочищали канали і рентген робили, а тажож титанового штифта мені загнала в зуба :D. Заплатив за це все 250 грн.

Але зараз все гаразд, її роботою дуже задоволений, Шубіна відмінний спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
очень рекомендую ТЗОВ "Стоматология", что на Киевской, за магазином ТехноПлюс. как терапевта советую Шубину Марию Ивановну, как хирурга и протезиста - Профатилова Владимира Григорьевича. цены по луцким меркам вполне умеренные, и есть свой рентген в том же здании.

ps. 08:00 - 19:00, тел регистратуры : 47477

Був якось на цьому тижні в цій клініці, думаю хай переглянуть може щось найдуть :) заодно і перевірю їхню репутацію сформовану форумчанами :) І не розчарувався, прийшлось правда трошка почекати бо я без попередніх записів, нагло, але дочекався, через 5 хвилин пішов заплативши тільки 7грн. за огляд і консультацію ібо все нормально :D Так ось за той час, що я сидів чекав перечитав всі прайси(сама дороща пломба всього 80грн.) і напевно надалі, якщо щось треба під шаманити то по цінах досить :ok2: жаль тільки, що не вийшло оцінити сам процес лікування :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед ортодонтів раджу Плескота Вячеслава Михайловича. Ставила у нього брекети. Результат чудовий. А був би ще кращий, якби до кінця послухала його рекомендацій і виконувала їх. А так терпіння не вистачило :smile3: І дешевше ніж у Макаричевої Марії Юхимівни. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед ортодонтів раджу Плескота Вячеслава Михайловича. Ставила у нього брекети. Результат чудовий. А був би ще кращий, якби до кінця послухала його рекомендацій і виконувала їх. А так терпіння не вистачило ;) І дешевше ніж у Макаричевої Марії Юхимівни. ;)

Підтримую! Дотого ж Плескот мій швагро. То весь його професійний ріст пройшов на наших зубах :lol: Робить суперово. До того ж не тільки ортодонт. Зараз відкрив новий кабінет на вул. Кривий вал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Особисто я чув багато гарних відгуків про Гринишина Олега Ярославовича (працює у "Грації" недалеко від Променю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...