Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

неправда.

правда

Ігор Степанович ( залишився на другому поверсі) вже 10 років доглядає за зубами моїх двох діток. Ніодної пломби! герметизує. чистить. Ми з чоловіком теж в основному у нього все робимо. Лише чистку зубів для мене краща в Протезисті. швидко. але для мене вона часто не потрібна.

Це також правда.

Далі там ще Новак Сергій - ортодонт. молодий але перспективний. вчиться. працює ще і на Суворова.

Хех. От за ним при нагоді поспостерігайте. Краще збоку, в кріслі лампа світить. Поведінка, жестикуляція, мова, відтінок склер очей.

Далі клініка Василюка - це він сам, коронки, імпланти. Досить професійно. хоча зауваження є... але як прийдеться, піду більш за все до нього... І його син Антон - стомат-терапевт. молодий, батько під боком - научить.

Таки правда.

Так що з колишнього ПрактикДенту - не потрібно писати не аргументовано. Кого до Ігоря Степановича відправляла - ще ніхто не жалівся. повільний- так, але дуже дотошний. і ціни помірні. завжди можна домовитися. проконсультуватися. і дуже акуратний.

Ну цей да, цей нічого не вживає, мабуть шо навіть горілки. Віра не позволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Серед ортодонтів раджу Плескота Вячеслава Михайловича. Ставила у нього брекети. Результат чудовий. А був би ще кращий, якби до кінця послухала його рекомендацій і виконувала їх. А так терпіння не вистачило :rolleyes: І дешевше ніж у Макаричевої Марії Юхимівни. ;)

Підтримую! Дотого ж Плескот мій швагро. То весь його професійний ріст пройшов на наших зубах :P Робить суперово. До того ж не тільки ортодонт. Зараз відкрив новий кабінет на вул. Кривий вал.

хто знає чи працює ще Плескота Вячеслав Михайлович і чи можна в нього поставити вирінювальні пластини

Змінено користувачем xriaps
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цікавить адгезивне протезування зубів:

  1. яка ціна такої послуги?
  2. термін лікування?
  3. відгуки тих, хто має такі "зубки"! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ТзОВ "Стоматологія" на Київській площі

підкажіть будь-ласка точну адресу або на гуглмапс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вже декілька людей хвалили стомат-кабінет, що недалеко біля Там-Таму (Модент вроді називається). Кажуть, що обладнання саме нове, таке як в Європі використовують.

Хтось був там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги!

Хто що чув про стоматкабінет по Відродження 18 (за Нашим Краєм, вхід з вул. Січової).

Чи є користувачі на форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вже декілька людей хвалили стомат-кабінет, що недалеко біля Там-Таму (Модент вроді називається). Кажуть, що обладнання саме нове, таке як в Європі використовують.

Хтось був там?

Я недавно каміння там знімав. Заплатив десь 500 за зняття і поліровку в два прийоми. Питав за пломби - від 200 до 600 залежно від об'єму роботи. Сервіс мені сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я зараз лікую зуби в стомат поліклініці за Цумом. І наугад вибрав лікаря Ярошик О. І. можливо хтось щось знає про неї як про фахівця. Або може порадити якогось іншого хорошого стоматолога в цій же поліклініці, щоб я по бистрому переметнувся до нього :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати хорошого парадонтолога на Волі або на Суворова? Хорошого в плані щоб нормально до своєї роботи відносився, бо наскільки мені пояснили арсенал лікування в таких випадках не дуже великий, але потрібно добре підібрати ліки через ретельну діагностику. Чи може в якихось приватних закладах. Можна зразу з телефоном реєстратури або лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я періодично користуюсь послугами Гєрасімової з Протезиста. ЇЇ робота мені сподобалася більше ніж парадонтологів на Волі, особливо зважаючи на те що ситуація в мене не дуже хороша.Хоча і інша парадонтолог (не пам'ятаю її прізвища) там теж здається доволі непоганий спеціаліст. Зразу ж хочу попередити що ціни там не з дешевих. І ще. Все висловлене тут моя особиста точка зору. Я не лікар, тому об'єктивної оцінки роботи лікарів дати не можу. Суджу по власних відчуттях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати хорошого парадонтолога на Волі або на Суворова? Хорошого в плані щоб нормально до своєї роботи відносився, бо наскільки мені пояснили арсенал лікування в таких випадках не дуже великий, але потрібно добре підібрати ліки через ретельну діагностику. Чи може в якихось приватних закладах. Можна зразу з телефоном реєстратури або лікаря.

Є хороший лікар непам'ятаю фамілію звати Микола Володимирович 0506655807(зателефонуйте домовтесь за прийом) приймає на волі і має часний кабінет на Відродження18 сам користувавсь його послугами робить якісно свою роботу

Хто може підказати хорошого парадонтолога на Волі або на Суворова? Хорошого в плані щоб нормально до своєї роботи відносився, бо наскільки мені пояснили арсенал лікування в таких випадках не дуже великий, але потрібно добре підібрати ліки через ретельну діагностику. Чи може в якихось приватних закладах. Можна зразу з телефоном реєстратури або лікаря.

Є хороший лікар Лукашук Микола Володимирович 0506655807(зателефонуйте домовтесь за прийом) приймає на волі і має часний кабінет на Відродження18 сам користувавсь його послугами робить якісно свою роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось у вас такі ціни шо капєц

пломбування зуба з чищенням каналу обходиться до 100грн. в клініці що за цумом

лікаря з прізвищем Коломієць раджу всім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Проблема з стоматологом. В мене дуже розвинутий рвотний рефлекс. Підкажіть чи хтось лікував зуби з такою проблемою? в протезисті щось мають від цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

Теремно-стоматолог Лідія Іванівна

номер тел. 251304

Ціни адекватні! ( я теж проних дізнався з борди.)

І справді ставлення до клієнта хороше!

Справді хроші працюють лікарі та в порівнянні з іншими "крутими клініками" ціни справді адекватні!!!! Рекомендую лікаря Майю Романівну дитину до неї не страшно вести :) телефон о668301993.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В неділю почав боліти нижній зуб мудрості. Він десь на половину застряв в ясні і щоці. Прикинув як він виглядає і зрозумів, що сам собою не пройде, йому ще рости і рости. В ночі так і не зміг заснути, тільки біля 5-ї години після прийому знеболюючого на годинку відрубався, а потім знов різкий біль і підйом. Треба було срочно виривати ту заразу. Пішов зранесенька в стоматологічну поліклініку, що на Волі, до хірурга. Був там вже в 7.30 - прийшов першим, взяв номерок. Повезло! Якраз зранку приймав Адріан Юрієвич - біля 190см і досить крепенький на вигляд. Думаю:"такий вже мусить справитись". Якось нічого не передбачало біди. :) Хоча лікар коли глянув на зуба першого клієнта в понеділок, почав дуже бідкатись, що "легко не буде". (Мені один нижній вже колись вирвали і досить безпроблемно, так що я його не розумів). Вкололи знеболююче, почекали поки затерпло півморди і приступили... :0157: Тепер я зрозумів, що означало: "легко не буде". На початку, я старався підглядати, що ж запихають до рота. Було щось пласке, яким розвалили ясна пробуючи розхитати зуба, потім одними пласкогубцями, потім більшими. Зуб не звертав уваги ці маніпуляції. Знеболювальне, знеболювало все меньше і меньше. Потім, ще раз по колу, потім ще раз. В лікаря затерпли руки і взяли малу паузу, дозволили сплюнути кров. Дуже хотілось або вирубатись, або втікнути. Але нічого з того всього не виходило. Потім знову коло: пхають якусь штуку для розшатування-підважування, а потім розвідними пласкогубцями з усіх сил розшатували, десь по7 секунд - нічого не давало. Самопочуття все гіршало, очі вже не підглядали, бо це хіба збільшувало біль. Після п'ятого розшатування зуб піддався, а на шосте - дістали :0155: Цілісінький зубище з всіма корінцями. Лікар був радий не меньше за мене. Ото в чувака понеділок почався. Висновок: Адріан унікальний лікар. Інший вже б давно фігашив долотом і по частинах діставав роблячи купу роблем з залишками зуба, а той до останнього хотів дістати його цілий. Вижили! Дякую!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

Теремно-стоматолог Лідія Іванівна

номер тел. 251304

Ціни адекватні! ( я теж проних дізнався з борди.)

І справді ставлення до клієнта хороше!

Справді хроші працюють лікарі та в порівнянні з іншими "крутими клініками" ціни справді адекватні!!!! Рекомендую лікаря Майю Романівну дитину до неї не страшно вести :) телефон о668301993.

до 50 гр., за пломбу? - мені Вас шкода !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

Теремно-стоматолог Лідія Іванівна

номер тел. 251304

Ціни адекватні! ( я теж проних дізнався з борди.)

І справді ставлення до клієнта хороше!

Справді хроші працюють лікарі та в порівнянні з іншими "крутими клініками" ціни справді адекватні!!!! Рекомендую лікаря Майю Романівну дитину до неї не страшно вести :) телефон о668301993.

до 50 гр., за пломбу? - мені Вас шкода !!!!

Уважно гляньте коли розміщували пост,в 2007р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто чув за стоматологічну клініку "Грація-Дент", що знаходиться на вул. Грушевського біля "Променя"?? Дуже потрібні відгуки про стоматологів, роботу та ціни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

по вул. Шухевича (Кузнєцова) є стоматкабінет, лікар - Наталія Тарасівна. Ціни помірні, а хто що може сказати про роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по вул. Шухевича (Кузнєцова) є стоматкабінет, лікар - Наталія Тарасівна. Ціни помірні, а хто що може сказати про роботу?

Лікар хороший,лікуюсь з 2000року ще як працювала в стоматполіклініці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, де зараз працює Шульга Леся Несторівна (з Протезиста)?

Між іншим, цікаво ще чому вона звідти пішла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, де зараз працює Шульга Леся Несторівна (з Протезиста)?

Між іншим, цікаво ще чому вона звідти пішла?

Я не думаю, що знизилася якість її роботи.

Невже ніхто не знає де нове місце її роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадили звернутись до стоматолога Романа,який веде прийом в приміщенні 8 школи (біля Старого ринку).Чи варто до нього звертатися? Чи прийнятні ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...