Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть,будь ласка, де в Луцьку можна зробити рентген зуба? буду дууже вдячна за відповідь :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Підкажіть,будь ласка, де в Луцьку можна зробити рентген зуба? буду дууже вдячна за відповідь

береш направлення - і в поліклініку за ЦУМом (6 гривень, півгодини). або можна у Протезист, що на Відродження біля "Золотого Рояля" (30 гривень, одразу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,будь ласка, де в Луцьку можна зробити рентген зуба? буду дууже вдячна за відповідь

береш направлення - і в поліклініку за ЦУМом (6 гривень, півгодини). або можна у Протезист, що на Відродження біля "Золотого Рояля" (30 гривень, одразу)

а пр.Відродження, №?, і де це "Золотий рояль" біля Протизиста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він певно мав на увазі "Білий рояль" :D( пр. Відродження, 24)

"Протезист" - пр. Відродження, 26б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, дякую! а може хто знає... без направлення в полікніці яка за ЦУМом можна зробити? бо я не місцева зовсім :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, дякую! а може хто знає... без направлення в полікніці яка за ЦУМом можна зробити? бо я не місцева зовсім :unsure:

Не зовсім розумію навіщо Вам знімок??? Якщо показати стоматологу, то будь-який стоматолог і дасть направлення. В чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому, що зуб лікую у Львові, там жодного направлення на рентген в поліклініку непотрібно,тому цікавлюсь чи тут це критично.А відносно "Якщо показати стоматологу, то будь-який стоматолог і дасть направлення" то я сумніваюсь,вже був досвід спілкування з лікарями Луцька... та й шось комусь тут показувати жодного бажання

Змінено користувачем kleinangel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може хто знає... без направлення в полікніці яка за ЦУМом можна зробити? бо я не місцева зовсім

скільки робив рентгени то завжди давали направлення і так само зажди просили.

я гадаю, якщо просто попросити лікаря в поліклініці (там само в центрі або біля книжкового магазину на Волі) то він випише папірця з номером зуба :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

на Суворова хтось ходив, як там лікують?

так, як і всюди.

все залежить від лікаря, а не від поліклініки.

я сам постійно ходжу до лікаря на Суворова.

прізвища не скажу - він і так завжди на 2 тижня наперед зайнятий.

так що рекомендую вибирати затребуваного стоматолога - так більша вірогідність потрапити до досвідченого.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Такс. Порадьте куди можна звернутись...з хорошим співвідношенням ціна/якість?

А то в протезисті загнали 1200 за зуб...зажирно помоїму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не шутите с зубами, чулвеки если у вас начал болеть зуб, сразу, максимум на след день(даже если это блин субота) идите к дантисту, не отдягивайте на потом(или к понедельнику.... или если врач занят 3 дня то нафик этого врача - ищите другого дантиста) в противном случаи боль в зубах может дать побочные эфекты, как например воспаление кости возле зуба что, к примеру, привело меня к зубному хирургу и ожидаемой(вроде не сложной, но все же) операции...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була дирка в зубі..почистили і сказали шо треба лікувати канал( я так розумію виняти нерв) і поставити пломбу...ціна 1000-1200ре

Я поморозився..якість роботи чудова та ціна....кусається) зійшлись на тому що була поставлена тимчасова пломба і я відправився на пошук дешевшого лікаря...якщо не знайду нічого путнього- піду туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОВ "Стоматологія" на Кременецькій, лікар Шубіна. Лікував там два зуби, обійшлось близько 900ре за оба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була дирка в зубі..почистили і сказали шо треба лікувати канал( я так розумію виняти нерв) і поставити пломбу...ціна 1000-1200ре

Я поморозився..якість роботи чудова та ціна....кусається) зійшлись на тому що була поставлена тимчасова пломба і я відправився на пошук дешевшого лікаря...якщо не знайду нічого путнього- піду туди ж.

можу порадити свого стоматолога-терапевта: Бухарець Ігор Миколайович, приймає на пр. Волі в стоматполіклініці, 19 каб. (по парним числам - в другу зміну, по немарним - в першу) ціни на полімерну пломбу від 60 грн. (правда, можливо, для своїх - він у нас сімейний стоматолог). Телефон реєстратури 72-30-50, 24-05-60

Його прломби у мене особисто стоять ще з 2008 року "в целости и сохранности"!)))

http://i1.poltava.pl.ua/news/24/2317/photo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу порадити свого стоматолога-терапевта: Бухарець Ігор Миколайович, приймає на пр. Волі в стоматполіклініці, 19 каб. (по парним числам - в другу зміну, по немарним - в першу) ціни на полімерну пломбу від 60 грн. (правда, можливо, для своїх - він у нас сімейний стоматолог). Телефон реєстратури 72-30-50, 24-05-60

Його прломби у мене особисто стоять ще з 2008 року "в целости и сохранности"!)))

http://i1.poltava.pl.../2317/photo.jpg

Дякую за номер.

Добрався до телефона) зараз будем займатись телефонним тероризмом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОВ "Стоматологія" на Кременецькій, лікар Шубіна. Лікував там два зуби, обійшлось близько 900ре за оба.

Я вже багато років лікую зуби на Кременецькій. Раніше лікував у Сахнєнка Олександра Артемовича. Класний спеціаліст. Зараз у нього своя клініка на Винниченка.

Останнім часом лікую у Шубіної Олени Іванівної. Роботою задоволений, ціни помірні. Подобається її підхід до лікування. Вона намагається зберегти кожен зуб. Краще свій підлатаний, ніж новий імплантований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на відродження,51 в дворі за "шайбою" відділення стоматполікініки - доволі хороші врачі з помірними цінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу порадити свого стоматолога-терапевта: Бухарець Ігор Миколайович, приймає на пр. Волі в стоматполіклініці, 19 каб. (по парним числам - в другу зміну, по немарним - в першу) ціни на полімерну пломбу від 60 грн. (правда, можливо, для своїх - він у нас сімейний стоматолог). Телефон реєстратури 72-30-50, 24-05-60

Його прломби у мене особисто стоять ще з 2008 року "в целости и сохранности"!)))

http://i1.poltava.pl.../2317/photo.jpg

Приєднуюсь як порадник. Маю багацько бухарецьких пломб, є і старіші 2008 року, жодна не вилетіла. Правда останній раз лікувався не в Бухарця, не знав куди він переїхав, полікували ніби непогано, але не полишало відчуття, що в роті лікар шукає не дірку, а гроші.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу порадити свого стоматолога-терапевта: Бухарець Ігор Миколайович, приймає на пр. Волі в стоматполіклініці, 19 каб. (по парним числам - в другу зміну, по немарним - в першу) ціни на полімерну пломбу від 60 грн. (правда, можливо, для своїх - він у нас сімейний стоматолог). Телефон реєстратури 72-30-50, 24-05-60

Його прломби у мене особисто стоять ще з 2008 року "в целости и сохранности"!)))

http://i1.poltava.pl.../2317/photo.jpg

Приєднуюсь як порадник. Маю багацько бухарецьких пломб, є і старіші 2008 року, жодна не вилетіла. Правда останній раз лікувався не в Бухарця, не знав куди він переїхав, полікували ніби непогано, але не полишало відчуття, що в роті лікар шукає не дірку, а гроші.

так в реєстратурі можна було б запитати куди лікар "переїхав"))) на пр. Волі приймає Бухарець І.М., а на вул. Суворова - Бухарець Н.В. (його дружина), хороший спеціаліст, але трохи в іншому напрямку стоматології!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я сама (вся сімя, включ 2 дітей) ходимо в ПРАКТИК ДЕНТ. мають нормалюну апаратуру, матеріали. А зуби ми не відбілюємо, тільки чистимо ультразвуком. так що за результат уни х не знаю.

Практик-дент розділився. З того що лишилося, варто ходити тільки до доктора Василюка, там дійсно і досвід і сервіс.

А от на другому поверсі можна полікувати карієс, а натомість розжитися дечим гіршим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сама (вся сімя, включ 2 дітей) ходимо в ПРАКТИК ДЕНТ. мають нормалюну апаратуру, матеріали. А зуби ми не відбілюємо, тільки чистимо ультразвуком. так що за результат уни х не знаю.

Практик-дент розділився. З того що лишилося, варто ходити тільки до доктора Василюка, там дійсно і досвід і сервіс.

А от на другому поверсі можна полікувати карієс, а натомість розжитися дечим гіршим.

неправда. Ігор Степанович ( залишився на другому поверсі) вже 10 років доглядає за зубами моїх двох діток. Ніодної пломби! герметизує. чистить. Ми з чоловіком теж в основному у нього все робимо. Лише чистку зубів для мене краща в Протезисті. швидко. але для мене вона часто не потрібна.

Далі там ще Новак Сергій - ортодонт. молодий але перспективний. вчиться. працює ще і на Суворова.

матеріали багато отримують з Германії..

Далі клініка Василюка - це він сам, коронки, імпланти. Досить професійно. хоча зауваження є... але як прийдеться, піду більш за все до нього... І його син Антон - стомат-терапевт. молодий, батько під боком - научить.

Так що з колишнього ПрактикДенту - не потрібно писати не аргументовано. Кого до Ігоря Степановича відправляла - ще ніхто не жалівся. повільний- так, але дуже дотошний. і ціни помірні. завжди можна домовитися. проконсультуватися. і дуже акуратний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...