Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

17 hours ago, Bliksss said:

Апну тему, сьогодні видаляли "зуб мудрості" - тріснув, варіантів спасти не було.
Видаляли в державній на пр. Волі, може б і пішов в іншу, але я вже в 7.40 ранку був там))) 

Хз, мені - зуби не часто видаляють, точніше зовсім не видаляють (не рахуючи в дитинстві),

не має з чим порівнювати, але - нормальний сервіс як на мій погляд, подвійна анестезія (перший укол не допоміг), так само чисто і сучасно як у приватних клініках. Не розумію чому - "всі" так до приватників рвуться.

P.S. До приватників - хіба що на імпланти, чи косметику, як на мій погляд.

 

Я в своєму рідному місті завжди ходила в державну поліклініку. Зараз вона доживає останні дні, на жаль. 

Теж завжди задавалася таким же питанням, як і Ви)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

17 годин тому, Bliksss сказав:

Не розумію чому - "всі" так до приватників рвуться.

Ну видаляти таки більшість ходить в державну. Сам там був двічі цього року. Все пройшло ок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 hours ago, Bliksss said:

Апну тему, сьогодні видаляли "зуб мудрості" - тріснув, варіантів спасти не було.
Видаляли в державній на пр. Волі, може б і пішов в іншу, але я вже в 7.40 ранку був там))) 

Хз, мені - зуби не часто видаляють, точніше зовсім не видаляють (не рахуючи в дитинстві),

не має з чим порівнювати, але - нормальний сервіс як на мій погляд, подвійна анестезія (перший укол не допоміг), так само чисто і сучасно як у приватних клініках. Не розумію чому - "всі" так до приватників рвуться.

P.S. До приватників - хіба що на імпланти, чи косметику, як на мій погляд.

 

Чому всі рвуться до приватників? Тому що раніше після "державників" треба було довго і нудно перероблювати - ось чому.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ko3bMa said:

Тому що раніше після "державників" треба було довго і нудно перероблювати - ось чому.

цей стереотип і досі існує, а даремно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Чому всі рвуться до приватників? Тому що раніше після "державників" треба було довго і нудно перероблювати - ось чому.

Підтверджую. Коли після 40 залишитеся без зубів, тоді зрозумієте, чому на зубах не потрібно економити. Видалення досить проста процедура, можна і в державного, а от з правильним лікуванням коренів ніхто задурно возитися не буде. Занесуть інфекцію, спочатку нічого, а потім років через 10 - зуб тільки на видалення. до речі скільки зараз імплант поставити?

Змінено користувачем Yurez
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професіонали є всюди 

В різних закладах ціни залежать від позиціювання на ринку 

Ну і є клієнти ,котрі принципово підуть туди,де просто престижніше..

В цій сфері  якість корелюється з ціною відсотків на 50 ,в кращому випадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

цей стереотип і досі існує, а даремно

Цей стереотип не з'явився нізвідки, та й на собі перевіряти якось не хочеться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Yurez said:

Підтверджую. Коли після 40 залишитеся без зубів, тоді зрозумієте, чому на зубах не потрібно економити. Видалення досить проста процедура, можна і в державного, а от з правильним лікуванням коренів ніхто задурно возитися не буде. Занесуть інфекцію, спочатку нічого, а потім років через 10 - зуб тільки на видалення. до речі скільки зараз імплант поставити?

На рахунок каналів зубних, я б радів раз в рік-два робити КТ двох щелем. Мені полікував приватник зуби, і все було ок. але колі пішов на КТ виявилось, що два зуба мають пустоти в області коренів, де мала бути кістка. Якби походив ще років 5, ці зуби б просто випали. І тут не вгадаєш, як би лікар не старався, є шанс мати проблеми з коренями. При цьому без КТ навіть не задумувався б чому так і чому випали... Зараз перелікували, за пів року вже видно що кістка наростає по трохи.
https://prnt.sc/7CeJLXtwwgtk

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож, сам недавно зробив КТ, виявили пустоти по 5мм, і довелося переліковувати. А поки я ходив до "дуууже хороших і професійних лікарів, і недорого беруть, не те що ті пафосні Назва клініки", то я навіть і не знав про те КТ і нащо воно

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Yurez said:

так отож, сам недавно зробив КТ, виявили пустоти по 5мм, і довелося переліковувати. А поки я ходив до "дуууже хороших і професійних лікарів, і недорого беруть, не те що ті пафосні Назва клініки", то я навіть і не знав про те КТ і нащо воно

а хто направив на кт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...