Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Піди до нормального,ключове слово, лікаря.

Він подивиться на вік,загальний стан,місцеву картину,особливості організму і приблизно скаже всі питання ,що тебе цікавлять.

Бо так це розмова на рівні розмови)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Піди до нормального,ключове слово, лікаря.

Він подивиться на вік,загальний стан,місцеву картину,особливості організму і приблизно скаже всі питання ,що тебе цікавлять.

Бо так це розмова на рівні розмови)

Лікаря знайти нормального не питання, в мене друзі є - протезист, є навіть родич ( троюїрідній брат) - має власну стоматологічну клініку (не в Луцьку), всі кажуть - "без питань і не болить"... Хотілось почути відповідь не заангажованих людей, так би мовити - з власного досвіду )))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупо - як болить під час, і як болить - після. Біль - нормально переношу, навіть дуже)) Люблю планувати свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

ось це мене і цікавить, на скільки часу виб'є мене з колії, ну і сам процес - також... 

Напарник з тиждень шарився, доки рана затягнулася. Шарився, бо я тоді в торгівлі працював, а коли в нього зуб болів, то він тупо никався десь по кутках і торгував я один. Ще запам'ятав як у нього з рота тхнуло в той період, бо почистити зуби в тому районі не міг нормально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Лікаря знайти нормального не питання, в мене друзі є - протезист, є навіть родич ( троюїрідній брат) - має власну стоматологічну клініку (не в Луцьку), всі кажуть - "без питань і не болить"... Хотілось почути відповідь не заангажованих людей, так би мовити - з власного досвіду )))

 

 

Ну скільки ,,власних ,, досвідів ти почуєш тут?.

Один ,від сили  три.

А Нормальний лікар зробив ТРИ  ТИСЯЧІ  імплантів різним людям,з різними особливостями.

Питання знайти такого лікаря з нормальним ,потрібним мотивом.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Bliksss сказано:

ось це мене і цікавить, на скільки часу виб'є мене з колії, ну і сам процес - також... 

сам процес - від пару місяців, і до півроку. поставити імплант, почекати щоб він там "адаптувався", поставити абатмент, поставити коронку. мінімум пару місяців ти ходиш вже з імплантом, але ще без зуба.

біль - індивідуально. під час операції, коли "висвердлюють" місце під імплантант - діє наркоз. відчував, що щось там десь там в яснах відбуваєьтся, але не боліло. за пару годин наркоз вийшов - наростали больові відчуття, тривали пару годин, але по "ефективності" - були дуже далекі від гострого зубного болю, спати абсолютно не заважало. на наступний день майже не відчувалось. знеболюючих після операції не приймав (але й після операції на нозі на другий же день відмовився від уколів димедролу з анальгіном, тому, можливо, просто в мене понижений больовий поріг).

але про біль я взагалі не думав - мені довелось видалити зуб №2, і було трохи встидно йти цілуватись з таким "фасадом")))

ходив на роботу як завжди, лікарняний не брав.

згадую, що важкувато було постійно стримуватись, щоб язика не запхати в ту рану, що трохи "зудить"))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Напарник з тиждень шарився, доки рана затягнулася. Шарився, бо я тоді в торгівлі працював, а коли в нього зуб болів, то він тупо никався десь по кутках і торгував я один. Ще запам'ятав як у нього з рота тхнуло в той період, бо почистити зуби в тому районі не міг нормально.

шось не пойняв)

як може боліти зуб, якого немає? в імпланта також нервів немає, наскільки знаю... може, ясна в нього боліли?

чи то в нього інший зуб болів, хворий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rrid сказал:

шось не пойняв)

як може боліти зуб, якого немає? в імпланта також нервів немає, наскільки знаю... може, ясна в нього боліли?

чи то в нього інший зуб болів, хворий?

Заговорився, те місце куди шурупа вкручували, щелепа боліла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Nokian сказал:

Ну скільки ,,власних ,, досвідів ти почуєш тут?.

Один ,від сили  три.

А Нормальний лікар зробив ТРИ  ТИСЯЧІ  імплантів різним людям,з різними особливостями.

Питання знайти такого лікаря з нормальним ,потрібним мотивом.

Чи багато розкаже окуліст про власні відчуття, який виписав  ТРИ ТИСЯЧІ окулярів, але який сам не носить окуляри?

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого когось цитувати ,звертатися до когсь,знаючи що він тобі не відповість публічно?

Дуже вигідна позиція.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Для чого когось цитувати ,звертатися до когсь,знаючи що він тобі не відповість публічно?

Дуже вигідна позиція.

Ти став в позу, а винуватий знову я. Дуже вигідна позиція. ;)

Якщо тобі твої ж принципи заважають, то хіба я тобі лікар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Cherman said:

Робили родичі імпланти, 2-є цілу купу зубів, то десь все це зайняло до місяця часу

Я розумію, що в кожному окремому випадку є свої особливості, але все рівно якось занадто швидко.

Вище Ррід написав про свій досвід. В мене товариш якраз на такому шляху. То в нього лише «вростання» імпланта в кістку займе два місяці, хоча імпланти вибрав якісь найдорожчі, типу з найнижчою ймовірністю відторгнення чи щось таке. А потім ще ж буде перерва між встановленням абатмента і самого протеза.


Але зазначу, що кістка в нього на мрт виявилась «не дуже», напевно і в цьому теж причина довшого відрізку часу.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Cherman said:

@yu2007 , ну я саму підготовку, типу викорчовування пеньків, пломбування сусідніх зубів, що ще є, і супутні процедури не брав до уваги.

Хз, які то були імпланти, але кожен в районі 1к баксів. Робили отут:

Та підготовку і я не брав до уваги.

А що ти маєш на увазі під "1к баксів"? Вже готовий зуб з роботою? Це кераміка чи цирконій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.12.2020 в 17:26, Cherman сказал:

З місяцем часу я точно помилився. Було біля двох місяців роботи і 2.5 місяця, відповідно у двох людей. 

Є протезування одноетапне і є традиційне (багатоетапне). В Луцьку більшість дотримується традиційного процесу. Як мені сказав сьогодні хірург в Протезисті, через те що воно більш прогнозоване. При одноетапному протезуванні більший ризик втрати імпланта (не приживеться, алергія і т.д. і т.п.). Часто роблять на передні зуби (коли треба терміново закрити дирку). Ну але якщо це швейцарський цирконій, то має бути все ОК)

 

Починати треба з КТ щелеп (420 грн. зараз ціна в Протезисті). Далі консультація хірурга, він дивиться місце і стан кістки (чи треба її нарощувати і т.д. ). Від цього стану залежить і вартість і тривалість процесу і додаткові роботи.

В Протезисті пропонують корейські MegaGen - в кого ідеальне місце посадки і хороша кістка операція+імплант 13 тис.грн.  

Через декілька місяців (в кого тонка кістка, то може і 6 місяців бути) ясна розрізаються і встановлюється ясноформувач - 2 тис грн.

Ще через трохи - абатмент і коронка від 5 тис грн. і вище (в залежності від побажань і можливостей)

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки з МРТ ще не зрозуміла...

В інтернеті ніби куча статей спростувань що з імплантами таки можна робити МРТ. А в той же час заходиш на сторінки медичних центрів що надають послуги МРТ і там пише що з імплантами не можна.

То виходить перед встановленням імплантів треба враховувати, що в майбутньому, тобі можуть робити МРТ грудної клітки, шиї, голови і обирати щоб імпланти були з матеріалу з яким можна робити МРТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 08.12.2020 в 10:49, Bliksss сказал:

Клініка - бомбезна, як і якість обслуговування

А можна дізнатись, що за клініка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає реальний процент приживання імплантів? Гуглиться лише інфа від клінік, а вони всі пишуть - 98-99%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Harddriver сказал:

А хто знає реальний процент приживання імплантів? Гуглиться лише інфа від клінік, а вони всі пишуть - 98-99%.

а тут напевно особливо вибору нема, або ходити без зубів, або імпланти, але думаю якщо професійно зроблено то буде все ОК, звичайно якщо є певна проблема організма, ну от не переварює він інородні тіла в собі і все тут, от тоді це вже конкретна засада.

 

Але все впирається в гроші, тому що якщо вони є в достатній кількості, то перше я думаю лікують всю ротову порожнину для профілактики і так далі, а тоді вже вставляють інпланти. 

З нашою екологією, зуби в багатьох ні к чорту, та й дядю стомоатолога бояться в більшості як вогня, й ходять вже до тих пір коли повний піпець з зубами. Ще є проблема як і у всьому знайти дійсно професійного лікаря, який все зробить як книжка пише скажем так. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, kolser сказано:

А можна дізнатись, що за клініка?

"клініка" - це я "загнув"..хоча, який "стоматкабінет" не прагне стати клінікою? ;)

ось тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Зорієнтуйте, будь ласка, які зараз ціни, хто пломбував зуби останнім часом :) 

 

Найбільше цікавить вартість лікування з видаленням нервів. Типу укол + видалення нервів + пломбування 2/3 каналів + пломба = ???

 

Дякую) 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, yu2007 сказал:

Зорієнтуйте, будь ласка, які зараз ціни, хто пломбував зуби останнім часом :) 

 

Найбільше цікавить вартість лікування з видаленням нервів. Типу укол + видалення нервів + пломбування 2/3 каналів + пломба = ???

 

Дякую) 

 

 

В поліклініці на Бандери, в Бухарця Ігора, 1171 грн вийшла. Три прийоми.

235 вбили нерв
55 рентген
606 тимчасова пломба

275 пломба

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

В поліклініці на Бандери, в Бухарця Ігора, 1171 грн вийшла. Три прийоми.

235 вбили нерв
55 рентген
606 тимчасова пломба

275 пломба

Тимчасова пломба дорожча за постійну ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Тимчасова пломба дорожча за постійну ? 

Це я для себе писав, в той день виривали нерв і ставили тимчасову пломбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:Dу кожного стоматолога свої ціни...

мені пробурили без уколу, до каналу поставили ліки, через 10днів видалили нерв без уколів та закрили канал, не пломба а якусь хню впихають і запаюють :D:D:D   (400грн + 55знімок)

через 10днів фотополімерна пломба 500грн.

це було на С.Бандери

вартість залежить від кількості каналів і статусу клініки

у клініці Лук'янюка на шопена врятували кутній зуб від видалення (4канали), комплексно все разом вийшло 8тис. Коронку у них мали робити 4тис.  Зробив просту металокераміку за 2000грн. от така х-ня малята.

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

:Dу кожного стоматолога свої ціни...

мені пробурили без уколу, до каналу поставили ліки, через 10днів видалили нерв без уколів та закрили канал, не пломба а якусь хню впихають і запаюють :D:D:D   (400грн + 55знімок)

через 10днів фотополімерна пломба 500грн.

Все разом 955 грн вийшло?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...