Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Щойно, nickel сказано:

Все разом 955 грн вийшло?

ну ще перед лікування робив знімок 955+55грн.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

ну ще перед лікування робив знімок 955+55грн.

Це вже не суттєво. Я просто думав, що Бухарець десь помилився, особливо коли за тимчасову пломбу відвалив 606 грн. Він ще в прайс заглядав бо код забув, реально думав, що він код переплутав. Останній раз був в нього більше 2 років тому на Волі, пломба виходила +- 200 грн. Я трохи офігів від такої інфляції. Чи це просто поліклініка на Бандери така офігівша стала, не знаю, але платив через касу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж комунальні заклади, ціни ставлять як вважають за потрібне, держава цього не регулює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

це ж комунальні заклади, ціни ставлять як вважають за потрібне, держава цього не регулює...

Воно-то так, а де чи за які ши-ши лікуватися пенсіонерам з такими цінами і пенсіями?

@yu2007 на сайті поліклініки прайс є на послуги

price.xls

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, nickel said:

вбили нерв

 

6 hours ago, Vikvik Mawr said:

через 10днів видалили нерв без уколів та закрили канал

 

Я правильно зрозумів, мова про зуб з одним нервом/каналом? Чи з двома?

 

 

7 hours ago, nickel said:

606 тимчасова пломба

Ти пишеш про три походи до лікаря. Я так розумію, на цьому етапі (606 грн) тобі закривали канал/канали (а наверх тимчасову пломбу)?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Vikvik Mawr said:

мені пробурили без уколу, до каналу поставили ліки, через 10днів видалили нерв без уколів та закрили канал, не пломба а якусь хню впихають і запаюють :D:D:D   (400грн + 55знімок)

через 10днів фотополімерна пломба 500грн.

 

Роблю два зубчики паралельно. Один з уколом і видаленням нервів, другий схоже як в тебе - з ліками на 5 днів.

 

Давненько вже не витягували мені нервів з ліками, і не пам'ятаю як було останнього разу, але зараз так: 1 прийом - зачистили зуб, пробурили максимум до нервів, заклали ліки, тимчасова пломба. 2 прийом -  видалили три нерви, прочистили/повирівнювали канали, заклали якийсь анстисептик, тимчасова пломба (робота зайняла більше години). На третьому прийомі, я так розумію, будуть "запаювати канали", а на четвертому - ліпити фотополімер.

 

Той зуб, що з уколом  - вже на другому прийомі запаяли два канали.

 

П.С. Лікую в лікаря, послугами якого користуюсь вже років з 10, ціни завжди були помірні (+/- середні). Просто востаннє лікував зуби роки три-чотири, і от сьогоднішні ціни трішки здивували :), тому й вирішив поцікавитися у форумчан :) 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Cherman said:

А представ, що я досі ще не лікував зубів, лише проходив кожен рік огляд. От прийшла старість, зуби почали вже летіти, і я трішки в ахуї від цін на стоматологічні послуги.

 

Повезло! Мені ще в школі одна тітонька-стоматолог так боролась з моїм карієсом, що попсувала з півдесятка зубів, і це потім дуже довго аукалось.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Роблю два зубчики паралельно. Один з уколом і видаленням нервів, другий схоже як в тебе - з ліками на 5 днів.

 

Давненько вже не витягували мені нервів з ліками, і не пам'ятаю як було останнього разу, але зараз так: 1 прийом - зачистили зуб, пробурили максимум до нервів, заклали ліки, тимчасова пломба. 2 прийом -  видалили три нерви, прочистили/повирівнювали канали, заклали якийсь анстисептик, тимчасова пломба (робота зайняла більше години). На третьому прийомі, я так розумію, будуть "запаювати канали", а на четвертому - ліпити фотополімер.

 

Той зуб, що з уколом  - вже на другому прийомі запаяли два канали.

 

П.С. Лікую в лікаря, послугами якого користуюсь вже років з 10, ціни завжди були помірні (+/- середні). Просто востаннє лікував зуби роки три-чотири, і от сьогоднішні ціни трішки здивували :), тому й вирішив поцікавитися у форумчан :) 

повне лікування зуба десь 1500-2000.
не колоти анестетик це взагалі мазохізм. запитай якось в лікаря яка собівартість укола) дуже здивуєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Dima4s said:

повне лікування зуба десь 1500-2000.
не колоти анестетик це взагалі мазохізм. запитай якось в лікаря яка собівартість укола) дуже здивуєшся.

 

Не завжди. Зуби верхньої арки лікую з уколом без проблем. От оцей останній взагалі ніякої болі не відчув, коли діставали нерви. 

 

А от з нижніми кутніми біда. Приходжу, вколюють один укол, чекаємо, лікар підходить буром до нерва - дупа. Вколює другий, чекаємо ще, секунда обертів бура - повна дупа :) . Тому лише "миш'як" , і то вже навіть після видалення вбитого нерва, коли чистить і доходить до самих верхівок коренів, так стріляє, що аж пересмикує все тіло. І потім корені цього вже мертвого зуба ще два дні ниють.

 

Тож вартість уколу тут ні до чого. Я й 500 чи 1000 гривень готовий за нього заплатити, аби відносно безболісно зробити канали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Зорієнтуйте, будь ласка, які зараз ціни, хто пломбував зуби останнім часом :) 

 

Найбільше цікавить вартість лікування з видаленням нервів. Типу укол + видалення нервів + пломбування 2/3 каналів + пломба = ???

 

Дякую) 

 

 

У мене був лише перший етап

ніби 300 грн

Престиж Дент на Липинського,я була у Наталі кілька днів тому

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, paksivatova said:

ніби 300 грн

В зубі один нерв/канал чи більше?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Вколює другий, чекаємо ще, секунда обертів бура - повна дупа

так а перший бере? німіє частина лиця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Я правильно зрозумів, мова про зуб з одним нервом/каналом? Чи з двома?

Нижня 7. Я не спец, але навряд чи там один канал.

1 час назад, yu2007 сказал:

Ти пишеш про три походи до лікаря. Я так розумію, на цьому етапі (606 грн) тобі закривали канал/канали (а наверх тимчасову пломбу)?

1, Розчистив до нервів, з уколом, заклав ліки (мишьяк чи що там зараз використовують)

2, Вирвав нерви, заклав тимчасову пломбу і знімок. Знімок платив окремо, тому 606 + 55.

3, Постійна пломба

Якось так. А в тебе що по грошах виходить, що ти аж на Борді вирішив спитати?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Dima4s said:

так а перший бере? німіє частина лиця?

 

Звичайно бере і німіє, але болі це зовсім не зменшує. Лікар колись висував теорію, що корені нижніх кутніх зубів довгі і входять в якийсь лицьовий нерв, типу така анатомія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

Нижня 7. Я не спец, але навряд чи там один канал.

1, Розчистив до нервів, з уколом, заклав ліки (мишьяк чи що там зараз використовують)

2, Вирвав нерви, заклав тимчасову пломбу і знімок. Знімок платив окремо, тому 606 + 55.

3, Постійна пломба

Якось так. А в тебе що по грошах виходить, що ти аж на Борді вирішив спитати?

 

Я ще в процесі, тому фінальної суми не знаю поки :) 

Якщо з уколом, то "миш'як" вже по ідеї не повинні ставити, а просто якісь протизапальні ліки (в мене так було).

І в тебе пропущено етап пломбування (запаювання) каналів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 

Я ще в процесі, тому фінальної суми не знаю поки :) 

Якщо з уколом, то "миш'як" вже по ідеї не повинні ставити, а просто якісь протизапальні ліки (в мене так було).

І в тебе пропущено етап пломбування (запаювання) каналів.

 

 

укол робили, щоб добратися до нерва

я в термінах не сільон, тому ти не зрозумів. Канали запаювали на другому сеансі і зверху ставив тимчасову пломбу (чи ватку)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

укол робили, щоб добратися до нерва

я в термінах не сільон, тому ти не зрозумів. Канали запаювали на другому сеансі і зверху ставив тимчасову пломбу (чи ватку)

 

О, тобто виходить, що тобі за один прийом і витягнули три нерви, і підготували три канали і відразу й запаяли їх, а після цього зробили контрольний знімок?  

 

Тоді не дивно, що "тимчасова" пломба коштує 606 гривень :)

 

П.С. Каналів може було й лише два (в мене просто в 7ці три), але навряд чи один :) 

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, yu2007 сказал:

П.С. Каналів може було й лише два (в мене просто в 7ці три), але навряд чи один :) 

Ціни в середньому в приватних клініках по 1 тис.грн. за канал. 

3 канали = 3 тис.грн.

уколи не дорогі 50-150 грн.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, natalka) said:

Ціни в середньому в приватних клініках по 1 тис.грн. за канал. 

3 канали = 3 тис.грн.

уколи не дорогі 50-150 грн.

 

Ох нічосі)

 

Тобто моя п'ятірка з двома каналами (видалення нервів просто з уколом) обійдеться в середньому в приватній клініці:

2000 грн (2 канали) + 100 (укол) + 100 (два знімки до та контрольний після)  + ХХХ (фотополімерна пломба)?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

 

Ох нічосі)

:D:D:D

таки так дороге це задоволення....

як кажуть бережи зуби з молоду, але тут ще спадковість має велике значення.

колись думав може один раз зробити челюсті і не паритися....

нині вже  є технологія вирощування зубів, десь читав...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vikvik Mawr сказано:

ще спадковість має велике значення.

що стосується зубів, така сама пздж - як і астрологія

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vikvik Mawr said:

колись думав може один раз зробити челюсті і не паритися....

Товариш робить голівудську верхню щелепу, то по грошам майже як 10-річний європейський кросовер виходить))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...