Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Маю проблему з кутнім зубом верхнього ряду, причому ситуація дозволяє лише видалити.

 

Чи може хтось порадити гарного лікаря в міській поліклініці, хто якісно допоможе з проблемою? 

 

А то зуб справді проблемний - частини відкололись і треба буде повозитись, та й хотілось би, щоб потім без ускладнень та запалень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 хвилин тому, little_alchemist сказано:

А то зуб справді проблемний - частини відкололись і треба буде повозитись, та й хотілось би, щоб потім без ускладнень та запалень...

 На Суворова, біля ЦУМа, декілька разів виривав, різні лікарі, все нормально, тільки завжди черга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але є одне но іди на пряму і кажи шоб кололи хороший наркоз і  бабло ім в кишеню а не в касу

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 2 місяця потому...
В 03.06.2020 в 18:22, westboiuu сказал:

але є одне но іди на пряму і кажи шоб кололи хороший наркоз і  бабло ім в кишеню а не в касу

Потрібно видалити постійний зуб.

А хіба без карточки/ реєстратури можна потрапити на прийом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

Потрібно видалити постійний зуб.

А хіба без карточки/ реєстратури можна потрапити на прийом?

на волі з реєстратури без карточки направили. 200 грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, n_a_p сказал:

на волі з реєстратури без карточки направили. 200 грн 

Стоматологу? Чи в реєстратурі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Saddy said:

Стоматологу? Чи в реєстратурі?

 

Не будь таким скупим, дай там і там  :D

 

На Бандери кілька років тому рвав зуб мудрості, що виріс під кутом 45. Прийшов відразу під кабінет чергового хірурга (до реєстратури не заглядав), відстояв чергу. Хірург послав на рентген, подивився знімок, поохав (але за гроші ніц не сказав :)). Почав кришити плоскогубцями зуб і діставати шматками, потім заштопав мнясо. І такий "з вас 500 грн"))) 

 

П.С. Може навіть і більше, не пам'ятаю вже точно))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Saddy сказано:

Стоматологу? Чи в реєстратурі?

стоматологу на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

І такий "з вас 500 грн"))) 

по-божескі.

Взагалі хірургія дорога.  Малій перед брекетами потрібно було видалити не виросші кутні зуби.  Розрізати щелепу, видалити ті зуби, не сформовані до кінця, і зашити щелепу.

2017 рік.  1500 кожен. В "Протезисті".

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В "Протезисті".

Жень - "Протезист" чудова клініка, свого часу - була лідером по дороговизні, але, всі ходили - "бо роблять - супер". В мене товариш на початку 2000-х позбувся всіх передніх зубів (верх і низ) в результаті аварії, пішов до них і зробив. Заплатив десь 4К, як квартира на 33-му на той час ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

На Бандери кілька років тому рвав зуб мудрості, що виріс під кутом 45.

а я на Волі рвав, запам'ятався мені хірург Маціборко, здається він, бо ще зі мною так ніхто не сюсюкався)), але то було дуже давно, а з нашими людьми... є вірогідність, що зараз він може бути великим злим дядьком)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Bliksss сказано:

Жень - "Протезист" чудова клініка, свого часу - була лідером по дороговизні, але, всі ходили - "бо роблять - супер". В мене товариш на початку 2000-х позбувся всіх передніх зубів (верх і низ) в результаті аварії, пішов до них і зробив. Заплатив десь 4К, як квартира на 33-му на той час ;)

Я ніде не сказав, щось проти Протезиста. Завжди було дорого і завжди було якісно.

Це я знаю. База  у них чудова. Панорамні знімки щелеп і т.д.!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я ніде не сказав, щось проти Протезиста. Завжди було дорого і завжди було якісно.

я тобі і не казав, що ти проти протезиста. мені в принципі - байдуже, ми ж якість послуг обговорюємо ))

 

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це я знаю. База  у них чудова. Панорамні знімки щелеп і т.д.!

днями, моїй меншій сестричці ( 25+)  задумалось порівняти зуби і встановити брекети, особисто я - ну в упор не бачив що там рівняти, але, видно тренд такий...

пішла до стоматогога (звісно - в приватну, "друзі порадили") вирвали 4 зуба - лишні )) за кожен зуб в межах 500, штопали щоку, ясна річ не безкоштовно.

Ну і брекети будуть десь 800-1000... Клініка - бомбезна, як і якість обслуговування, але за знімками - відправляи в той самий "Протезист" ))

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

я тобі і не казав, що ти проти протезиста? мені в принципі - байдуже, миж якість послуг обговорюємо ))

 

днями, моїй меншій сестричці ( 25+)  задумалось порівняти зуби і встановити брекети, особисто я - ну в упор не бачив що там рівняти, але, видно тренд такий...

пішла до стоматогога (звісно - в приватну, "друзі порадили") вирвали 4 зуба - лишні )) за кожен зуб в межах 500, штопали щоку, ясна річ не безкоштовно.

Ну і брекети будуть десь 800-1000... Клініка - бомбезна, як і якість обслуговування, але за знімками - відправляи в той самий "Протезист" ))

 

Щось дешево з брекетами.

мала пластину носила для розширення щелепи 1500 грн.

Зуби рвали.  Чистки. Самі брекети, гумки для витягування і т.д.

Вже я з ліку збився. Овер 1500$ за 3 роки.

Плескот же, в своїй клініці пропонував одразу 600Є.

Але ми пішли в "Державну". дешевше мало бути ...

Зекономили.

 

Але брекети то не тренд, а необхідність.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Щось дешево з брекетами.

якраз, вже десь біля 150$ пішло, брекети будуть 800-1000 (там де 800, там і 1000 намалюється)

як вона це все терпить, хз, каже - "не больно", біля неї навіть донька ходить і каже - "мамочка нащо воно тобі треба?"

 

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але брекети то не тренд, а необхідність.

погоджуюсь, але в "наші часи" було інакше...

мене заставляли пластинку носити, яку за "супер-гроші-блат" в совкові часи  (десь 88рік.)

мені зробили, думаєш - довго носив? Поки в школі хтось не "доколупався", а зараз - всі розуміють що це необхідність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

 Поки в школі хтось не "доколупався", а зараз - всі розуміють що це необхідність...

В мене так було з окулярами. Думав стану "очкарик", але ні. Не став. Або вчителька провела розмову, або не знаю. Або просто мені пасували окуляри :)

Дебілів вистачало що тоді, що зараз, і міг / можеш стати "зубастиком" чи "очкариком" чи ким завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Або вчителька провела розмову, або не знаю.

в нас - вирішувалось простіше - "після уроків на спортмайданчику" ))) деколи, навіть вдавалось відстояти свою точку зору ))

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

в нас - вирішувалось простіше - "після уроків на спортмайданчику" ))) деколи, навіть вдавалось відстояти свою точку зору ))

 

це також бувало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і все-таки, давайте про стоматологію...

відсутні декілька зубів, кутніх (4 шт, верх- низ), зовні - не видно, а так - дискомфорт відчувається...

Як мені пояснювали, потрібно "імпланти ставити", ціна - зрозуміло, питання в іншому, хто недавно ставив - як по часу та больовим відчуттям?

От щось не хочеться, щоб боляче було за якусь фігню, але і м'ясце жувати хочеться...

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

і все-таки, давайте про стоматологію...

відсутні декілька зубів, кутніх (4 шт, верх- низ), зовні - не видно, а так - дискомфорт відчувається...

Як мені пояснювали, потрібно "імпланти ставити", ціна - зрозуміло, питання в іншому, хто недавно ставив - як по часу та больовим відчуттям?

От щось не хочеться, щоб боляче було за якусь фігню, але і м'ясце жувати хочеться...

Колись мій напарник ставив. Сама операція під наркозом, не знаю чи місцевим, а потім приходить біль. Сидів він на якихось кінських обезболюючих і постійно тримався за щоку. Хоча думаю, що це індивідуально, хтось надто чутливий, а хтось не дуже.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підчас  роботи боліти не буде ,21 сторіччя д надворі, анестезія.

Після залежить від індивідуальних особливостей організму,але теж мало.

А ставити варто  ,бо 4 кутніх зуба це біля 50 відсотків жувальної ефективності.

Її відсутність потім дорожче обійдеться ,значно.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

а потім приходить біль.

ось це мене і цікавить, на скільки часу виб'є мене з колії, ну і сам процес - також... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

А ставити варто  ,бо 4 кутніх зуба це біля 50 відсотків жувальної ефективності.

ну в моєму випадку, не самі кутні а - "в тому районі"... от я і казав про "жувальність" )) не люблю манку, хочу - м'ясо ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...