Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

а які відгуки про Патлякевич(міська стомат)?

то мій перший і єдиний стоматолог

ходив до приватних на консультацію,то кажуть роботи повно,приходьте все полікуємо..а Патлякевич не рекомендувала ще лікувати. дана ситуація мене трохи насторожує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Якраз по твоїй пораді, я його шукав пару місяців назад, ходив туди на фабрику лучанка (за Коперника), з прохідної вхід наліво. Серед дня було зачинено, та і кабінет здався якимось закинутим )) Він там приймає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить думка про протезиста Білець Андрія Петровича (Можу помилитися ім'ям чи іменем по батькові). Хто що може сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2015 at 15:49, DPAKOH сказал:

потрібно до стоматолога ...

і так прочитавши всі пости ...

Шульга приймає в приватному кабінеті на Шевченка,чуть далі за Базиліком

Шубину Марию Ивановну

Шубіної Олени Іванівни

в Теремно

Лідія Іванівна

номер тел. 251304

Майю Романівну о668301993.

стоматполіклініку що на волі за будинком природи, до стоматолога

Бойко Сергій Зіновійович, якісне лікування, хороші якісні пломби, рекомендую! 0634538324

до кого краще ....

якщо є свіжі контакти прошу надати

 

Однозначно з вищезазначеного переліку раджу лікаря Майю Романівну  о668301993. як був малий ще батьки записали мене до Шубіної на Київську в свій час вона була справді класним спеціалістом та роки беруть своє :( після однієї "лажі" знайомі порадили по співідношеню якість-ціна лікаря Майю на Теремно  зараз вона працює в новій стоматології Дентіка на 55 кварталі буквально на тижні робив повну чистку зубів за все заплатив 300 грн.... !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Фесик сказал:

 

Однозначно з вищезазначеного переліку раджу лікаря Майю Романівну  о668301993. як був малий ще батьки записали мене до Шубіної на Київську в свій час вона була справді класним спеціалістом та роки беруть своє :( після однієї "лажі" знайомі порадили по співідношеню якість-ціна лікаря Майю на Теремно  зараз вона працює в новій стоматології Дентіка на 55 кварталі буквально на тижні робив повну чистку зубів за все заплатив 300 грн.... !!!!!

 

Я від своїх знайомих о живуть в тому районі біля Срібних Лелек про Дентіку чув непогані відгуки, що і ціни ще не деруть і лікарі адекватні та не знав, що там Майя працює я в неї десь роки 3-4 тому робив зуби ще на теремно то все поки нормально а яка вартість у них відбілювання? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2016 at 19:51, phantom сказал:

Цікавить думка про протезиста Білець Андрія Петровича (Можу помилитися ім'ям чи іменем по батькові). Хто що може сказати?

Білець... Прізвище точно пам'ятаю, як звати - ні. Якщо це той, що працює (працював років 8-10 тому) в стоматполікліниці за ЦУМом, то він мені робив передні, металокераміка. Зробив якісно, зубами задоволений. Але самі розумієте, раз на раз не приходиться. Бо тут багато відгуків, одним якійсь лікар зробив добре - другим, ні. Істина десь там.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 09.10.2013 at 16:40, SysR сказал:

На Возз'єднання працює Копач Ярослав Іванович, ПП "Фенікс".

була в нього і його сина Юри перепортили мені зуби, на що сказали ідіть до іншого стоматолога і переробляйте, я звернулась в поліцію і лише після цього мене прийняли але нічого не переробили,відправили.Люди не ходіть туди самі потім жаліти будете, ось така історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть,будь ласка,хто може зі стоматологів наростити зламаний передній зуб.Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 29.07.2016 at 11:20, viktor02 сказал:

Підкажіть,будь ласка,хто може зі стоматологів наростити зламаний передній зуб.Наперед дякую.

 

У моєї сестри була ціла епопея з переднім зубом,  їла черешні і проморгала одного камінчика пів зуба на косяк як і не було :( (для дівчини в 19 років це драма життя ), пішли ми в стоматологію, що ближча до нас на Волі а там сказали,  що тому зубу вже нема життя і його потрібно видаляти та ставити імплантат сказали що вся операція потягне на доларів 300!!!!!! Та вчасно знайомі порадили проконсультуватись в  лікаря Майї Романівни з стоматології Дентіка на 55 кварталі вона поставила їй штифта та відновила зуб так, що він по кольору він від інших і не відрізняється… заплатили ми за все 650грн. а могли 300 доларів :)

Тому не питайте в одного спеціаліста-стоматолога бо можуть «втюхати» Вам таке», що  потім будете думати навіщо…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтував зуби за невеликі гроші у лікаря про якого писав раніше, та рекомендував його. Зараз мушу ставити імпланти, рвати зуби та перероблювати чи не всі моменти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Оксана Забужко сказано:

 

У моєї сестри була ціла епопея з переднім зубом,  їла черешні і проморгала одного камінчика пів зуба на косяк як і не було :( (для дівчини в 19 років це драма життя ), пішли ми в стоматологію, що ближча до нас на Волі а там сказали,  що тому зубу вже нема життя і його потрібно видаляти та ставити імплантат сказали що вся операція потягне на доларів 300!!!!!! Та вчасно знайомі порадили проконсультуватись в  лікаря Майї Романівни з стоматології Дентіка на 55 кварталі вона поставила їй штифта та відновила зуб так, що він по кольору він від інших і не відрізняється… заплатили ми за все 650грн. а могли 300 доларів :)

 

Тому не питайте в одного спеціаліста-стоматолога бо можуть «втюхати» Вам таке», що  потім будете думати навіщо…

 

Дружина подібну проблему вирішила в стоматолога Наталії Тарасівни (кабінет "Денталія" на вулиці Шухевича),дуже задоволена.Наскільки довго протримається склокераміка час покаже,але на даному етапі питання було вирішене на 5+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, woodwork сказал:

Ремонтував зуби за невеликі гроші у лікаря про якого писав раніше, та рекомендував його. Зараз мушу ставити імпланти, рвати зуби та перероблювати чи не всі моменти...

Уточніть в кого саме, бо не хочеться перечитувати 11 сторінок теми

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Оксана Забужко сказал:

 

У моєї сестри була ціла епопея з переднім зубом,  їла черешні і проморгала одного камінчика пів зуба на косяк як і не було :( (для дівчини в 19 років це драма життя ), пішли ми в стоматологію, що ближча до нас на Волі а там сказали,  що тому зубу вже нема життя і його потрібно видаляти та ставити імплантат сказали що вся операція потягне на доларів 300!!!!!! Та вчасно знайомі порадили проконсультуватись в  лікаря Майї Романівни з стоматології Дентіка на 55 кварталі вона поставила їй штифта та відновила зуб так, що він по кольору він від інших і не відрізняється… заплатили ми за все 650грн. а могли 300 доларів :)

 

Тому не питайте в одного спеціаліста-стоматолога бо можуть «втюхати» Вам таке», що  потім будете думати навіщо…

 

 

Підкажіть телефон до Майї Романівни???

ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонував у клініку Василюка, цікавився скільки коштує лише розпломбування одного кореня зуба. Сказали – 2750. Через кілька днів перетелефонував уточнити. Відповіли – від 2 тис. 750 грн. Тобто, може бути й дорожче. Цікаво, скільки ж тоді може коштувати лікування і пломбування? Хто там був, відпишіться, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.08.2016 at 10:45, Галичанин сказал:

 

Підкажіть телефон до Майї Романівни???

ДЯКУЮ!

(099) 655-00-57, (096) 306-47-74, Приймає в районі "Срібних лелек". 
Я сьогодні в неї була, то мені сподобалось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.08.2016 at 19:56, Akrilat сказано:

(099) 655-00-57, (096) 306-47-74, Приймає в районі "Срібних лелек". 
Я сьогодні в неї була, то мені сподобалось. 

Вже 4 роки в неї лікуюся, до інших не піду навіть під дулом))))Навіть Чекала її коли з декрету вийде. Коротше спеціаліст вона чудовий, робить швидко, акуратно, даже такі зуби, які б інші сказали видаляти))))) в четвер знов йду. Ціни доречі недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 14.08.2016 at 20:13, Sefirot сказал:

Телефонував у клініку Василюка, цікавився скільки коштує лише розпломбування одного кореня зуба. Сказали – 2750. Через кілька днів перетелефонував уточнити. Відповіли – від 2 тис. 750 грн. Тобто, може бути й дорожче. Цікаво, скільки ж тоді може коштувати лікування і пломбування? Хто там був, відпишіться, будь ласка.

Мав неприємність  рік тому втрапити до цих з дозволу сказати «спеціалістів»  які хизуючись тим, що м купили мікроскопа не змогли мені зробити елементарної роботи а історія була така.

Раптово заболів зуб, працюючи на Лесі Українки забіг до найблищого стоматолога  яким виявились ці прохіндеї, від болю було не до  розпитування про ціни та розглядання прасів хотів одного щоб швидше зняли біль …  оскільки з пацієнтів нікого не було (тепер переглядаючи ціни розумію чого) мене направили до якогось молодого лікаря, той сказав, що потрібно вбивати нерва для чого розпиляв дірку в зубі та поклав ліки і тимчасову пломбу за, що взяв 350грн. Домовились, що за кілька днів я прийду на постійну пломбу.  До вказаного часу  зуб почав боліти ще більше я до них а вони кажуть, що ліки чомусь не повністю вбили нерва почали розпилювати ще більше зуба, дирку зробили таку як екскаватором :( знову поклали ліки на ранок  почало гнати щоку.. пішов в міську там за 5 хв. дістали нерва та поставили постійну пломбу яка щасливо служить і зараз …

Гроші за калічення зуба ледве від них видер…

МОРАЛЬ: Те що у нас ставлять велику вартість на послугах не означає, що ті послуги будуть якісними!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто підкаже яка зараз ціна на брекети??

Та чи встановлюють у Луцьку внутрішні брекети і яка їх ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Sergiy7 сказано:

Та чи встановлюють у Луцьку внутрішні брекети і яка їх ціна?

у Луцьку такі не встановлюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліль, а чому ви з такою впевненістю говорите, що не встановлюють?  Думаю це не ракета, шоб в нас такого не було))))) . 32 перлини на богдана хмельницького таке робить. Але б я не радила ставити внутрішні брекети, бо то знущання над язиком. Зараз єї більш гуманні способи зробити посмішку ідеальною. Дзвоніть до Маї Романівни, вона вам все пояснить так як мені. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bestie сказал:

Дзвоніть до Маї Романівни, вона вам все пояснить так як мені. 

А вона брекети теж робить? Бо моїй дочці, скоріш за все, потрібно буде їх ставити. А в прейскуранті її клініки я не знайшла нічого про брекети. Навіть і не питала її про це. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bestie сказано:

Ліль, а чому ви з такою впевненістю говорите, що не встановлюють? 

цікавилась даним питанням пів року тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок цін на брекети у луцьку? в кого які і де вигідніше ставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Sergiy7 сказано:

а як на рахунок цін на брекети у луцьку?

від 8 000 грн на одну щелепу

 

у Львові, кажуть, від 5 000 грн можна поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...