Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

теж рекомендую Ярослава Івановича Костуру. так склалось, що кілька років поспіль в грудні йду до нього "виправляти баги" попердніх лікарів. Ціни не найнижчі, але впевнена, що гарантовано отримаю всі потрібні послуги і ненапряжно посиджу в кріслі, слухаючи музику. Робив колись мені реставрацію передніх зубів, в суботу, з 11 ранку до 18 вечора, подарував шоколадку за "залізні нерви" :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

теж рекомендую Ярослава Івановича Костуру. так склалось, що кілька років поспіль в грудні йду до нього "виправляти баги" попердніх лікарів. Ціни не найнижчі, але впевнена, що гарантовано отримаю всі потрібні послуги і ненапряжно посиджу в кріслі, слухаючи музику. Робив колись мені реставрацію передніх зубів, в суботу, з 11 ранку до 18 вечора, подарував шоколадку за "залізні нерви" :_02:

Я ще раз переконуюсь, що ціна на якісну стоматологію не може бути низькою. Особливо, якщо під музику. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

рекомендую стоматолога що веде прийом у ЗОШ №2 (вул. Львівська) звати Аркадій.

скільки разів у нього робив я та мої друзі - всі задоволені, швидко та якісно, з та без анастезії, ціни просто супер, дешевше я поки не бачив, а пломби вже роки стоять... кому цікавить можу в ПП тел.дати.

в кабінеті є музичний центр, котрий постійно фунциклює, так що скучати не прийдеться :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть чимось вона прославилась...а по ділу хожу на львівську до Кереба....прийшовши до них перший раз в 5 годин вечора з сильною зубною білюю,вони напротязі 10 хв...вирішили проблему , при тому що вже сиділа людина на черзі,так і після цього поробили всі недоліки які були,... я задоволений,поводяться з тобою як малою дитиною ще зойкнути не встиг а він вже перепитує що не так.....(до цього взагалі боявся стоматологів як вогню завдяки славним лікарям...не буду писати якім ато їх і так тут озвучували неодноразово.....+під час лікування на львівській находили всі плюси державних дешевий поліклінік-- то канал не запломбований то якась штука в каналі обламана і запломбована),

Змінено користувачем Sashkajek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Подскажите пжл где можна нормально "починить" зубы за относительно недорого, спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xpatrikx, читай вище! знайдеш і поради, і підказки, і стоматолога по "карману"! ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus,

Порадьте де вирвати. Зі всього перечитаного крім садистів з Суворова ... порадьте хорошого спеціаліста де можна вирвати зуб 8ку.

Вперше чую про "садистів" на вул. Суворова :_22: ! Найкращий лікар-хірург і просто хороша людина, зав.відділення Єнжиєвський Віктор Болеславович!!! :0040:

http://stomat.lutsk.ua/index.php

Дякую за підказку!!! Чудовий хірург. Завела до нього маму (панічно боїться стоматологів, завжди втікає з-під кабінету). Знайшов підхід, зробив все професійно і швидко, без ускладнень. Мама обіцяла, що прийде до нього ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене друг стоматолог в лікарні біля буратіно.. бандери кажись зараз вулиця.

то ще той садіст) штрикає голкою в щелепу і посміхається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Barugan

можу порадити свого стоматолога-терапевта: Бухарець Ігор Миколайович, приймає на пр. Волі в стоматполіклініці, 19 каб. (по парним числам - в другу зміну, по немарним - в першу) ціни на полімерну пломбу від 60 грн. (правда, можливо, для своїх - він у нас сімейний стоматолог). Телефон реєстратури 72-30-50, 24-05-60

Його прломби у мене особисто стоять ще з 2008 року "в целости и сохранности"!)))

http://i1.poltava.pl.../2317/photo.jpg

Приєднуюсь як порадник. Маю багацько бухарецьких пломб, є і старіші 2008 року, жодна не вилетіла. Правда останній раз лікувався не в Бухарця, не знав куди він переїхав, полікували ніби непогано, але не полишало відчуття, що в роті лікар шукає не дірку, а гроші.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

emelka ще б когось почути, щось за 2014-2013 рік інформацію...

тато місяць тому лікував зуби, інформація достовірна, єдине - ціна на пломби від 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок кабінету в Теремно.Минулого літа, начитавшись відгуків, повела туди свою дитину,оскільки лікар в якого лікували раніше виїхала з Луцька.Лікар, як вже потім вияснилось, вирішила ,що моя дитина (3 роки)не висидить під час постановки пломби, нанесла якусь туди речовину яка має розсмоктатитись за рік, а що далі.....Я обурилась оскільки до того вже моя малеча мала три пломби і гарно сидить в кріслі.І по часу та її робота зайняла стільки ж скільки й постановка самої пломби.На що вона відповіла, що пломби теж розсмкотуюються.Заплатила здається зовсім небагато здається 30 грн.Проте невдовзі той зубчик довелося переробити.Туди більш ні ногою.

emelka ще б когось почути, щось за 2014-2013 рік інформацію...

http://board.lutsk.u...te-stomatologa/

яж написав цікавить по Волі і Суворова, приватні кабінети ні....

На Суворова можете звернутись до Бухарець ( власний досвід) та до Левчук ( з відгуків знайомих).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вперше чую про "садистів" на вул. Суворова :_22: ! Найкращий лікар-хірург і просто хороша людина, зав.відділення Єнжиєвський Віктор Болеславович!!! :0040:

http://stomat.lutsk.ua/index.php

За хвилину вирвав зуба, сказав нічого не робити, лише випити Німесил. 4 дні відмучилась, зробила рентген - а там не весь зуб видалений, ще й запалення почалось. Вобщєм, 3 анестезії і доросла тьотка всеодно ревла від болю в кабінеті стоматолога. Не рекомендую ні разу. А, рекомендую Паньківа Василя Івановича, який все те діло виправляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus,

Порадьте де вирвати. Зі всього перечитаного крім садистів з Суворова ... порадьте хорошого спеціаліста де можна вирвати зуб 8ку.

Вперше чую про "садистів" на вул. Суворова :_22: ! Найкращий лікар-хірург і просто хороша людина, зав.відділення Єнжиєвський Віктор Болеславович!!! :0040:

http://stomat.lutsk.ua/index.php

Дякую за підказку!!! Чудовий хірург. Завела до нього маму (панічно боїться стоматологів, завжди втікає з-під кабінету). Знайшов підхід, зробив все професійно і швидко, без ускладнень. Мама обіцяла, що прийде до нього ще.

І в нас та сама ситуація - якраз вчора мама продемонструвала мені малюсінький кусочок недовидаленого зуба. Але стало явним це після того, коли десна повністю зажила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що це халатність лікаря, скоріше поодинокий випадок!

Після видалення багатокорінних зубів зазвичай на другий день призначають "знімок" і полоскання!

Добре, що Ваші історії мають щасливе закінчення!

Не хворійте, бережіть зубки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше чую про "садистів" на вул. Суворова :_22: ! Найкращий лікар-хірург і просто хороша людина, зав.відділення Єнжиєвський Віктор Болеславович!!! :0040:

http://stomat.lutsk.ua/index.php

За хвилину вирвав зуба, сказав нічого не робити, лише випити Німесил. 4 дні відмучилась, зробила рентген - а там не весь зуб видалений, ще й запалення почалось. Вобщєм, 3 анестезії і доросла тьотка всеодно ревла від болю в кабінеті стоматолога. Не рекомендую ні разу. А, рекомендую Паньківа Василя Івановича, який все те діло виправляв.

о,в мене точно так само було вирвав зуба за хвилину,укола зробив так боляче,що я теж розревлася,хоча я терпляча і спокійно себе веду в стоматологів.Накрили мене якоюсь шматкою,лікар без рукавиць.Медсестра нахамила ,я заплатила 50 грн і пішла з надією,що на Суворова не повернуся більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

не сприйміть за рекламу, але є один досить цікавий інтернет ресурс "1-й народний рейтинг лікарів України". Тема надзвичайно актуальна в наш час, коли диплом лікаря купується за гроші. Не ми таких лікарів назначаємо на посади, але ми маємо право не ходити до них. Для того потрібно знати хто є лікар за покликанням, а хто - за гроші. На даному ресурсі можна добавити лікаря по профілю, залишити оцінку та відгук. На сайті дуже мало інформації по луцьким лікарям. Прошу, не залишайтеся байдужими. Не дамо шарлатанам калічити наше здоровя!

Змінено користувачем Martene
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж раджу Паньківа як хірурга. Один раз видаляв зуб і один раз підрізав десну, бо зуб не міг прорізатись. Все чудово " без шуму та пилі" та без ускладнень. Зовсім не страшно і не боляче. А в прославленому Протезисті здерли бабло, видалили зуб, коли я сказала, що мені частинка зуба лишилась, з мене посміялись, що придумую. А там таки була часточка зуба, навіть не вибачились за насмішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується Костури Ярослава Івановича, я в нього лікувалась, витратила купу грошей, якістю роботи не задоволена, прийшлося виправляти в інших лікарів, картини на потолку музика та рентген не покращили якість роботи, віднісся він до мене халатно, нікому б не радила попасти до такого лікаря - бізнесмена з серйозними проблемами, в нього розцінки, як в "Протезисті", а якість та відношення, як в державних поліклініках.

olun4ik Вам просто пощастило, або Ви просто рекламуєте дану персону.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується Костури Ярослава Івановича, я в нього лікувалась, витратила купу грошей, якістю роботи не задоволена, прийшлося виправляти в інших лікарів, картини на потолку музика та рентген не покращили якість роботи, віднісся він до мене халатно, нікому б не радила попасти до такого лікаря - бізнесмена з серйозними проблемами, в нього розцінки, як в "Протезисті", а якість та відношення, як в державних поліклініках.

olun4ik Вам просто пощастило, або Ви просто рекламуєте дану персону.

Пропоную Вам детальніше пояснити ситуацію і розповісти, що ж такого сталось. А то два повідомлення на форумі після реєстрації і всі - негатив про одного лікаря. Просимо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що стосується Костури Ярослава Івановича, я в нього лікувалась, витратила купу грошей, якістю роботи не задоволена, прийшлося виправляти в інших лікарів, картини на потолку музика та рентген не покращили якість роботи, віднісся він до мене халатно, нікому б не радила попасти до такого лікаря - бізнесмена з серйозними проблемами, в нього розцінки, як в "Протезисті", а якість та відношення, як в державних поліклініках.

olun4ik Вам просто пощастило, або Ви просто рекламуєте дану персону.

Звучить дуже неправдоподібно. Протезист, ще не дотягнув до єталона якості і порівнювати клініку з одним лікарем - неправильно. Такі слова потрібно підтвердити фактами, цифрами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить таке питання хтось робив собі адгезивне протезування зубів ? Якщо так то як по ціні і якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...