Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Хлорфіліпт використовувала і до року - масляний, а також в аерозолі.

Оксалінкою носа мажу в період інфекцій. Та стоматолог нам навіть радила десна мазати, коли зубки прорізаються. Цього не робила.

Ацикловір теж не давала, надто сильний. Цей препарат якраз протигерпесний.

При стоматиті протирала розчином соди, зрошувала аерозолями (були різні, з незначною анестезією).

Знаю, що бувають грибкові стоматити, як наслідок прийому антибіотиків.

Я чесно кажучи теж думав, що препарати будуть аерозольного типу, а то мій козак так уже вередує, коли протирати потрібно.

Оксилінкою щось теж побоююсь мазати.

Антибіоотик приймали лише 1 раз (оспамокс), але то ще в листопаді.

P.S: Найцікавішим є те, що інфекція розпочала свою дію ще в минулу середу(28.01.09). Нас протягом цього відрізку часу оглядав ЛОР і лікар-педіатр і НІХТО із них не помітив, що в дитини почався стоматит! А лікар, щей антибіотик приписала невідомо навіщо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

P.S: Найцікавішим є те, що інфекція розпочала свою дію ще в минулу середу(4.02.09).

найцікавішим є те, що це твоє повідомлення було написане в понеділок (2.02.09)

:)

ты из будущего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоматити лікують багато аерозолей в т.ч. і ті, якими ми лікуємо ангіни (читай інструкцію). В будь-якій аптеці тобі запропонують, до того ж вік 3 роки, це не 1 рік (легше підібрати).

У мене теж був випадок, коли дільничний лікар сказала, що герпатичний стоматит, але направила до стоматолога на консультацію. А стоматолог не підтвердила, сказавши, що звичайна вірусна інфекція і ніякого стоматиту нема.

Коли вагаєшся, проконсультуйся ще в одного.

Тут головне правильно діагностувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S: Найцікавішим є те, що інфекція розпочала свою дію ще в минулу середу(4.02.09).

найцікавішим є те, що це твоє повідомлення було написане в понеділок (2.02.09)

:)

ты из будущего?

просто на календарику глянув не на число, а на день тижня от і вийшло, що з "майбутнього". там мало бути 28.01

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
Я ходжу в стоматполіклініку, що на волі за будинком природи, .......... ще хороший там спеціаліст Друль Марта здається Іванівна

Марта Ігорівна. Ще років 6 назад в неї робив зуби. Тимчасову пломбу за гривень 80 на ті часи (інші ставив за 120-150 грн (вже не пригадаю точно), які закриває штифти для коронки, яку протезист з тієї ж поліклініки порадив не ставити :)("ось будинок, який побудував Джек..."), досі ношу...

Але довго в чергах чекати не хочеться, тому:

mix_forever, підкажіть адресу

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно....

- з'їжджу подивлюсь шо і як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Але довго в чергах чекати не хочеться, тому:

mix_forever, підкажіть адресу

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно....

- з'їжджу подивлюсь шо і як...

Також знаю про цих людей, справді недорогі ціни, але черга до них немаленька також, приймають здається аж до 21.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кто знает расскажите какие сейчас расценки на вживление титанового имплантанта и установление коронки к нему. И к кому лучше обратится по этому вопросу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Люди хто підкаже хорошого стоматолога по видаленю зубів. Потрібно видалити зуб якого вже майже немає:(. Шукаю толкового врача, а не садіста який без укола рве. Клініку на Суворого не рекомендувати, цікавить на Богдана Хмельницького напроди банку, бачив там клініку шось типа 32+ . Може хтось пронеї розказати і телефони б булоб непогано.Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клініку на Суворого не рекомендувати, цікавить на Богдана Хмельницького напроди банку, бачив там клініку шось типа 32+ . Може хтось пронеї розказати і телефони б булоб непогано.Дякую

А попередню сторінку важко було глянути?

Я давала всі дані цієї клініки з фото :D  ось

Але наскільки мені відомо, там зубів не рвуть та можуть порекомендувати хорошого спеціаліста. Зателефонуй за вказаним номером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laskaдякую але нажаль вони і справді не рвуть, а врач який цим займається по середам непрацює :( ,а зуб болить ужас прийдеться на суворова іти до садистів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клініка «Практик Дент»

Знаходяться на вул. Лесі Українки, 47 (над колишнім офісом Київстару, навпроти Неофіта) (2-й та 3-й поверх).

Сервіс хороший, обладнання сучасне, розхідні матеріали якісні, дизінфекція після кожного пацієнта — і провітрюються і кварцують приміщення (чи як там правильно називається), 10-15 хв. перерви між пацієнтами. Спеціалісти високого рівня. Лікується вся сім’я і друзі. Багатьом друзям, котрі ходили до інших клінік згаданих вище, виправляли помилки тамошніх лікарів, бо назрівали величезні проблеми.

Послуги «Практик Денту»

— Дитяча стоматологія — лікують всіх діток, по 3-4 роки і далі (моєму непосидючому навіть змогли запломбувати зуба, хоча прийшлося надувати кульки з рукавичок, щоб забавити, і тд).

— Власна хірургія — роблять операції (бачив фотографії — бр-р-р)

— Ставлять імплантанти

— Видаляють зуби

— Своя лабораторія по виготовленню протезів — певно єдина в Луцьку (тобто ліплять зуби по формі)

— Терапевтична стоматологія (лікування, пломбування, художні реставрації)

— Брекети, вирівнювання прикусу, зубів і т.п.

— Відбілювання зубів, чистки

— Рентген

— …

Працюють з 9:00 до 21:00 (взагалі тоді, коли зручно, можуть і довше — перевірено)

Телефон: 72-73-35

Адреса: Луцьк, вул. Лесі Українки, 47

Правда, ціни відрізнються від середньо статистичних по місту.

P.S. В дитячому кабінеті діткам на моніторі показують їхні зуби з домогою спеціальної камери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда, ціни відрізнються від середньо статистичних по місту.

А если называть вещи своими именами - насколько мне известно, это самая дорогая в Луцке клиника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда, ціни відрізнються від середньо статистичних по місту.

А если называть вещи своими именами - насколько мне известно, это самая дорогая в Луцке клиника :)

Ні. Ще є "Протезист". Але вони, дійсно, класні. Стільки років туди ходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если называть вещи своими именами - насколько мне известно, это самая дорогая в Луцке клиника :)

Я дуже давно не був в інших клініках. Ціни — це не їхня перевага, це точно.

Проте, коли я йду туди, я впевнений, що лікар одягає рукавички, котрі не були в використанні (нікому в рот їх не засовував до мене :) ), я знаю що коли мені обезболюють якусь ділянку — то точно мені першому цим шприцом (знаю про деяких, що використовують по кілька разів одні й ті ж ампули з обезболюючим для різних пацієнтів, а враховуючи те, що кров може потрапити в ампулу при введенні... а це можливість заразитися різними хворобами...) і т.д. і т.п.

Лікування зубів — не дуже приємна процедура і любити її не можна. Тому коли я йду до лікаря, маю дуже велику надію, що він зробить мене здоровим і без згубних наслідків. Тому гроші тут є другорядними.

З іншого боку, як то кажуть — кожна жаба своє болото вихваляє.

О, доречі, пригадав, в них ще є послуга лікування/профілактики для вагітних жінок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

znachyt' problema nastupna.

naryvae zub, jakogo vydalyty ne bulo zmogy, prypysaly antibiotiki, shob stuhnuv, a vin zamist togo vzhe navit prorvav. chastkovo. Likar, kotryj prypysuvav tabletki, skazav, sho v takomu stani meni jogo ne eliminujut, bo ja pomru vid boli navit pry lokal'nij anesteziji. Tomu varto popyty antibiotiki, a do stomatologa jty vzhe v Ukraini. A she ja sebe uzhasno pochuvaju.Slabist , golovnyj bil (((

kudy v Lucku z takim pity?ne hochetsja, shob nazhivu rozpanahali pivdesny. I vyvaljuvaty pivzarplaty na take ne hochetsja. I da, nakinec-to stalo strashno...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Посоветуйте хорошего стоматолога, либо хорошую клинику.

Цена впринципе значения не имеет (на здоровье економить не стоит :dont: ),

но неплохо бы указать примерные расценки.

И вобще у кого кто лечти зубы, а к кому не стоит ходить. Думаю, будет полезно

взять на заметку всем.

Не стоит ходить в стоматполиклиннику, там все как бульдозером делают.

Посоветую лучшего стоматолога - Костура Ярослав Иванович! Мне пломбировал каналы, делал реставрацию полностью за 600 грн. сделал супер! Теперь не отличишь. Советует делать реставрацию а не коронки ставить.

Вообще этот стоматолог я скажу финалист международного конкурса стоматологов, к нему ездят даже из Польши ищут. Советую всем.

Есть свой сайт, где можно посмотреть его работы: kostura.com.ua

post-7548-1265098753.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветую лучшего стоматолога - Костура Ярослав Иванович! Мне пломбировал каналы, делал реставрацию полностью за 600 грн. сделал супер! Теперь не отличишь. Советует делать реставрацию а не коронки ставить.

Автор поста - kostura радить стоматолога Костуру Я.І.

самореклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хто підкаже хорошого стоматолога по видаленю зубів. Потрібно видалити зуб якого вже майже немає:(. Шукаю толкового врача, а не садіста який без укола рве. Клініку на Суворого не рекомендувати, цікавить на Богдана Хмельницького напроди банку, бачив там клініку шось типа 32+ . Може хтось пронеї розказати і телефони б булоб непогано.Дякую

Якщо ще актуально. Хороший зубний хiрург в Протезистi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо видалити зуб - то краще за Левчука в Протезисті цього ніхто не зробить. В мене три зуба вирвано різними докторами. Левчук мені робив операцію на одному зубові, і мав вирвати інший. Коли він закінчив операцію - я йому пальцем тикаю, що ще треба зуб вирвати. А він каже: "Вже вирваний". От так от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак рекламує сам себе від чужого імені... ну що ж тут зробиш...

Я просто разработчик сайта этого стоматолога. Этот логин я создал для владельца. Просто под его именем оставил коментарий, так как сам лечился у него. Полностью зуб реставрировали. Если не верите позвоните мне я подтвержу: +380979798278 Валерий это я. Кроме самого специалиста могу отметить кабинет: картины на потолке - так лежишь себе смотришь на них, пока тебе там ковыряются. Зайдите убедитесь сами: kostura.com.ua

У этого стоматолога нет понятия "Вырвать зуб". У него лечится все и востанавливается все до идеального состояния

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левчук - Протезист - найкращий спеціаліст у вириванні зубів

маю досвід 3 хірургів- ходжу лише до нього

колись кажу йому - я лише у вас зуби рву, значить я - постійна ваша клієнтка, на що він відповідає- то може вам всі повиривати? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левчук - Протезист - найкращий спеціаліст у вириванні зубів

маю досвід 3 хірургів- ходжу лише до нього

колись кажу йому - я лише у вас зуби рву, значить я - постійна ваша клієнтка, на що він відповідає- то може вам всі повиривати? :D

а Ви не пробували їх лікувати?

якщо в лікаря є постійні клієнти - значить "хороший лікар" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...