Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Підскажіть будь - ласка де можна недорого і якісно відбілити зуби!

Дякую

Я сама (вся сімя, включ 2 дітей) ходимо в ПРАКТИК ДЕНТ. мають нормалюну апаратуру, матеріали. А зуби ми не відбілюємо, тільки чистимо ультразвуком. так що за результат уни х не знаю.

Мої знайомі ходять в Протезист, там теж все добре з матеріалами і т.д. Але треба памятати, що це індивідуально - знайомій раз у рік вибілюють так, що зуби юілі по американські, а її чоловіку - раз в пів року (бо частіше не бажано), а зуби не ті, хоч і доглянуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Подниму старую тему...

Вопсчем был я сегодня вот здеся:

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

И действительно... отношение к клиенту - превосходное... обезболили, все акуратно. два довольно проблемных передних зуба сделали за полтора часика. красиво и толково. мне понравилось. Рекомендую. запись правда за 2-3 недели..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И действительно... отношение к клиенту - превосходное... обезболили, все акуратно. два довольно проблемных передних зуба сделали за полтора часика. красиво и толково. мне понравилось. Рекомендую. запись правда за 2-3 недели..

Цены выросли? Во сколько обошлись два проблемных передних зуба? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед ортодонтів раджу Плескота Вячеслава Михайловича. Ставила у нього брекети. Результат чудовий. А був би ще кращий, якби до кінця послухала його рекомендацій і виконувала їх. А так терпіння не вистачило :) І дешевше ніж у Макаричевої Марії Юхимівни. :)

Підтримую! Дотого ж Плескот мій швагро. То весь його професійний ріст пройшов на наших зубах :) Робить суперово. До того ж не тільки ортодонт. Зараз відкрив новий кабінет на вул. Кривий вал.

А де саме на Кривому Валі? Раніше бувала у нього біля дитячої залізниці. Про новий кабінет не чула. А зайти треба було б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось знає , де зараз працює Макаричева Марія Юхимівна ? Знаю , що десь в районі вул.Лесі Українки має свій кабінет...

Може хтось скаже точніші координати чи телефон....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Радянській, в будинку суду. Вхід з двору.

Та вулиця шо до базару спускаццо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Радянській, в будинку суду. Вхід з двору.

Та вулиця шо до базару спускаццо.

дякую за допомогу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед ортодонтів раджу Плескота Вячеслава Михайловича. Ставила у нього брекети. Результат чудовий. А був би ще кращий, якби до кінця послухала його рекомендацій і виконувала їх. А так терпіння не вистачило :) І дешевше ніж у Макаричевої Марії Юхимівни. :)

Підтримую! Дотого ж Плескот мій швагро. То весь його професійний ріст пройшов на наших зубах :) Робить суперово. До того ж не тільки ортодонт. Зараз відкрив новий кабінет на вул. Кривий вал.

А де саме на Кривому Валі? Раніше бувала у нього біля дитячої залізниці. Про новий кабінет не чула. А зайти треба було б :(

Його робочий тел.80508887814

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Пройшло вже трохи часу, хто що зара може сказати про стоматологів? Куди краще звернутися? Потрібно коронку поставити і змінити пломбу на фотополімерну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний лікар-ортодонт Плескот Вячеслав Мехайлович! ^_^

На правах родички і суб"єкта для вдосконалення майстерності, добавлю:

клініка Плескота "32 перлини" по вул. Б.Хмельницького 15, офіс 3.

Тел. 72-47-10

Вражень купа! Не пошкодуєте  :D

Фото з клініки

x_b4587867.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходжу в стоматполіклініку, що на волі за будинком природи, до стоматолога Бойко - робить непогано і недорого (дуже проблемний зуб, який він переробляв після іншого стоматолога, що нахалявив, мені обійшовся з рентгеном, лікуванням каналів та нарощуванням 130 грн, а чоловіку нижній передній наростив за 90 грн - від власних і невідрізниш) крім того зробив мені верхню вісімку, за яку жоден лікар братись не хотів,всі рекомендували вирвати (гарантії на роботу він правда мені не дав, але вже більше 2 років пломба міцно стоїть і зуб не турбує :g15: ) ще хороший там спеціаліст Друль Марта здається Іванівна та Коломієць, але він бере дорожче ніж всі інші десь в 2 рази. Рентген там новий, коштує правда дорожче ніж савдепівський, але воно того варте. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посещаю уже несколько лет Билец Ларису Юрьевну (по Грушевского, возле остановки у роддома). Правда записываться нужно намного раньше, ибо очереди большие. Доволен, претензий нету, качественно.

3-04-38.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подгурець Марина Валентинівна

приватний кабінет по Молоді, 8

тел.роб. 281287

тел.моб. +380679848932

якісно та недорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув увесь топік. Як то кажуть скільки людей, стільки й думок...

У мене в сина (3 рочки) здається розпочався стоматит. Не знаю куди завтра краще звернутись: у дитячу поліклініку до стоматолога(на Чорновола, там ми на обліку) чи до когось із вищеперерахованих фахівців. Найголовніше, що часу на черги не має! Дитина тільки почне їсти одразу плаче... :(

ПОРАДЬТЕ БУДЬ ЛАСКА КУДИ КРАЩЕ! Бажано із власного досвіду... Заздалегідь усім дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть на Чорновола. Там стоматологи більш обізнані по дитячих стоматитах. Сама дітей водила.

Якщо підтвердиться, то оброблять порожнину рота і призначать лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав в топіку на рахунок Коломієць Івани Іванівни! пишуть що недобре щось комусь зробила. я і моя дружина вже на протязі багатьох років лікуємо в неї зуби. Як лікар професійний фахівець і знає досконало свою роботу. Ставив в неї пломби, робив мостік, робив чистку зубів. Робота професійна, томущо ніразу, зуби, які вона лікувала, про себе не нагадували, пломби сидять міцно. В неї стоїть сучасна апаратура, тому лікування безболісне. Звичайно кожен хвалить своє болото, але серед багатьох стоматологів цей лікар подобається найбільше.

На рахунок цін: поставити пломбу коштує 120 грн. + - залежить від обєму роботи

чистка зубів - 10 грн. один зуб

Багато знайомих ведуть до неї дітей

Додаю її візитку:

post-4550-1233496580.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в Лыпыни до приватного стоматолога... Лікує просто шикарно... навіть малого туди записали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон - 51304. Там приймають лікарі - сім'я: тато, мама і дочка з сином. Приймають у кабінеті, який облаштований у їхньому власному домі в Теремно. У зв'язку з цим - низькі ціни. Дуже низькі, пломба - десь гривень до 50. Але на якості це абсолютно не позначається, повірте!! Мені нарадила подруга моєї дружини. Після того обоє лікувалися, дружині нарощували 2 зуба. У них там також запис за тиждень приблизно. Можете спробувати.

Зараз, правда подорожчало трішки - пломба вартує 70грн. Запис по телефону. Телефонувати з 22 до 23 (до того часу вони працюють і трубку ніхто не бере)

З.І. Категорично не раджу Протезист. Ціни дикі (дружині зуб обійшовся в 800грн і потім його ше й прийшлось перероблювати в вищезгаданих лікарів). Так звана "гарантія" - маячня. Ніхто вам на рік гарантію не дасть. Максимум шо по закону можна дати - пів року і то на матеріали, а не на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в клініці Плескота "32 перлини" тільки не в нього, а в жіночки яка там працює, Олійник Наталя Тарасівна. Практично з нічого зробила новий зуб, хоча всі інші казали ставити коронку ;) Ціни більш чим прийнятні, за цей зуб взяла 270 грн, на завтра знову записався, бо ще треба поміняти старі пломби які вже потемніли, фотополімери у них 90 грн, чим я був здивований, так як в інших ціна на полімери була 250 грн.

Враження покищо тільки позитивні, надіюся і надалі все буде так же ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть на Чорновола. Там стоматологи більш обізнані по дитячих стоматитах. Сама дітей водила.

Якщо підтвердиться, то оброблять порожнину рота і призначать лікування.

Зводив сьогодні малого на Чорновола. Вирішили із дружиною, що там, мабуть, дійсно досвіду в лікарів більше...

Оглянула нас лікар. Сказала, що у нас гостририй герпетичний стоматит легкої форми. Виписала кілька препаратів, пояснила як приймати. Порожнину рота ніякими антисептиками не обробляла... Сказала, щоя кщо усе будемо регулярно давати, то за 2 дні все пройде...

Зайшов я відразу в аптеку, скупився на 70грн...

Коли прийшов до дому, перед тим як давати препарати почав перечитувати інструкції. І ось що знайшов:

1. Хлорофіліт, розчин спиртовий, 10мг/мл, 100мл - ПРОТИПОКАЗАННЯ: Індивідуальна непереносимість препарату, дитячий вік до 12 років(для внутрішнього і інтравагінального застосування). Вагітність, лактація

2. Оксолінова мазь - прямо на упаковці пише -МАЗЬ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

3. Вінілін(бальзам Шостаковского) - не рекомендовано дітям, оскільки вплив препарату на дитячий організм ще не є вивченим!!!

4. Ацикловір, мазь - Зовнішнє. Не допускати потрапляння мазі на слизові оболонки порожнини рота, носа, тощо!!!

Як я оце все прочитав, то просто не повірив очам! Скажіть, може я щось не розумію(я думав, що потрібно обробляти порожнину рота), але як ці препарати можна давати і призначати дитині! А особливо пункти 2 та 4!!!

От сиджу і думаю, що ж його оце затра робити??? Думав дитині уже сьогодні легше зроблю аж тут...

Нема слів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрав сьогодні усі ліки і сходив на Чорновола до лікаря, який чергував. Пояснив їй ситуацію, сказав, що я хочу просто розібратись, чому в інструкціях протипоказання, а мені ці ліки приписали? Сказала мені, що усе вірно, вони саме так лікують цю хворобу. Лише останній препарат відмінила - засильний. Ось так...

Хто як прокоментує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлорфіліпт використовувала і до року - масляний, а також в аерозолі.

Оксалінкою носа мажу в період інфекцій. Та стоматолог нам навіть радила десна мазати, коли зубки прорізаються. Цього не робила.

Ацикловір теж не давала, надто сильний. Цей препарат якраз протигерпесний.

При стоматиті протирала розчином соди, зрошувала аерозолями (були різні, з незначною анестезією).

Знаю, що бувають грибкові стоматити, як наслідок прийому антибіотиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...