Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну вона просто їхала в Ювант, а дзеркало в машині треба щоб губи красити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зразу теж подумав шо вона так повертала. Точно хтось спугнув. По тєліку одного разу показували як чорна мазда з Херсону заборчик "порахувала" там тоже дівчина вела машину. "Пугач" смився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о 18-20 ще стояли і проводили заміри

О 20-45 біля нашої Лінії бачив Део в стовпі (як їхати з мосту і повернути ліворуч до інфекційної). Не знаю не впоратись з керуванням повертаючи з напряку мосту до інфекційної важко. Напевно щось сталося, може хтось дорогу перебіг або з Нової Лінії авто підрізало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад на перехресті вул Коперніка і Вавілова А6 не пропустила Таврію чобітка. Цікаво що водій А6-ї який віїжав на головну пропустив Таврію майже всю, але всіпв добряче чепанути задню арку. Таврія аж відскочила в бік на сантиметрів 30 а то і півметра.Поки дійшов до ДТП водій ауді розрахувався з тавроводом і поїхав. Результат: в ауді добряче притертий правий бік переднього бампера,а в тавріі задні крило ну і зандня поперечка пішла трошки. Таврію прийшов штовхнути аби завелась, "відать" з переляку бензином захлинулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не у нас, но сам факт ...

Александр шагнул на «зебру» как раз тогда, когда для стоявших на светофоре машин вот–вот должен был зажечься зеленый. Однокурсники пытались удержать товарища, но парень решил проскочить.

Водитель, 31–летний Анатолий К. (его фамилия не указывается в интересах следствия), хотел стартануть со светофора первым. Но пешеход ему помешал.

Разъяренный Анатолий ударил по тормозам своего «Мерседеса–купе» и пулей вылетел из машины. Круговым движением шеи размял суставы (позже выяснится, что он профессионально занимался кикбоксингом) и, не обращая внимания на поток сигналящих автомобилей, бросился к Александру. Парень к тому времени уже перешел проспект и ждал на обочине однокурсников.

Подбежавший к нему Анатолий дважды ударил Александра по лицу. Студент рухнул на асфальт. Замертво. Убийца заскочил обратно в «Мерседес» и, ударив по газам, умчался прочь. Врачи «Скорой» заявили, что парень умер мгновенно.

— Очевидцы сообщили номер машины подозреваемого, — рассказал начальник ОВД по району Тропарево–Никулино полковник милиции Бахтиер ХАЛИЛОВ. — Милиционеры задержали подозреваемого у дома № 3 по Ломоносовскому проспекту.

В отделении Анатолий признался: он ударил студента за то, что тот… слишком медленно переходил «зебру»

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не у нас, но сам факт ...

В отделении Анатолий признался: он ударил студента за то, что тот… слишком медленно переходил «зебру»

Это пындос конечно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьміть наш центр. Тільки світлофор починає перемикатися на жовтий із зеленого, навіть не на червоний, (я вже не кажу про зелений для

пішохода, де різниця між жовтим для авто і зеленим для пішоходів у секунди 3 мінімум.)

Всі дружно починають як стадо вилазити на дорогу. І то так тільки блимнув жовтий - всі рванули. Так не можна робити, причому таку ситуацію я спостерігаю досить-досить часто.

Або пішоходний біля телекома. Ну всі такі зайняті, і 10 секунд часу для всіх такі дорогі, щоб почекати поки зранку буде хоча б 5-10 людей щоб переходити, а не починати перебігати коли всі пройшли...

Культурний рівень людей, які хочуть кращого життя, і скрізь всі винні, тільки ніяк не вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Причина в тому, що якийсь мудак дав пішоходам можливість бачити світлофор для автомобілів, от на нього і дивляться. Якраз біля ЦУМ коли один світлофор для автомобілів "червоний", в протилежному напрямку він ще "зелений". А пішоходи чомусь дивляться на свідлофор для автомобілів а не на свій і ломляться переходити дорогу. Варіант рішення - переробити конструкцію світлофорів таким чином, щоб пішохід бачив лише "всій" світлофор.

А культури переходу дороги в людей дійсно нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 8:30 ранку на вул. Паркова на повороті на вул. Кривий Вал :smile3: Суті не поняв, але протоколів купа певно буде за їзду в пішохідній зоні! Повезло якщо страховка є у всіх! Та й певно всіх вдеребанила серебриста машина!

Фоткі так собі. Біля ментів влом стояти було бо нізя ж по правилам!

post-155-1213682767.jpg

post-155-1213682758.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Давно пора зайнятись автомобільним рухом в "Зоні". Тільки дайшникам треба не тільки біля "залєскі" зачистку робити а ще й по вул.Градний узвіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка там може бути пішоходна зона, як туди заїхать? Дебіл повний там знаків понаставив :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 14:00 бачила аварію на Ковельській, десь перед поворотом на Набережну. не розминулись "чобіток", легковушка і байкер....

Хто винен - не ясно, бо першим був "чобіток" в його задню-ліву стійку легковушка врізалась правою-передньою фарою, а байкер влип в правий бік легковушки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Байкерів" - відстрілювати через одного.

Я не кажу про Грамотних водіїв та справжніх байкерів.

А тих сцикунів на мопедах/мотоциклях і без шолома ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 12 дня сегодня видел аварию возле 5 школы, в зад джипу Acura вьехала Таврия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора три машини "стукнулись" в Струмівці - нова Самара, "копійка" і ше якась машина. Хтось виїжав з поворота біля, по ходу.

Є контакт :smile-zachot: Напроти мого офісу :cat:

Ці старі Самари якісь взагалі тугі. Мій знайомий теж раз потрапив у аварію на цій груді метала! І тоже занесло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Байкерів" - відстрілювати через одного.

Я не кажу про Грамотних водіїв та справжніх байкерів.

А тих сцикунів на мопедах/мотоциклях і без шолома ..

Нє, там нормальний байкер, на нормальному байку, бородатий і в косусі....

В байкера хіба струс мозку, бо як я їхала - він стояв, і дівчина витирала кров з лоба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
в 12 дня сегодня видел аварию возле 5 школы, в зад джипу Acura вьехала Таврия.

post-1-1213715106.jpg

Ось воно.

Акурі наіть бампер не поцарапали :0011:

Ше таку маю.

post-1-1213715192.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-1-1213715106.jpg

Ось воно.

Акурі наіть бампер не поцарапали :D

Ну це як сказать ... Зі мною колись сталась неприємна ситуація в якій я був винуватцем. Я задів Форд Фокуса нового який був застрахований і на гарантії стояв. По-перше те що той водій заплатив за свою страховку 1000 уе ніяк мене не спасло від фінансових витрат ні на копійку менше. По-друге я задів йому передню арку, але оскільки вона була із елестичного якогось пластику, пілся того як я відїхав візуально доколупатись ні дочого не було. Була задіта фарба буквально з величину ось цього символу " * ". Власник авто хотів розбігтися а вот його син наполіг на тому щоб я ремонтував, оскільки він боявся за страховку. Прийшлось їхати на "Форд-Вінер" у Рівне. Там виставили за рехтовку 790 грн. Заплатив, куди діватись.

А щодо даної аварії то б сказав одне, ліпше ніж витрачати грохі на зовнішній вигляд Таврії кразе б він купив шини з хорошим протектором і гальмівну систему тримав в ідеальному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, kmd, я как раз мимо ехал, думал сфоткать, но уже сзади сигналили - проехал. зато словил какого-то "понаехавшего" зубиловода с российскими номерами и затонированным в ноль стоп-сигналом и поворотниками, которые было видно не больше, чем китайский фонарик за километр :

post-32-1213739119.jpg

понты в селе - большое дело?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел я таких зубиловодов с 500 лошадей в унутрях. мож оно ? тут и рейсинг недалече будет :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, судя по тому, с какими рывками он ехал, сцеплению в машине давно кирдык - видимо знатный "светофорный гонщик" :)

kmd, у тебя на фото какой-то непатриотичный ракурс получился, imho, так оно получше :

post-32-1213746402.jpg

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...