Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Бачив тролейбус і знімальну групу Аверса. Так що дивимось новини, аварій сьогодні було багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я там якраз живу.... дивно що не бачив. Це все через роботу)))

Щодо вчорашньої аварії на Грушевського біля "квітів" - і я там був. якраз дійшов до того магазинчика коли приїхала швидка. Дякую тим хто розповів що трапилось бо було дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля стадіона жінка втрапила під колеса тролейбуса. Хто що чув?

це краще не розказувати подробно і тимбільше не бачити! я бачив цю жнку з близька такої жесті ще за все своє житя не бачив... наскільки я розгледів то одну ногу точно відірвало зовсім, лано думаю не буду дальше продовжувати...це просто кашмар, наскільки я зрозумів то трал не звернув увагу на пішохода на пішохідній доріжці винуватців так сказати зразу було видно що кондуктор що водій стояли в шоці білі на грані оморока...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синій крайслер з жіночкою за кермом врізався в маршрутку на моїх очах, ми якраз за нею їхали. Шв. 20-25 км за год. маршрутка висаджувала людей. Чого жіночка вирішила повернути кермо в право, а не вліво, щоб обїхати маршрутку - невідомо, може потягнулася за чимось...?

А взагалі поки я їхала з Теремно до Ст.ринку - нарахувала 6 аварій (слава Богу не страшких) але всі дурні, на рівному місці - то ВАЗ непропустив Таврію, то хитрі через острівці безпеки, щоб обїхати вічні базарні пробки змагаються на "хто проскочить"! Їхати - УЖАСТЬ! і на машині не знаєш, що чекати, і на велосипеді - ніхто тебе за повноправного учасника руху не вважає, та і як пішохід ти мало кого хвилюєш! ну хіба в спідниці короткій, при умові,, що є що показати. :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера от одной профессионалки три ряда уворачивались в разные стороны пока она с

моста до аверса доехала по всем трем полосам сразу. ничо так ехала, даже не смущалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что ехал возле Фуршета на пешеходном возле остановок серебряный Ланос/Сенс догнал что-то вроде Жигуль 4-ка только пикапчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю - не ДТП але.... Іду я від мясокомбінату до ринку. Обганяє мене пуста маршрутка, і в неї відривається кардан (відривається він не перед мостом, а посередині, за підвісним на хрестовині)! Добре шо швидкість була малою, бо на знак СТОП зупинилася перед переїздом. Маршрутка аж підскочила! Я от собі подумав, а якби кардан прожив ще 5 км і маршрутка набрав людей виїхала за місто! Що б було на швидкості 80-90 кмч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около получаса назад.

Сразу напротив Мемориала. Стоял, завалившись на бок, синий длинный "богдан" 9-ка, с ОТЛЕТЕВШИМ задним колесом. Как-то даже асфальт пробороздил, метра 2-3... :0121:

Похоже, у г...на отечественного производства начинают вылезать наружу все произведственные косяки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около получаса назад.

Сразу напротив Мемориала. Стоял, завалившись на бок, синий длинный "богдан" 9-ка, с ОТЛЕТЕВШИМ задним колесом. Как-то даже асфальт пробороздил, метра 2-3... :)

Похоже, у г...на отечественного производства начинают вылезать наружу все произведственные косяки :)

видал это зрелище, нехило пропахал он асфальт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около получаса назад.

Сразу напротив Мемориала. Стоял, завалившись на бок, синий длинный "богдан" 9-ка, с ОТЛЕТЕВШИМ задним колесом. Как-то даже асфальт пробороздил, метра 2-3... :)

Похоже, у г...на отечественного производства начинают вылезать наружу все произведственные косяки :)

Теж бачив, але там не 2-3 , - там реально10-15 метрів того сліду (початок перед переходом)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...какое милое слово, интересно, ЧЬЕ ПРАВО в нашей стране они охраняют???.... :P:)

Никакие они не правоохранители! А МЕНТЫ ПОГАНЫЕ. Во главе с самым главным, прилюдно избивающим людей, бандюком луценко!!!

Предлагаю замутить какуюнибудь акцию, чтобы выразить протест ихнему безпределу и бездействию. Например приклеить на машины какиенибудь плакатики, типа - "Мы требуем чтобы милиция была с народом!!!" Или чтото в этом роде. Можно продумать какойнить лозунг необидный, но действенный. А то если написать - "МЕНТЫ КАЗЛЫ", то каждый будет тормозить и приколупываться.

Например, сделать подборку фото по работе городской власти и их органов в плане безопасности движения.

"Чем занимается ГАИ возле рынка?"

P.S. Возможно фото не по теме ДТП, но с работой этих людей в форме тема связана. Поправьте, если не так

post-812-1212939867.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чи врешті-решт будуть хоч якось боротися з тими, хто припарковується якраз під знаком, що забороняє паркування, біля обох наших ринків?...Може тоді хоч якось рух вільніше буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Глушцю на повороті як на Рованці їхати 99-та срібний металік і фольсваген Гольф. В гольфа правий бік пропорений а 99-та в дереві з розбитим мотором. Досить неприємно виглядало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Глушцю на повороті як на Рованці їхати 99-та срібний металік і фольсваген Гольф. В гольфа правий бік пропорений а 99-та в дереві з розбитим мотором. Досить неприємно виглядало.

Оскільки працюю поруч - додам деяких подробиць...Водій 99-тої моделі ВАЗу, який рухався в напрямку Рованці-Глушець об"їздній не пропустив Гольф2, який повертав з Глушець до Київського майдану. Результати можна бачити на фото.Постраждала пасажирка ВАЗу, в якої сильні забої обох ніг /від деформованого ударом об дерево кузова/.Гольф поїде на заміну лівої сторони та фарбування. ВАЗ після удару відкинуло через зустрічну смугу (на щастя, на той момент пусту), через бровку, і добряче "втулило" в дерево... ІМХО, ремонту не підлягає, беручи до уваги значні пошкодження двигуна та кузова.

П.С. Додано ще дві фото знаку, який якраз і мав би показати, яка з вулиць є другорядною...Але за деревами його просто не видно!!!

УВАГА!!! Шановні водії, вважайте, що вулиця Глушець, в напрямку від Рованець "до міста" або "Київського майдану" Є ДРУГОРЯДНОЮ!!!

post-3660-1213037786.jpg

post-3660-1213038073.jpg

post-3660-1213038475.jpg

post-3660-1213038743.jpg

post-3660-1213039183.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 18:00 на перекёстке возле "Водоканала" (на подъёме с Карпенка-Карого) белый бус "Фиат" догнал бежевую "копейку" - осколки фар по всей дороге и пробка на светофоре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в цьму ДТП вина дорожного господарства ЗНАК ЗАРІС ГІЛЯКАМИ і з машини його практично не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ночь с пятницы на субботу на рованском мосту мой кум, ослепленный дальним светом какого-то п";:;%раса сбил мужика.... насмерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ночь с пятницы на субботу на рованском мосту мой кум, ослепленный дальним светом какого-то п";:;%раса сбил мужика.... насмерть.

ППЦ....А як же його туди занесло - там же бордюр досить таки сутєвий, той,що відгороджує пішоходну частину від проїжджої....П"яний був той мудило, чи що??..Чи то не на самому мості то сталося?...а взагалі - мрак((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там ограждения со всех сторон... но мужик уже третий раз под машину кидался, со слов ГАИ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на этом перекрестке пропускаю встречную даже когда еду по главной.. imho, проще подождать несколько секунд, чем получить в бочину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку в дворі Воїнів інтернаціоналістів 4 не розминулися ГАЗ 53 який вивозив мішки, здається з сміттям, і маршрутка Мерседес, такі як раніше перевозили пасажирів. Вантажівка виїжджала з двору, а маршрутка завертала в двір, в результаті газон вїхав в зад мерседесу. Стояли вирішували питання десь годину, а може і більше, думав чекають міліцію, але так ніхто і не приїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...