Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні їдучи на роботу наблюдала, в районі риббази легковушка правою стороною вїхала в зад фурі , фура я так зрозуміла просто стояла,  був присутній напевне водій легковушки і мент розставляв  конуси, водія фури ненаблюдала. В легковушці капот був буквою Г , і напесне ще якісь пошкодження  я не розгледіла

Напевне занесло :(  Будьте уважні на дорогах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Знову ж повертаємось до теми припаркованих фур на дорозі... що це за звичка така тепер в дальнобіників??? чи їм не вистачає цвяхів під колесами? дк я нагну, хай порадуються. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...в районі риббази легковушка правою стороною вїхала в зад фурі , фура я так зрозуміла просто стояла,  був присутній напевне водій легковушки...

Також бачив цю аварію приблизно о 8.00.

Водій легковушки, здаєтся дівчина, чи молода жінка. Коли я їхав повз них, ментів ще не було, а дівчина сиділа на водійському кріслі, курила сигарету і розмовляла по мобільному. Чітко було видно гальмівний шлях легковушки (слідів заносу не була) - метрів 20-25. Скоріш за все - неуважність. Судячи з усього, швидкість була чималою, ліва полоса, мабуть, була зайнята іншими машинами. Легковушці нікуди було діватись, от і в'їхала в фуру...

Не було б там цієї фури - не було б і проблеми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні щось трапилося на Дубнівській, на відрізку від сьомої школи і до Лукойла...Рухалися всі низом по Глушець, або просто розверталися. Здалеку побачив фуру впоперек дороги...Думаю, що фура хотіла заїхати на автозавод, але в неї хтось врізався....Хто має конкретну інформацію??

Фура вїжала з дубнівського напрямку на територію нового салону Рено біля сьомої школи, а навпроти "Континіум" із вічними денними паркінгами на Дубнівській (дістало!). Фура заднім "відбійником" причепа і зачепила якусь тачку. А була в той момент впоперек дороги.. Зупинилась, і, відповідно, весь рух став...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 2-гій годині дня була дуже офігітєльна пробка в р-ні Центрального ринку. В когось є інфа про її причину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня на К Карого (від Варшавки до мясокомбінату) бачив таку аварію. Хто кого не пропустив не знаю (на фото авто вже розїхалися), але ЗІЛ стояв майже так як стоїть на зустрічній полосі біля бровки, а от бус в нього заїхав під кутом.

f4bfb75611b1943df138bbd3594f.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Суворова навпроти дороги вниз (назву вул. не памятаю), що веле до Майдана аварія. Мужик на Ауді здається виїзджав на горку на Суворова, трохи напевно зашвидко їхав і не встиг загальмувати і вїхав в авто яке їхало по суворова в сторону Капрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пр.Грушевського, спочатку білий мерс очкарік розбабахав об когось свою морду, а потім ланос в'їхав в задницю нового пижика 407 і що характерно, у пижика тільки задній бампер вщент розбитий, а в ланоса весь передок розвалений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шёл только что с катка. Поворот с улицы, параллельной той, что за "Там-Тамом", на Спортивную. Выезжает грузовичок с большим кузовом и маленькими колёсами. Вроде бы нормально поворачивает, и где-то когда уже должен был выйти на полосу и ехать прямо - у него проскальзывают задние колёса и всю эту автивку разворачивает ещё на 90 градусов, выкидывая задок практически в дерево, которое растёт на тротуаре. Повезло, что там никто не шёл. Я вообще думал, что он сейчас ляжет на бок - очень уж конкретно его колбаснуло. Ни ходить, ни ездить, блин, в такой гололёд :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чув або бачив - навпроти дитячої обласної лікарні, якрах за пішохідним переходом повно битого скла, пластмаси и ще різних осколків... явно розчовпли якесь авто вночі дуже серйозно... стільки уламків буває тільки при серйозних автокатастрофах... просто цікаво, чи хоч хто не постраждав з пішоходів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно о 13.00 біля Варшавки одночасно дві ДТП. Навпроти Юванта, Рено Кенго заїхало в "зад" Тойоті Хіасе...До того ж Швидкій допомозі...Пошкодження не дуже значні....І за метрів 400 в тій же самій колоні, автобус ПАЗ заїхав в, здається, якогось паркетника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І там само, на переході, годинами 2ма раніше.

Вантажівка притиснула до тротуару жигуля.

Пошкодження не значні але крило ремонтувати жигулику таки потрібно.

Причини дтп не відомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постояв сьогодні на парковці Юванта, поспостерігав за транспортом....За сьогодні там як мінімум 3 ДТП, на щастя без жертв і серйозних ушкожень. Зробив висновок - ПДР там не акцептуються, в кого "жирніша" машина - той першим і їде.../Заїжджаючи на парковку, мене внаглу почала витискати Тойота Камрі...З миганням фар та нервовим бібіканням, хоча я першим їхав, аж ні - в нього "аппарат", і я його мушу пропустити. Зате коли я на самій парковці зупинився і вийшов до нього (так, поспілкуватись трошки про культуру і то-сьо) вийти з машини не захотів, ще й закрився :0024: /...До того ж як хоче: напереріз, обгін справа, і т.д. Плюс варіянт "проскочу")) Нема в нашого народу терпіння...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом їжджу по місту на BMW -- або 528 (E39 Touring), або 735 (E38). Хоча машини і не нові, але помітна цікава тенденція -- дуже багато водіїв намагаються пропустити мене, дають дорогу, мигають фарами щоб проїжджав. І зовсім по іншому реагували, коли я нещодавно їздив на новому Opel Astra - підрізали, сигналили, притискали, матюкались. Ніби і ціна майже однакова в нової Астри і в 10-літньої BMW, але народ ставиться до них абсолютно по іншому. Після цього я зробив висновок, що ніколи не куплю жінці машину на зразок Daewoo Matiz -- її просто задавлять! Для жінки -- BMW X3/X5 і не менше!

Як би там не було, на якій би машині не їздив, але завжди намагаюсь лишатись людиною -- мені і на BMW 735i не впадло пропустити чоловіка, який вже 10 хвилин намагається виїхати з другорядної вулички або зі стоянки біля Фуршету на 20-літньому Москвичі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, в мене машинка ще бюджетніша - ланос, до того ж білого кольору. Я не комплексую, абсолютно. Помітив, що водії на авто мого типу більш зухвалі, ніж водії бізнес-клас моделей. Але, якщо явно бикує водій, наприклад, лєхуса, то мені не в западло зробити йому западло (навчити).

Після цього я зробив висновок, що ніколи не куплю жінці машину на зразок Daewoo Matiz -- її просто задавлять! Для жінки -- BMW X3/X5 і не менше!

... а я саме Matiz і купив би для дружини, а Х3/Х5 -для жінки, то краще вже БМП з туфльою , щоб всі шарахались - "...Ніби і ціна майже однакова..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом їжджу по місту на BMW -- або 528 (E39 Touring), або 735 (E38). Хоча машини і не нові, але помітна цікава тенденція -- дуже багато водіїв намагаються пропустити мене, дають дорогу, мигають фарами щоб проїжджав. І зовсім по іншому реагували, коли я нещодавно їздив на новому Opel Astra - підрізали, сигналили, притискали, матюкались. Ніби і ціна майже однакова в нової Астри і в 10-літньої BMW, але народ ставиться до них абсолютно по іншому.

Спрацьовують надбані рефлекси класу "Чьорний "Бумєр", чьорний "Бумєр..." та "бандитизм у буремні дев'яності" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спрацьовують надбані рефлекси класу "Чьорний "Бумєр", чьорний "Бумєр..." та "бандитизм у буремні дев'яності"

ну незнаю, в кого і що спрацьовує, але я такі авто зачасту пропускаю (коли рухаюсь по смузі, а він їде зразу за мною) з однієї простої причини - авто потужніше, краща динаміка. От і все ;)

У всіх інших випадках можу спокійно не надати переваги наглюці на будь-якому авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 9-та ранку. На перехресті Львівської та Даньшина, навпроти Сафрону, не розминулися китайський джип та Пассат Б5. В джипа ліве крило, фара, трохи капот та бампер. В пассата розлетілося заднє скло, та й ушкодження кузова значні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мого "Жужика" мерседеси реально бояться - купу разів помічав))) Невже анекдоти так впливають?:):) Хоча якщо серйозно, то багатьом вже довелося доводити, що більшість залежить не від машини, а хто і як нею керує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом їжджу по місту на BMW -- або 528 (E39 Touring), або 735 (E38). Хоча машини і не нові, але помітна цікава тенденція -- дуже багато водіїв намагаються пропустити мене, дають дорогу, мигають фарами щоб проїжджав. І зовсім по іншому реагували, коли я нещодавно їздив на новому Opel Astra - підрізали, сигналили, притискали, матюкались. Ніби і ціна майже однакова в нової Астри і в 10-літньої BMW, але народ ставиться до них абсолютно по іншому...

Тенденція мені стала помітною, коли я після свого ДТП взяв 412-го "косміча". На перших порах їзда по місту для мене стала випробуванням на місцність нервової системи. Зразу ж зауважу, що авто, не дивлячись на вік (73 р.в. :-)) знаходиться в практично їдеальному стані. Тобто, ніколи не "тошню" 40 км/год., мотору на нормальний виїзд/вклинювання в ряд повністю хватає, але... я прозрів. Відсотків 70 водіїв починають блимати фарами (типу дай мені модному пацану проїхати) при моїй швидкості в місті 70-75 км/год!. Причому ніхто навіть не звертає увагу на те, що правий ряд занятий. На кільцях/перехрестях купа авто стає не за мною, а тупо поруч, намагаючись ври виїзді всунутися першим (хоча частіше за все це димлячі корчі, не на багато молодші від мого москалика, і яким хватає "здоров'я" тільки на те щоб "пукнувши" сизим димом спаленого масла підкотитися пів-метра вперед, злякатися що не вспіє і знову стати :-)).

Дійсно, коли їздив на своїх ауді чи форді та на робочому паджерику - всі були набагато вихованіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ніколи не "тошню" 40 км/год., мотору на нормальний виїзд/вклинювання в ряд повністю хватає, але... я прозрів. Відсотків 70 водіїв починають блимати фарами (типу дай мені модному пацану проїхати) при моїй швидкості в місті 70-75 км/год!. Причому ніхто навіть не звертає увагу на те, що правий ряд занятий...

По Луцьку то ще можна їздиит, а от покататися по Києву на "москалику" якось нехочеться. Швидкості більші, щільність потоку вища. В таких умовах півторалітрового двигуна генію конструкторської думки сорокарічної давності не вистачає. Та й гальма в таких умовах треба мати кращі. Барабанні, одноконтурі можуть й підвести. Все-таки сучасні іномарки набагато безпечніші й краще пристосовані для умов сучасного міста. А те, що за кермом трапляється бидло, то нікуди не дінешся. Можеш провчити - вчи, тільки пам'ятай, що безпека має бути на першому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Луцьку то ще можна їздиит, а от покататися по Києву на "москалику" якось нехочеться. Швидкості більші, щільність потоку вища. В таких умовах півторалітрового двигуна генію конструкторської думки сорокарічної давності не вистачає. ...

Повір, з свого досвіду, скажу - середні швидкості в Києві менші. Щільність таки більша, але тут об'єми до "фєні" - з шефом катався по московському мосту та по пр. Перемоги в годину пік на кабані 5-ти літровому - швидкість 5 км/год. :-) Звичайно, на москалику в Київ сунутися - ну нафіг. Все ж таки старенька машинка - в пробці без кондея, з москаливським бензонанасом, який вміє перегрітися - не комфортно :-)

...Та й гальма в таких умовах треба мати кращі. Барабанні, одноконтурі можуть й підвести.

Гальма з успіхом перероблені на двоконтурну ситему з розподілювачем тормозних зусиль та дисками спереді :P

На рахунок безпеки, мажорів та просто неадекватів на дорозі тут я на 150% згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що ганяв по місту ...

дрібних аварій повно (біля Там-Таму, на пл. Воз*єднання, набережа), дуже загружені дороги... повно машин... Будьте уважні =) бо незважаючи на штрафи "Ліхачєй" це не спиняє не на мить......

З.І.

в сторону 5ї школи і Там-Таму раджу не їхати .... бо пробан майже на цілий міст ... стояв хв 30 сьогодні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ніколи не "тошню" 40 км/год., мотору на нормальний виїзд/вклинювання в ряд повністю хватає, але... я прозрів. Відсотків 70 водіїв починають блимати фарами (типу дай мені модному пацану проїхати) при моїй швидкості в місті 70-75 км/год!. Причому ніхто навіть не звертає увагу на те, що правий ряд занятий...

Та й гальма в таких умовах треба мати кращі. Барабанні, одноконтурі можуть й підвести.

Щоб ти знав в М412 гальма ДВОХКОНТУРНІ з регулятором гальмівних зусиль, ДИСКОВІ спереду (в супортах по 2 циліндри в кожному), якщо порівнювати з там же ланосом то в ланоса гальмівна система примітивніша. А ондноконтурні барабанні випускались до середини 70х (скільки москалів того віку ти бачив?). Пишу те що знаю, сам мав такі девайси.

І ще з приводу потужних машин. Зараз катаюсь на авто з 170 кониками, і тим не менше блимаючого нервового "джигіта" на тонованій в 0 "реальній тачці на тітанах" з 70-90 к.с. під капотом, мені не в западло пропустити. Хоча при бажанні позмагатися шанси в нього близькі до нуля. Просто "воно" ще НЕ ЇЗДИТЬ бо їздити (в повному значенні цього слова: грамотно, чемно, так щоб ні ти комусь, ні тобі хтось не заважав) НЕ ВМІЄ. Одне добре , що з набуттям досвіду (водійського) це проходить.

П.С. Всіх з Новим Роком, ні цвяха ні жезла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...