Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1203411488.jpg

©

Блін, на фотографіїї задріпаний жигульонок, а наворочені лімузини як літали так і будуть літати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю уже можно спорить - какой банк первым сделает услугу "мини-кредиты на штрафы" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю уже можно спорить - какой банк первым сделает услугу "мини-кредиты на штрафы" :)

хм... фишка для привата: пос-терминалы для постов ГАИ

и карты с овером только для этих терминалов

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во многих странах мобильные POS-терминалы давно используются для подобных целей. у нас подобная практика тоже не за горами. но ты ж понимаешь, даже если у гайца поставят такой терминал, работать он не будет по сотне разнообразных причин. думаю, не надо пояснять, почему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1203411488.jpg

©

Блін, на фотографіїї задріпаний жигульонок, а наворочені лімузини як літали так і будуть літати :)

На фото не тільки задрипаний "Жигульонок". Просто лімузини літають так, що їх на фото просто не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1203411488.jpg

©

Блін, на фотографіїї задріпаний жигульонок, а наворочені лімузини як літали так і будуть літати :)

На фото не тільки задрипаний "Жигульонок". Просто лімузини літають так, що їх на фото просто не видно.

:0016: +адин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все смішно, якби не було так сумно! :( на днях йшла додому і спостерігала картину від якої моя щелепа просто відвалилася і стукнулася об асфальт. :)

діло було близько 6-7 години вечора. за заправкою WOG є другий світлофор. навпроти повороту вул. Чорновола стоїть пост ДАІ. на згаданому світлофорі ЧЕРВОНЕ світло. від там-таму виїжджає шикарнючий білий лексус. на світлофорі він навіть не думає зупинятися. Наші доблесні "ДАйці" абсолютно на це не реагують і роблять вигляд, що вони нічого не помічають. Лексус проїхав пост... здає назад, відкриває вікно і кричить до міліціянта "Чуєш ти, може ти мене хоча б зупиниш... Я он не пристебнутий. по мобільному розмовляю!!!.." І знаєте що робить цей "страж порядку"?! Він повертається абсолютно в іншу сторону і витягує руку з радаром на якогось "москалика" абсолютно ігноруючи лексус. Воділа якого просто в шоці сидів. Гукнувши їм на прощання "Під@@си, бля". рвонув з місця.

От так.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 9.00 біля тубдиспансеру 'Пан курчак' не пропустив жигуля і дерево :) .

post-3126-1227169501.jpg post-3126-1227169518.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на пр. Волі навпроти Перлини ВАЗ-1118 догнав і вдарив в зад Ford Fusion. Ніби як ВАЗівець винуватий, але якось так дивно той Ford там стояв, так ніби він там розвертався через подвійну суцільну розділову смугу (сам момент зіткнення я не бачив, проїжджав там вже коли ДАЙці з рулетками бігали). Якщо це так, то винуватий Fordівець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka, и ты все еще жива? странно :(

на самом деле в этом правдивой истории правды едва ли половина. постовой гаишник, конечно, существо подчиненное, но гонора имеет даже сверх меры - едва ли подобное обращение пройдет для водителя лексуса безнаказанно.

опять же, масса случайных свидетелей вроде тебя в 6-7 часов вечера в людном месте. вот ты просто на борду написала, а кто-то возможно и фото сделал, и номерок срисовал. в перспективе сообщит куда следует - это если сам свидетель не работает "там где следует". СМИ таким случаем тоже заинтересуются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це правда, то бачу два варіанта -- або водій лексуса сам якийсь ментовський генерал, або той лексус менти дуже добре знають і зупиняти його їм заборонено, а водій того лексуса десь перед тим потрапив в лапи тим же ментам, коли їхав на якійсь іншій машині і його не впізнали :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проспекті Молоді поблизу "Гостинця" сталася ДТП. Постраждало 2 автомобіля. Людських жертв ніби немає.

З першим снігом, панове.

post-1448-1227475352.jpg

post-1448-1227475359.jpg

post-1448-1227475365.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11 утра на повороте возле архива (на Ветеранов) "Рено" поцеловалось с "девяткой". Помяты крылья, не очень сильно. Ходит один инспектор (без машины) и замеряет-записывает...

Судя по тому, что машины стоят в тех же направлениях, как и ехали, но на расстоянии метров 30 друг от друга - явно не зимняя резина стоит, не держит дорогу совсем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз машину взагалі бажано поставити на кілька днів -- стільки "льоччиків" на літній гумі і без стажу водіння, що жах! Треба чекати, поки вони переб'ються один об одного, а тоді виїжджати. Кажу так тому, що вчора і мене ледь не вдарили на кільці біля Фуршета, я ледь встиг проскочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад попав в аварію біля старого базару. П'яний воділа на ГАЗ-53 на світлофорі пішов на обгін через суцільну лінію, зачепив Ford Scorpio, яким ми поверталися з обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сегодня после обеда. Грушевского . на светофоре областной. как я понял,с правого ряда решил кто-то развернуться(расказывала Тёща,такчто марка авто неизвесна),попытка завершилась неудачей,причем мишень была "УЧЕБНАЯ" машина. Бедная начинающая водительница. наверно долго ей ещё незахочеться садиться за руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 а хто знае , що сталося сьогодні на Конякіна, перед воковською заправкою (як з 40-го іхати).  Стояло авто одне ( я не роздивилась марку, бо треба було обїзжати по зустрічній)  права частина дороги обставлена повністю фішками, авто вроді ціле і мінтовска машина,  біля машини була якась жіночка і сам міліціонер, напевне людину збили ?    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав в напрямку 40-го, то якраз під"їжджав Богдан+. Машина з аварійкою - вроді пасат старіший. Скоріше всього наїзд н алюдину.

ЗІ в тому місці є пішохідний на ньому скоріше всього і сталось ДТП. Якщо мене не підводить пам"ять, вже не перше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, з"явилась така тенденція після запровадження штрафів - пішоходи вирішили, що якщо є пішохідна зебра, то все побоку і машини скидають швидкість на них автоматом, а бігти можна в будь-якому напрямку. Хочу розчарувати - це не так. Тому коли переходите не старайтесь закамуфлювати себе під асфальт, оскільки:

а) знаки не кругом є

б) при такій брудній дорозі зебри не видно

г) навіть при всій електроніці, яка напхана в авто зупинити його доволі важко, коли за 5 метрів перед тобою вискакує людина, що не дивиться по сторонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, дуже згідна з тобою, дорогу по зебрі переходити також з розумом потрібно а не кидатись під капот , бо я тут бачите по зебрі переходжу .

А ще  в котрий раз ловлю себе на тому що я боюсь ( в прямому розумінні цього слова) іхати додому з роботи,  як тільки спускаюсь з мосту до варшавки, все  більше 40  не їду, там переходів багато і ніякого освітлення, стільки раз попадало так  , що людина появляеться ні з відки в 3-х метрах від авто . Спасала завжди невелика швидкість.

я представляю що думають про мене  водіі які ідуть за мною з токою ж швидкістю  :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай Собі думають що хочуть... але тільки вбивця може гнати по вулиці де 2 ліхтарі і переходи кожні 50 метрів, зі швидкістю 60-80 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що не можна всіх пішоходів посадити за кермо хоч на годину - ввечері, на наших "мегаосвітлених" вулицях, а бажано ще й в дощ....І щоб хто їм так вилазив хто перед капотом - хай навіть і на переході....Їм же невідомо, що їх просто не видно...Я вже переходи напамять вивчив по своїх маршрутах руху - що іноді і рятує як мінімум від екстренного гальмування.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом хочеться вийти з машини, взяти дрючка і вчити, вчити, вчити тих пішолазів. :) імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...