Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

В час дня йшли на обід в "Браму" На пішоходному переході поблизу технікуму побачив ВАЗ-2104 з розбитою мордою. Стояла боком на зустрічній смузі в напрямку Київського майдану. На правій полосі на обочині стов джип Mitsubishi Outlander. Розбита ліва фара, лобове, погнутий капот, ліве крило, бампер коцнутий, решітка радіатора. "Жигулі" постраждали сильніше. На вигляд пошкодження більш значні, пробитий радіатор.

Видно, не розминулися. Хто там неправий - на знаю. Коли назад поверталися, то даішників вже не було. Машини стояли на тротуарах по різні сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В час дня йшли на обід в "Браму" На пішоходному переході поблизу технікуму побачив ВАЗ-2104 з розбитою мордою. Стояла боком на зустрічній смузі в напрямку Київського майдану. На правій полосі на обочині стов джип Mitsubishi Outlander. Розбита ліва фара, лобове, погнутий капот, ліве крило, бампер коцнутий, решітка радіатора. "Жигулі" постраждали сильніше. На вигляд пошкодження більш значні, пробитий радіатор.

Видно, не розминулися. Хто там неправий - на знаю. Коли назад поверталися, то даішників вже не було. Машини стояли на тротуарах по різні сторони.

Я проежал в то время там ... :) не харошая картина, темболее скорая прибыла. А в Митсубиси даже подушка выстрелила, верняк ктото выежал из поворота от поликлиники и думал про новый год а не про дорогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З маршрутки бачив близько 8.30 - на дорозі біля переходу лежала людина. Пр. Волі десь недалеко від стоматполіклініки. Видно зовсім нещодавно перед тим була аварія, бо пробка ще не встигла утворитися. Коли доїхали до 4-ї школи, то швидка їхала в ту сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 15 години на вул. Потебні сталось ДТП: Машина в"їхала в лоб тролейбусу. Двоє людей загинуло, один в реанімації.

Прошу всіх хто знає щось відписати, бо один з загиблих знайомий, в реанімації - одногрупник..... :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадіма Адамчука я знав, він в реанімації помер через годину після аварії. До цих пір в глубокому шоці, вчора друзі їх всіх бачили в першій половині дня, созванювались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загинули люди з тролейбуса чи з авто?

Из авто.

В авто было трое. Один умер на месте - это единственный сын моего бывшего сотрудника. Фамилия Лис. Похороны завтра.

Еще двоих я не знаю, вроде одноклассники все. Один из них в реанимации умер. Третий в очень тяжелом состоянии.

Не знаю как там всё произошло, но очень жаль, просто нет слов. Наш сотрудник - очень хороший мужик, добрый, справедливый, семьянин. И сын у него очень толковый БЫЛ, блин. Все как-то не по-человечески... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає більше, як вже було сказано, відгукніться будь-ласка. Один з загиблих - Вадим Адамчук син мого хресного, так що про те що знав я його дуже добре, зрозуміло. Чутки про аварію розійшлися стінами Політеху дуже швидко, ось сьогодні викладач кафедри на екзамені просив щоб бажаючі допомогти залишили номери телефонів, той хлопчина що зараз в реанімації син його колеги, потрібна кров для переливання. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю. Мобільний номер і всі інші питання про допомогу дивись в приваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю так само, тим більше що людина потребує допомоги((((((

Zheny@, зроби окремий топ будь-ласка((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачекайте, померло лише двоє. Третій в реанімації. чи щось змінилось??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чутки про аварію розійшлися стінами Політеху дуже швидко, ось сьогодні викладач кафедри на екзамені просив щоб бажаючі допомогти залишили номери телефонів, той хлопчина що зараз в реанімації син його колеги, потрібна кров для переливання. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... дуже шкода............

як жеж вони умудрились бахнутись в лоб тролейбусу............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото тільки повернувся з похорону Вадима, прийшло стільки друзів, хлопчину видно знало дуже багато людей.

По темі: третій хлопчина вже прийшов до тями, так що є надія:)

Про аварію, сталася на вулиці Потебні, на перехресті дороги що від онкодиспансеру з головною дорогою вулиці, в тролейбусі нікого не було, так що постраждали тільки люди з авто, причиною аварії, скоріше всього, було поспішне водіння хлопців на слизькій дорозі.

Сила зіткнення була такою, що в тролейбусі повилітали вікна, а авто зім'ялося в гармошку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... дуже шкода............

як жеж вони умудрились бахнутись в лоб тролейбусу............

занесло на льду машину на швидкості. от і все (наскільки я знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій хлопець вже прийшов до тями і навіть розмовляв з лікарями. Є велика надія, що він "викарабкається".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причиною аварії, скоріше всього, було поспішне водіння хлопців на слизькій дорозі.

законы Дарвина в силе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...