Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Проезжал сегодня утром по Дубенской трассе. Там, где пост ГАИ на перекрёстке. Налево - на Ровно, направо - через П.Анталию в Дубно.

"Жигуль", "Ауди" и "Вольво". У тягача несильно помят левый бок. У легковушек от передков мало что хорошего осталось, "поцелуй" был явно хорош...

post-419-1205667579.jpg

Їхав ще в минулий понеділок, то ці машинки вже стояли там. Ну а якщо буду фотографувати те, що бачу в дорозі - то тема ніколи не обідніє фотами. На дорогах жах що твориться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

вчора, точно не пам'ятаю в якій годині, десь в 15:00 - 16:00. Біля 10-ї школи там де був маг. "Велика Кишення" обійняв дерево Мерседес "кабан"...як,чого і що з водієм не вкурсі, але так зігнути таку машину це вже треба так було "летіти" шо ну н*х..можливо хтось знає більше про це ДТП???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби по населеному пункту не "літали", а їздили 60-80 як положено, то цього 100% не сталося.

Алеж дороги і машини позволяють..... Уви....

в суботу їхав через струмівку. 70 км/год виставляв на круізі, так мене обігнало практично все - від фури до маршрутки, всім населений пункт по...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі 15 год. ,біля літака на повороті до відродження жигуль хотів пішохода пропустити, його догнала маршрутка. Трохи биті бампери в жигуля

??

Как раз ехал в троллейбусе, сели в него, от остановки отъехали метров на 20 и стали...

Только вместо "Жигуля" там видел "Бумер" с каким-то оранжевым бусом (может, маршруткой пригородной) в дупе и осколки фар на дороге :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби по населеному пункту не "літали", а їздили 60-80 як положено, то цього 100% не сталося.

Алеж дороги і машини позволяють..... Уви....

в суботу їхав через струмівку. 70 км/год виставляв на круізі, так мене обігнало практично все - від фури до маршрутки, всім населений пункт по...

Так про то ж і мова, шо "літають", а потім жалуються, шо вантажівка винувата. Я б таких "льотчиків" сажав би.

Ви уявіть собі, їде чувак на вантажівці, виконує свою роботу за гроши, а тут тєло на іномарці газує в пол по населеному пункті (а х..лі мнє,бабла нємєрєно), врізається в нього, і не дай бог насмерть, і хто потім виноватий. Канєшно воділа вантажівки, добре буде якшо не посадять.

З.І. По поводу швидкості, якби там їздили не 100-і більше, то вантажівка цілком реально могла б переїхати через всю дорогу без проблем. А так як там їздять, то якшо всіх пропускати, то цілий день пропускати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло ДАІшне замість того,щоб бабло стригти,хай дивиться хто дуркує на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вони ж самі (ДАІ) - перші порушники. Он на днях одне чудо надумало розвертатися біла Там-Таму, перед мостом. Подвійна суцільна йому не вказівка. Так і було бажання дати по сраці. Я УАЗом їхав, ну погнув би трошки бампер :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає громадського контролю за багатьма речами за ДАІ в тому числі.

Він то є, правда не громадський а спеціальний, але даішники всі ті машини знають що їх провіряють, і толку з того нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня якщо вони б були на службовій машині то тебе б виннним зробити ще могли. Сказали б що вони з мигалками розвертались та й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу вам одне- якшо ДАІшнік стає учасником ДТП(навіть в не робочий час), то получає по шапці так, шо не балуй! Причому мова не йде про прапопщиків і сержантів а про офіцерів. Ну звичайно, шо начальник області чи міста сам себе не накаже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й получають, але я такого ніразу не бачив. А як порушують - бачив багато разів. Це вони приклад показують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Грушевського( метрів 50-80 від повороту на Кузнєцова в сторону Проміня по правій стороні) спостерігав наслідки аварії.

Бус мерс,морда змята.Судячи з усього влетів в стовп з протилежної полоси руху,стовп в свою чергу в місті удару покрошений,а сила удару була така,що злетіли штанги ,які тримають тролейбусні лінії.Фоткав з мобілки,але вже так темно було,шо він не витянув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЇшники скоріше всього признають вину камрі IMHO.

Але якби водій вантажівки дивився в дзеркала - нічого подібного не сталося.

Вантажівка стоїть на штрафмайданчику ДАІ... Напевне всетаки вантажівка непрФа...

Бабло побеждает зло!!!! :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Грушевського( метрів 50-80 від повороту на Кузнєцова в сторону Проміня по правій стороні) спостерігав наслідки аварії.

Бус мерс,морда змята.Судячи з усього влетів в стовп з протилежної полоси руху,стовп в свою чергу в місті удару покрошений,а сила удару була така,що злетіли штанги ,які тримають тролейбусні лінії.Фоткав з мобілки,але вже так темно було,шо він не витянув.

Я також спострегіав наслідки цієї аварії, якраз пожежники справилися з вогнем, води було на пів проспекту, якрахз заглядали в розплющений салон. Я так зрозумів шукали водія.

Правда мені здалося шо то не мерс був а Газелька. Але аварія всерівно жутка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але ... знову про культуру на дорозі.

Сьоня катнув на Маневичі, і по дорозі назад 4 !!! аварійних ситуації (може планети, може повний місяць, або просто пятниця)

1. за с. Яблунька із-за зустрічної маршрутки винирюють інкасатори на 9-і на мою смугу, я по гальмах і на обочину - мля, ледь розминулись.

2. троха проїхав (хвилин 15) - на подвійний обгін іде Трафік, а на зустіч бус - розминулись метрів за 20-30 на швидкості, страшно подумати, я йшов 100-110 він мене обганяв.

3. с. Дачне - жіночка вирішила перейти дорогу, так не кваплячись, навпростець (під кутом 45). Можете уявити, що там робилось, хтось по гальмам до повної зупинки, хто на зустрічну, хто на обочину. (там же ніхто менше 90 не їде)

4. відразу після того, з обїздної, зправа винирює "красавєц" прямо передімною на 8-і, знову по гальмах по принципу - 3Д

Занадто насичені 70 км видались (я то за місяць по 3 тик. намотую) Літо йде - чемодани вилазять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Шопена прямо перед банком странную аварию наблюдал. два жигуля, оба помяты спереди, причем передний меньше, а задний больше. кто-нить в курсе, что там произошло?

Тоже непонятно

post-812-1206182308.jpg

post-812-1206182323.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галка, это те же жигули?? или это заколдованное место для жигулей как литолом намазано? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно в районі 15-ї години на "дубнівському" перехресті червоний Т-4 та ВАЗ 2101/здається/.Хто там кого не пропустив - не знаю, фоток теж нема - не було чим робити...Але Т-4 побив собі "морду" - не надто сильно, то я добре бачив.....А от ВАЗ постраждав дуже серйозно - кузов дуже понівечило...Сподіваюсь, що хоч всі живі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно в Київі... ;)

o-00051970-a-00012876.jpg

Жуткое ДТП в Киеве: «КамАЗ» сорвался с тормозов (ВИДЕО)

на проспекте Науки, груженый «КамАЗ» на скорости 80 км в час буквально «слетел» с крутого серпантина и столкнулся с 11 авто.

http://glavred.info/archive/2008/03/20/112818-4.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно перед самим виїздом на міст за Там Тамом в напрямку стадіону світло синя БМВ (здається 5-та модель) в'їхала в зад чорній Тойоті (помоєму Корола). Обома машинами керували жінки. Водій БМВ винувата однозначно зловила гаву мабуть говорила по мобільному. Так як Тойота була значно вище то бампер БМВ не виконав своєї ролі і остання добряче побила морду. Сподобалось поведінка швидкої котра в цей момент проїжджала мимо. Зупинились запитали чи немає постраждалих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 9 ранку в Турійську на залізничному переїзді чудо українського автопрому протаранило дизель-потяг.

2 трупа на місці + 1 в дуже важкому стані

Ось тачко, вгадайте що це було?

HgCdq57Lyj.jpg

з.і. Вибачайте якщо пост не в тему... Турійськ трохи далі від Луцька, але ж тут і київські аварії постять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...