Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

та як там можно розібрати марку!? Нічого не вціліло взагалі! Питається куди спішив? Невже на зустріч з Богом - тоді він точно встиг.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

 ужас який

похоже на лачеті хетч ?  

сьогодні дуже багато аварій і по місту і за містом

чоловік зранку розказував, що за мостом як на ківерці іхати була аварія Богдан і жігулі і 2 трупа

:smile3::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав в сторону маневич сьогодні - до ківерець 2 аварії.

Сніжок випав, а гуму то вже мабуть встигли поміняти на літню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Горохова Лансер попав під фуру, машину ідентифікували лише по багажнику, про постраждалих не знаю, аварія була вранці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьгодні автобус з Маневич віз людей на роботу, десь перед Луцьком (Дачне-Жабка) на зустріч виїжає ЛАДА, автобус зїзжає в кювет і перевертається. Двоє людей в жигулях померли. Наші робочі не постраждали але ШОК...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби скільки того снігу, пару годин хляпанини, а стільки аварій. Ще й з людськими жертвами :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛаноСенс

+1

та як там можно розібрати марку!? Нічого не вціліло взагалі! Питається куди спішив? Невже на зустріч з Богом - тоді він точно встиг.....

ДЕУ-Сенс.

Pyi3OW2NZp.jpg

Єдине що вціліло це дверки водія.

P3WsHurSRT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Горохова Лансер попав під фуру, машину ідентифікували лише по багажнику, про постраждалих не знаю, аварія була вранці

двоє чоловіків загинуло, дівчина в реанімації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... посмотрел в окно и понял, что скоро у данной ветки дочка с №2 появится

учитывая, что многие переобулись в летние лапти... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой друг был в той Ладе, что с автобусом столкнулась...

А 41-летняя дивчина была чьей-то дочерью, как минимум...

Сорри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужос :O

Шок! Збивши хлопця, авто протягнуло його через 2 залізничні переїзди

Жахливий злочин зареєстровано 23 березня о 2-й годині 50 хвилин черговою частиною Ковельського МРВ УМВС України у Волинській області. При виїзді на місце події встановлено, що поблизу залізничного переїзду на вулиці Брестській у Ковелі невідомий автомобіль смертельно травмував 18-річного учня ПТУ №5. Про це «Волинську правду» повідомив старший інспектор ВДАІ УМВС Сергій Комарецький.

Досвідчені працівники Державтоінспекції визначили, що тяжко пораненого хлопця тягнули під автомобілем майже 350 метрів через два залізничні переїзди. Такого висновку правоохоронці дійшли, уважно обстеживши проїжджу частину вулиці та виявивши сліди крові й органічних решток на цьому страшному відрізку.

Через пізню годину безпосередніх свідків події знайти не вдалося. Одначе правоохоронці не опустили рук. По «гарячих» слідах опитали операторів автозаправних станцій, водіїв таксі та інших громадян, що працювали цієї ночі поблизу. І під ранок таки натрапили на слід. Знайшлися громадяни, які бачили потерпілого за лічені хвилини до трагедії, вдалося встановити приблизні прикмети автомобіля, що в цей час проїжджав поблизу місця пригоди. Один з операторів заправок пригадав більш суттєві прикмети підозрюваних «Жигулів», і це зрештою допомогло вийти на слід водія-вбивці. Цього ж дня співробітники Ковельського відділення ДАІ затримали 21-річного місцевого жителя.

Механічні пошкодження та рештки крові й органічних залишків, виявлених при огляді автомобіля ВАЗ 2101, красномовно свідчили про причетність до скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Молодик зізнався у вчиненому. З його цинічних слів можна відтворити події того вечора. Вже вдаривши потерпілого, водій продовжував рух, доки не заглух двигун автомобіля. Після цього він разом із власником «копійки», який перебував у салоні як пасажир, намагалися витягти пішохода з-під машини. Коли це не вдалося зробити, завели двигуна та продовжили рух, доки тіло постраждалого якимось чином саме відчепилося з-під «Жигулів».

Найбільше вражає те, що ні водієві, ані пасажирові не на мить не спало на думку спробувати надати людині допомогу, врятувати її. Вони не думали ні про кримінальну відповідальність, ні про неписаний, але справедливий Божий закон.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по Ківерцівській (район заводу "Мотор") зранку в районі 9,45 їхав, бачив 5 модель бумера срібний металік в лоб з моделлю російсмького автопрому Ваз, не знаю якої моделі (1 чи 11). Таку зрозумів, що Бумер вискочив на зустрічну смугу, оскільки Ваз находився

 на свої смузі. Фото немає, ДАЙ-шники окружили машинку, щось там перемовлялися між собою. Купа народу в якості с

постерігачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BMW була купе 3 серії, а не 5 серії. Є фотка, трохи пізніше викладу. З морди "копійки" не лишилось нічого, рульову колонку водій своїм тілом поставив вертикально. Про наявність/відсутність жертв не знаю, але після такого удару -- не здивувався б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибачте, помилився я на рахунок модельки БМВ, їхав за кермом, уважно дивився на дорогу, та й не зовсім мені подобається спостерігати аварії та наслідки. Тим більше частенько приходиться бачити останнім часом. Ну його. Краще на дорогу уважніше дивитись а не по сторонам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибачте, помилився я на рахунок модельки БМВ, їхав за кермом

3 з 5 невелика помилка. Вот таксисти, коли Шкоду БМВ обзивають.. то да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, точніше всього бало б, якби я написав: "Машина в машину", чи "Дійсно авто в авто російського автопрому".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, точніше всього бало б, якби я написав: "Машина в машину", чи "Дійсно авто в авто російського автопрому".
Та не переймайся ти так :(

Яка вже тепер різниця які там машини були? Головне щоб люди лишились цілі...

А ось і фото:

post-51-1207030939.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Горохова Лансер попав під фуру, машину ідентифікували лише по багажнику, про постраждалих не знаю, аварія була вранці

двоє чоловіків загинуло, дівчина в реанімації

SunSeth то про Ланцер йдеться що під Гороховом під фуру попав - читай іважніше.

Наступного дня на тому ж відрізку шляху була аварія - одна людина (чоловік) загинула. Їхав з дружиною та дочкою. Про їх стан нічого сказати не можу.

:) Застереження: на відрізку дороги с. Ярівка - м. Горохів траси Луцьк - Львів будьте особливо обережні. Аварій зі смертетльними наслідками на цьому відрізку траси дуже багато (на жаль не володію статистичною інформацією).

За непідтвердженою інформацією: під час будівництва дороги на цьому відрізку використовували пісок який брали з кладовища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовували пісок який брали з кладовища

жжош, цуко <_< а мы вон с Shura вообще учились в школе построенной на старом кладбище и ничего, выжили как-то.

а на этом участке дороги я сам чуть было не влип в приключение ввязавшись случайно в тройной обгон. причина - неправильный анализ ситуации и непредусмотрительность с моей стороны. ну и странные тараканы в голове "правого", который стал добавлять газу при попытке его обогнать. но вот странная реакция водителя, который пошел на обгон за мной неясна - видя что я пока не собираюсь завершать обгон, он решил обойти меня уже по встречной обочине. это при очень плохой обзорности этого участка дороги. так обычно куча-мала и получается..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...