Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Гарно описав. Мда 0,2 літра бензину, навіть 98-го обійшлись би наїзднику значно дешевше. Тим більше. що в таку пору по Волі їхати можна, а не повзти, як в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

О, і я їх бачив. Зістикувалися якось трохи дивно. Ауді стояла поперек дороги. ДАІ ще не було, тільки аварійку повмикали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж проїжджав там за кілька хвилин після аварії. Мужик на Ауді явно неправий. Мало того, що розвертався на Волі, так ще й сам вдарив в задній лівий бампер паркетника. Погана видимисть, дощ, море машин і людей як можна таке втнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий цікавий момент в тому, що цих два авто (Ауді і Тойота) стояли ще дуууже довго після аварії - я їхав в сторону рівненської - вони вже стояли, і вертався за годину десь назад - вони ще стояли..

Ні ДАІ, ні водіїв... нікого небуло помітно... або вони чекали страховиків... або просто прикололись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки бидло в пагонах буде продавати водійські права, а інше бидло буде їх купляти, поки будуть автошколи головною метою, яких є "косіння бабла", а не підготовка нормальних водіїв до тих пір кількість ДТП на дорогах України не зменшиться!

І ніякі спецоперації ментів не допоможуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо тагди сказать в сваю защіту пішоходу, коли - "автомобілісти" чото папутали, і їздите по вул. Лесі Українки (пішохідна), та по вул. Кривий Вал (Кава Клуб - Железкі-готело) (знак какойто :D Пішоходна зона + ще щось). У вас тіпа фсіх спец-пропуска або фсі на держ тачках ?

Як баротца с такіми тіпами-ліхачами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А когда по Л.Украинки толпа байкеров шалено несёца вниз - это ж ваще издивательства... приходица помеж машин лавировать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав на роботу і побачив як на перехресті вулиць Конякіна і Карбишеба зіткнулись два авто.

Вибачаюсь за якісь... фотографував на телефон.

post-3801-1201174363.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я по вул. Лесі Українки не їзжу. Хіба, що виїжаю з Крилова, щоб розвернутись. А зараз і не виїзджаю - шлагбаум поставили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную створити тему назразок "Правила дорожнього руху, їх дотримання чи порушення" і такі питання обговорювати в ній. А цю тему лишіть для "репортажів" про ДТП на дорогах нашого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 20-ть тому на Рівненській, навпроти нового автосалону SUBARU, не розминулись дві легкові машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перехресті вулиць Гнідавська та Потебні відкритий каналізаційний люк. Якщо підніматись від моста через р.Стир його не видно (він праворуч). Коли минаєш машини, що повертають ліворуч, люк можна пропустити лише між колес.

Сьогодні сам ледь не влетів.

ВОДІЇ ОБЕРЕЖНО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минут 20 назад проезжал возле Олдема в сторону 40, на светофоре встретились богдан + джип + кажись 9-ка и еще кто-то вроде? Фотик не успел вытащить, думаю скоро фотки будут т.к. место людное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь 8.40 быля юванта на переході новий пазік рейсовий з Богданом 17-кою не розминулися, то пазіку трохи бампера видерло, а Богдану хоть би шо навіть царапини не помітив.

Оце їздь після такго в громадському транспорті. :-Р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минут 20 назад проезжал возле Олдема в сторону 40, на светофоре встретились богдан + джип + кажись 9-ка и еще кто-то вроде? Фотик не успел вытащить, думаю скоро фотки будут т.к. место людное.

Вот фотка зроблена приблизно біля 11 на цьому ж місці

post-3129-1201555076.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 16.30 на Соборності напроти Аверсу в сторону Гостинця білий Богдан (здається 18а) і білий бусик стояли, побивши один одному фари (бусик) і стопи (богдан) . Судячи з ситуації винний бусик, котрий "поцілував" богдана в задню ліву сторону. Але відчуваю, що водій богдана підрізав буса, що і призвело до зіткнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні три аварії в цьому топіку -- за участю маршруток ;)

Схоже що їх кількіст треба ще вдвоє скоротити, може тоді якась безпека руху буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но если посмотреть с другой стороны... когда маршруток было больше, то аварий с их участием было меньше (по крайней мере тех что описывались в этом топике), так что может если их количество ещё уменьшить, то аварий с их участием станет ещё больше? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас возле 5-й школы жигуль вьехал в зад польському внедорожнику, марка мне не известна..... внедорожику пофигу - незначительная вмятинка (водитель включил аварийку, вышел посмотрел, сел в машину и вроде телик смотрит))), а передок жигуля всмятку... капот сильно согнут вверх.. возле него 3 парня с мобилами бегают... образовалась пробка до Там-Тама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас возле 5-й школы жигуль вьехал в зад польському внедорожнику, марка мне не известна..... внедорожику пофигу - незначительная вмятинка (водитель включил аварийку, вышел посмотрел, сел в машину и вроде телик смотрит))), а передок жигуля всмятку... капот сильно согнут вверх.. возле него 3 парня с мобилами бегают... образовалась пробка до Там-Тама.

Я какраз ехал с обеда на работу. Посредине моста у меня закончилась терпячка и я развернулся и поехал на набережную :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посредине моста у меня закончилась терпячка и я развернулся и поехал на набережную

А в сусідній темі пишеш про порушення правил зупинки і стоянки ????!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля стадіону "Авангар" о 18,30 проїзджав. Як від 5-ї школи їхати, то за переходом Лада по середині дороги, автомобіль ДАІ, огороджено місце ДТП. Більше не розгледів - погане освітлення. Може людину збили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что проезжал от кольца на сороковом до агроконтракта по ул. Конякина, сбили человека, приблизительно в 16:20.

Фото прилагаются. Ужоснах..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а пішохідний перехід там є?

До речі, ще одним непомітним на перший погляд плюсом того, що маршрутки зупиняються тільки на зупинках є те, що стало менше пішоходів, які переходять дорогу не на пішохідних переходах. Раніше де вийшов з маршрутки, там і переходить, нерідко виходячи з-за тієї самої маршрутки прямо під колеса машин. А тепер виходять тільки на зупинках, а там і переходи завжди є поряд. Та і водії більше чекають несподіванки в вигляді пішохода саме біля зупинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...